Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Šéf ČT: Omluvou Sazce jsem podpořil redaktory

Ředitel České televize Jiří Janeček odpovídal čtenářům iDNES. Dotazy se dotkly i jeho omluvy Sazce za reportáž pořadu Klekánice. "Přesně vím, jak se redaktoři cítí. Celou nepříjemnost jsem vzal na sebe, protože to považuji za povinnost vedení a podporu pro kvalitní redaktory," odpověděl.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

franciscan

sef ct blbec
Kolektiv pracovniku nasi stranky ti preje mnoho uspechu pri agitaci.
Pri sebemensich problemech s pravicovymi reakcionari nas nevahej kontaktovat na adrese: agitace@mail.ru. Na stejnou adresu muzes zasilat pisne mensiho rozsahu. V pripade potreby poskytneme heslo pro nahrani primo na nas server.
Stranku jiz navstivilo soudruhu(soudruzek).
CEST PRACI A RUKAM KLID !!
0/0
7.2.2004 0:27

VITA11

mno
neplatím už cca 13let poplatky za televizi a radio a nechápu proč bych měl  to snad aby jsme platili paušál za vzduch .Třeba 500/ m. ne ne ne ne ne nee a ne. Jen se těším až nějaký trouba zazvoní u dveří a začne se pitať na TV,ten nestačí počítat schody .A na radio v autě si musí půjči od fízlů ty Mondea ST  
0/0
6.2.2004 20:25

Boží Voko

Re: Jste obdivuhodný !!!
Škoda, že Vás neznají naši zákonodárci. Jistě by Vás umístili v nějaké radě. Držím Vám palce.
0/0
7.2.2004 10:51

bondy_

predam podnet kolegum ...
Trpelivost cist odpovedi pana sefa me presla dost zahy po jednotvarnych odpovedich "dekuji za podnet, predam ..", coz predpokladam prakticky obnasi bud to, ze je to jen recnicky obrat znamenajici, ze se nestane nic, anebo v mene pravdepodobnem pripade ze to opravdu preda a pak se nestane taky nic.  O Janeckovi jsem nejak nemela iluze, ale aspon dle jeho rovoru se mi zda, ze je to mekous na nic.
0/0
6.2.2004 19:11

Boží Voko

Dokončení !!!
A je to tady, konec se blíží. Vážení nepřátelé veřejnoprávní televize si mohou mnout ruce. Poslanci konečně našli optimálního ředitele, který tichou cestou absolutně zničí a rozloží ČT. Předpokládám, že ji potom za zůstatkovou hodnotu koupí senátor Železný a udělá z ní rodinou sexy televizi. Zůstane nám tedy pouze Rada ČT, do které se vehementně cpe vylízané pako "rocker Štěpánek".  Toho uděláme předsedou s doživotní trvanlivostí. Zvýší se poplatky, aby měl p. předseda z čeho žít. Z reklamy to nepůjde. On je schopen sloužit pouze k reklamě na prezervativy, a to je velmi málo honorované. Doufejme, že soudruzi, kteří nás dnes řídí, umožní vzestup svým velkým učitelům, soudruhům doby minulé. Ty pak u zaměstná imunitou chráněný senátor v řídících funkcích. Vidíte, již svítá.  Lid země České čeká zářivá budoucnost........... .
0/0
6.2.2004 13:19

Milan44

Parazit
ZRUSIT ČT !!!!! Nebo nás bude vysávat jak stát!!! je to parazit!!!!!!!
0/0
5.2.2004 1:07

George33

Není sport trochu jednotvárný?
Vážený pane řediteli,rád bych vás požádal o zamyšlení na tématem , jestli dle vašeho názoru není sport na obrazovká ČT poněku jednotvárný. V době kdy jste byl moderátorem ČT považoval jsem vás za muže na svém místě. Myslím , že i volba na post ředitele se povedla. Vím , že za dobu vašeho působení není možné provést změnu na všech úsecích ČT. Přesto , ale? Pokud si prohlédnete program ČT zjistíte , že prakticky není na obrazovce nic kromě sportu jako je fotbal nebo hokej.Občasné úlety  do házené, basketbalu a pod. tuto situaci nezachrání.Ani zpravodajství sportu není jiné.V nedělním sportu televizních novin máte 40% hokej, 40% fotbal a dál jen paběrkování. Co cyklistika, atletika , triatlon? Raději než to jaký byl jeden zápas v anglické lize fotbalu bych se dověděl co se událo na místní úrovni. Zvláště cyklistika je neprávem zanedbávána.Vždyť přeci v sezóně vyjíždějí denně desítky tisíc lidí a zvláště žen. Podle vašeho a nejen vašeho zpravodajství se však hraje pouze fotbal hokej a pak dlouho nic. Co se skusit nad tímto zamyslet.JInak Hodně štěstí a úspěchů v práci vaší i ČT Jiří Feistner
 
