Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Železný stupňuje tlak na PPF

Vladimír Železný znovu začíná vystupovat jako neomezený pán televize Nova. Nasvědčují tomu dopisy, které koncem minulého týdne zaslal do barrandovského sídla Novy a jež má MF DNES k dispozici. Toto jednání nevyvádí z míry finanční skupinu PPF, která tvrdí: Nova patří nám.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Volten

Železný stupňuje tlak na PPF
Je mě smutno z postavení naší justice.Jak se dočítám soud rozhodne o vrácení podílu Dr.Železného v CET21 a PPF soudem naprosto pohrdá když rozhodnutí přímo zesměšňuje.Nevím kde je pravda a ani mě to v podstatě nezajímé.Jen mám obavy  o tuto zem,kdy  si každý  může vykládat právo po svém.Kam až nás to ty naše vlády  dovlekli.Rozhodntí soudů jsou v mnoha případech pro kočku.Když už něco rozhodnou  je málem zázrak když se to i naplní
 
 
 
 
 
0/0
3.3.2004 14:16

Zwerg

Re:
Udělejte totéž, co já. Hned po promoci v r. 1992 jsem odešel pracovat do Švýcarska, kde jsem  už zůstal. Začal jsem s Ausländerausweis B, po třech letech jsem dosáhl C Bewilligung a koncem minulého roku jsem konečně dostal řádné švýcarské občanství. Švýcaři si své občanství sice nechají také pořádně zaplatit, ale rozhodně se nejedná o vyhozené peníze – Švýcarsko je nádherná země s výborně fungujícími úřady, velmi nízkými daněmi, čistou přírodou… prostě vynikající místo pro život… Do Česka jezdím několikrát do roka a často nechápu, proč si tu vzájemně děláte doslova takové peklo – policie nedělá řádně svou práci, justice pracuje pomalu a občas pěkně chaoticky, politická representace myslí hlavně na "malou domů"…. Opravdu nechápu, že vás to baví…
0/0
3.3.2004 16:03

4omega

Cena za podnikatele-podvodníka století
Dr. Železný si ji zasluhuje.... Pokud se mu to totiž povede, bude to absolutní originál ve světě. 2 x by totiž prodal něco, co mu nikdy nepatřilo, za co ze svého nedal ani korunu a jen to ukradl povody jiným, kteří vše zaplatili. Poprvé Novu sebral CME (za což jsme ale zaplatili nakonec my všichni :-( podruhé chce Novu ukrást PPF. Tak jsem zvědav, jestli si to pan Kelner nechá líbit anebo to páni poslanci zase nechají zaplatit nás všechny...
 
VŠÍMÁTE SI, ŽE POLITIKOVÉ ZASE MLČÍ??? BUDE Z TOHO ZASE PRUSER A MEDIÁLNÍ KOMISE NIC!!!
 
PANE LANGRE? NESPĚTE !!!!!!!!
0/0
3.3.2004 12:10

Volten

Re: 4 omega
Vážený pane,obdivuji  Vás s jakou vervou posuzujete  věc o které jak dokazujete svým příspěvkem ,nemáte ani nejmenší ponětí.Věnujte se raději debatám u piva,tam nehrozí nebezpečí že se budete často blamovat.Ještě bych dodal že jsem rád  že lidé jako vy,nemají žádnou rozhodujicí moc.
 
 
0/0
3.3.2004 14:23

Janina7

Žéélezný
Žšééélezný  na hrad. Chceme spousty pěknejch jihoamerickejch telenovel! Dej nám je!! Držím palečky!!!
0/0
3.3.2004 6:48

Marťásek

Fandím Železnému
Doufám, že tu televizi dostane nazpět. Nic špatného neudělal, za nic ho dodnes přes politickou objednávku nikdo neodsoudil. Kdo z vás na něj něco ví, ať podí žalobu a usvědčí ho. Zatím se nepovedlo. Fandím mu, je to inteligentní a schopný člověk.
P.S.: Na Novu se nedívám, kromě sedmičky, ale to není podstatné.
0/0
2.3.2004 15:59

KADO

Re: Ja take!
     
