Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Stát vyhlásil boj pirátům silnic

Vznikl recept na to, jak vytlačit anarchii a agresivitu z českých silnic. Ve středu ho schválila vláda. Pro řidiče to znamená jediné: musí se připravit na to, že akce Kryštof, při které na silnicích hlídkují tisíce policistů, bude mnohem častější. Platí to už pro letošní rok.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Jivo

Pokrac
Kolikrat zbytecne omezeni rychlosti. Neexistujici obchvaty mest. prechody na nebezpecnych mistech. Dalnice, za mostem, v zatacce. Kolikt v blizkosti svetelna krizovatka. Hold boj sdruzeni Matek. Kazdej by chtel pred barakem pesi zonu, metro apod. Ale vse musi bejt s rozumem. Policie nejde proti jizde vlevo. I v obci musi auto jedouci vlevo uvolnit pruh rychleji jedoucimu vozidlu, pokud blokuje. Kolikrat spatne znacene krizovatky. Dnes neni problem namalovat vystrazne znacky na zem, nez je schovavat do keru. Kolikrat lituji lidi neznale situacvi na krizovatce.
0/0
30.4.2004 12:28

Jivo

Pokrac
Autobus kolikrat ma vyhrazeny cely jizdni pruh, blokuje tim prujezdautomuylu a pritom je vedle soubezne tramv. teleso. Proc neudelat, kde je to mozne bus pruh po tram telese. Proste silnice patri vetswinou automobilum a obce musi vybudovat pro chdce chodniky, prechody dat spise na svetelne krizovatky, vybudovat podchody, nadchody. V centrech to jiste nejde, ale za musi byt privadec z centra, aby odvedl dopravu. Takze misto represi styly Gross-buzer*ace zacit premejslet. Nebo pri palcenych dovolenych v zahrancici koukat po jejich predpisech. Kdyz v nemecku v obci potkate na xkm jeden, dva prechody, neni problem pustit chodce. Kdyz jich na x metrech potkate mraky, tak to nejde. Ridic bus, kamion, limuzina, cyklista, turista, ale chodec v obci minimalne. Projeta skoro cela Evropa, muzu srovnavat a jenom se divit tomu, co u nas panuje za situaci. A neni to jen vec ridicu, ale hlavne zakonodarcu
0/0
30.4.2004 12:34

Jivo

A co zmenit zakon, aby byl rozumnej
A co nejdriv zmenit zakon a situaci v provozu. Jenom vytah Predjizdeni v obci vetinou neexistuje. Teda znacka zakaz predjizdeni nedava tak ve 40% smysl Prechod na kazdych x metrech. Chodci jsou pouceni, ze maj prednost ac ji nemaj. Auta si musi prujezd vynucovat, nebo travit na prechodech velk eprocento prac doby. Tolik prechodu, co je u nas v praglu neni nikde v Evrope. Jizni mesto. Metro, nadchod a na 100 metrech dalsi 3 prechody
0/0
30.4.2004 12:24

Jivo

Pokrac
Kolikrat zbytecne omezeni rychlosti. Neexistujici obchvaty mest. prechody na nebezpecnych mistech. Dalnice, za mostem, v zatacce. Kolikt v blizkosti svetelna krizovatka. Hold boj sdruzeni Matek. Kazdej by chtel pred barakem pesi zonu, metro apod. Ale vse musi bejt s rozumem. Policie nejde proti jizde vlevo. I v obci musi auto jedouci vlevo uvolnit pruh rychleji jedoucimu vozidlu, pokud blokuje. Kolikrat spatne znacene krizovatky. Dnes neni problem namalovat vystrazne znacky na zem, nez je schovavat do keru. Kolikrat lituji lidi neznale situacvi na krizovatce.
0/0
30.4.2004 12:28

