Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Ocenění Beneše se nelíbí v Sudetách

Sudetoněmecké krajanské sdružení v Rakousku (SLÖ) protestuje proti zákonnému ocenění bývalého československého prezidenta Edvarda Beneše. Považuje ho za další českou provokaci. Jediná věta v úterý schváleného zákona zní: Edvard Beneš se zasloužil o stát.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

lemax

Kdo koho oloupil?
Benesovy dekrety byly vydany v letech 1939 az do roku 1948. Platny jako dekrety statu Ceskoslovenska a stale upozornuji vydany na tehdejsi dobu mezi 1939 - 1948. To pisi dvakrat hlavne pro to "nase sudetske nemce" prosim. Do doby nastupu fasismu se nikdo nestaral tak mnoho, kdo koho je ci ta puda a majetek a take na kterem uzemi statu tento majetek je. Po nastupu Hitlera my vsichni vime kdo se zacal prat o jakykoliv majetek a pudu na nasem uzemi. Asi to nebyla pravda, ze se nasi lide museli stehovat z pohranici, snad to byla Benesova propaganda a vymysl v radiich ci kinech. Prosim vas a jednou pro vzdy vam sudetskym nemcum. Nikdo vam tuhle pudu pred valkou nebral a nejsou soudni zaznami z let pred 1938 o nejakych soudnich pri o pudu na nesem uzemi tehdejsiho ceskoslovenska a taky vas nikdo nevyhazoval z techto uzemi. Kdo vas vlastne vyhodil v budoucnu byl Adol Hitler, a to mu take za to podekujte a netahejte sem jakysi novodoby pre o pudu a nevmesujte se uz pro jednou a navzdy do Ceske svrchovcanosti statu a jeji historie. O tu pudu vas pripravil nekdo jiny a ne cesi. A prestante uz prevracet historii pokud ji Hitler nedokazal pro vas vydobyt!
0/0
1.3.2004 4:06

bluewind

Kontroversní Beneš?
Kontroversní byla především doba, která postavila Dr.Beneše nejméně 2x před neřešitelné úkoly. Který politik by se tehdy dokázal postavit nejen Hitlerovi, ale i státům, se kterými měla ČSR uzavřené smlouvy? Alternativou byl pouze ozbrojený odpor, jak by ale dopadl si každý spočítá na ruce s jedním prstem. Dr.Beneš dělal pro náš stát co mohl, pocty mu patří i dnes, schválený zákon však považuji i za potvrzení poválečných dekretů. Kdo tu dobu pamatuje mně dá jistě za pravdu.
0/0
28.2.2004 0:42

bluewind

Beneš II
Velké rozhodnutí Beneše byl Mnichov.Bojovat, či nebojovat? Rozhodoval sám.Krátký boj mohl mít jiné historické vyústění.Jak by sudetští Němci bojovali za republiku? Zradili by všichni? Věrné by nebylo možné odsunout.Hitler by nezískal nálepku věrolomnosti.Českoslovens ko by vešlo v povědomí Západu, jako "letadlová loď bolševismu".Byli bychom protektorátem navždy nebo nebyli vůbec?Rozhodl podle mě správně mj. díky svým diplomatickým zkušenostem. Ocenění zákonem si prezident Beneš zaslouží.
0/0
28.2.2004 0:41

bluewind

Myslím,že se mýlí ....
Myslím,že se mýlí ti,co vyčítají Benešovi nadbíhání Moskvě a komunistům.Pohlcení východní Evropy Stalinem zavinil především Hitler.Někdy v roce 1940 se Churchill a tajně Američané rozhodli porazit Německo za každou cenu(Coventry?).Stalin byl vzat na milost a "sanitární kordon" na východ od Německa fakticky odepsán.Beneš dokládal vlastním osudem, že s Hitlerem se jednat nedá.Zapomíná se, že Beneš vyjednal s Moskvou alespoň rychlý odchod Rusů v roce 1945.Udělal co mohl, aby sovětizaci oddálil.
0/0
28.2.2004 0:40

