Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Algida - sedm hříchů

Minulý týden jsem šla s kamarádkou po ulici Česká a viděla stát dívku oblečenou v dlouhých zlatých šatech a když jsem šla kolem ní, podala mi letáček se slovy: “Přijďte na ochutnávku Magnum“. Řekli jsme si, že se tam určitě podíváme, kdo by také nešel zadarmo ochutnat nanuk.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

polarniliska

Lidská naivita a hamižnost je věčná a lidé nepoučitelní.
Pokaždé se najdou nějaké kafky jako dotyčná paní, které si myslí, že jim bude někdo něco dávat zadarmo, a tak se vždycky budou konat  akce jako pyramidové hry, kampeličky a mnoho dalších podvodů, proti kterým je jeden nanuk nevinná maličkost.
Osobně tedy vůbec nechápu, že je někdo kvůli vidině zmrzliny zdarma, ochoten kamkoli chodit i kdybych na ten Magnum normálně neměl peníze. To si raději koupím ledňáčka a ponechám si svou hrdost než ze sebe kvůli nanuku někde dělat šaška.
Nezbývá než dodat dobře Vám tak a snad Vás to pro příšě poučilo.
0/0
5.5.2004 11:37

iuos

hmm
docela originální akce  vždyť je to doceal zajímavej zážitek, ne? takový návarat do dětských let, kdy se na "dnech dětí" hledaly poklady
0/0
5.5.2004 7:27

leonel

...
...mělo jim to dojít vždyť ulice kde dostaly letáky se jmenovala ČESKÁ...
0/0
4.5.2004 20:54

Rychlý G.

Začínáme dostávat rozum?
Na článku mě zaujalo, že se akce zůčastnilo málo lidí. Přesto asi firma dosáhla svého neboť i negativní reklama je reklama.
0/0
4.5.2004 13:47

huhu007

Milá Dito,
místo nanuku byste se měla spíš naučit, jaké "i" se píše ve slově labyrint.
Ale jinak, pokud Vás tahle prasečkářská habaďůra něčemu naučila, přišla jste k tomu ještě dost levně. Inu nic není zadarmo. Představte si, že byste dala třeba peníze do kampeličky ... anebo, že by se podařilo někomu zvolit tu jedinou, pravou a nefalšovanou Stranu, která nás povede k zářným zítřkům a ekonomickému blahobytu...
0/0
4.5.2004 9:42

Johana2

Také jsem se nechala nachytat
Loni jsem byla nakoupit v Hypernově, kde jsem u pokladny dostala jakýsi letáček, že můžu vyhrát, jestliže v den nákupu do půlnoci pošlu SMS s číslem účtenky od pokladny. SMS jsem poslala hned odpoledne, bohužel až po odeslání jsem si všimla, že na letáčku bylo malilinkatými písmenkami poznamenáno, že SMS stojí 30 Kč. Druhý den ráno mi přišla SMS zpráva, že jsem nedodržela podmínky soutěže, protože jsem SMS neodeslala do půlnoci téhož dne, čemuž jsem se podivila. I tato příchozí zpráva mě stála 30 Kč. Za 2 dny jsem dostala další SMS, že se mi omlouvají, protože zjistili, že SMS jsem odeslala podle daných podmínek = 30 Kč. Další den jsem dostala SMS, že jestliže tento den nakoupím v Hypernově zboží za nějakou částku, už si nepamatuji, jakou, ale byla dost velká, tak dostanu u pokladny slevu - nějaké malé procento (no nevím, jak bych dokázala, že mám na tuto slevu nárok, to bych nechala tuto SMS přečíst pokladní?). Avšak i tato zpráva mě stála 30 Kč. Takže celá tahle "sranda" mě stála 120 Kč. Kocourkov hadra. Od té doby letáčky, ať už nakupuji kdekoliv, které dostanu u pokladny, ani nečtu a rovnou je házím do koše.
0/0
4.5.2004 9:02

nebel

Re:
Hnus je, ze tyhle spolecnosti hresi na tom, ze rada lidi, jak uvidi moznost "slevy" nebo neco ziska zadarmo, tak prestane myslet a necha se nachytat. Na druhou stranu, je to docela hezka sonda do svedomi :))
0/0
4.5.2004 9:24

Rychlý G.

Re:
A Vy jste se nijak nebránila? Nereklamovala? Nemám s tím zkušenost, sle myslím si, že pokud se nechám nachytat a pošlu SMS za 30, 60 nebo 120 Kč, je to moje chyba. Posílá však někdo zprávu mi, neměl bych to platit. Jinak si pamatujte, že u takových akcí je třeba nejdříve hledat právě ta malilinkatá písmenka.
0/0
4.5.2004 13:41

antix

Hašek
Velmi mi to připomnělo jednu povídku od Haška. Na venkovské pouti byl stan s obrovskou cedulí, na které stálo: "Pikantní podívaná-jen pro pány!!!" a dalo se tam za určitý obnos vstoupit. Utvořila se fronta, pánové dychtivě postupovali. Po příchodu dovnitř dostal každý návštěvník strašnou facku a byl vyhozen druhou stranou  ven. Pochopitelně se nepochlubil a popřál onen pikantní zážitek i ostatním:) - ta slečna může být vlastně ráda, že šlo jenom o nanuk a anketu. ..
0/0
4.5.2004 8:38





Najdete na iDNES.cz