Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Po Špidlovi omdlel i Kalousek

Po pátečním kolapsu premiéra Vladimíra Špidly postihla náhlá indispozice i šéfa lidovců Miroslava Kalouska. V úterý navečer se mu udělalo špatně a musel se nechat vyšetřit lékaři. Mdloby obou vrcholných politiků mají týž důvod: je jím komisař Evropské unie.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Pyramida1

Kolaborace
Strana Lidová byla 40 let soucastí  Narodní fronty...Kolaborovala s komunisty, tak at ten Kalousek toho necha..nebo at si vezme  do letadla ten padák, za ktere dostal provisi kdyz byl  ministervu obrany-namestek.......
0/0
1.3.2004 10:53

CuoreSportivo

Závist
je hnusná, že Kalousku. A s tebou dokonce sekla o zem. Plácáš hovadiny o tom, že je někdo prominent minulého režimu. No a co si máme myslet například o řediteli od kolébky Martinu Romanovi. Gross ho udělá ředitelem ČEZu, strategické firmy, takže je to prostě prominent tohoto režimu. Jaký je v tom rozdíl ty poslanče.  
0/0
27.2.2004 13:11

blackNemo

?????
Když pomáhal rozkrást a likvidovat naši armádu tak ho ale nic nevyvedlo z míry a najednou ?????????
0/0
27.2.2004 11:30

starec

Blb
Ten Kalousek je obyčejnej blb.Vždyť tam jsou skoro samí komunisti a najednou mu vadí Telička.A nebo je to proto, že mu Telička nebude odevzdávat desátky.Jedině tak pochopím to jeho rozčilování.
0/0
27.2.2004 6:48

karoten

Re: To nic
to je normální stařecká demence....bude se to chápání zhoršovat.
0/0
27.2.2004 8:49

franciscan

ja jen ctu (Pilat,
to slehlo s kazdym normalnim clovekem.
f.
0/0
27.2.2004 5:54

Pilat

ja jen ctu
o tom co se u vas deje a slehlo to se mnou taky...
0/0
26.2.2004 22:32

juton

Ale to je snad jasné!
Kalousek prostě neunesl, že se o Špidlovi po jeho indispozici tolik psalo a to dokonce i v ZAHRANIČÍ! No tak se ho prostě snažil napodobit. Moc mu to nešlo, ale alespoň něco, že?
0/0
26.2.2004 20:40

Eldrb

Re:
Tak o V.I.Špidlovi se musí psát,zvláště v socialistické Evropě. Vždyť je to náš Mesiáš a politik světového jména.
0/0
26.2.2004 22:25

Kae

Do pekla s nima
Ať už si všechny lidovce vezme čert sebou do pekla!!! Co si tato strana se svými 9% myslí? Nejlapší by bylo zavest tady většinový volební systém. Kdo vyhraje bere vše. A jednou provždy by zmizeli tyto strany co mají 5 a půl poslance a řídí republiku. Nemůžu lidovcům přijít absolutně na jméno, jsou to pro mě obyčejní převlíkači kabátů. Jsou jak prostitutky, taky jdou s každym! Čao
0/0
26.2.2004 20:03

karoten

Re: Svatá sprostoto...
Liberální jednoduchosti a nazi-úchylnosti, odkud jsi se vyloup? Až zavedou Tobě podobný vyprázdněný lebky většinovej systém, tak si nezapomeň včas opatřit správný barvy hadrů, jelítko....}:-(
0/0
27.2.2004 8:54

udolak

Škoda
že je vždy proberou. Postupně by byl klid.
0/0
26.2.2004 19:32

THE-CORNHOLIO

Já se kácím jen ty šmejdský termity vidím
a pánbíčkář Kalousek tomu nasadil korunu.Huš huš Kalousku, pudeš z vlády rovnou do pekla.
0/0
26.2.2004 18:44

popon

Ohebná páteř lidovců
Když jsem viděl vystoupení pana poslance Kalouska k nominování pana Teličky eurokomisařem - jak byl brunátný - ani se nedivím že to sním praštilo. Co je ale zajímavé mnohem víc že se pan Kalousek nerozčiloval a nesložil už dřív ze spolupráce své strany s bývalým režimem. To nebyl kariérismus a ohýbání páteře. Nebo je taky možné , že co je dovoleno Lidovcům ostatním nesmí projít. Moje babička říkala ,, Nejdřív si má každý zamést před svým prahem " a měla dodat že pak mu bude zachováno i zdraví.
0/0
26.2.2004 18:33

karoten

Re: Vaše skolióza je o.k.?
Co jste dělal před 15ti lety? Seděl jste v teple a bezpečí nějakýho výzkumáčku, nebo snad dokonce rozkládal KSČ zvnůtra? Ono bejt ve straně která nebyla "vedoucí představitelkou" byl docela vodvaz. Slušně tam foukalo, jestli víte co tím myslím. Hodnotíte velmi povrchně Popone.
0/0
27.2.2004 9:01