bluewind

Jest jakýmsi zvykem
  Jest jakýmsi zvykem   občas plivnout jedovatou novinářskou slinu na prezidenta eneše. Ovšem pan eneš jako prezident této země se rozhodoval jak v krizovém roku 1938, tak i v roce 1948 jako státník, politik a demokrat. Rozhodoval se zodpovědně a jistě uvážil důsledky svých rozhodnutí. Málokterý politik byl postaven před dvě tak závažná rozhodnutí v tak krátkém časovém úseku.
0/0
28.2.2004 0:40

k

Nelíbí se jim....
ocenění Beneše? Tak to mají smůlu,nám do našich ocenění kecat nebudou!
Nám se zase nelíbili ordneři ,verwolfové a gestapáci!
0/0
26.2.2004 11:32

Vaclav Hanus

Re: je to jeste porad nacionalismus...a nebo uz sovinismus?
Chces tim rict, ze Rakusane dnes vydavaji zakony oslavujici ordery a gestapaky?
0/0
26.2.2004 14:35

Michalll

také podle toho ten stát vypadá,
dodnes.
Je dobré si to přiznat, kdekdo má ještě nějakého toho komunistu v rodině, proč by rozvraceč Beneš neměl být na piedestalu.
Urážet evropany, to dělá i dnešní vrchnost, platíme to všichni. Ne snad jen Praha, ale stačí projet naše vesnice - polosmětiště. Turista pojede do Polska, tam již začali alespoň zametat. Konečně Poláci bojovali, a tak nemusí tyto stejně nakonec " do konce světa", abych citoval staré ohleduplné přísloví o prostoru pod lidskými zády,  pořád směřovat.
Michal, Libčeves, t. 603771186
0/0
26.2.2004 10:36

Katoda

Re: také podle toho....
Příklady duševní omezenosti jsou na těchto stránkách časté. Něco takového jako příspěvek pana Michala z Libčevsi je ovšem raritou. Jak souvisí osoba dávno mrtvého prezidenrta Beneše s tím, že Poláci začali zametat, čímže tento republiku "rozvracel" a jak souvisí polské zametání s tím, že bojovali je zřejmě jasné pouze autorovi. Milý Michale, doporučuji ti návrat do nižších tříd základní školy, kde tě snad naučí alespoň základům toho, jak formulovat myšlenky (pokud ovšem nějaké máš). Dovolím si použít jednu perlu z tvého dílka: "Konečně Poláci bojovali, a tak nemusí tyto stejně nakonec "do konce světa", abych citoval staré ohleduplné přísloví o prostoru pod lidskými zády, pořád směřovat". Do toho prostoru nemusí směřovat polské zametání, nebo fakt, že máte v Libčevsi polosmetiště? Jestli máte, rozhodně za to nemůže prezident Beneš, ba ani současná vláda ne. Na vině je především to, že jste v Libčevsi (jakož i mnohde jinde) prasata. To za vás žádná vláda nevyřeší. Panebože a tohle je taky volič ! Já chci pryč!
0/0
26.2.2004 11:30

Sudajev

IMO
Na germána vzít nahajku a bít a bít a bít!
0/0
25.2.2004 21:42

Katoda

Re: IMO (Sudajev)
Od někoho, kdo se snažil dostat se na bolševickou vojenskou školu (jak na sebe pan Sudajev ve své prostotě duševní v jiné diskusi vykecal) mne takový názor nepřekvapuje. Pan Sudajev chtěl přispět svou hřivnou k boji proti světovému imperialismu, leč zlý systém ho diskriminoval tím, že byl odmítnut. Patrně proto, že i na poměry komunistické armády měl příliš nízké IQ. Kromě germánů pak pan Sudajev nemá rád "ami", jak na sebe rovněž prozradil. Sovětský člověk, který se v této zemi 20 let rozvaloval v roli okupačního oficíra a dnes v roli ruského mafiosa, ten soudruhu Sudajevovi  zjevně tolik  nevadí. Zjevně přijal za své, co mu Rudé Právo léta vštěpovalo: "Sovětský svaz - přítel nejvěrnější" a "Sovětský člověk, náš vzor". Konec konců když někdo na germána bere "nahajku"  a zvolí si pseudonym "Sudajev", hovoří to samo za sebe. Víš co je to pseudonym, vole?
0/0
26.2.2004 11:44

