Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Poslanci se za urážky Buzkové nemíní omluvit

Ministryně Petra Buzková, která si kvůli zdravotním potížím nechala zmenšit prsa, se stala terčem narážek šesti poslaneckých kolegů. Premiér Špidla jejich chování označil za sprosté a chce, aby se muži, kteří vzhled Buzkové sexisticky komentovali v deníku Blesk, omluvili.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

annien

raději tlachají o blbostech, aby skryli svoje nedostatky v práci
jééé, vždyť to nebylo vůbec vulgární. Kdyby se Špidla a spol. raději věnovali práci!!
 
 
0/0
1.12.2003 14:40

mechanický pomeranč

ttttttttttttt
Všem voličům ČSSD,
         prosím, vykroužkujte už toho Krause
S pozdravem     Pomeranč Mechanický
0/0
29.11.2003 13:50

Vesley

Jsme pokrytci
Nechápu, za co by se poslanci museli omlouvat. Je to jejich názor, pod který se podepsali. Nenacházím tam nic vulgárního. Je to chlapský názor, chlapská mluva. Ti, kdo je kritizují, by mohli zapátrat ve svém svědomí, jak sami mluví, myslí a jednají. Možná zjistí, že jsou obyčejní pokrytci a z nich je mi opravdu blbě. Všem doporučuji poslechnout si písničku od KABÁTU "Moralisti", možná se tam najdou.
0/0
29.11.2003 11:51

pozorujivas

Nechápu...
...co vás všechny tak rozčiluje:
 
1. Buďte rádi, že si můžeme říkat co chceme!!!
 
2. Paní Buzková není v žádném případě ničím poškozená - jako vol*ové vypadají "páni" poslanci. Díky jejich výroku si přeci nemůže nikdo myslet nic špatného o p. Buzkové! Měla VELKÁ prsa a měla s nimi problém. No a co? Je tu někdo kdo její rozhodnutí nechápe?
0/0
28.11.2003 16:35

zubnipasta

pan Teplík
No, u pana Teplíka něco takového snad ani nepřekvapí.
0/0
28.11.2003 14:37

KADO

Vetsina zen si prsa zvetsuje
a Petra udelala opak coz je velka skoda! Takto ma vypadat pekna zenska! http://www.zarnia.com/tour/veronica_zemanova/image/6c468cda9df0314e7abb549d8e2056e6
0/0
28.11.2003 13:20

Raketka

... pánové ...
... tak to jsou, prosím, naši politici ...
... podobné výroky by průměrně inteligentní a průměrně slušný člověk nemohl nikdy říct ... může si to myslet, nebo si o tom povídat s kamarádem u piva, ale ne poskytnout takovoutu myšlenku jako veřejnou odpověď ...
... zajímavé je, že k podobně nízkým výrokům se snižují v drtivé většině jen muži ... nikdy jsem neslyšela, že by jakákoli žena (natožpak veřejně činná), mluvila podobně a různých partiích těla někoho ze svých kolegů...
0/0
28.11.2003 12:52

zubnipasta

Re:
Ono také popravdě není ani o čem mluvit a co konmentovat. Vždyť je to tam samý obtloustlík nebo důchodce. A právě takoví jsou nejoplzlejší.
0/0
28.11.2003 14:49

Squeaker

velké ruce
Hulvátství se u nás bohužel stalo normou u více politiků..... Konkrétně připomínka pana Krause mi bůhví proč připomenula známý vtip o mamince, synovi, bonbonech a velikosti rukou. Protože do větších rukou se také vejde více peněz.
0/0
28.11.2003 12:06

azrael2

vždyt to věděla
když budu známej,tak s tím musím počítat.ona je stejně exhibicionistka,tak jí to ani nevadí.
0/0
28.11.2003 11:43

