Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Proč (ne)mluvit s komunisty

Máme mluvit s komunisty? Přesněji: patří KSČM mezi extremistická hnutí? Jenže co je to KSČM? Je to strana, která pilně pracuje v parlamentu? Nebo ta, která mluví v souvislosti s představiteli demokratického režimu o zrádcích a zaprodancích? Je to ta, která si klade za cíl svého snažení socialismus?

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Templ

Dětská hra politiků?
Politici jsou mimo jiné také od toho, aby mluvili - je to jejich práce. Pokud jim komunisté vadí, mají je jako stranu zrušit. Jen tak na okraj. Se zloději by se mělo hovořit prostřednictvím soudů - zlodějů je v současnosti daleko víc (a kvalifikovanějších) než za minulého režimu. Jenže v tomto případě by glosátor musel být adresný. Glosa "s komunisty se nemluví" je znakem populismu, dětinství ... a mlžení jiných problémů.
0/0
20.11.2003 15:41

voxpopuli

Re: trochu jinak..
to je pravda,ale jen velmi mírně řečená.. Ten nadpis by měl znít trochu jinak: místo slova "dětská"PODVODNÁ.. 
0/0
20.11.2003 17:10

voxpopuli

Ano..
..s komunisty (ne)mluvit..,ale se sametisty(tedy se sametokomunisty) rozhodně nemluvit a hned je věšet...
0/0
19.11.2003 13:19

pinguinone

KOMAREK necist
jenom vidim titulek..
0/0
19.11.2003 10:43

barbudo

Všechno chce svoje, že?
Chce-li někdo s někým mluvit, musí být schopen dát pár slov do věty. Není-li toho mocen, udělá lépe, bude-li mlčet. Aby nebyl za idiota, může z nemluvení udělat věc cti, hrdosti a slávy.
0/0
19.11.2003 10:42

jarda1

Souhlasím
Souhlasím. S komunisty by se mělo mluvit. Jednou jsou parlamentní strana a je třeba s nimi komunikovat. Je to asi pro někoho paradox, ale každý pragmatický politik by s nimi mluvil. Jednou dostali důvěru voličů. A pokud se s nimi nebude nikdo jiný bavit a bude se na ně plivat, budou mít gloriolu mučedníků a trpitelů a půjdou s preferencemi nahoru. Mě by to nevadilo, já jsem se za nich konečně zle neměl. Vystudoval jsem VŠ (a rodiče byli bezpartijní),  pracoval jsem a pracuji i teď. Nestěžuji si ani teď. A teď buďme objektivní - ti političtí vězni nebyli taky žádná jehňátka - viz sudeťák Drobný, jejich předseda. A disidenti byli většinou ožralové a povaleči (až na výjimky). A např. kauza F.O.Kinského - s tím by byli komunisté brzo hotoví. Ani by si tu neškrtl.
0/0
19.11.2003 8:50

Karkulák

Re:
Pokud máš takový morální charakter, že ti nevadí lži, podvody a navíc podpora masového vraždění, klidně si s komoušema povídej. Dokonce tě za jejich podporu ani nezavřou, na rozdíl od toho, co by se ti stalo, kdyby tvoji spolušmejdi byli u moci a ty bys úplně nezapadal.
0/0
19.11.2003 11:33

Dedek NY

Re: Stupid,stupid one more stupid!!!
0/0
21.11.2003 2:23

Daňový soumar

S komanči se nemluví, komanči se střílejí.
Komunismus je nejbestiálnější nezákonná ideologie, která zneužívá neomezenou lidskou blbost, závist a pomstychtivost. Ti, kdo s komanči mluví, nebo je obhajují, prokazují svoji stupidní omezenost, která hraničí se samou podstatou života, protože i nejjednodušší formy života mají schopnost se poučit a neopakovat svoji chybu. Pokud ne, nemají na tomto světě svoje místo.
0/0
19.11.2003 8:30

Najdete na iDNES.cz