Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Blair by měl odejít, soudí Britové

Šestačtyřicet procent britských voličů je přesvědčeno, že premiér Tony Blair, který je kritizován kvůli své irácké politice, by měl odejít z funkce ještě před příštími parlamentními volbami. Vyplývá to z ankety, kterou dnes zveřejnil list The Sunday Times.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

pinkshadow

snídaně
...Kamil mi stihl ještě před snídaní říct, že po týdnu krvavého násilí v pásmu Gazy chce Izrael vojenskou ofenzivu ještě rozšířit ...ministr obrany Mofas v neděli oznámil další letecké útoky proti extremistům ...vojenský velitel Mosche Jaalon pohrozil, že v případě nových palestinských útoků, budou strženy další domy, které mohou sloužit jako úkryt palestinským útočníkům ...bitevní vrtulníky v posledních hodinách opět vystřelily rakety na cíle v Gaze ...hmm...    
0/0
17.5.2004 6:11

Pan_Vajicko

Ibalginfast
Strašně ho bolí hlava... Uděláme mu Ibalginfast, zabírá rychle. Nemáte pronej také něco na zuby? Už ne, ale lékárna je blízko. Rychlejší než bolest... Ibalginfast!
0/0
16.5.2004 18:16

Lucy@.

Kdyz to tvrdi 46% volicu,pak by mel odejit:))))
0/0
16.5.2004 17:36

Aferrado

blabla
46% není většina. Proč se vztekaj? Oni ho zvolili, tak jen ať si to pěkně vyžerou. To platí pro všechny národy se svob. volbami. Včetně nás.
0/0
16.5.2004 12:57

geenius

Jak se dělají úchyláci
Většina lidí s normální genetickou výbavou, jejíž podstatou je ANTIGAUNERISMUS, si klade otázku, jak je možné, že FAŠISTÉ dokázali u jedné generace tuto genetickou výbavu tak masově změnit a to nejen u Němců, ale i u příslušníků jiných národů – KOLABORANTŮ. Jejich úspěch byl kromě jiného založen na systému VYMÝVÁNÍ mozků především rafinovanou propagandou. Podobně již léta činí BUŠISTÉ a jak tady čtu některé články, tak se jim to relativně i   daří. Hlavním nástrojem americké propagandy je AMERICKÝ FILM. A zde se BUŠISTÉ nestydí spolupracovat se zazobanými ÚCHYLÁKY (sadisty a pyromany). Je statisticky zdokumentováno, že až 58 procent US filmů obsahuje ÚCHYLNÉ SADISTICKÉ scény, zobrazující PONIŽOVÁNÍ, MUČENÍ, RVAČKY, KREV A ZABÍJENÍ a to až u 41 procent délky filmu. Při tomto druhu sexuální úchylky jsou takto postižení jedinci schopni dosáhnout ORGASMU jedině při sledování nebo realizaci těchto scén. U PYROMANIE je to podobné – EREKCE A VÝRONU SEMENE jsou takto postižení jedinci schopni dosáhnout zase jen při sledování OHNĚ a VÝBUCHŮ (u žen dojde k silnému vlhnutí pochvy a k orgastickým stahům). Tyto scény tvoří až 33 procent délky filmu. I když většina lidí, je vůči těmto trikům propagandy IMUNNÍ, mohou se však tyto sklony tímto druhem úchylárny u JEDNODUŠŠÍCH jedinců probudit. Je to však jen jedna kostička v mozaice oblbování lidí a   vymývání mozků.
0/0
16.5.2004 11:28

Sudajev

Re:
Když se zkříží Geenius a Fleretem.
0/0
16.5.2004 11:57

j@ck

Re:
jdi s tema svyma "prispevkama" uz konecne do p*r*d*e*l*e. otravujes tady vsechny ostatni a jsi takova obstinantni "antiami" verze pinkshadowa. jestli trpis nejakou obsesivne kompulzivni poruchou a spamovani internetovych diskuzi ti pomaha uvolnovat vnitrni tenze, tak radeji vyhledej odbornou pomoc.
0/0
16.5.2004 12:25

