Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Vaškůje opět stíhá policie

Roman Vaškůj je trestně stíhán kvůli nelegálnímu obchodování s pohonnými hmotami. Nejvyšší státní zástupce totiž opět otevřel případ, kvůli kterému byl zlínský podnikatel už dříve stíhán a pobyl si i dva roky ve vazbě.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

1_130_202_135

No to je p*del!!!
Roman Vaškůj... Když začínal dělat kariéru někdy v 80. letech v napajedelské Fatře, tak jeho jedinou kvalifikací bylo, že uměl komunikativně němčinu. Jinak neuměl skutečně vůbec nic. Jak jsem jej mohl v té době poznat, nebyly v něm rozhodně žádné buňky k tomu, aby mohl organizovat či vymýšlet podobné obchody - byl jen velmi ochotný podobné projekty podporovat a vystupovat v nich. Docela jednoduchý klik, který se člověku nedokázal podívat ani do očí při rozhovoru. Ideální představitel bílého koníka, ideální terč pro policejní vyšetřovatele
0/0
26.5.2004 11:43

r.clouseau

Vaškůje zavřít a Špidlu a spol. ne?
Co to má znamenat? Socanům se propadá půda pod nohama, tak budou zase vytahovat špínu? Neříkám, že je to svatoušek. Ať hodí kamenem, kdo je bez viny! I já jsem trhal mouchám nožičky, ale co je moc, je příliž! Jestli ho chtěli zavřít, tak to měli udělat tehdy a ne až se jim to bude hodit jako vhodné koření do nádražáckého/ČSSD/ předvolebního guláše. Je to projev jejich duševního chudobince.Špidla je v pr.... a  počítá s tím, že jednoho krásného dne vítězoslavně příjde před omámené voliče a řekne: "tak jsem opět udělal přítrž ekonomické kriminalitě. Óóó, jak jsem mocný! ODS to nedokázala, ale já a moje nádraží ano.Ale kdo zavře jeho za ty hrůzy, co tady napáchal? Komu se bude zodpovídat za vysoké daně a nízkou životní úroveň normálních lidí?Kdy už bude konečně tento stát bez politických gaunerů, kteří sledují jen svoje výplaty a zájmy? Proč za nádražácké nadvlády stoupnul schodek v rozpočtu státu na 500mld.Kč a za ODS ne? Magoři vyčítají Klausovi, že nezvládnul kuponovou privatizaci, ale co zvládli socani? Maximálně to, že se Špidla postavil na Prvního Máje večer před kameru a blekotal do éteru nesmysly, jaké si dělá ON zásluhy na tom, že ČR vstoupila do EU. Přitom to byl Klaus, který to všechno ve své době, krok za krokem, pomalu připravoval. Ale již tehdy říkal veřejně: "není kam spěchat, nebude to ekonomicky jednoduché". A tvrdil a stále opakuje, i v roli prezidenta, že ČR mohla se vstupem počkat. Má pravdu! Je mi z toho na blití./pozor redakce, to není vulgární/ Jdu se vyzvracet!!!
0/0
6.5.2004 13:12

Evilman

Policejní mafie
Soudruzi udělali v zákonech díru aby se mohl napakovat Chemapol: sponzor Havla a socanů.
A když někdo jiný podobné díry využije, tak je to špatně.
Kill your cop!
0/0
30.4.2004 15:16

Najdete na iDNES.cz