tululums

Re: jizda v pruzich
A na to ze i v obci musim rychleji jedoucimu uhnout jste prisel jak? Castecne to pravda je, nicmene Vase vyjadreni je nepresne. Cituji zakon:
§12 (2) V obci na pozemní komunikaci o dvou nebo více jízdních pruzích vyznačených na vozovce v jednom směru jízdy smí řidič motorového vozidla užívat k jízdě kteréhokoliv jízdního pruhu; přitom se nepovažuje za předjíždění, jedou-li vozidla v jednom z jízdních pruhů rychleji než vozidla v jiném jízdním pruhu. Pokud by vozidla jedoucí současně ve všech jízdních pruzích bránila v jízdě rychleji jedoucímu vozidlu, musí řidič jedoucí v levém krajním jízdním pruhu tento pruh co nejdříve uvolnit; to neplatí, užívá-li řidič levého krajního jízdního pruhu k odbočování, otáčení nebo při souběžné jízdě podle odstavce 3. Řidič nákladního automobilu o celkové hmotnosti převyšující 3 500 kg, jízdní soupravy, jejíž celková délka přesahuje 7 m, zvláštního motorového vozidla a motocyklu s nejvyšší povolenou rychlostí do 45 km.h -1 smí levý krajní jízdní pruh užít k jízdě, jen jestliže je to nutné k objíždění, předjíždění, otáčení nebo odbočování.
0/0
30.4.2004 14:20

1_130_202_135

V klidu...
Mohl jsem nakouknout do připravované učebnice matematiky pro naše základní školy. Nic nebude tak horké, protože jsem tam našel tento příklad:
"Osobní automobil Mercedes s ožralým fotbalovým reprezentantem vyjede v čase T=0 z Prahy k hraničnímu přechodu Rozvadov. V čase T+40 min. vyjede z Rozvadova Audi A8 vezoucí ministra. Mercedes se pohybuje průměrnou rychlostí 160km/h a Audi 145km/h. Mercedes musí třikrát zastavit policejní kontrole. Policisté požadují úplatek, protože řidič překročil rychlost jízdy. Jednu minutu trvá předání úplatku a tři minuty vyhledání a podepsání plakátu pro policistova syna. Vlivy zrychlení a zpomalení za a před policejní hlídkou zanedbejte. Audi nezastavuje, a to ani na semaforech. Setkají se oba oba vozy v rozestavěném úseku dálnice u Plzně, kde je vadné dopravní značení? (Pomůcka: Z Prahy do Plzně je 90km a z Plzně na Rozvadov 60km)."
Konečně reálné příklady!!
0/0
29.4.2004 20:22

karoten

Re: děsný počítání...
a co, i kdyby se setkali, bezpečně se minou protože oba řidiči jezdí zásadně vlevo!
0/0
30.4.2004 9:53

herulinka

Re:
Nu jestli se setkají tam, kde je místo čtyřproudu zatím zprovozněná jen polovina, tak se nejspíš neminou, ale zbyde z nich jen hromádka šrotu při těch rychlostech :-)
0/0
30.4.2004 20:49

Michalll

V sasku má jeden
chlapík za silniční seriál přestupků  dva roky.
rychlá jízda kamionem přes obec, průjezd červenou, nezastavení polic. autu přirozeně za ním /nenechají se zabít vepředu/ , dojezd k polic. autu napříč nadoraz a několik detailů. Vše za pět minut.
Ona obec je tedy dva roky v pohodě, možná i déle, vyhoštění k trestu patří, nám hůře.
Michal, libčeves, t. 603771186
 
0/0
29.4.2004 18:45

VENDULA

0/0
29.4.2004 17:31

VENDULA

Represe ano, ale musí být cílená!
Jak už někdo napsal níže, beztrestně mohu jet po městě 79km/h. V praxi to vypadá tak, že když pojedu do těch zhruba sedmdesáti, s největší pravděpodobností mě nikdo ani zastavovat nebude, protože když už tu rychlost někdo bude měřit, bude mít dost práce s těmi, co přes město jezdí tak sto.... Proto dneska dávají před školy apod. značky 30km/h. A to nikoli proto, aby někdo těch 30 fakt jel, ale aby alespoň jel těch jinak předepsaných padesát. Jinak je totiž ten postih směšně malý!
 