Irish Stout

Re: Lidovci
Je mimo veškerou pochybnost, že Československá strana lidová byla před rokem 1989 stranou kolaborantskou, ke své minulosti se dnes příliš nezná a tváří se jako nekompromisní strážkyně pravicových hodnot. Pan Kalousek je členem od poloviny 80.let, tedy se na této politické prostituci též podílel.  Pokud jde o Vaše vývody, Karotene, týkající se zde diskutujících kritiků KDU, jde o nepodložené žvásty. Vždyť o o nich nevíte zhola nic. Mám-li parafrázovat Vaše slova, tedy "hodnotíte nejen povrchně, ale především neseriózně."
0/0
28.2.2004 15:43

karoten

Re: Kam se hlásíte Vy?
Vy jste Popon? Projevujeme svoje názory na současnost pane Stoute. Máme abych tak řekl "svobodný vývod", takže se ho nemíním vzdát např.kvůli Vám :o) Strana Lidová tedy kolaborovala, zachoval svoji tradici strukturu a existenci za opravdu vysokou cenu. Pranýř veřejnýho pohrdání ji neminul - prostý lid neodpouští nic, jako nemilující manželka. Zvláště když jde o poklesek všem důvěrně blízkej. Každej 1 komu je víc než 35 (někomu i méně) rovněž kolaboroval s režimem. Každej kdo navštívil volební místnost a vhodil do urny komunistickou kandidátku, pane Stoute. Kdo dokáže tuhle skutečnost zveřejnit a nestydět se? Je moře takovejch lidí, určitě víc než polovina z tý střední a starší generace. Ta celá byla vychovaná v ateismu a nenávisti kde duchovní a morální hodnoty neexistovaly. Je mi milejší pan Kalousek než pan Langer, je mi milejší paní Rögnerová než paní Dostálová, mám radši dokonce i pana Svobodu než pana Zahradila. Člověk s duchovním cítěním totiž dokáže odpouštět a tolerovat, ví že nezvítězí a proto se chce podílet a ovlivňovat (kolaborovat) svět tak, aby se v něm nemuselo pro jiný přesvědčení nutně ponižovat. A konečně - KDU-ČSL je strana pravicových hodnot. Pravice bez morálních zábran a jistejch filozofickejch dogmat není pravicí, ale hordou lupičů.
0/0
2.3.2004 11:00

ddo

Re:
Ano, člověk s duchovním cítěním dokáže odpouštět a tolerovat, ale když někdo schopnější a chytřejší připraví o výnosnou židli jeho nekompetentního kámoše Kužvarta, tak vztekem zbrunátní a zkolabuje. .... Nemyslím, že jsme byli vychováni v nenávisti, to přece vždycky záleží na konkrétní rodině. A jak s tím vším souvisí ateismus?
0/0
2.3.2004 16:00

karoten

Re: cože, kámoše?
Jste si tím jist? Řekl bych že Kužvart byl kůň premiéra a nikoli Kalouskův. Ateista je jenom krok od víry. Každej totiž nějakej myšlenkovej základ potřebuje, pro někoho je to víra v ekonomický síly, pro někoho v Jehovu a pro dalšího třeba komunismus. Ateista je na všechno sám, musí si zodpovědět otázky vlastního osudu, role ve vesmíru, smířit se s vyšší mocí náhody atp. Málokdo jako ateista umírá, i když masa lidí takhle běžně žije. O nenávisti jsem mluvil obecně, jistěže rodina dá člověku fundament myšlení, ale vliv společnosti ho formuje dál a vytrvale. Kdo si není jistej vlastním posláním, je ovlivnitelnej. Tím víc, čím míň má sebejistoty. Proto ta touha soudruhů vykořenit náboženství jednou provždycky - s Vírou totiž nehne nikdo. To je i důvod existence Lidový strany za vlády KSČ. Museli by ty lidi všechny postřílet, a na to nebylo dost odvahy. Nehlásím se k víře v Boha ale chápu ji. Jako nesmírnou úlevu od nezodpovězenejch otázek a nejistot.
0/0
2.3.2004 16:59

