Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Majzlík: Lepší nespokojený člověk než spokojený čuník

Pozvání k on-line rozhovoru přijal Ratibor Majzlík. Šéf Demokratické unie se v neděli na sjezdu Unie svobody-DEU odhodlal k ráznému kroku. Oznámil odchod své platformy ze strany. Nelíbí se mu, že US-DEU zůstává jako pravicová strana ve vládě s levicovou ČSSD.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

chroustík

Pane Majzlíku,
když čtu, jak se zastáváte herce p. Vyskočila, je mi z Vás ouvej. Je možné, že nepodepsal Antichartu. Ovšem toto nepodepsání si musel sakramentsky odpracovat, protože čí chleba jíš, toho píseň zpívej a kdo chce s vlky žíti, musí s nimi výti. Takže se občas mrkněte třeba na Primu, ta teď dává staré bolševické s****y z ČST, co nám ti naši herci taky třeba hráli ?! No a dnes je najednou každý hrdina. No a tenkrát hrát estébáky, esenbáky, bolševiky a další kreatury jim nevadilo !
0/0
11.12.2003 16:02

demokratic

Re: Neházej všechny lidi (tedy ani herce) do jednoho pytle...
Neházej všechny lidi (tedy ani herce) do jednoho pytle ! -Jak možná víš (nebo bys vědět měl, ale asi to - jak vidno - vědět odmítáš), tak vyslovené srač*ky hráli většinou jen stále TITÍŽ herci, zatímco jiní se tomu všelijak vyhýbali, někteří zcela ZÁSADNĚ (rozumí se s patřičnými negativními důsledky pro ně), takže by se asi (zcela právem) urazili, že se je snažíš pomluvit VŠECHNY tím že je házíš do jednoho pytle...... Ne, ne, byli tu ti, kteří soudruhům opravdu lezli do ... (navíc dokonce RÁDI), pak ti, kteří tam občas vlezli (ale neradi, styděli se za to už tehdy, a stydí se za to dodnes), pak ti, kteří jim tam prostě NELEZLI (s vědomím negativních důsledků), a pak ti, kteří je svou činností (nejen uměleckou) do toho zadku i pořádně NAKOPLI...  (Všichni to vědí, tak by ses to měl naučit rozlišovat i ty, jinak se zbytečně zesměšňuješ...)
0/0
11.12.2003 23:06

petrik007

óóóó můůůůůj bože!!!
DEU je mrtvola, neni nikdo jiný, kromě pana Hajzlíka, koho by zajímala. Nechápu, na co chtějí zakládat novou pravicovou stranu s programem 4koalice, když už jednu velmi vypečenou má.
0/0
11.12.2003 15:12

edd1

To si pan Majzlík pomůže!?
Nic "lepšího" pan Majzlík nevymyslí,než že koketuje s lidovci? No to si hrozně pomůže-přejít k lidovcům.To je také strana...v minulosti řada jednání v koalici vždy se šprajcla na lidovcích.Vždy předběžnou domluvu dokázali nějak zkomplikovat. / viz. éra neboštíka Luxe a postupně dále/.
I ty jejich zkostnatělé názory na interupci ! ??  To snad mohli mít všeobecný úspěch v době úplného temna,kdy kralovala církev,ne však v dnešní době.
No,uvidíme,co změna přinese.Ale myslím,že nic pozirvního pto "prostý" lid. Snad nějaké osobní výhody?Ale do toho zase ma nevidíme...k jakým machinacím (při přestupu) dojde.
A máme to již skoro jako ve sportu-pravda?
0/0
11.12.2003 8:59

Milca

dejte uz pokoj..
Strana, která se vejde do výtahu nestojí za to, aby se o ní kdokoliv zajímal.
0/0
10.12.2003 23:21

Ccecil

Re:
Naprostý souhlas. Jen by to museli pochopit i novináři.
0/0
11.12.2003 0:14

Clairvoyant

a v pátek nashle v blázinci....
Jak to sakra dělají, ti Majzlíkové,Kýhnlové,Mlynáři,Marešové a jejich soukmenovci, že jsou neustále v médiích , když představují prd do šumavských lesů?
Myšlenky  žádné, výsledky žádné ,jenom revanš a koryta.
0/0
10.12.2003 22:29

Marťásek

Re:
Dělají to tak, že pořád připomínají požadavky sudetoněmeckého landsmanšaftu a zastávají se šlechty, která je podezřelá z kolaborace s fašisty a žádá o vracení majetku. No a téměř všechna naše média jsou vlastněna Němci.
0/0
10.12.2003 23:40

Marťásek

Ráťa Majzlík
Doufám, že s ním nakonec odejde více lidí, ohromně se tím bavím, kdyby zůstalo jen u 3 lidí, tak nic moc .
 
Nejlepší byl fór, že chtějí založit novou pravicovou stranu a navázat na program bývalé 4-koalice. To byl teda program, jaký se nikde jinde nevidí. Napřed se spolčí 4 outsideři dokupy. Pak po schválení volebního zákona, kde spolek 4 niemandů musí získat 4x 5% aby se do sněmovny dostal, požrala US DEU na US-DEU. Pak zjistili, že to nestačí, tak vyhráblí několik let starý dluh ODA a tvářili se, že to nevěděli a ODU vyštvali. Přestože Cyril se s Marvanovou šklebili na plakátech společně (marvanová byla o dost menší, protože podle lidovců je žena podřízena muži), vykroužkovali lidovci na lístcích jen své kandidáty a US-DEU dostala prd. Pak US-DEU, která brojila proti opoziční smlouvě a bylo to její jediné nosné téma, štvát lidi, sama, ač deklarovala pravicovost, vlezla do levicové vlády a odsouhlasuje rekordní schodky rozpočtů a zvyšování daní. No a teď se roztrhne, a část chce založit novou stranu a toto celé zopakovat. To bude srandy
0/0
10.12.2003 18:01

Najdete na iDNES.cz