Ohayou

Od panu poslancu to asi chtelo trochu taktu
Nekktere komentare mi nepripadaji nevhodne- jen se divim ze je nekdo publikoval- vyslovene nevkusny mi prisel jen jeden komentar. Jinak pani Buzkova by si zaslouzila vice komentaru ke svym profesionalnim aktivitam- a to velice duraznou.
0/0
28.11.2003 11:29

pozitivni_jestirek

o voze
Nejdriv kozy jako vozy, pak se po ni kazdej vozi. Proc neudela opokozice v parlamentu kovovovozovou hradbu na obranu proti zmensovani koz?
My o voze, oni o koze ! A co bolaky na noze?
0/0
28.11.2003 10:12

pinguinone

Re:
kam Te ta muza polibila ?
0/0
28.11.2003 11:37

pozitivni_jestirek

Re:
muza mi muze !
0/0
28.11.2003 13:31

Hambar

Re:
Vlk se nazral a kozy nezustali cele...............
0/0
28.11.2003 12:26

hockeysta

včera
jsem v TV novinách koukal jak se pánů prasáků ptali, jestli se hodlají omluvit nebo ne. No a vidíte, ono jim dokonce ani nepřijde potřeba se omlouvat a plácali tam různé důvody, proč si to myslí, které byly všechny irelevantní (dokonce i úchylák Kraus - to je ten s těma velkejma rukama) na tom nevidí nic urážlivého¨a nic, za co by se měl omlouvat.....  Včera mi tady někdo vyčítal, že zase o nic tak hrozného nejde a přece nechci, aby to tady vypadalo jako ve Švédsku nebo Dánsku. Věc se má tak, že ti poslanci musí být životně závislí na veřejném mínění, které u nás neexistuje, za to ve jmenovaných zemích je neobyčejně silné. Snad taky není náhiodou, že to jsou země s nejvyšší životní úrovní na světě. Tam by na tyto pubescenty veřejnost vyjela takovým způsobem, že by jim byl parlament malej. To u nás se najde dost takovejch, kteří se tomu smějou a ani je nenapadne, že je to prostě naprosto nepřijatelná věc.  fakt se nám divím. vzhlížíme se v západu a děláme ze sebve Súdánce.
0/0
28.11.2003 10:12

ctrlaltdel

Re:
Skutečně se Vám divím, musel jste mít včera zkažený celý den. Buďtě rád, že se nám poslanci takto projevili.
1) Minimálně víte, koho máte před sebou. Celé měsíce se skrývají za bezobsažné fráze a neutrální opatrnické výroky a teď se nám skutečně ukázali...
) Pokud nemáte rád opodvěď "no comment", a já jí přímo nesnáším, jakou jinou odpověď byste rád slyšel? Něco jako: "Na prsa kolegyně Buzkové jsem se nikdy v životě ani nepodíval" nebo "Nemám na to názor, protože v tuto chvíli nevím, co by mí voliči chtěli slyšet".
3) Pokud si tedy připustíte, o čem u Vás silně pochybuji a nikterak to nemyslím ve zlém, že si poslanci vůbec mohou dovolit na takovu otázku odpovědět, máte tady celé spektrum odpovědí. Naprosto korektní odpověd Dolejše, obhroublý humor Tlustého, neohrabanost a humpoláctví toho borce s tvárnici až po jednoznačné hulváctví Tvrdíka. Znovu opakuji, aspoň víte, koho máte před sebou.
4) Mynistryně Buzková na dovolené opalovala nahoře bez, snímky v Blesku se bavila celá republika, když je takto svobodomyslná, musí přeci počítat s tím, že bude terčem nemístných vtipů, a to nejen v zaplivaných hospodách.
5) Na druhou stranu, celkem správně se vyjádřila, že nestojí o omluvu, pokud nebude upřímná. Pokud je poslanec Teplík hulvát, a jeho výroky mi jako jediný přišel hulvátský, proč by se měl omlouvat? Kvůli politikcým bodům? Pokud on to tak cití, je jakákoliv omluva nejen zbytečná, ale dokonce pokrytecká.
6) Na závěr je třeba si uvědomit, že nexistuje absolutní pravda. To co někomu přijde na hranici vkusu, jiný může považovat za hulvátství...
0/0
28.11.2003 11:49