Že je to nesmysl, je jasné na první pohled. Proto bych nějak rozrůznil ty limity tolerance. Příklad...?
Jedeš sedmdesát po městě a byla tam dobře viditelná značka "pozor děti"? Deset tisic pokuta a půl roku neřídit.
Jel jsi osmdesát kolem nástupního ostrůvku tramvaje bez zábradlí plného lidí? Na rok bez řidičáku.
Projel jsi osmdesát křižovatkou, kde bylo za sebou několik přechodů pro chodce? To samé.
 
 
A na tato místa se zaměřovat. Určitě by to bylo užitečnější, než kontrolovat, jestli mám v autě lékárničku, nota bene náhradní pojistky!!! Jasně, je to obtížnější, ale naše sqělá policyje pod vedením Standy Koloťuka Čensy Zahradníka to zvládne, ne.....?
 
P.S. Nejsem Vendula...
0/0
29.4.2004 17:24

speleo

Re:
No, zrovna pojistky  a lékárnička jsou dost důležité součásti povinné výbavy dle mého názoru. Do obojího už jsem nejednou musel sáhnout.
0/0
29.4.2004 17:34

davexx

Re:
A hlavně mít u sebe pojistky, žárovky a lékárničku snad není žádný problém. K většině aut se dá koupit celá sada, žárovek i pojistek a lékárnička se prodává dneska snad u každé větším obchodě. Je to jenom o tom nebýt líný a trošku přemýšlet. A co se týká těch pojistek, tak nevím, jak bych se asi tvářil, kdyby mi zhořela pojistka (tak nicotná věcička za 50,- haléřů) od vstřikovací jednotky a já kvůli tomu musel volat nějaký servismany, trvalo by to kdoví jak dlouho a stálo by to kdoví kolik. Stačí mít u sebe odpovídající pojistku a mám opravu za 3 minuty hotovou i s dvěma polibky usmívající se manželky, která ví, že kvůli takových drobností nikde na cestě viset nezůstaneme.
0/0
30.4.2004 7:54

VENDULA

Re:
Vím téměř jistě, že když mni v autě za jízdy vyhoří pojistka, nepomůže její výměna. Když mě vyhoří pojistka u řídící jednotky, přendám si tam třeba pojistku od klaksonů nebo od klimatizace a na nejbližší benzínce dokoupím. Ale i kdyby výměna pojistky pomohla, tak víc jak tři čtvrtiny lidí stejně neví, kde ty pojistky v dnešních autech  jsou a k čemu slouží. Takže to považuji za svou věc, jestli si vozím pojistky (žárovky dtto.), opravdu nepovažuji za nutné, aby mi to "polycyje" kontrolovala.
Lékárničku samozřejmě vozím. Co je tam důležitého...? Nějaký ten obvaz a podle mě je jedno, jestli je prošlý. Jestli něčím můžu při nehodě jako laik pomoct, je to zastavení krvácení apod......
0/0
30.4.2004 10:59

Jivo

Re:
Ale u nas nacerno plati nemecky zakony. Vimena predniho potkacaviho svetla u Skoda Superb Z duvodu nutnosti odmontovani nekterych dilu motoru sverte vymenu zarovky autorizovanemu servisu. Ale jde to i bez toho, jezdim par let, najeto hodneee pres milion a zvlad jsem to asi po 30min. Odrena ruka do krve a jenom se sroubovakem a klackem. Takze zase vsechno s klidem
0/0
30.4.2004 12:21

old fashioned Vince

Přátelé krajani,
po té absolutní hrůze a horroru, kterou mám jako občasný návštěvník CR na silnicích vidět a prožít, nelze než s neustálými policejními akcemi než NAPROSTO souhlasit. Domorodí čeští řidiči jsou nejhorší,  nejsprostší, nejneznalejší a nejneomalenější na světě
0/0
29.4.2004 16:06

