Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Mnoho povyku pro nic?

Někdy je třeba se vyjádřit, někdy je třeba mlčet, někdy je třeba udělat něco jinak,než bylo původně plánované. Pro poslední variantu se rozhodl 6.4. 2004 ve Fryčovicích na Frýdecku- Místecku šestatřicetiletý řidič, který svůj náklad z cisterny vyložil o několik kilometrů dříve.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Dr No

Lidé jsou zvláštní
Když chodím po lese, dost často narazím na odložené věci (pneumatiky, autobaterie, hromady textilu, rozřezaný vrak auta a podobně ...) na místech značně vzdálených od normálních komunikací. Znamená to, že ten, kdo je tam "odložil" nelitoval námahy (a případně riskoval poškození svého auta), aby je na takové odlehlé místo dopravil - místo toho, aby je normálně složil ve sběrném středisku, případně pohodil kdekoliv ve městě nebo u silnice (odkud by je mohl nědo jiný snadno uklidit). Nevidím jiné zdůvodnění než podivný druh umělecké tvořivosti ......
0/0
7.4.2004 17:53

petrdoktor

Ten řidič
je HOVADO, HOVADO a ještě jednou HOVADO  Za trest bych ho koupal tři dny v té sračce co vezl a pít bych mu nedal taky nic jiného. A pokud mu to někdo poručil, tak pro něj to samé s přídavkem.
0/0
7.4.2004 14:12

1_130_202_135

Re:
Mám takovou příhodu k  tématu - před časem řešil jistý moravský podnik problematiku likvidace nějakých poměrně "nechutných" kalů, které vznikaly během výroby. Sám je zlikvidovat nedokázal a tak hledal jinou firmu, která by se za úplatu toho úkolu zhostila. Inu - ozvala se jedna brněnská společnost, že to pro ni není žádný problém, stačí sudy s kaly dovézt do Brna a oni už vše ekologicky zlikvidují. Měl jsem možnost se bavit se zaměstnanci o způsobu likvidace - prostě ty sudy v noci vylejí pomalu do kanalizace a kaly si v klidu odtečou do Svratky. Tak mám dojem, že vedení otrokovické společnosti volilo podobnou cestu... jen ten řidič měl prostě pech, proto v tom zůstane sám
0/0
7.4.2004 18:03

GhorX

Re:
Jestli bude myslet mozkem, nemusí v tom zůstat sám - zaměstnavatel bude muset písemně doložit jak cestovní příkaz, podepsaný řidičem, tak smlouvu (nebo objednávku) na likvidaci odpadu, platnou pro inkriminovaný den. Ne snad, že bych řidiči nepřál u soudu pořádné ocenění, ale toto normální zaměstnanec sám neudělá, nemá důvod. Raděj bych ale viděl ve vězení toho, kdo řekl "tohle vylejeme do lesa", než (možná) toho, kdo to ze zbabělosti udělal.
0/0
7.4.2004 18:27

Najdete na iDNES.cz