0/0
4.2.2004 14:58

Nedobik

BOHUŽEL UŽ JSEM NESTIHL PODAT TENTO DOTAZ. ALE STEJNĚ PO PŘEČTENÍ ODPOVĚDÍ, JSEM ZJISTIL,ŽE PAN
GENERÁLNÍ ŘEDITEL JE POUHÁ LOUTKA BEZ KONCEPCE!!!
Vážený pane řediteli. Říkáte, že Vám chybí peníze? Doporučuji Vám se projít po Vašem pracovišti. Pak jako já zjistíte, jak je ten obrovský televizní kolos nepřímoúměrný pořadům, které vyrábí. Všichni se tomu smějou, protože v takovém komplexu by se uživily všechny české televize dohromady. Pokud Vás  ještě nenapadlo, poradím Vám: Pronajměte nepotřebné 3 čtvrtiny ostatním zájemcům a budete mít vystaráno. Vím o spoustě pracovišt (střižny, úpravny atd.) které leží ladem. Pamatujte, že ten kolos, neekonomickyn vybudovaný bolševikem, nemůžete uživit. No a počet zbytečných zaměstnanců je veřejně znám, ale proti odborům půjdete těžko. Co Vy na to?
0/0
4.2.2004 13:24

ppaattrraann

odpovezte mi prosim, musim pak do prace
odpovezte musim pak pracovat
0/0
4.2.2004 13:02

ppaattrraann

neco proste nechapu!!!ale, treba jednou pochopim
pane Janecek, dobry den!!Me by jenom zajimalo, jak se to dela, stat se reditelem televize/u nas jedine verejnopravni, nez prisla komerce, tak dokonce uplne jedine/, kdyz jsem moderatorem??dekuji p.
0/0
4.2.2004 12:58

gave

Proč platit?
Není důvod k tomu abych platil poplatky a sponzoroval takového ňoumu jako je Janečka. Kdybych platil tak by mě zajímalo kolik bere, zeptejte se ho Vy co ho živíte! Vyhozené peníze, vládo radši podpořit připojení na internet - třeba Wifi 802.11
0/0
4.2.2004 9:44

Víťa Jakoubek

Re:
Televize je veřejnoprávní (státní) a proto plní jiné funkce (např. vzdělávací) než komerční TV, které se snaží hlavně o zábavu (bohužel dost bídnou). S placením je to tak, že konces. poplatek je vlastně formou daně a z daní já také platím např. hasiče, vojáky nebo úřady, které třeba nikdy nebudy nevyužiji.
0/0
4.2.2004 10:36

Franta7

Re:
Víťo, ano mají tam běžet vzdělávací pořady. Ale ty běží jen na ČT2. ČT1 je naprosto komerční televize která by se měla uživit z reklam které vysílá tak jako jiné komerční televize. Nic veřejnoprávního tam není! A naví každý je vlastně akcionářem této televize protože je státní. Ale já ty své "akcie" chci prodat nebo darovat někomu kdo by stejné služby poskytoval zdarma. Pokud nemůžu tak protestuju tím že nic neplatím a platit nebudu.
0/0
4.2.2004 14:55

dir

Re: Bere přes 200.000.- Kč !!!
Jeho kamarádi-zprávaři si vymysleli noční zprávy aby odůvodnili své využití. Mají příliš velké příjmy!
0/0
6.2.2004 22:36

petrs51

jako na satelitu
Stát chce mít veřejnoprávní televizi a chce po občanech aby si ji platily,ale vůbec se nezeptal jestli ji někdo chce.Když se chci podívat na čt na satelitu kde je vynikající příjem tak musím platit znovu za to samé vysílání.Tak vysílejte jen zprávy jako na satelitu a ušetříte .
0/0
4.2.2004 9:13