0/0
2.3.2004 16:57

navratil03

Re:
Ne každý, kdo udělal něco špatného, byl odsouzen. Nebýt odsouzen neznamená býti bez viny.
0/0
2.3.2004 17:30

Telkontar

Re: To se mýlíš! - Znamená
0/0
2.3.2004 19:05

Marťásek

Re:
Ano, pokud tam někdo nepostupuje důsledně, může se stát, že někdo, kdo něco provedl, z toho vyklouzne. To ale není případ Železného - tam pracuje policie na plné obrátky několik let. Noviny chrlí tisíce článků. Existuje politická poptávka po jeho odsouzení. Ze všech stran je snaha ho dostat do tepláků a přes toto obrovské úsilí se to nedaří. Nedaří se to ani přes podrazy nejbližších osobních přátel (rozchod s Vávrou, rozvod s manželkou, podraz právníka Rozehnala  a mnoha dalších), kteří na něj vědí všechno a tolik rádi by mu zatopili. Přes toto vše mu nikdo neprokázal vůbec nic a proto pro mě je nevinný.
 
Ještě v době, kdy s Rozehnalem kamarádil, vezl Rozehnal známého v autě, kde ten známý ztratil platební kartu. Rozehnal známého informoval a ten o tom věděl. Policie při razii objevila kartu u Rozehnala na stole a ten šel do vazby, přesto že majitel karty říkal, že věděl, kde karta je. Prostě policie se snaží využít kdejaké malichernosti, ale nedaří a nedaří se.
Celá kauza Železný je pozůstatek mimo jiné akce čisté ruce, která skončila fiaskem. Železnému fandím - okradl americké podvodníky, kteří si z televize chtěli udělat dojnou krávu. Zisky by šly za moře. Tak zůstávají doma.
0/0
2.3.2004 19:29

YFNA

Re:
zisky zustavaji doma??????? neplati nahodou danovy poplatnik x- miliard korun jako odskodneni???? KOMU zustavaji zisky, KDE konkretne???
mam dojem, ze si to trochu (hodne) idealizujes...
0/0
2.3.2004 20:50

Marťásek

Re:
Odškodnění neplatí daňový poplatník za Železného, ale za současné politiky, kteří raději obětují peníze poplatníků, jen aby Železného očernili.
Zisky zůstávají v ČR, prostě majitelům. Potenciálním dalším investorům. Za ty zisky nám tu něco vyroste, něco se postaví, někde doma se proinvestují. Pořád lépe než v Americe.
0/0
2.3.2004 21:26

YFNA

Re:
Železnému fandím - okradl americké podvodníky, kteří si z televize chtěli udělat dojnou krávu.
koukam rudasek jako kdyz vysije....  alespon vidime, ve ktere oblasti politickeho spektra ma zelezny fanclub....
 
0/0
2.3.2004 20:52

Marťásek

Re:
Ruďásek rozhodně teda nejsem. Ale nemyslím si, že ten Američan Ludra nebo jak se jmenoval, a spol. si řekli - postavíme v ČR televizi, budeme Čechy bavit, vzdělávat, ... Že by jim šlo o cokoli jiného, než na tom dobře vydělat jakýmkoliv způsobem a slušně se na tom napakovat. Sami bez Železného schopností by tuto televizi nevybudovali. Mají více televizí v Evropě i východní a žádná neprosperovala jako Nova. Takhle aspoň zisky nejdou za oceán, ale zůstávají doma.
0/0
2.3.2004 21:30

kdyz to tak pozoruju

Re:
Kdyz ne rudasek tak demagog teda urcite. Pletete si pojem investice (vynalozeni fin. prostredku v dobe soucasne se spekulaci na jejich znasobeni v dobe budouci) a dobrocinna charita. Jinak takovych Zeleznych se v CR najdou stovky, staci mit za sebou bohateho investora a styky v medialnim podsveti, ktere je az na par vyjimek zde v USA temer bezvyhradne v rukou zidu. V cem je podle Vas Zelezny takovy odbornik. Nerikam, ze je to hlupak, ale na degradaci kulturniho vkusu ceske verejnosti ma lvi podil. Srotuje vam do hlav kra.voviny ze zapadu po vzoru U.S.A. az Vam z toho vsem uplne zakrnela seda kura mozkova. A zisky ze nejdou za ocean. Tam teda urcete jdou, akorat ze konta jsou vedena pod jmeny, ktera patri Zeleznemu. Se proberte. Cau 
0/0
5.3.2004 21:41