Kleki Petra

Re:
Choď pěšky a pobírej reklamní poplatky od firmy vyrábějící mast na kuří oka. Projel jsem toho dost a musím říci, že hovad na našich silnicích máme dost, ale nijak významně víc, než v nejbližším okolí republiky.
0/0
29.4.2004 16:17

speleo

Re:
Vince, dobře víš že to není pravda, nijak vyjímečně z řady ostatních zemí nevyčníváme. Čeští řidiči se chovají skutečně občas nezdvořile, nebezpečně, bezohledně, ale při mých cestách jsem zažil horší, konkrétně v Itálii, tam je to děs a běs. Ovšem na časté kontroly nejsou peníze, škoda, určitě by ubylo aspoň krádeží ....
0/0
29.4.2004 16:45

old fashioned Vince

Re:
spelley, dobře vím, že JE to pravda...
0/0
29.4.2004 19:26

KarlaEgon

Re:
Radeji si kup novy hadry a nevopruzuj tady. Nevim kde bydlis ale ja jsem opakovane projel celou Evropu a Spojene staty a tohle bych netvrdil. Nazdar.
0/0
30.4.2004 7:39

robert_2004

pivko za volantem
koukněte na  http://www.sokolik.cz/clanek.aspx?a=110  a pak se bavte o alkoholu za volantem
0/0
29.4.2004 15:19

chroustík

Re: Díky moc,
tohle by měli povinně shlédnout všichni, kdo budou chyceni pod vlivem alkoholu za volantem.
0/0
29.4.2004 17:28

gnostik

Jindy policie sama zákon porušuje
Policie na jedné straně stíhá občany – řidiče, kteří porušují zákon, ale na druhé straně zákon sama porušuje. Dne   6.února t.r. neoprávněná osoba v pravé poledne násilím (odvrtáním zámků) vnikla do bytu Petra Cibulky. Byla doprovázena 8 osobami   včetně 2 uniformovaných policistů. Došlo k porušení zákona o domovní osobě a policisté navíc v několika bodech porušili i Zákon o policii. Trestní oznámení vyšetřovatelé odložili. P.Cibulka podal odvolání, ale dodnes, po 3 měsících o toho trestného činu, nebyl pozván, aby podal vysvětlení. (Již toto opomenutí ze strany policie je porušením zákona). Ministr Gros na stížnost P.Cibulky nijak konkrétně nereagoval. To vše se děje proto, že P.Cibulka a jeho politická strana Pravý Blok – strana za ODVOLATELNOST politiků, REFERENDA a PŘÍMOU demokracii WWW.CIBULK.NET jsou jedinou autentickou opozicí v této zemi a v červnu tato strana   kandiduje ve volbách do Evropského parlamentu. Více o násilném vniknutí do bytu P.Cibulky na: http://www.cibulka.net/petr/view.php?cisloclanku=2004021801
0/0
29.4.2004 13:59

ewl

nestacim se divit
mam spise pocit, ze represe je jedino, co by mohlo zmenit situaci na vozovce, ano je spousta mist, kde lze polemizovat o tam jestli tam ma byt 50 nebo 70. podle prispevku mam nicmene pocit,  ze aby jste nekteri z vas jezdili jak mate, tak potrebujete policajta za svou prdeli. preci neni cilem stavet vsude radary a policajty aby burani v autech jezdili jak maji. to vam nestaci, ze je jasne predepsano jed 90, to tam musite mit radar, aby jste jeli jak mate. zkuste sami neco zmenit u sebe. a navic nemyslim, ze by jste svouji jizdou usetrili nejkaj vyznamnej cas. jen mezi prahou a brnem si muzes usetrit tak maximalne10-20 minut. vzhledem k provozu a neocekavanzm manevrum kamionaku, si myslim ze je v ramci vlastni bezpecnosti jezdit aspon pobliz limitu stanovenych. paklize nemate dostatek mozkove kapacity na to, aby jste jezdili tak jak mate, pak na vas jedine pokuty. to jak respektujete zakony neco vypovida a nasem narodnim povedomi.mate snad pocit lide ve svedsku, nosku atd. kde maji limity nizsi nez my jezdi jako hovada? ne jeste na vas policijty zavolaj, ze jedete rychle. ale to je v lidech dodrzovat predpisy, ne v tom aby tam stal radar.
0/0
29.4.2004 13:35