Vaclav Hanus

Re: a tebe..
zavarit do sudu..a hybaj na Orlik..
0/0
26.2.2004 14:37

Vaclav Hanus

Re: ..vyse uvedene patrilo 'sudajev'
0/0
26.2.2004 14:38

B-Boy

nedemokratický vývoj?
četli jste ty sra*ky sudetoněmeckého krajanského sdružení?...tak to je fakt vrchol
0/0
25.2.2004 21:07

pater__Havlasa

vy ste nany hloupoucky
pred 56 lety USA vytahlo z ceska a polozilo ho na lopatky.  amici to udelali jako protitah proti Benesovi kerej je poslal do haje kdyz vasington chtel aby cesi souhlasili s ozbrojenim nemecka.
i na zradce Benese to bylo silny kafe davate tem germanskejm zrudnejm krysam pusky znova do pracek kdyz si ani neutreli krev z nich jeste.
a amici, ty svine jedny, zlikvidovali ceskou banku dneska presne pred 56 rokama.  proto se cely cesko pohnulo do leva a zaclo se lisat na vychod protoze bylo jasno. ze krizacky germani nic nikomu nedaj.
 
na lekci, vy hlupaci jste ale zapomeli a dneska vam german zakaze to jmeno Benese vyslovovat.  Benesov vam prejmenujou na Benesovitz a budetam zamceny jak v kleci v pruhovanym a german do vas od kvetna zacne sit jak ani nevite ze je mozny.
 
pockejte ten diktat jak remen.  dane nahoru, zradlo nahoru ceny benzin.  jejej!  a prace. 12 hodin dene makat, ne tam postavat a fajcit, ale makat a prachy a vsechno pujde na zapad.  vy dostanete jenom zaklad abyste prezili abyste mohli druhej den zas nastoupit na 12 hodinovou sichtu.
a nemcina vas kousne do zadku a budou vam koncit rozvaleny dni.  a havel, kerej vas germanovi hodil, se teteli a vy mu cvakate 200 tisic mesicne a von se vam smeje jak vas prodal, zradil, a vojebal,
 
jste zeme rozvalencu a fakt nic nez opratku bruselu si opravdu asi nezaslouzite.  Jan Zizka mi rek, ze dnesni cech je nejvetsi nepritel cecha.  rika abych na vas zapomel a nechal germana vas vytunelovat.
  to asi udelam a jdu psat pro Pravdu.RU, kde expanzi germansky prisery zastavim a tem germanskejm sketam krvelacnejm jeste ukazem co a jak, jako tomu vrahovi co zabil tech 45 ruskejch deti v tom letadle. dobre mu tak germansky bojuvce.  sliknout z kuze. jen tak dobre mu tak.  to je taky dobra zprava. dneska se da oslavovat.
0/0
25.2.2004 20:26

vokoun6

Re:
Na tomhle evidentnim psychopatovi Havlasovi mne svým způsobem fascinuje to kvantum sra*ek, které je schopen vyprodukovat  na libovolne téma.
Milé děti, takhle to dopadá, když si někdo zapomene vzít Prozac a jiná nutná psychofarmaka...
0/0
25.2.2004 23:45

bluewind

president Dr. Edvard Benes...
President Dr. Edvard Benes je predstavitelem a symbolem silne a sebevedome Republiky ceskoslovenske - republiky jejiz narod ac zrazen zustal nepokoren a vytrval v nelehkem boji az do uplneho vitezstvi nad nemeckou narodni ideologii zivotniho prostoru. Je dobre ze nemecti narodovci ho nemaji radi, to proto ze namaji radi silny a na nich nezavisly cesky narod.  ... ...
0/0
25.2.2004 20:10