geenius

Otázka pro US RIŤOPCHÁČE a US PŘIPOSRANCE
Chlapi v hospodě říkali, že by je zajímalo, jaký mají US RIŤOPCHÁČI a  US PŘIPOSRANCI názor na možnost převýchovy BUŠISTŮ ve slušné a  neškodné občany této planety (inteligenci jim samozřejme nikdo přidat nedokáže). Já osobně jsem opatrný optimista. Když jsou schopni v cirkuse naučit medvěda jezdit na motorce (což vyžaduje velkou trpělivost a schopnosti), tak myslím, že společnými silami bychom BUŠISTY převychovat mohli. Samozřejmě to předpokládá důsledné paralelní léčení silnými dávkami ANTIBUŠSÉRA a úzkostlivou hygienu - ono totiž choroba může mít někdy i chronický průběh
0/0
16.5.2004 11:27

geenius

Témata do diskuze pro US RIŤOPCHÁČE
 
Chlapi v hospodě říkali, že US RIŤOPCHÁČI, aby se navzájem uspokojili, by měli diskutovat na tato témata:  1. americký voják - posel míru, demokracie,svobody a šťastných zítřků, 2. americký prezident - předvoj světa, 3. americký člověk - člověk země , kde pozítří znamená již předevčírem, 4. americká žena - matka hrdinka, 5. americké přesné bomby - šance pro život, 6. americké zacházení se zajatci - vzor pro svět, 7. americká CocaCola - nejzdravější nápoj na světě, 8. americký sen - sen pro celý svět, 9. americký seriál  " JAK USA SPASILY SVĚT " - nekonečný seriál, 10. americký film - skutečně bojové umění 11. americký kapitalismus - zahnívající kapitalismus,12. americký preservativ - lízání americké zmrzliny přes sklo, 13. americký sex - naděje pro AIDS - vlastně  pardon, nejmocnější muž planety vymyslel pro americkou mládež nový lék proti AIDS - SEXUÁLNÍ  ABSTINENCI. Na tomto příkladu vidíme myšlenkové pochody tohoto zmetka (přetvářku a impotenci). Nedovolme, aby světu vládnul zakomplexovaný a šílený HŇUP !!! Když tady čtu ty US riťopcháčské výlevy, tak to vypadá, že už také sexuálně abstinujete - až vám to leze na  mozek  
0/0
16.5.2004 11:27

Santa1

Americký voják
Možná, pokud by ČSR osvobodila americká armáda, nebyli bychom  té prdeli, ve které teď jsme. Zásadní část generace tvých rodičů i prarodičů si přála, aby americká armáda přišla k nám, např. v roce ´68. Život je dlouhý a možná ji budeme potřebovat zase.
0/0
16.5.2004 16:04

geenius

Hrozí 3. světová válka
 
Chlapi v hospodě říkali, že každá světová válka vznikla v důsledku nespoutané lačnosti bohatých úchyláků po majetku a nespoutaného chtíče UKÁJENÍ se na utrpení jiných (slabších jedinců nebo národů). Hlavní silou takovéto politiky byli vždy nenasytní a úchylní PRAVIČÁCI ruku v ruce s nacionalisty, rasisty a fanatickými pánbíčkáři. Přirozeně ti, co nejvíce trpí (hladem, nemocemi, ponižováním, genocidou, rasismem …),   se logicky začnou   bránit. Tato obrana však bohužel většinou časem přeroste v jiný extrém (protipól) . Výsledkem 1.SV bylo vítězství   UMÍRNĚNÉHO Lenina v 1/6 světa. Výsledkem 2. SV bylo vítězství TVRDÉHO Stalina v půlce Evropy, v Asii, Africe i Latinské Americe. Pokud se ve světě opět přehoupne politika příliš vpravo a BUŠISTÉ   podlehnou lačnosti po ropě a ponižování dalších národů   a rozpoutají 3. světovou válku, skončí to čím ? (pokud to někdo přežije) ?   Třeba vítězstvím jiného ina nebo NEVYZPYTATELNÉHO Ládina. Pravičáci si stále řežou větev pod vlastní řití.
0/0
16.5.2004 11:26