Kajetan11

Re:
Vy mate pocit, ze by se tu nejak snizovala represe, kdyz se ta situace zhorsuje? Kdybych videl sebemensi naznak toho, ze represe pomaha, byl bych pro vsemi deseti. Jenze specielne u nas zatim nepomohla v nicem a naopak dala policii do ruky moc, diky ktere na Vas muzou cokoliv a prava se nedovolate.
Vase touha po represi tedy neni nicim jinym, nez emocni vztek. Trochu Vas chapu. Kdyz se na mne zezadu nalepi nejakej blikac a nuti mne k nebezpecnejm manevrum, protoze ON CHCE JET, tak mam taky vztek a touzim po tom, aby si ho nekdo podal. Jenze kdyz vychladnu a zacnu premyslet a sledovat, kam to u nas na silnici speje, tak dochazim k jedinemu logickemu zaveru: Represe u nas nepomaha .
A ja chci takove zakony, ktere funguji, ne takove, ktere uspokoji jen moji chut po pomste.
0/0
29.4.2004 14:19

logar

Re: 4 Kajetan11
Souhlas, tak to cítím i já!!!!!
0/0
29.4.2004 14:31

logar

Re: Hm,Hm
Ti, kteří tady bouří proti těm, kteří se bojí dát více síly policii by si měli uvědomit, na koho ta "úderná pěst" policie dopadne. Bude to jako vždy. Obyčejní kmáni budou bez řidičáků za 0.1 promile zbytkového alkoholu nebo za překročení rychlosti v místě, kde na tom vůbec nezáleží, (radary jsou téměř výhradně v místech, kde na tom nezáleží, neboť tam je to tutovka) a hajzli typu "BMW s SPZ 1A1 1111" nás budou dál arogantně ohrožovat, případně zabíjet, bez postihu. Kdyby se alespoň občas trefili do poldů.  Zatím vždy v dějinách všech civilizovaných států (o těch ostatních ani nemluvě) byla velká policejní moc korupčně (politicky i finančně) zneužita. Proto (doufám) ten odpor ODS.
0/0
29.4.2004 14:33

ODSakEda

Re:
Doufate spravne!
  (tedy take jen doufam, neb ODS je nejmene nazorove vyhranena strana-jiz dle nazvu obcanska a tedy pro ty kdo chtej otevrene ovlivnovat politiku a tim i zakony a svuj zivot(!) a tim padem ma nejvice nazoru-nekdy tolik, kolik se sejde lidi... a vnitrostranickych nazorovych stretu a sporu jiz na mistnich a nasledne i na okresnich urovnich! Muzete vsak byt i aktivnejsi, nez jen jit k volbam a zvolit ODS a jen pasivne z anonimity DOUFAT (...), ze to vasi zastupci mysli tak ci onak. Jak? Budte Vy tou ODS!!!, jako i ja :-), i kdyz s vami souhlasim, je tezke casto proti vetsine starsich slepych byt nekomunistickych paprdu, toto prosadit jiz ve vlastnim sdruzeni obcanu uvnitr ODS, natoz vuci konkurencnim-zpravidla opozicnim stranam-seskopenim obcanu s daleko vyhranenejsim nazorem a byt nespravnym, tak daleko s jednotnejsim postojem!!!) 
0/0
2.5.2004 10:52

Děd Vševěd

MOTORKÁŘI
Minulý týden jsem byl v Praze u Olšanských hřbitovů. Před nimi bylo zaparkováno asi 50 motorek. Jejich majitelé se zúčastnili pohřbu svého kolegy, který se před 14-ti dny zabil, když v obci narazil do zdi domu při rychlosti 150 km/h. Co si myslíte, že se stalo po pohřbu ? Motorkáři nasedli na své stroje, přidali plyn a podobnou rychlostí a asi se rozjeli připravit další pohřeb.....    
0/0
29.4.2004 12:56