Pilat

Re:
kde jsi vyrostl? cesky narod je kam vitr tam plast! nikdy nepredstavoval nikomu zadne nebezpeci. Nase historie s germanskymi kmeny a s pozdeji s Nemeckem je tak propletena ze vlastne rozdil je jen v reci, kterou jsme si diky venkovu uchovali. Mam podezreni, ze rakusaci jsou byvali cesi co zacali mluvit nemecky.
0/0
25.2.2004 20:24

bluewind

Re:
Ano jsme  vyspa slovanskeho sveta, ta odolnost je zocelena jiste nemeckou krvi, ktera nam dala alespon nejaky smysl pro system a poradek narozdil od chaosu a bidy slovanskych zemi kde se nemecka krev nevyskytuje. Ano a proto nami Nemci nepohrdaji jako ostatnimi Slovany ale nenavidi nas a maji z nas obavy..protoze mame jejich krev ktera se obratila proti nim.- jsme jako klin zabodnuty do tela Nemeckeho statu - jsme chytri, vynalezavi, hrube Nemecke prevaze jsme odolali a odolame a nikdy se nestaneme nemeckym spolkovym statem .......at zije silny, sebevedomy a nezavisly cesky narod !... ...
0/0
25.2.2004 20:33

Pilat

Re:
od kud jsto opsal? z Jary Cimrmanovych poznamek?
nic z toho co tu pises se nijak nepotvrzuje, mel bys vyjet ven na par mesicu. Hloupy Honza sel vzdycky do sveta!!
0/0
25.2.2004 22:17

2Mac7

Re:
Tak vyražte
0/0
26.2.2004 14:13

CBR900RR

Re:
panslovanství je doménou komunistů stejně jako pangermánství nacistů...
0/0
26.2.2004 0:08

Quo_vadis

Re: Nejvíc se
zasloužil, že předal republiku komunistům. Ostatně stačí se podívat, kdo předložil návrh zákona.
0/0
25.2.2004 21:40

Pilat

Benes je trochu sporna postava
stejne tak ocernovani Hachy neni zrovna spravne, ale politicky nutne. Musi byt nejaka cerna ovce. Tezko si umi nekdo predstavit Hachovou situaci. Komunistum vladu odevzdali vsichni a bez puce. Vojenskym prevratem by se komuniste nikdy nedostali v CR k moci  na takovou politiku u nas nebylo klima. Slozili demisi a jediny kdo se nebal vytvorit vladu byl Gottwald. Komumnismus v CR by se nestal nikdy pravdou, nebyt hrubeho politickeho podceneni komunistu. Benes na tom nema zadnou vinu, tehdejsi politici ho nechali ve stychu. A to se nevymstilo jen jim.
0/0
25.2.2004 19:57

killy

Mě se líbí....
0/0
25.2.2004 19:36

Mnata

Nejsem ze Sudet, ale...
... ale ten zákon se mi taky nelíbí. Jednak si myslím, že páni polanci by se měli věnovat mnohem aktuálnějším a důležitějším věcem, než je zákon o zásluhách dr. E., Beneše. Pokud jde o jeho osobu - nic proti jeho činnosti za doby předprvorepublikové. Pokud jde o éru předmnichovskou, zřejmě mu nic jiného nezbylo. Způsob, jak za války spolupracoval se Sověty a jeho aktivita (přesněji řečeno pasivita) po roce 1945 zaslouží spíše odsouzení než ocenění.
0/0
25.2.2004 19:31

hovnival-

@@
myslel jsem, ze Sudety jsou v ceskem pohranici.
0/0
25.2.2004 19:31

hovnival-

@@
Havlaso, ...pises " zem kde se narodila svoboda, prava, bratrstvi "   Vzhledem k tomu, ze mas na mysli Francii, tak tato veta je naprosto nesmyslna.
0/0
25.2.2004 19:30

pater__Havlasa

Re:
uz jsem ti rek nekde, jsi vul.  tvoje holy cancy nedavaj prazadny smysl a jmeno mas tak odporny.  inu vystihuje tvoji buzerantskou aktivitu kdyz te tvuj strejc uduje a pak se vo sebe ty vase udy votirate, vy hajzlbaby nejvodpornejsi.... chce se mi z tebe blit...
0/0
25.2.2004 19:49

hovnival-

Re:
ano
 
 
 
 
 
0/0
25.2.2004 19:53

šplouch

Re:
Tyto artikly se vyskytly i v USA 13 let před fr.revolucí. V krotší formě byly přítomny i v Británii. M.Thatcherová pěkně nakrkla Mitteranda, když mu připomněla, že Francouzi nemají na tohle zboží patent.
0/0
26.2.2004 9:01