ctrlaltdel

Re:
Sorry, hulvátství Teplíka...
0/0
28.11.2003 11:50

Karkulák

Re:
1) Souhlas. 2) Stačilo by říct, že považuješ k něčemu takovému se vyjadřovat za nevhodné. 3) Ano, přesně. 4) Ona se nefotila do Blesku, nějaký hajzl ji vyfotil bez jejího souhlasu. 5) Ano. 6) Ne, jen vnímání pravdy je otázkou názoru a vědomostí, pravda sama je fakt.
0/0
28.11.2003 12:35

ctrlaltdel

Re:
ad 4) Já se nepřu, jestli to byl hajzl nebo to bylo s jejím souhlasem. To je jen důsledek. Tomu však předcházelo to, že se poslankyně Buzková opalovala nahoře bez, což mě přijde normální. Ona je však poslankyně a musí implicitně předpokládat, že se tam najde někdo kdo jí vyfotí. Co mě nejvíc pobavilo, jak se pak afektovaně rozčilovala do médií. Prostě s tím MUSÍ počítat. Pokud si to nechce připustit, ať zůstane v plavkách. Ten kdo jí vyfotil, byl možná úchylák a možná to byl prostě náhodný turista, který si řekl, že za peníze od bulváru příští rok pojede na Hawai a ne do Chorvatska... Opakuji, musela s tím počítat.
ad 6) To už trochu smrdí filosofií, to bychom za chvíli skončili u Hegela a co to je jsoucno... Šlo mi spíš o to, kde ten pán bere jistotu, že jeho pohled na svět je ten správný, že se dívá na realitu správným prizmatem. Toť vše.
0/0
28.11.2003 13:01

hockeysta

ad
1) souhlas.
2)Nechápu,  proč by měli na takovou otázku vůbec nějak reagovat. Zde je "no comment" naprosto na místě. Normální reakce takového politika by byla: prosím vás na co se mě to ptáte? nechcete se spíš zeptat na něco skutečně důležitého?
3)ten s tou tvárnicí se jedinej omluvil. Lidi, kteří nechápou, že tohle je na omluvu ode všech, nemůžou reprezentovat názory svých voličů a nemají tam co dělat (PČR).
4) ??? to přece nemůžeš, omezovat její svobodu. Ona má právo se koupat nebo opalovat nahá jajko každej jinej. Ten co ji vyfotil a zveřejnil je ten špatnrej (slizoun).  BTW: ty noviny už neexistují (nebyl to Blesk), byla to totiž silná káva i na bulvár a to už lidi nechtěli.
5) ti poslanci se zdiskreditovali už jen tím, že se k tomu vyjadřovaly (ano skutečně ten Teplíkův výrok je největší síla).
6) od toho právě existuje to veřejné mínění - nastaví  hranice mnoha věcí, včetně vkusu, přes který nejede vlak. a mě vadí, že jsou u nás nastaveny takhle a to prosím našimi zákonodárci. To jsme na tom fakt takhle blbě?
Osobněš si myslím, že došlo k sexuálnímu obtěžování a závidím Buzkové její klid a nadhled. Ja bych pro to pochopení neměl.
 
0/0
28.11.2003 12:45

mab307

Re: ANO
ANO ANO ANO ANO ANO. Jsi-li muzsky, tim lepe. Jde totiz o celkovou uroven projevu osob verejne cinnych vubec. Mam dojem, ze jsme vynesli do vladnich vysin to nejubozejsi.
0/0
28.11.2003 14:26

JoJo(koukám jako)

Poslanec
Tlustý by si měl nejdřív umýt vlasy.  Jako ambiciozní potenciální kandidát na předsedu ODS se ukázal jako naprastý blbínek. Potvrdil tak svůj "nadhled", podobně jako při svém vstupu do KSČ v r. 1989 . Opravdu jen velice málo členů ODS může být hrdo na svého přitroublého představitele...
0/0
28.11.2003 10:10