cejkis

...
Zpomalovací pruhy jsou nejhorší možné řešení. Kdyby místo toho raději odsouhlasili závazné podklady pro navrhování komunikací v duchu zklidňování dopravy, tak už by se nemuselo opakovat to, že nějaký starosta si nechá naprojektovat širokou silnici jako prase skrze vesnici a když zjistí, že po ní lidé jezdí moc rychle (opravdu objev) tak požádá o dotace na retardéry.
A věc druhá, myslím, že dopravní zanačení v ČR by mělo projít auditem. Ty omezení na 30km/h v místech kde se dá klidně jet 100km/h a nebo jiné zbytečnosti jsou opravdu do nebe volající.
A dále by mělo být zpřísněna kontrola projektantů, kteří tato značení navrhují.
Problém vidím v tom, že vláda se rozhodla bez konzultací s lidmi, kteří se zabývají zklidňováním dopravy celý život.
0/0
29.4.2004 11:57

tululums

Re: Cejkis
Misto zpomalovacich retarderu a nesmyslu bych na kritickych mistech doplnil ucinejsi semafory doplnene o radarek na mereni rychlosti (inspirujte se na jihu Evropy).
Jak jste prisel na to, ze kdyz je nekde omezeni na 30km/h, a dalo by se tam podle Vas jet 100km/h, tak je toto omezeni zrovna kvuli nekomu kdo si mysli ze tam nejde jet rychleji? Nenapadlo Vas, ze ty duvody mohou byt i o necem jinnem nez o tom, ktera rychlost je pro projizdejiciho ridice bezpecna (treba chodci, zvirata, zaby, skryte rozbita silnice - podemleta nebo treba pochroumane potrubi v silnici, otresy a statika domu, ...)?
0/0
29.4.2004 12:29

cejkis

Re:
oki, příklad .. pokud jste z Prahy - jížní spojka směr Černý Most - před sjezdem na Běchovice je zde 80km/h
Proč ? Ptal jsem se dost lidí a nikdo mi neodpověděl.
Pokudjste z Kolína tak před průmyslovou zónou Ovčáry je 30km/h a probíhající práce tam jsou jen ve dne a nikoliv v noci..přesto tam platí omezení 24h denně - proč ?
0/0
29.4.2004 20:09

tululums

Re: Jizni spojkä
Tak tady nahodou Vam odpovim - tech 80 tam nebylo vzdy, zpocatku tam bylo 130. Pak jim ale ta silnice zacala krabatet, kroutit, boulit se nebo co, tak to snizili. Nejdrive chvili prace na silnici, zpomaleni, pak zjistili ze zprasili vystavbu, tak uz tam nechali 80.
0/0
30.4.2004 14:27

cejkis

Re:
Můj příspěvek jste evidentně nepochopil. Chtěl jsem tím říci, že pokud se silnice a dopravní značení navrhne rozumně nedá se po takové silnici jet rychleji - prostě fyzicky to nejde.
0/0
29.4.2004 20:12

tululums

Re: nepochopeni
No nazdar, tak mi reknete kde mame retardery a zpomalovaci nesmysly  na dalnici. Ja hovoril o zastavbe, ty semafory na dalnici by nepomoghly, byly by nebezpecne. Tady je rec o mistech, kde se ma jet 30 az 50.
0/0
30.4.2004 14:29

Jivo

Re:
Presne tak, pouze to nici auta. Jsem pro ostruvky jako maj v D, F, E. Oni nam sice snizi rychlost retarderem, ale tim nam znici podvozek, diky kteremu pak hure zabrzdime a treba z toho duvodu nekoho tukneme. To nemluivm o tom, kolik zbytecne nvic propalime benzinu. Takze zpomali provoz a prizabijou stovku obyvatel.
0/0
30.4.2004 12:19

pesgall

permanentní Kryštof...
jsem pro permanentního superKryštofa, protože na většinu agresivních "pretěkárů" nic jiného neplatí. Když projedu městem, tak potkám asi 2O telefonujících , většinou řidiček, 1O-2O jich křižovatku projedou na oranžovou až červenou a souhlasím, že policajta potkáte na zavedených místech a to jen občas. A na ožralce za volantem bych zavedl speciální taxu, nejlépe přiměřený počet ran holí na místním náměstí, pokud možná v TV přenosu./ A to včetně politiků/. Podstatné je si ujasnit, co vlastně chceme, jestli slušnej stát a v něm slušný lidi, nebo bordel a džungli.
0/0
29.4.2004 11:29