Mnata

Nejsem ze Sudet, ale...
0/0
25.2.2004 19:25

šplouch

Stejně se mi zdá, že ten zákon se nelíbí v Rakousku a ne v našem pohraničí...
0/0
25.2.2004 17:01

pater__Havlasa

Pater Bude Psat Pro Pravdu
nejnovejsi zpravou dnes mimo vrazdy ty germansky svine co zavinila zabiti tech ruskejch deti, coz je zprava vesela a prijemna, lec problem ty germansky pokracujici genocidy nic neresi, jest zprava o paterovi Havlasovi, ktery zacne brzo pracovat pro PRAVDU.RU.
 
pater sam rika: "nabidku k spolupraci s ruskymi slovany prijmaj jako nejvestsi oceneni me prace.  zapadni diktat tech rysavejch genocidnich vrahu nesmi prevalcovat cely svet.  ano, da se rict, ze ustupuji.  vzdavam cesky krater.  necht padne germansky prisere.  ale Ruske slovanske bratry, german nikdy nedostane! 
s radosti se pripojuju k boji proti vasingtonskymu znasilnovani a vrahum.  jsem nad miru emailama z redakce pravdy potesen a slibuju, ze udelam co v me moci abych ty americky germansky vrahy potrestal za jejich zlociny, za ktery vy, ceska luza, se jim omluvila a nabidla jim vase dcerusky k objeti.
na spolupraci s RUskymi velikany, s jedinymi slovany na svete ktere nikdy nepadli do ruk germanskych otrokaru, se doslova tesim a doufam, ze ma prace pro tento obdivuhodny casopis (neni psan cesky, protoze jak vam rikam, cesky neumej ani uz cesi dneska) bude aspon na urovni, ze se za me Rusky hrdina stydet nebude.
trochu z toho mam strach. inu pracovat pro nejsilnejsi lidi na svete jest ohmromujici, i cloveka meho silneho sebevedomi.  jsem rozrusen a nemohu spat.  myslenky se mi honi hlavou. nevim ktery z clanku pouzit na zasazeni inicialniho uderu germansky zrude.
doufam, a verim, ze mi Rusky bratr pomuze se prekousat prvnimy krucky v tomto obrovskem uspechu a ze jejich duveru nesklamu a brzy dodam clanky hodne meho formatu.
 
muzete zacit oslavovat.  napijte se vyjmecne dnes. dnes vam to schvaluju. a ted mi muzete zacit prat...  nu, kdo prvni???  nestydte se, nejsem preci svatost. 
0/0
25.2.2004 16:44

conoco1

Re:
Jen pro moji informaci, mimo diskusi. Uz posledne jsem se vas chtel zeptat, ale odpojil jste se. Kde prosim nyni zijete?
0/0
25.2.2004 17:05

Hnidopich

Re:
Že na něj prosím vás vůbec reagujete - což nevidíte, že jde  buď o exhibicionistu nebo blba?
0/0
25.2.2004 17:14

conoco1

Re:
chtel jsem znat tu stastnou zem :-)))
0/0
25.2.2004 17:18

pater__Havlasa

Re:
sam si exhibicista.  na vaclavaku si se tahal o udy s tvoji matkou, ty dabelska zrudo zlomenyho charakteru.  po putice si labujes tu tvoji cejchu a pak hledas kam s udem.  to je celej tvuj zvireci zivoreni v ty neototacsky kleci tam.
rekni matce at uz neobcuje se zrudama v prujezdech pres fusekle jinac zas vrhne lichokopytniky jako ty nekde v tom ceskym krateru.
0/0
25.2.2004 17:35

