Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Loňský rok byl plný policejních průšvihů

Uplynulý rok byl pro policii rokem proher. Série provalených afér dramaticky srazila důvěru veřejnosti. Předkládáme inventuru nejzávažnějších přehmatů. V jednu chvíli to vypadalo, že policejní prezident Jiří Kolář opustí svůj post. Tolik selhání policie ještě nezažila.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

KRISHOT

Jenom loňský rok ?
0/0
5.1.2004 14:16

jingo

Proč by odcházel
Nevím proč by pan policejní prezident odcházel, vždyť když se v křesle udrží do příštího roku, kdy bude změna v zákoně pro policisty, tak s bohatou výsluhou odejde. Teď by to asi taková sláva nebyla. Navíc rok uteče jak voda a aby pan Kolář ukázal, že něco mi to své tlachání v mediích dělá, vyhlásí pár Kryštofů a bude zas dobrej. Ale možná mu jen křivdím a nevidím jeho zásluhy
0/0
5.1.2004 14:01

Zubrsu

Bohužel....
Bohužel,tak velký domeček na "Vysočině" asi nenajdeme, aby se tam vešla Špidlova vláda,Poslanecká sněmovna a Senát a konečně mohli společně "objímat stromy " v okolí! Samozřejmě by to musela být Chráněná přírodní rezervace!
0/0
5.1.2004 13:18

logar

Potrefený Kolťuk se ozval
Cituji policajta (S. Conery)  z US filmu "Nedotknutelní" (zatýkání Al Capona)  "Chceš-li sehnat nezkorumpovanýho policajta, nehledej ho v policejním sboru". V česku je to ale už na takové úrovni, že jim naprosto nezbývá čas a prostor pro ošetření věcí veřejných. Koloťukovy akce jsou kamufláží pro pár hlupáčků. Větší ryby, s dostatečným předstihem varováni, plují dále. Korupce, korupce, korupce. Okázalost k odvrácení pozornosti. Klaus má tentokrát pravdu, ale za nezákonnost v této zemi může z větší části on sám. Vládl dostatečně dlouho a v příznivé době k zavedení pořádku. Koloťuk je pouze špatný produkt své doby.
0/0
5.1.2004 10:38

weed

Koláři ti vole
Opustit svoje teploučké místečko v dobách kdy se sbor v takových potížích je zbabělost. A opustit sbor v době kdy je vše v pořádku je zase blbost. Takže se tě nezbavíme ať je na tom policie dobře nebo špatně. Že jo.
0/0
5.1.2004 10:02

weed

Re:
 Koláři TY vole. Sry
0/0
5.1.2004 10:03

logar

je to jasný
Cituji policajta (S. Conery)  z US filmu "Nedotknutelní" (zatýkání Al Capona)  "Chceš-li sehnat nezkorumpovanýho policajta, nehledej ho v policejním sboru". V česku je to ale už na takové úrovni, že jim naprosto nezbývá čas a prostor pro ošetření věcí veřejných. Stejně jako politici při hospodaření s pěnězi poplatníků a veřejné správě!!!!! Nic nového, pouze přetéká hrnec pod pokličkou. Špína se setře a vaří se dál.
0/0
5.1.2004 9:36

tudorin

kašpárci
přidám další, Most Neprakta klub - policie čumí jak sebranka opět napadá záchranku, která radši naloží mrtvolu, než aby byla lynčována, Nemocnice - policajti opřený o futra pobaveně sledují jak je obtěžován nemocniční personál. To vše se se stalo po střelbě u Neprakta klubu
0/0
5.1.2004 7:15

fleret

Diskuse na téma: Loňský rok byl plný policejních průšvihů:
to je tedy novinka.
0/0
5.1.2004 6:31

necu

Freud
Rozum a chtíč nemohly být v opozici natrvalo.
0/0
5.1.2004 2:31

Najdete na iDNES.cz