Irco

jako v EU...
vyhnat  zemědělské stroje ze silnic ( traktory, apod. )
0/0
29.4.2004 10:43

MajkyPV

Bezpečnost na silnici = jen v bezpečném autě
Také bych měl nápad, jak snížit počet umrtí na silnici....
Peníze co vláda dokáže rozházet např. za Krištof XY, tak těmi bych dotoval nová=bezpečnější auta  (třeba odpočet daně i pro normální lidi)
Protože taková Š120 při čelním nárazu, bez erbegů, se schnilou kostrou se rozpárá na "hadry" .....
0/0
29.4.2004 10:30

chimenez

Re:
Hlavně když to do ní napálí ožralej frajer v mercedesu.
0/0
29.4.2004 10:39

chimenez

Re:
Hlavně když to do ní napálí ožralej zbohatlík v mercedesu
0/0
29.4.2004 10:40

OndraTM

Re:
... leží vám v žaludku ten zbohatlík nebo to že boural? ... jestli narážíte na pana Bulawu , který zabil 3 policisty.... tak si to částečně policie jako taková zavinila sama. Moc dobře jej zanali (třeba jako hosté na jeho večírcích) a právě velmi přátelské vztahy policistů byli příčinou toho že pan Bulawa dál mohl řídit automobil.... no a taky se zrovna nemuseli otáčet tak kde se otáčeli, že
0/0
29.4.2004 11:54

2Mac7

Re:
leží mu v žaludku, že je někdo bohatší i to, že někdo má mercedesa . Nehoda , to už je vedlejší
0/0
29.4.2004 12:39

FrNedobrota

Souhlas !
Např. jsem se moc nasmál, když jsem slyšel o jednom "autoopraváři", který se živí tím, že za 10-15 táců koulí totálně shnilého favouše, namlaská na něj 3 kila kitu, vše přestříkne a střelí za 40 táců !  Do takové shnilotiny když narazí i babka na kole tak budou všichni v tom favouši na kaši !  A vo tom to je ! Já osobně bych si nikdy nekoupil levné auto a taky malé auto !  Když sedím v autě, co má 2 tuny a 8 airbagů, tak mám přece jen jakous šanci i při čelním střetu s nějakým pitomou, co si myslí, že oktávka je ferrari a plete si jízdní pruh !
0/0
29.4.2004 10:59

Jouda-

Re:
Bodejť, když jezdíš nachcanej tak potřebuješ něco bytelnějšího.
0/0
29.4.2004 11:06

FrNedobrota

Re:
 jasně !
0/0
29.4.2004 11:30

houba_

Re:
ty jsi proste notoricky lhar:
jendou jsi strasny podnikatel, pak zas komunista (i kdyz to se nevylucuje)
pak jezdis starym medvedem a nakonec dvoutunkou s osmi airbagama.
 
podstatny ale je, ze jezdis nachcanej jak karava, takze jsi normalni kreten
0/0
29.4.2004 11:37

FrNedobrota

nekecej !
něco si pleteš ! mé názory jsou zcela konzistentní !
0/0
29.4.2004 12:05

SocPredator

Re:
Kup si nějakou silnici a tam si určuj, kdo tam bude jezdit, naivko
0/0
29.4.2004 15:20

Isbjoerna

Re:
Nemate u vas TÜV? (=pravidelna odborna technicka kontrola stavu vozidla). Shnile auto nedostane TÜV-plakettu, takze nesmi na silnici. Basta.
 
Dotace, odpocet dane:
Kdo nema na bezpecne auto, at jezdu na kole, vlakem, Busem a pod.  Nebo uz si myslis, ze jezdit autem nalezi k zivotnimu minimu?
0/0
29.4.2004 11:07

Najdete na iDNES.cz