pater__Havlasa

Re:
nevim jak se muze septiman, ma takovoudle otazku ptat.  coz me neznas??? 
mockrat jsem psal o tunelaci ceskejch meger kdyz si je cedok priveze na konkordskej plac.  tam je nalovim pod ruznejma slibama a pak je vyfutruju v podnajmu a trada s nima zas tam kde sem je nasel.  tady nany chtej zustat a ja nikdy ani nebyl na ty vezi.  snad dvakrat mozna.
vybral jsem si zem kde se narodila svoboda, prava, bratrstvi.  je to jedina zeme na zapade mezi temadle germanskejma rysavcema zrudnejma ktera dokaze odporovat tem vasingtonskejm vrahum.
plati se zde v eurech.  hory ohromne.  more teple i studene.  britsky hajzli johanka vyhnala ze zeme.  nejvetsi zeme evropy.
nevim o jakou provokaci vam ale jde.  hmmm, a je mi to jedno.  odpovidam abyste si nemyslel ze te nak diskriminuju.
0/0
25.2.2004 17:40

zvo

Re:
Pane pater, me osobne jsou ti na zapade daleko blizsi, nez ta "civilizace " na vychode a jejich napomocnici!
0/0
25.2.2004 19:25

pater__Havlasa

Re:
jsi zradce.
 
doufam, ze mezi mrtvolama pres ktery lezes do zapadnich zadku brzy najdes i celou svoji rodinku.
0/0
25.2.2004 19:32

martixy

Není to protiústavní?
Nechápu smysl tohoto  zákona. Uzákonit dějiny, to mi připomíná tradiční české hrdiny Švejka a Gottwalda.  To jako znamená, když řeknu, že se nezasloužil o stát, že se dopouštím protizákonného jednání. Pokud ano, tak se jedná o hrubý útok na svobodu slova a kriminalizaci svobody projevu, což nás vrací hodně zpátky. Jednoznačně to schválili pouze komunisti a ČSSD. Lidovci a US byly proti, proti byla i naprostá většina ODS (národovecké křídlo).
0/0
25.2.2004 16:23

martixy

Re:
Opravuji. pro schválení byla menšina ODS - národovecké křídlo.
0/0
25.2.2004 16:24

Monarcha-fakofdemokracie

2 pater
chlape , tebe by meli zavrit do blazince :)
to jsou strasny blitky co tady pises.nba jedny strane cesko hanis a na druhy vyzdvihujes Zizku.Nejsi na hlavu ?
Plne souhlasim s tim co napsal CBR900RR
0/0
25.2.2004 16:21

Delirium Tremens

Idiota na netu mužeš jen ignorovat
, Jeho zvratky nečti a nevyjadřuj se k nim. Dělám to tak a jsem v klidu.
0/0
25.2.2004 16:24

pater__Havlasa

kdez su bozi bojovnici
sestry, bratri, nadesel cas!
bud ted nebo nikdy!  halapartny, cepy, vozy, kone, kdo muze tak at da.
diktat rysavy bestie zacal. genocida dnes propukla.  konecny reseni presne jak ho ta americka zruda hitler popsalo v ty jeho knizce, kterou vam zakazali ty zaprodany slechtici co unesli hrad, abyste nevedeli jaky peklo na vas german chysta.
 
zakazali vam mluvit o hruzach terezina, lidic, a vsech umucenejch tou rysavou zrudou.  zakazli vam pracovat mimo krater, kde vam vyjednali 40% otrokarskou mzdu!  donutili vas k prodavani vasich dcer a matek ty skopcacsky zrude k teteleni po tech privatech.  vymazali vam jazyk z radia, tisku a televize.  pustili vrahy a nejtezsi kriminalniky z kleci aby vas klestili celou dekadu abyste nemeli cas na politiku a meli strach o vlastni dite, kdo mu ublizi, kdo mu urve hlavu jak to delaj ve vasich nemocnicich a pak zaplatej 1 meloun korunek, kdo vasi dceru ztuneluje.  vydali diskriminacni zakony po celym zapadu, ze nesmite tam ani bydlet, natoz pracovat.  zvedli vam ceny a dane.  rozkoupili cesko. vsechno co ma v cesku cenu patri dnes germanovi.  dovolili germanovi volny pole podnikani po cesku, ale cech do nemec nesmi.  vzali vam lesy a zmenili v obory kam germansky prasaci smej dneska jezdit a strilet pro zabavu jako ten prasak d'este rysy.
 
a dneska vam berou myslenky a hrdiny!!!!!!!
 
