Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Měla by nemoc dělat politiku?

Pokud by se dnes hlasovalo o dani z přidané hodnoty, opozice by zřejmě vyhrála. Špidla nesežene sto jedna lidí na to, aby přehlasoval prezidentovo veto. Nebylo by to poprvé, kdy nemoc mění dějiny. Pokud však máme možnost vliv nemoci na dějiny omezit, je dobré to udělat.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

1_130_202_135

Asi obecně přijatelné přirovnání
Nedávno jsem motivován podobným článkem použil přirovnání - Ty jsi blbý jako Komárek! Už je mi jasné, že je to přirovnání trefné a výstižné.....
0/0
20.4.2004 18:04

JiVy

Hans Christian Komárek
MF mělo TŘI roky na přípravu zákona upravujícího vybírání DPH v souvislosti s naším vstupem do EU a přesto předložili návrh zákona koncem roku 2003 a to návrh tak kvalitní, že během jeho projednávání v parlamentu k němu samo ministerstvo mělo téměř 300 pozměňovacích návrhů.
Přesto vládní koalice silou svých hlasů zákon protlačila Poslaneckou sněmovnou a po kritice hrubých chyb a nesmyslů v zákoně ze strany senátorů přiznal ministr Sobotka, že už připravuje novelu, ve které zákon na rychlo zalátá a koaličně pozitivní nezávislí senátaoři tedy propustili zákon k presidentovi.
President se odmítl podepsat pod legislativní zmetek, který by například zdaňoval podnikatelky za vaření nedělního rodinného oběda a zároveň umožňoval odvážným daň neplatit vůbec.
Proč VŠ odvolal Součkovou a nechal ve vládě neschopného Sobotku?
President pouze nahlas řekl, že král (vláda) je nahý. A pan Komárek vinu za tuto nahotu klade presidentovi?
Zatímco naši republiku Václav Klaus reprezentuje na náročné zahraniční cestě, pan Komárek se povaluje v Praze a píše BLBÉ komentáře.
Bez úcty
Jiří Vyhnalík
0/0
20.4.2004 15:20

kodlik

Kudy chodil tudy krad, sociální demokrat!
To je to o co vlastně jde!
0/0
20.4.2004 10:16

habit

To by snad ani nebyl Komarek...
...aby si nekopnul do Klause. Takze Klaus muze za nekvalitni navrh zakona, o jehoz kvalite mimo jine svedci, ze ministerstvo financi vzapeti po predlozeni k nemu predlozilo 250(!!!) pozmenovacich navrhu, a ktery namisto harmonizace s EU vnasi do nasi danove legislativy radu rozporu s legislativou EU. Pokud by se pan Komarek (nebo kdokoli z novinaru MFD) obtezoval a sehnal si o navrhu zakona alespon par kusych informaci, musel by naopak ocenit, ze prezident zabranil prijeti pravniho zmetku.
Panu Komarkovi je jedno, co se schvaluje - dulezite pro nej je, kdo to schvaluje. Forma je pro nej mnohem dulezitejsi nez obsah.
0/0
20.4.2004 10:09

wolfnebel

Komárek
Kdo jste včera viděl Komárka v Krásných ztrátách na ČT2?
 
Představte si, že tahle hvězda MF Dnes chtěla studovat filozofii
0/0
20.4.2004 9:32

medved_cz

Poslanci opozice NESMI hlasovat proti svemu svedomi.
pane Komarku, poslanec nesmi hlasovat proti svemu presvedceni. Viz jeho poslanecky slib: "Slibuji věrnost České republice. Slibuji, že budu zachovávat její Ústavu a zákony. Slibuji na svou čest, že svůj mandát budu vykonávat v zájmu všeho lidu a podle svého nejlepšího vědomí a svědomí.". Take zde http://portal.gov.cz/wps/portal/_s.155/701/.cmd/ad/.ar/sa.at/.c/313/.ce/2154/.p/863?PC_863_id=27782&PC_863_parac=8332&PC_863_idpara=8331&PC_863_section=1 . To JE ZAKLAD, ktery obcane po svych poslancich pozaduji. Mozna ze byste ale chtel, aby poslanci museli hlasovat podle presvedceni Mlade Fronty?
0/0
20.4.2004 9:17

sokrates45

PANE KOMÁRKU, DOSTAL JSTE PŘIDÁNO?? :-)
Pane Komárku, píši vám po několikáté a připomínám, že jste jedním z těch, kteří učinili z MF Dnes bulvár. Vaše pitomoučké příspěvky, napadající současného a velebící minulého prezidenta vím snad nespolkne ani pes. Veto prezidenta Klause bylo díky tomu, že Špidla a Sobotka zvedli DPH tam kde to EU nenařizovala. Opozice byla od počátku pro toto DPH zvednout, ale pouze tom které požaduje EU. Že se zde díky zdražování a automatickým odvodům bez ohledu výdělek/ztráta daní živnostníci, že jich zkrachovalo letos 20 tisíc vám uniká. Masírujete dav. Všichni víme, že media ovlivňují veřejné mínění. Chcete tedy tvrdit, že media jsou nezávislá? Dovolte otázku, která snad není trestná. Platí vás MF. Tedy, berete peníze MF, pana Havla, ODA, Špidly, nebo čí?
Dnes jsem strávil odpoledne na policii, protože jsem vyventiloval svůj názor. Chovali se korektně a těm, se kterými jsem hovořil díky za jejich přístup. Nicméně jsem dostal varování. Nic jsem neukradl. Jen jsem se dotkl majestátu ČSSD. Až příště pane Komárku vyhraje volby pravice, která vymění tak, jako Zeman v roce 1998 dozorčí rady včetně té, díky které berete plat, budete stejně ohnivě psát pro změnu proti exministru Sobotkovi a velebit třeba pana poslance Tlustého? Máze smůlu v tom, že mne znáte osobně a já vás, tedy vím, že se tak zachováte. Nevkládám tento příspěvek přes proxy ani přes modem. Dá to 30 vteřin práce a budete vědět kdo jsem. Možná že mne pak opět předvolá policie. Možná mne bude předvolávat tak dlouho, dokud bude ČSSD u moci. Pak zas bude předvoláván někdo jiný, ale já strůjcem nebudu, protože se poplatnými pitomečky nezabývám. Možná, že budu ekonomicky níž než vy, díky tomu, že j
0/0
20.4.2004 1:48

GhorX

Re:
Nechápu Vás. Říkáte, že pana Komárka znáte osobně a přitom věříte, že se ten bezpáteřný prolhaný zbabělec změní jenom proto, že mu napíšete. Pan Komárek má na těchto stránkách už poměrně stabilizované respondenty; většinou mu (jinými slovy) dávají najevo, že je bezpáteřný prolhaný zbabělec. Mimochodem, kdysi jsem si pana Komárka vážil. Dnes bych plivanec do jeho tváře považoval za zbytečné plýtvání tekutinami, časem a energií.
0/0
20.4.2004 3:11

qoknu

Re:
Máte pravdu, že media dokáží masírovat dav neskutečně.To, že na MF dnes nemají rádi prezidenta Klause je věc více než známá. Ovšem zde se jim to masírování nedaří, obliba prezidenta stoupá a stoupá. Nám všem nezbývá než si říci " dočkej času...."
0/0
20.4.2004 6:59

Najdete na iDNES.cz