Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Vrazi a výmluvy

Otec a syn, dva šílenci, vyhrožovali několik let spoluobčanům, že je zabijí. Pak je zabili. Spoluobčané se mezitím dovolávali pomoci policie. Ta byla nečinná, občany před násilníky nechránila. Podala nejodpornější výklad práva u nás: "Nejprve musí být vražda, pak může přijít policie."

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Zubrsu

Kdyby nebylo novinářů...
...tak věřím tomu ,že Policie "zatluče" i to co neudělala.A při tom jaký bordel se ukázal , že panuje u Policie po "arbitráži" novinářů,a konečně se projevila skutečnost ,že Mr.Gros není schopen ani ochoten zbavit svůj resort pochybných existencí , věřím ve veřejnou kontrolu práce POLICIE . Kdyby si to prozatím nikdo neuvědomoval.........POLICIE je placena z našich daní a má tu být na naši ochranu i když to prozatím mnohdy tak nevypadá a jedinými "lidmi", kteří mají zatím dle Policie svá nezadatelná práva jsou bohužel zločinci
0/0
18.2.2004 6:48

to je moje

Nejsem policista,
přesto mám dojem že zpožděná činnost policie je důsledek nejen špatného policejního vedení, ale také práce novinářů, kteří hledají dramatické situace a skandály, aby měli o čem psát a mohli někoho pořádně rozmáznout. Na řadovém policistovi, který se splete, nenecháte suchou ani jednu nit. Do policie se trefujete, protože je to snadné a populární. Některé vaše články se nedají číst.
0/0
17.2.2004 7:54

recnik

Re:
No já nevím, ale toto je jasné selhání práce policie, ne? Měla zajít za Pacovským a říci mu, že jestli bude ještě jednou vyhrožovat, tak ho zmydlí pendrekem, protože se bude bránit zadržení, zadrží ho na maximální dobu a budou to dělat opakovaně tak dlouho, až toho nechá. Já na to ale nečekám a radši jsem využil snížení ceny nábojů firmou Sellier & Bellot!
0/0
17.2.2004 10:34

to je moje

Re: Ale jasně že je to selhání policie.
Nepochybuji o tom, že jedním z důvodů policejního alibismu jsou novináři, kteří čekají na negativní zprávy. Hlavně čekají na selhání orgánů státní moci jako je policie. Takové laciné, snadné a tučné sousto si Steigerwald a podobní nenechají ujít.
0/0
17.2.2004 12:13

Joab

Re:
To se policajti bojí i novinářů?  Bát by se měl člověk vlastního svědomí (a policista by ho měl mít, jinak je na opačné straně), ostatní ať mu políbí pr… včetně některých novinářů. Pak nebude na nikoho svádět svůj alibismus.
0/0
17.2.2004 12:41

to je moje

Re: Nemyslím, že se policie bojí novinářů,
ale veřejného mínění, se kterým si noviny dělají co chtějí.
0/0
17.2.2004 12:52

SMUTNÝ

Re: vy že nejste policista
Občane vy jste pěkně otrlej Tady byli zavražděni tři nevinní lidé a vy tady plácáte něco vo suchý niti Tohle právě musí novináři skutečně rozmáznout, jinak to může potkat příště třeba zrovná Vás /to je moje/. Moje rozhodně ne, jinak
0/0
17.2.2004 21:45

to je moje

Re: Vy jste pražák, co?
Je to vidět. Nejsem policista. Věřte nevěřte, jsem na technické funkci ve stavenbním průmyslu. Jak už jsem napsal, jedná se tady o selhání policie a bez diskuse. Já jsem ale psal o něčem jiném, o novinářích, kteří potřebují negativní zprávy a pak je prezentují jako senzace. Jako například Steigerwald. To mi vadí mistře. Nevěřím, že v tomto případě jde o selhání řadových policistů. Problém je nahoře, u policejního ministra a celého vedení.
0/0
18.2.2004 8:08

Najdete na iDNES.cz