dal uz ani krok, sestry a bratri.  dneskem stojite nad propasti.  krucek a cesko zmizi a nikdy se na mape uz neobjevi jako boiiovary.
chcete snad ponemceni????  chcete zapomenout mrtvoly vasich bratru, sester, otcu, matek???  jste s to zapomenout krik a teror lidic.  jsou mezi vama ti co dokazou nad kradezi ceskych deti jen mavnout rukou???? 
ten kdo nema sudlic, necht ulomi nohu od zidle.  sroubovak je dobra zbran na blizko.  hole ruce tez pomuzou. 
0/0
25.2.2004 16:14

ROSES LIVE

Re:
pater : už přestaň objíždět svoje ministranty ! Měkne ti z toho mozek !
0/0
25.2.2004 16:23

pater__Havlasa

Re:
sam si mekys lasturni.  tvymu nevlastnimu fotrovi z ministrantu tvrdne ud a pak si te s fusekli na udu dobira pres zabradli, ty zotrocenej slovane, hodnej k vymazani.
jen si tady sed a masti se furt dal a zalejvej ten tvuj onan hektolitrama piva.  to je jediny co ti na chvili jeste zbyde.  takhle me to rict do oci.
palcatem bych ti otevrel hlavu pred bratry a sestry.
0/0
25.2.2004 16:28

pater__Havlasa

vy hlupaci zabedneny
vam tady berou nejzakladnejsi z prav
a vy vohanky se bavite o sklonovani toho vaseho vymrelyho jazyka kerym nemlluvi uz ani cesko pokaleny a radia cesky klofou vam anglicky a vy se zajmate jaky y se pise a jak se to sklonuje.  vy nany.... hlupacky!
 
tady vam delaj myslenkovou genocidu, ty rysavy svine a pod jejich natlakem vam hradcansky zradci zostrej vezeni a vy se bavite o pravopisu jazyka kerej do 3 let zmizi???!!!!!
 
co jste to za neuveritlene zotroceny lemry lichokopytnicka.  rozvalenci z gaucu kdyz zerete ty americky zblitky co na vas poustej aby vam vygumovali zbytky tech vasich primitivnich mozecku.
a jak koukam tak jim to funguje.  tade jste se rozdebatovali na uplne nejapny nemistny tema a zatim vam german rysava krade hrdiny, prepisuje dejepis, zakazuje myslenky a praktikuje konecny reseni, presne podle ty hitlerovsky bestie.
 
a vy?  vy jste se tem rysavejm vrahum omluvili.  a sestry a bratry jste zradili.  vsem co byli tou zrudou zapadni umuceny jste plivli do oci.  jste narod vrahu a zvere.
kdyz vam nekdo nekoho mezi vama zamorduje tak prekrocite mrtvolu a cancate o sklonovani vaseho vymirajiciho jazyka, kerym se covek nedomluvi ani v tom ceskym zabednenym krateru uz.
  prekrocite mrtvoli svejch sester a bratru a ceckujete se na zapad do zadku rysavejch zrud co vam vezmou nakonec i myslenky a svobodu se vyjadrit.   Jene Zizko, omlouvam se za ty neznabohy. jsem rad, ze je dnes nevidis protoze bys z nich dostal slak.  jsou to rozlemcany rozvalenci a radostne se vezou na popravu v bruselu. dnes jim german zakazal mluvit o svejch hrdinach a voni maj z toho radost a docista nic jim na tom nevadi.  Jene, kdez su bozi bojovnici naroda sveho?  Jene, neopust aspon mne!  lze krateru pomoct??? co ze??? ze ne??  ne!!!! Jene nerikej to!!!!  ze jsou co?? nahrany??
0/0
25.2.2004 16:02

Destroyer7

Ať si vylížou ...
Sudeťáci si stále pletou pojmy s dojmy. Ať se vrátí zpět sem, zařídí si občanství a pak ať nám mluví do toho, co si tu doma "upečeme". Beneš byl bezesporu osobností, která si zaslouží ocenění své práce. Jak říká klasik, nikdo nejsme dokonalý, ale to nedává právo nějakým kašparům kecat nám do toho, koho a jak si tu oceníme.
0/0
25.2.2004 15:55

Najdete na iDNES.cz