Marusja @ Dusja

Re: Vendula
Svůj skutečný nadhled potvrdil tím, kam to dotáhl! Občané, s KSČ se NIKDY neztratíte
0/0
28.11.2003 11:30

Leto_Atreides

Pánové pos(r/l)anci si to měli nechat pro sebe
 Když mi kvůli zdravotním potížím uříznou nohu, okolí si toho rovněž jistě povšimne, ale proč to komentovat? Jaký vliv má velikost poprsí (či penisu, že páni poslanci) na výkon ministerské funkce? Kluci se zachovali jako hulváti a Buzková má u mě velké plus za to, že je veřejně nesetřela. Klidně mohla a většina národa by jistě stála na její straně.
0/0
28.11.2003 9:59

bluetake

nebudu hodnotit..
fzyicke prednosti pani Buykove, jako zena se mi ani malicko nelibi,ale to neni podstatne. Podstatne je, jak vystupuje,co je za ni videt a zde si myslim, ze stejne,jako za ukecanym a dulezite se mracicim Tvrdikem toho moc neni. Defakto za nikym z teto vlady krome desivych dluhu neni videt nic poztivniho. Pani Buzkova se rada predvadi, jako energicka schopna zena,ale ve skutecnosti je to obycejna ukecana socialni demokratka, ktera neco jineho rika a neco jineho dela. Kecat umi socialisti krasne vsichni. .........co jsem vsak vcera kvitoval a po dlouhe dobe ocenil v komentarich CT, pak vetu "je smutne, kdyz o penezich pro vzdelance a spolecnost rozhoduji burani " Zejmena poznamka o velkych rukach pana Skromacha je na urovni uboheho a zrejme impotentniho jedince........ Bohuzel, prave takovi jedinci dnes rozhoduji o tom, jak nam bude zitra.......Hezky den
0/0
28.11.2003 9:27

Karel_ Lejno

Kozy
Stejně měla ošklivý rozplizlý bradavky. Takový kozy měla raději hodit prasatům.
0/0
28.11.2003 8:29

Tesik

Re:
No, tvůj pseudonym (Karel Lejno) zřejmě vystihuje obsah tvého mozku a tak se už ani nedivím, že jsi se sem duševně vyzvracel... je mi tě líto.
0/0
28.11.2003 9:13

jaason

Re:
vzdyt je to preci krasny, kdyz se nekdo umi svym nickem tak vystizne ohodnotit
0/0
28.11.2003 11:33

palanka

jsou to
ubožáci. Je to ovšem obraz celé naší společnosti. Přijde bulvár položí nekorektní otázku a páni poslanci se mohou strhat v rádoby vtipných a duchaplných výrocích. Ale, že by stála za něco jejich práce, hanba mlčet!
0/0
28.11.2003 6:19

zalozak

je to hloupe
Myslim ze je mnoho veci kritizovatelnych na pi. ministryni (vcetne toho slova ministryne) ale tohle byla vylozena pitomost.
 
Bohuzel tim panove poslanci jen nahravaji tem jez touzi i v cechach rozpoutat honby na carodejnice zvane "Political Correctness" ci "Sexual Harassment".Uz se tesim jak to zase bude nejaky "moralista" pitvat v novinach.
Byla to klukovina a omluva ji patri..
0/0
28.11.2003 4:38

kruci_sakra

!!!
Uřezat všechny hnusný tvárnice!Pak aspoň nebudu mít šok co všechno a kam až ze zvedaček vypadne....
0/0
28.11.2003 0:30

Ccecil

no
No né že by ty výroky byly kdoví jaká sláva, ale nemyslím si, že by zasluhovaly omluvu a ani žádnou pozornost. Opravdu v této zemi není lepších témat k hovoru než pár jinotajných či ironických vět, které spíše něco prozradily o soukromí autorů, než že urazily primární objekt dotazu?
0/0
27.11.2003 23:52

Kazbunda

Docel aby me zajimalo
Koho prca Tlusty, kdyz je tak chytrej. O tom koho Teplik neni pochyb...........
0/0
27.11.2003 22:20

