Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Sbohem a Unie

Unie svobody bídně zaniká. Opadává z ní maso, jako by byla malomocná. Zeman si z radosti nad tím na Vysočině opeče sele a Klaus se snad dokonce usměje na Livii nebo na Halíka. Jak mastodonti předpovídali, děje se.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

karoten

Jsem tu správně na pisoáru U Kaliště?
Tady se ale zase sešli myslitelové. Komárek se vyjadřuje velmi zřetelně. Kde chybí poctivej úmysl, není naděje nic vybudovat. Přitom potenciál voličů je ohromnej a leží a leží...
0/0
11.3.2004 14:52

malinak

Temná síla?
Unie svobody nebyla ve "Čtyřkoalici" válcovaná od KDU(Klidné síly) o nic více, než je dnes KDU a US DEU válcována ze strany ČSSD. Prostě ten, kdo má větší vliv a sílu toho zákonitě využívá. Prezident Klaus měl v jedné z mála věcí pravdu - že Čtyřkoalice  byla účelový slepenec. Z je ho úst to však znělo obzvlášť komicky a trapně, protože měl lví podíl (svými politickými "veletoči") na jejím vzniku.
0/0
11.3.2004 14:17

Katoda

Komárku, Komárku!
Slinty redaktora Komárka si nechávám vždy na konec. Kdyby to nebylo tak smutné, byly by pro mne něco jako humoristická příloha. Sice se opakuji, ale nedá mito. Posedlost redaktora Komárka osobou prezidenta republiky má zjevně patologické rysy. Pane Redaktore, jestli lze někoho nzvat "mastodontem" jest osba Vašeho pana otce, soudruha Valtra Komárka, takto emeritního poradce komunistického diktátora Castra a teroristy Guevary. Potažmo lze za mastodonta označit v Vás samého, protože je zcela zjevné, kde Vaše sympatie stojí.
0/0
11.3.2004 8:35

Blackshield

Komárku
Komárku, jsi čím dál tím větší guma...
0/0
8.3.2004 18:17

Jaruchan

KOMÁREK - HOVADO
Važený pane Komárku, pokud mám příležitost číst Vaše "nezaujaté" články v MF DNES, tak se domnívám, že pokud budete mluvit o panu Klausovi, tak je to Pan prezident Klaus ! Pokud si myslíte něco jiného tak nejste Komárek, ale Hovado.
0/0
8.3.2004 18:15

phenomenon

Re: Hovado
No ta poslední věta to je teda maso. To mate z vlastní hlavy? To zni jak za bolševika - jestli si myslíš něco jiného, tak bacha - jsi divný a pujdem po tobě. PAN PREZIDENT byl Tomáš Masaryk. Klaus je prezident par mesicu a jeste NIC poradneho pro tuto zemi neudelal!!!
0/0
8.3.2004 22:03

Katoda

Re: Hovaho
Máš příznačný pseudonym - Úkaz
0/0
11.3.2004 8:25

phenomenon

Re:
No a? Máš nějaké námitky proti mému názoru? Tak je tam napiš - by mě to zajímalo! Co si myslíš o pseudonymech je mi jedno.
0/0
11.3.2004 14:49

phenomenon

Re: Re
A vůbec - nějak si zapomněl napsat nadpis tvého příspěvku, tak aby bylo zřejmé, ke kterému příspěvku se tvoje reakce vztahuje. Jinak je to, co se zde nazývá diskusí zcela nepřehledné. Tak nějak jsi to nedávno psal, že? (Sorry, že jsem v tom pokusu o citaci vynechal ten tvůj excelentní exkurz do zkratek anglického jazyka )
0/0
11.3.2004 15:01

karoten

Re: Rozčilování je v tomto případě škoda
Pan Katoda není schopen argumentace. Mysl následuje srdce, tudíž nemá smysl diskutovat o existenci nějaké anody.....
0/0
11.3.2004 15:11

Najdete na iDNES.cz