Marťásek

Re:
Konta můžou být kde chtějí, majitel je Čech, žije tady a utrácí tady. Z těch peněz např. pořídil poměrně slušnou sbírku obrazů českých mistrů. Na to by jiný člověk neměl peníze, nebo by je raději prochlastal. Ty obrazy by se dnes dražily na aukcích někde na Západě. Železný se postaral, aby zůstaly doma, a určitě je i vystaví. Tím myslím např. ty investice v Česku.
Železný je intelektuál a kulturní člověk. Ví ale dobře, jaká je většina národa a co žádá a umí jí to také poskytnout. Neskrývá, že je to finančně lukrativnější než zaujmout tu špičku, která má ušlechtilejší zájmy a protože je podnikatel, zvolil si tu část národa, kterou si zvolil.
Železný vkus nedegraduje. Jen těm degradovaným poskytuje zábavu. Já se na Novu nedívám, ale Železnému fandím. (dívám se na Sedmičku)
0/0
6.3.2004 22:48

Eldrb

Re:
Jseš trubka.
0/0
2.3.2004 21:50

celtic

Re:
Mengele byl byl také inteligentní a schopný člověk, ale my potřebujeme lidi s jinými schopnostmi. Dost bylo Železných, Kožených, Kajínků a podobných inteligentních lumpů!
0/0
2.3.2004 19:14

Marťásek

Re:
Otázka je, kdo z nich je opravdu lump, a kdo lump proto, že to neúnavně tvrdí média. 100x opakovaná lež se stává pravdou. Za Kájínka se nebiju, ale podle posledních svědectví z TV Nova to je velmi pofiderní - možná ani není vrah...
0/0
2.3.2004 19:31

bow

facka funus volšany
Kdyby každý občan ČR, který musel za Železného zaplatit 1000 Kč, vylepil Železnému 1 facku, zbyla by z něj jenom hromada sra_ek a byl by od něj pokoj.
0/0
2.3.2004 14:27

KADO

Re: A vas komouse by jsme meli povesit za tech 44 let!
       
0/0
2.3.2004 15:43

Franta7

Re:
Jsem pravicový volič. A kolega komunista není ale spíš vy ! Když mě někdo připraví o 10miliard, tak není úspěšný podnikatel ale kriminálník, a rozhodně patří za mříže. Spolu s naší vládou. Vláda měla ochránit investice americké firmy a železný to musel vědět a dopustil se tedy podvodu.
0/0
2.3.2004 15:54

pakous

Re:
Mas recht, i kdyz tebe pripravil jenom o litrik. Nejvice me mrzi, ze takovy clovek je povazovany za uspesneho. Nejde jen o podraz na partnery, ale i o to, ze nikdy nevysilal podle puvodniho projektu, na ktery ziskal licenci.
0/0
2.3.2004 16:07

KADO

Re: Splnili nekdy komousi svoje sliby?
Komousi = Socani  
0/0
2.3.2004 16:56

YFNA

Re:
nejde JENOM o podraz na partnery - jde o to, ze poskodil jmeno CR takovym zpusobem, jak se to povedlo snad uz jenom havlovi... ted kdyz u nas nekdo bude chtit investovat, prvni do ceho mu strci cumak jeho poradce budou PRAKTIKY ceskych "podnikatelu" typu zelezneho.... vsechny okrast, na pravo kaslat, dav tomu tleska (primitivove)
0/0
2.3.2004 20:55

KADO

Re: Tebe urcite neobral o nic!
Jses hloupy kecal ovlivneny socanskou bandou  
0/0
2.3.2004 16:54

shef

Počítej...
Dobře, tak si teda zaplatil 1000 Kč za chybu vlády... Jenže to je pořád míň, nežli za ČT... Za 10 let, resp. 120 měsíců co TV NOVA vysílá by si za  ni měsíčně zaplatil 8,50 Kč, takže mnohem míň než nějaké koncesionářské poplatky. A jestliže si Železný našel nějakou skulinku v zákoně, tak za to můžou hlavně ty ožralové, lenoši a spáči z posl. sněmovny....
0/0
2.3.2004 18:04

navratil03

Re: I ty počítej
Koncesionářské poplatky jsou na domácnost ne na hlavu a ČT vysílá dva programy, NOVA jeden a blbej.
0/0
3.3.2004 11:35

KADO

Re: A vas komouse by jsme meli povesit za tech 44 let!
       