Víťa Jakoubek

Zvýšit poplatky?
Vláda by chtěla zvyšovat konces. poplatky na provoz ČT a ODS zase je názoru, aby se poplatek  nezvyšoval, ale aby platila každá domácnost včetně těch, které nemají doma televizi.  Údajně je v ČR až půl milionu neplatičů a proto je názor ODS správný v tom, že zvyšování je zbytečné a televize by měla poplatek vymoci od neplatičů. Je ale problém jak ten polatek vymoci a jak dokázet domácnosti, že se dívají na ČT. Signál z vysilače není selektivní jen pro některé, ale možná by mohla ČT spolupracovat s provozovateli kabelových televizí a vymoci poplatek u neplatičů, kteří jsou napojeni na kabelovku. ČT by mohla zjistit neplatiče a kabelovka by je odstřihla od programů ČT. Zajímalo by mě, jestli toto už někdo řešil. Co se týká návrhu ODS ,aby platil každý bez rozdílu  stojí potom za úvahu, jaký smysl má  oddělený konces. poplatek a zda rovnou nezahrnout tuto částku do daní a platit provoz veřejnoprávní televize z daní.
0/0
4.2.2004 7:32

fido7787

Re:
zahrnout do dani to nejde, protoze tam uz poplatky jednou platis; kdyby byly zahrnuty do dani, prisla by CT o dalsi fin. tok ...
0/0
4.2.2004 12:40

tmp

Re:
Poplatek se plati za televizni pristroj a ne jestli se divas nebo ne .....
0/0
4.2.2004 12:41

Nedobik

Chtěl bych se zeptat pana Jiřího Janečka, který údajně spí s bývalou kolegyní Ivetou Toušlovic
zda když se stal ředitelem ČT, není tato jeho milenka zvýhodněna před ostatními hlasatelkami. (Oni si teda myslí, že jsou moderátorky). Podívejte jak se nahlíží na pane Kováře - pracovníka kultury z Boskovic, který spal (s otevřenýma očima)  v kanceláři s podřízenou knihovnicí. No snad v té televizi to zaměstnanci tajně nefilmují. Já se přiznám, že si občas taky vrznu v kanceláři, ale nehodlám kandidovat na ředitele. Zapeklitá situace.
0/0
30.1.2004 0:57

GhorX

Re:
A jak se na pana Kováře nahlíží ? S vyjímkou několika novinářských poloblbů jsem zatím ve svém okolí a překvapivě ani na internetu (až na vyjímky) nepotkal nikoho, kdo by nechápal, že do intimních detailů soukromého života nikomu nic není, ani když se jedná o veřejnou osobnost. Když televize Nova zveřejní oknem našmírované záběry bezuzdého sexu libovolné populární osobnosti, budete pohoršen ? Ty snímky s panem Kovářem a dotyčnou dámou přece byly soukromé...
0/0
30.1.2004 2:08

pjcom

Re:
Ani se neptej jak já nahlížim na tebe ty vrzale (kancelářskej !)
0/0
3.2.2004 21:20

Kyki

Druha otazka
Vim, ze se v Ceske televizi intenzivne vyuziva drahy proprietarni SW a to i takovy, ke kteremu existuji stejne kvalitni nebo i kvalitnejsi nahrady zdarma. Co vede vedeni televize k takovemu plýtvání prostredky?
0/0
29.1.2004 16:01

Kyki

TV v dobe Internetu
Rad bych se zeptal sefa televize, jakou vidi budoucnost televize v dobe masoveho rozsireni Internetu. Nemel by se hlavnim verejnopravnim mediem brzy stat on? A pro stale se zmensujici pocitacove negramotnou cast populace zachovat rozhlas? Vyresila by se tim i financni situace, nebot provoz internetovych serveru je nepomerne levnejsi nez vysilani televize. Televize by se mohla privatizovat.
0/0
29.1.2004 15:59

pjcom

Re:
v době zdražování internetu formou DPH se televize bát nemusí !
0/0
3.2.2004 21:16

Najdete na iDNES.cz