OldFaker

Z hlediska vyššího principu
...mravního není urážka poslance poslancem urážkou, ale pravdou! Neboť těžko vymyslíte pro termity hnus, kterým by sami nebyli!
0/0
27.11.2003 21:57

owar

Re:
No neni co dodat
0/0
27.11.2003 23:44

klice_na_vesaku

Re:
->oldfaker: to si splodil pěknej blábol. Voni mluvili vo kozách - tak jak si mám pčeložit tvoje "...hnus, kterým by sami nebyli"? Jako že maj taky zmenšený prsa? A co je na tom za hnus? Já ti nějak nerozumim. Asis to myslel dobře, viď?
0/0
28.11.2003 7:02

klice_na_vesaku

Re:
...přeložit...
0/0
28.11.2003 7:03

BudeHůř

O paní Buzkové
jakožto političce, natož ministryně, si iluze nedělám. Ale je příznivé, že ten odpad, co sedí v parlamentu a jinde, se takto projevil. Je dobré to vědět, zvláště když to někteří stále nevědí. A nejvíc mě dojímá, že když si po volbách rozeberou koryta, tak si najednou velice dobře mezi sebou pobrukují, bez ohledu na politickou stranu. Už několik let jsem si u voleb nikoho nevybral a budu v tom pokračovat - i to je volba.     
0/0
27.11.2003 21:34

jaason

Re:
no to bude hur pane BudeHur. hlavne kdyz spousta jinych jako vy nechodi k volbam.
0/0
28.11.2003 11:38

majorHradec

zpráva
Ti křupani mají za manželky asi vyschlé větve,které budou pěkně ploché a tak závidí.
0/0
27.11.2003 21:28

Peter 1

Jen politický křupan,
hulvát, blb a český dub může jako poslanec udělat podobnou botu. Zde v USA by zástupce, kterého jsem volil NIKDY nic podobného neudělal. To je rozdíl mezi mozkovnou američana a čecha.  Ať někdo tvrdí, že američané jsou blbí. Jak  potom nazvat ČECHY?
0/0
27.11.2003 19:42

Karkulák

Re:
Ale houby, politici jsou jedna pakáž na celém světě. Nebo chceš tvrdit, že v USA jsou všichni slušní a hodní ? Koukni do slovníku na heslo WaterGate. NIKDY by něco takového neudělal slušný člověk. Ale takový člověk se nikdy nemůže stát politikem.
0/0
27.11.2003 19:53

pakous

Re:
Je to fakt. Takovy Clinton o tom nekeca a jde rovnou na vec. To je aspon muz cinu!
0/0
27.11.2003 20:00

kiwim

Re:
Neoslepnul jsi tam uz trochu
0/0
27.11.2003 21:26

alpon

Re: NIKDY!!!
Ano, zde v USA by to nikdy neudelal, a kdyz uz, tak by to zatloukal a lhal a lhal, az by mu to dokazali tak by se priznal, a vsichni by to povazovali za normalni. Mimichodem, Petre delas cechoamericanum ostudu se svym povyseneckym postojem.
0/0
28.11.2003 8:17

Tesik

Re:
chachacha, tos mě fakt rozesmál. Neznám zemi, která by se víc ztrapnila ročním vyšetřováním padlého spermatu jejich prezidenta na šatech nějaké cuchty.. chacha. Už si nevzpomínáš? I když, tenkrát jsi byl asi ještě Čech, co.. nádobí tam myješ až od loňska, kdy se ti konečně podařilo dostat do vysněného ráje, co.. chacha
0/0
28.11.2003 9:18

moods

Re:
a co bratia Slovaci, mily Peter ?
0/0
28.11.2003 12:29

Michalll

Zástupci chléva jsou
zcela přirozeně i chlíváky.
Paní nechť se nediví, objednávka z její strany je sice staršího data, tedy obnažování se na veřejnosti je výzvou. Snad i ona by se mohla omluvit svým případným voličům, kteří nevolili striptérku.
Michal, Libčeves
0/0
27.11.2003 19:20

Najdete na iDNES.cz