geenius

VYMEZENÍ POJMŮ
 
Za účelem diskuze na těchto stránkách rozuměj pod pojmy: a) BUŠISTA - osoba, přímo či nepřímo se podílející na vedení dobyvačné války s cílem majetkového prospěchu a ukájení se na utrpení jiných, b) US RIŤOPCHÁČ - osoba, jež nadšenecky a tupě obhajuje vše, co USA činí, c) US  PŘIPOSRANEC - osoba, jež účelově podporuje vše dle bodu a,b, vědoma si však nesprávnosti svého konání, HŇUP - osoba, jež mnoho rozumu nepobrala a škodí tím i ostatním.
0/0
16.5.2004 11:26

geenius

Pro osoby nechápavé, zmatené a pro válečné štváče
Dnes jsem tady v diskuzi zaregistroval názor, že jak je možné, když   se tvrdí, že Saddám nebyl svázán s Al-kajdou, že je Al-kajdá je nyní tak aktivní v boji proti okupaci Iráku. Když jsem byl na dovolené v Tunisu, tak nám tam náš delegát vyprávěl, jak tvrdě se tam armáda musela vypořádat s náboženskými radikály. V žádné muslimské zemi nekvete demokracie, ale platí tam vláda tvrdé ruky , ať už je to ruka monarchy nebo diktátora. V Saudské Arábii vládne tvrdou rukou monarcha (letos tam byly 1.volby v historii, a to ještě jen komunální). V Turecku zase má silný vliv armáda, v Pakistánu vládne Mušaraf   (dostal se k moci voj. pučem), v Afghánistánu to byla vláda Karmala a Nadžibuláha … Tyto vlády, ať již jsou pravicové nebo levicové můžeme nazvat jako vlády, které upřednostňují světskou moc. Američané si ale usmysleli, že světské levicové vlády svrhnou a za tímto cílem jsou schopni se spolčit i s ďáblem. Proto se spolčili s Ládinem , vycvičili jeho a jeho souvěrce a nasměrovali ho na Afghánistán. Nakonec jim ukázal, co umí. No a v Iráku držel na uzdě náboženské radikály Sadám (opět představitel spíše levicové světské vlády). Především držel na uzdě radikální proíránskou větev z řad Šíitů. No a s těmi se američané zase spolčili a osvobodili. Nakonec však radikální Šíité jim opět ukazují,co umí a jsou to oni, kdo má vazby na Al-kajdu.   No a to, že Irák je   na jedním z prvních míst ve světě v   zásobách ropy, není třeba rozvádět. Kdo tohle vše nepochopil, je mi ho líto !!! Další na řadě je Sýrie, taktéž s levicově orientovanou vládou. Včera na ni uvalily USA ekonom. sankce - stejný scénář jako s Irákem.
0/0
16.5.2004 11:25

fleret

Re:dotaz :
kdyz tapetujes,delas  taky nekdy pracovni prestavky ? Napr. na svacinu,kafe,nebo kdyz si chces odskocit na hajzl ? Napis od kolika do kolika,aby jsme se do tech mezer vmasirovali s debatou..........
0/0
16.5.2004 11:29

fleret

dalsi blbina :
Britové soudí, že Blair by měl odejít (nadpis clanku)
Šestačtyřicet procent britských voličů je přesvědčeno, že premiér Tony Blair, který je kritizován kvůli své irácké politice, by měl odejít z funkce ještě před příštími parlamentními volbami. ( text clanku)
0/0
16.5.2004 11:20

Sudajev

IMO
Blair by měl odejít do horoucích pekel.
0/0
16.5.2004 11:18

fleret

Re:
oni te vcera na sjezdu nezvolili,ze ?   Je to videt,ze si pekne na*rany..............
0/0
16.5.2004 11:31

Sudajev

Re:
Ale kdeže, pozici jsem uhájil. Škoda že jsi tam včera nebyl, byla to paráda.
0/0
16.5.2004 11:51

leonel

Re:
Tak ses nám přece jen přiznal Miroslave.
0/0
16.5.2004 12:08

Sudajev

Re:
No a co?
0/0
16.5.2004 12:15

leonel

Re:
No, snad jsem toho tolik neprozradil.Teoreticky může být Mirků více. 
0/0
16.5.2004 12:22

Najdete na iDNES.cz