0/0
2.3.2004 16:51

Volten

Re: bow
Bravo!
hospodský řečník promluvil!
Ještě něco jste vyřešil?
0/0
3.3.2004 14:29

Anakin20

Spam
http://www.damokles.cz/refer_link.asp?id=50881 tohle stojí fakt za to. ba ne kecám vůbec na to neklikejte je to spam.
0/0
2.3.2004 14:07

old fashioned Vince

Vzhledem
k velikosti vesmíru je úplně jedno, jestli bude NOVA existovat či nikoli. Zdravý člověk NOVU jednoduše ignoruje
0/0
2.3.2004 13:11

Telkontar

Re: Zdraví člověk ignoruje Tebe!
0/0
2.3.2004 19:21

Jack.Nicholson

i proslulý PITKIN,
říká : a vo vo vo vo vo tom to je !
0/0
2.3.2004 12:12

navratil03

jste Češi buďte hrdí
Dnešní program TV Nova 4:05 hod českých pořadů vesměs soutěží (po odečtení 2:30 Snídaně s Novou, 1:45 Na vlastni oči (2x), 0:45 zprávy), 6:25 hod amerických pořadů, 2:30 hodiny telenovel, 2:18 hod německé produkce, 0:35 britske, 1:35 kanadské, nějaký teleshopping. To má být vzor pro českou televizi. Nedokáži si představit, že by takto vypadala programová skladba třeba v USA, Německu, Francii, Velké Britanii.
0/0
2.3.2004 12:10

Franta7

Re:
Česká televize vysílá ještě horší sra*ky. A navíc chce za to peníze narozdíl od Novy v podobě koncesionářských poplatků. Jinak železný patří za mříže protože nás připravil o 10 miliard (spolu s naší vládou).
0/0
2.3.2004 15:50

Jack.Nicholson

NOVÁ
blbka na scéně ?
0/0
2.3.2004 12:04

Jack.Nicholson

Re:
spíše nová NOVA blbka na scéně !
0/0
2.3.2004 12:10

KADO

Re: Spis blb u klavesnice!
     
0/0
2.3.2004 12:43

Jack.Nicholson

Ještě ke koláčům....
dále bych rád připoměl, že pokud vím, domácnosti, které poskytnou službu Peoplemetru za to obdrží jistý finanční obnos a je to smluvně ošetřeno.....položím tedy otázku : Kdo s finančně zabezpečených lidí si nechá něco takového namontovat, resp. ze struktury obyvatelstva, která je, předpokládám, vzdělanější a má lepší práci a přirozeně více peněz ?   
0/0
2.3.2004 10:38

BudeHůř

Re: Přesně tak
Mají to chudší a /promiňte/ hloupější, tedy méně schopní /když jsou chudší/. No a ti baštěj Novu, Blesk a ČSSD. Jednoduché. Ale říct, že na nějakou debilovinu čučely na 4 milióny lidí, je lež jako věž.
0/0
2.3.2004 10:48

Infinity

Re:
Asi ti nic neříká statistický vzorek!? Jelikož statistiky sledovanosti určují kolik bude stát reklama, tak si reklamní společnosti pohlídají, aby vzorek přesně vystihoval finanční a vzdělanostní rozvrstvení společnosti.!
0/0
2.3.2004 16:16

honzavid

Re:
Mel byste se naucit, ktera predlozka se poji s druhym padem.
0/0
2.3.2004 13:17

Jack.Nicholson

Re:
Pane,
máte-li na mysli mou reakci na Vaši uplakanou otázku, kterou jste mimojiné umně obešel, tj. frázi "kdo s koho" odkazuji Vás na
kde se jistě dočtete, pokud budete mít trpělivost rolovat, jak to vlastně s onou Vaší výtkou je. Jen se obávám, že jste se opět zesměšnil. S pozdravem Váš JN
0/0
3.3.2004 9:18

PISATEL

Vize
.......a jednoho krásného dne nebude TV Nova, ale bude jen zrnění.
0/0
2.3.2004 10:04

conoco1

Re:
Kdeže ta krásná budoucnost vězí? :-)))
0/0
2.3.2004 10:20

KADO

Re: V socialismu blbe!
     
0/0
2.3.2004 12:08

conoco1

Re:
Krome urazek jste nic jineho nepredvedl. Asi jste upadl xichtem na klavesnici, pac vam to ve vsech vasich prispevcich kresli kvanta znaku. :-)))
0/0
2.3.2004 12:12

KADO

Re: Ze by potrefeny komous nebo pracovnik CT1 nebo CT2?!
     
0/0
2.3.2004 12:15

conoco1

Re:
Debil me neurazi. Preji pekny den. A at se neuklikas. Pripominas mi vetsinu nasich zamestnancu. Krome klikani a datlovani do Exelu a Wordu, se na PC take nic dalsiho nenaucili.
0/0
2.3.2004 12:21

Najdete na iDNES.cz