mukr

Re:
No on člověk vlastně ve straně být nemusel, znám dost lidí, kteří do strany nechtěli z jakéhokoliv důvodu, tak se prostě stavili na SSM a nechali ze proforma zapsat a tak splnili povinnost např. pro studim na VŠ. Holt, kdo chce kam pomozme mu tam. Neexistuje žádná výmluva, že to bylo nutné, všechno se dá obejít, jen člověk musí vědět jak, aby ho nikdo nemohl klepnout přes prsty.
0/0
2.3.2004 9:54

Templ

Pánové
už je toho trošku moc.....sundejte si korzety, ať neomdlíváte....lepčí pupek na světě nežli mdloba v korzetě... My věříme, že si na svoje bříška vyděláváte poctivou prací, neschovávejte je...
0/0
26.2.2004 16:06

YFNA

banda
jedna simulantska
0/0
26.2.2004 15:13

Velkoknize Slovanski

Kalousek se u mně shodil
Kalousek je docela inteligentní a schopný politik, ale těmi útoky vůči Teličkovi se u mně docela shodil. To už i ten Mašinfíra má více politického rozumu . . .
U takových funkcí je třeba brát na první místo odbornost a ne politickou příslušnost
To by mělo být politikovi Kalouskova formátu jasné . . .
Asi mu nejspíš zabylo špatně ze sebe sama. Zachoval se jak malé dítě, jako ten kašpar Kužvart ... 
0/0
26.2.2004 15:02

Velkoknize Slovanski

Re:
pro češtináře: správně je u mě . . .
0/0
26.2.2004 15:04

Helene

Re:
Máš štěstí, že ses opravil ! Jinak s tebou souhlasím. Kalousek se zachoval jak malý trucovitý kluk, ještě si měl dupnout. Nevím, proč ten náhlý záchvat čestnosti, když mu to mockrát předtím vůbec nevadilo.
0/0
26.2.2004 15:22

m24

Postřeh
Zdá se,že funkce Eurokomisaře je životu nebezpečná - zvláště pro ty okolo...
0/0
26.2.2004 14:45

skajwolkr

Re:
to byse tedy meli vybirat pravidelne jednou za mesic, aby nasi zakonodarci trochu trpeli. Akorat mam strach, ze to u nich jen snizi prah bolesti a bude vse pri starem.
jinak pro takovy prachy jsem schopen vas vsechny prodat do jednoho :))) 
0/0
26.2.2004 15:47

malinak

Funkce evropského komisaře je velmi významná
A Česká republika takovou funkci zatím nikdy neobsazovala. Proto  se nedivím tahanicím okolo toho, ani omdlévání politiků. Jen se bojím, že přes to všechno co se kolem toho děje, nebude nakonec  v Bruselu člověk dobrý a moudrý v jedné osobě.
0/0
26.2.2004 13:59

Katoda

Drazí spoluobčané !
Přečetl jsem si "diskusi" vysoce kulturních příslušníků, vysoce kulturního národa uvedenou dále, nyní odmáčknu tlačítko "Zaslat příspěvek" a odcházím zvracet.
P.S. Ani korunu na jakékoliv dobročinné účely. Čím dříve tenhle "národ" vymře, tím lépe pro Evropu!
0/0
26.2.2004 13:50

Helene

Re:
Nechceš začít s tím vymíráním u sebe? Že bys nám šel příkladem...
0/0
26.2.2004 14:37

Achiles

Kalousek
Asi se mu udělalo špatně s těh jeho podrazů a lumpáren.A eště k tomu to komisařství už Vlastě slíbyl a ono zase nic! Asi to budeš muset u ní odpracovat a to z toho se mu udělalo špatně,to je ta pravá příčina!
0/0
26.2.2004 12:37

taksi

na termity přišel svrab
asi chcípnou
0/0
26.2.2004 11:20

Rommik

Pojďte
Pojďte do ulic místo chatování!!!Máme na to jim to říct veřejně?
0/0
26.2.2004 11:07

herulinka

Re:
Měli bychom. Klidně bych šla.
0/0
26.2.2004 11:51

Rommik

Re:
Tak to zorganizujem
0/0
26.2.2004 16:09

herulinka

Re:
Jednou to tak stejně dopadne, horší je, že v tuhle chvíli to sami dva asi nezvládneme, chtělo by to nějakou viditelnější petici než tady v diskusi
0/0
27.2.2004 11:23

pakous

Re:
Nemame, navic by to nebylo dle narodnich zvyklosti. Ale kdyby Spidla zavedl specialni pivni dan, to byste videli ten hukot.
0/0
26.2.2004 12:57

