Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Inspekce: Policie se do kauzy Kajínek nezapletla

Inspekce ministra vnitra prověřovala podíl policistů na kauze Jiřího Kajínka. Podle ředitele inspekce Mikuláše Tomina se neprokázala podezření, že někdo z policistů byl zapleten do této dvojnásobné nájemné vraždy. Jiří Kajínek si odpykává doživotní trest.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

logar

a je to tady
Pravda a láska opět zvítězila nad lží a nenávistí. Další z Havlůvých kámošů prokázal jasně, co byla zač tzv. špička českého disentu. Pro koho vymysleli samet. Ruml  s Křižanem zlividovali při svém působení v rolích náměstků ministra vnitra stovky estébáckých spisů svých soukmenovců. Co ty na to Cibulko? Co ty na to Marvanová? Co ty na to Vaculíku? Co ty na to Hutko?Mně je z toho na blití.
Tomine Tomine,  jednou tě to nemine. Pak můžeš poslat Tomince, pozdrav třeba z blázince.
Je na těchto stránkách prosím někdo, kdo věří výsledkům vyšetřování?
0/0
9.4.2004 7:16

vafla

já na bráchu
Čekali jste snad něco jiného? Jedna parta policistů přece nepotopí své kamarády. Možná je  to bude něco stát, ale případ je uzavřen, zapomeňte! Lituji pana Kajinka, ale někdo to odnést musí!
0/0
8.4.2004 17:47

Gabana

????
Tak to je kotel. Přesně, ruka ruku myje. Tomin je fakt nenápadnej. I dítěti musí být jasné, že vše nebylo, tak jak je to doposud v soudních spisech a že to prostě "nelícuje".  I když by se třeba prokázala Kajinkova vina, tak v tom rozhodně nejel sám. Co se ale divim? Ať žije spravedlnost.
0/0
8.4.2004 16:16

cool99

Zajímavé
"Tomin připomněl, že nyní už by stejně nemohli být za zneužití pravomoci veřejného činitele nebo za vyzrazení služebního tajemství stíháni vzhledem k promlčecí době."
 
Je to promlčené, takže se vlastně nic nestalo. A svědci chtějí zůstat v anonymitě, takže po nich ani pátrat nebudeme.
 
Doufám, že se nikdy nedostanu do nějakého vážnějšího křížku z naší policií.
Radši - No comment. 
0/0
8.4.2004 15:30

Ahasver

Ruka ruku myje
a žádné překvapení se nekoná ...
0/0
8.4.2004 14:49

netpyr

Je to směšné
stále častěji se ukazuje, že inspekce ministra vnitra je zkorumpovaná banda neschopných, nebo spíše všeho schopných policistů, kteří policii pouze škodí. Pokud je pouhá desetina pravdy, co odvysílala Nova či jiné TV, tak musí soudného člověka mrazit v zádech. Nedávno odmítl FBI podělit se s našimi policisty o významné informace o organizovaném zločinu. Diplomaticky bylo české policii řečeno, že míra zkorumpovanosti a provázanosti policistů s podsvětím je u nás tak vysoká, že informace by se okamžitě dostaly do rukou, těch, kterých se týká. Dost žalostné.
0/0
8.4.2004 14:29

ProfesorR

Inspekce nebo divadlo?
Závěry nějaké inspekce jsou nejen nezajímavé, ale i nerelevantní. Jen výpovědi u soudu pod přísahou (kde křivá výpověď = trestný čin) mohou něco řešit. Co je to za šaškárnu, hrát si v tak obrovské kauze na nějaké inspekce? Kdo to je "inspektor"? A kdo je povinen mu říkat pravdu?  
0/0
8.4.2004 14:26

Wolk

???
Co jineho mohl kdo cekat????????????????
0/0
8.4.2004 14:03

don čičo

PČR
Ostatně jak jinak...
0/0
8.4.2004 13:57

Najdete na iDNES.cz