Soudce Ti

Re:
Daň z piva už dávno v ČR máme, ty moulo.
0/0
26.2.2004 14:54

pakous

Re:
OK, mam z ostudy kabat , priste pro obrazna prirovnani budu radeji rusit snizenou sazbu DPH (doufam, ze ji jeste mame)
0/0
26.2.2004 17:37

franciscan

Re: reagovatPojďte (Rommik,
co tady placete o vychazeni do ulic?Trosku pozde.Kde jste byli v r.1999?Vzpominas "dekujeme odejdete" po deseti letech Strana Nadeje se vas snazila zburcovat ale marne.Zase jste tam zvolili  vyzirky a garbage,ted kazdy uplakava do piva.Narod ma vladu jakou si zaslouzi.
f.
0/0
27.2.2004 6:04

Jedena

FAKT DOBRÝ!!!
TO UŽ PŘESTÁVÁ VŠECHNO!!! KUVRA CO S TOU BANDOU ZŽENŠTILÝCH IDIOTŮ PROVEDEM?
0/0
26.2.2004 10:51

testarosa

chlapi prd vydrzi....
0/0
26.2.2004 10:46

herulinka

To
je hrůza mít ve vládě hromadu s*aček, dyť ty politici nic nevydrží...co bysme měli říkat my, když s náma takhle točí?
0/0
26.2.2004 10:11

THE-CORNHOLIO

V nadpisu je chyba
má tam bejt po Kottovi se vožral i Kalousek.Ještě k tomu mešním vínem, pánbíčkář jeden.
0/0
26.2.2004 10:00

žbl

škoda...
... že jenom omdlel.... Josef Luxů se musí obracet v hrobě když "to" vidí v akci...
0/0
26.2.2004 9:54

Sudajev

ИЗВЕСТИЕ
Kalousku ty hovado boj se už si pro tebe jde čert, budeš se smažit ve vroucím oleji a smole.
0/0
26.2.2004 9:52

Katoda

Re: Sudajev
Opět projev "vysoce kulturního příslušníka vysoce kulturního středoevropského národa", před kterým žádný jiný národ neobstojí. Pan Sudajev nemá rád "ami", germány, na které by bral "nahajku" (když už chceš tenhle nástroj brát, tak správné označení je "nagajka". Ruština hlásku "H" nezná. Alespoň to tě mohli ve škole naučit). Dále nesnáší cikány a já nevím koho ještě. Nebylo by kratší říci nám, koho snášíš, debile? Hlavně piš červeně aby ty tvoje idiotské výkřiky patřičně vynikly a nezapomeň přidat řadu "smajlíků". Ono je to totiž jednodušší, než formulovat kloudnou myšlenku.
0/0
26.2.2004 13:36

matesakoid

:o)
kapou nam jak mouchy, jenom abych nakonec treba nemusel delat vysokou politiku treba ja..... :o)
0/0
26.2.2004 9:46

otakas

Asi
bych taky omdlel.Celej den se hádat za peníze daňových poplatníků,kdo hlasoval za notora Kotta.Telička:Lidovci řvou,byl u komančů .ODS řve ,byl u komančů,zvlášť od estébáka Tlustého to sedí
0/0
26.2.2004 9:44

Destroyer7

Kašpaři
Kdyby si přestali vozit zadky v drahých autech za naše prachy, ale raději si odpoledne dali procházku po lese či parku, tak by se jim nic takového nestalo. Nemuseli bychom jim z daní platit sanitky.
No a u pánbíčkářů to má ještě jeden důvod. To neustálé přetvařování se, že se jako chová zbožně a tedy nepošle do p*dele nikoho, kdo si to na 500% zaslouží, že nedokáží dát průchod svým emocím. Dusí to v sobě a jejich člověk to pak nevydrží a udělá si přestávku.
 
Takže, méně se přetvařovat a více pohybu.
0/0
26.2.2004 9:41

Najdete na iDNES.czmobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.