Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Pěcha komunismus nepropagoval

V Šumperku skončil první protikomunistický proces po roce 1989. Soud zbavil Davida Pěchu obžaloby z propagace komunismu. "Byl to projev svobody slova," konstatovala soudkyně. Podle ní by Pěchovo odsouzení bylo ohrožením demokracie. Pomluvu agenta Hučína ohodnotila půlroční podmínkou.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

big biker

Death
Všichni komanči patří do basy! a natvrdo doživotí!! včetně těch,co se po 17.11.1989 překabátili!
0/0
21.10.2003 15:34

chroustík

Vůbec ho nesoudit,
pokud se totiž bude na ty jeho zvratky reagovat, potom to bude ta nejlepší propagace pro zbytky estébáckých a bolševických struktur, kteří tuto zemi za 40 let přivedli tam, kde je a soudruh inženýr Klaus od roku 1990 tam, kde je teď.
0/0
8.10.2003 13:33

lobotomi_e

Re:
nynější prezident prof.Václav Klaus ve straně nikdy nebyl, označení soudruh si nech pro jiné
0/0
8.10.2003 14:53

Southernik

Svoboda slova a přesvědčení
Nemám rád komunismus, nacismus a ani žádné jiné podobné radikální myšlenkové proudy. Nicméně se domnívám, že soudit kohokoliv za propagaci čehokoliv je volovina. Máme svobodu slova, takže bych vůbec zrušil všechny verbální trestné činy (a naše zákony jich znají asi devět). Nechápu, jak může být kniha, časopis, nebo leták nebezpečný. Nebezpečný je idiot, který podobným žvástům věří. Toho pak suďme za konkrétní trestné činy, které ve své blbosti provedl. Stejně tak nechápu, proč trestat tzv. "hajlování." Každý by měl mít právo projevit svůj názor, byť je debilní. Vzpomínáte na časy před rokem 89, kdy jste se báli promluvit nahlas?
0/0
8.10.2003 13:18

Danuška Herianová

Jsi hrdina Davide!!!!!!!!!!!!!!!!
Hrdinka sovětské mládeže Zoja Anatoljevna Kosmoděmjanskaja Dějiny mládežnické organizace Sovětského svazu – Všesvazového leninského komunistického svazu mládeže – jsou úzce spojeny s budováním prvního socialistického státu. Členové Komsomolu se podíleli na výstavbě i obraně své socialistické země. Podíváme-li se do dokumentů o průběhu . světové války, najdeme mnoho příkladů obětavosti sovětské mládeže při obraně své země proti fašismu, při osvobození mnoha zemí Evropy. Nemalou úlohu sehrávali komsomolci i v rozvíjení partyzánské války proti fašistickému nepříteli. Orgány Komsomolu vytvářely speciální komsomolsko-mládežnické průzkumné a diverzní oddíly a skupiny k plnění zvláštních úkolů v týlu nepřítele. Jejich členové procházeli krátkodobou přípravou v kurzech a speciálních školách. Přípravu partyzánských specialistů prováděla také učební střediska frontů. Např. během měsíců srpna a září 1300 lidí pro Smolenskou, Kalininskou a Moskevskou oblast. V uvedených měsících odešlo do okresů Gomelské oblasti kolem 40 diverzních skupin o 3-5 členech. Mezi nimi byla i mládež. Jeden z takových oddílů o 10 členech vedl tajemník jaroslavského městského výboru VLKSM pro vojenskou práci .Krajnov. rzy se tato skupina podstatně rozrostla a byla přemístěna do týlu nepřítele v okolí Moskvy. Mezi jejími členy byla i moskevská komsomolka Z. Kosmoděmjanská. Jako studentka 10. třídy 201. střední školy v Moskvě odešla v roce 1941 před ukončením školy na vlastní žádost do nepřátelského týlu. V okolí obce Petriščevo byla po podpálení německého vojenského skladu zatčena fašisty   a po krutém, ale bezvýsledném mučení veřejně popravena. Za svůj hrdinský čin jí byl n memoriam udělen titul Hrdina Sovětského svazu. V tomto období vzpomínáme 80. výročí jejího narození (13.září 1923 v obci Osinovyje Gai). Popravena fašisty byla ve zmíněné obci Petriščově dne 29. listopadu 1941. Zoja patří me
0/0
8.10.2003 12:34

chroustík

Re:
ty seš ale p... !
0/0
8.10.2003 13:33

Danuška Herianová

Re:
myslíš tím pěkná ? jsem pškná je mi 25let štíhlé postavy....a ty malej zakomplexovanej......
0/0
8.10.2003 13:37

Southernik

Re: Myslel jsem, že takové už vymřely
Píšeš bláboly.
0/0
8.10.2003 13:37

VENDULA

Národně socialistická dělnická strana práce Německa a Bavorska...
Dovedete si představit situaci v Německu, kdy by se Hitlerova NSDAP po válce přejmenovala na NSDuBAP, získala podporu zhruba 15-18% voličů, většina pohlavárů by dostala své důchody větší než bývalí političtí vězni, několik vyšetřovatelů gestapa by 15 let (ne)chodilo bezvýsledně k soudu, kde by se je jako pokoušeli soudit soudci - bývalí členové NSDAP... Pak by bylo výročí Hitlerova narození a předseda poslaneckého klubu NSDuBAP by se v místě Hitlerova rodiště v Rakousku vyslovil pro hlavní německý TV kanál, že ten Hitler zase nebyl špatný vůdce, že za něho měli lidé zajištěnou práci a mnoho se vybudovalo, zatímco dnes to ti zlí kapitalisté všechno rozkradli.... Takže, někdy v lednu, nebo kdy to ten Husák měl narozeniny, hovořil na ČT1 poslanec KSČM Filip z místa "posledního odpočinku" posledního komunistického prezidenta Husáka, a říkal, že ten Husák zase nebyl špatný prezident, určitě byl lepší než ten současný (Havel), že za něho měli lidé zajištěnou práci a mnoho se vybudovalo, zatímco dnes to ti zlí kapitalisté všechno rozkradli.... Pořád si říkám, v čem je sakra háček. Jaký je sakra rozdíl mezi komunistou a fašistou. Proč Zítka odsoudili (a to fašista nebyl!!!) a komunisty nikdo neodsoudí. Nechápu. Nebo chápu, ale odmítám uvěřit. P.S. Pro případné šťouraly: Ano, za komančů jsem byl podělanej až po zátylek, protože jsme měli několik vážných škraloupů a já chtěl vystudovat alespoň techniku. Jinam takové jako jsem já nepouštěli.....
0/0
8.10.2003 10:27

Destructor

Re:
Ukrutní komunisté, kteří ti "dovolili" vystudovat techniku i přesto že jsi měl "škraloupy" ...
Zvláštní je, že třeba milionkrát horší čínští komunisté evidentně nikomu ve světě nevaděj ... čím to asi bude ...
0/0
8.10.2003 13:28

VENDULA

Re:
Jasně, a některým i dovolili přežít v Jáchymově.... Co to tady člověče plácáš...!?!
0/0
8.10.2003 13:58

FrNedobrota

právo !
ŽÁDÁM o povolení strany "NSČM" - Neofašistické strany Čech a Moravy" krerá by v zájmu politické plurality tvořila protiváhu KSČM a jejíž úkolem by byla likvidace všech komoušů !  Strana bude bojovat s pohůnky  J.V. Stalina jako největšího genocidníka světových dějin !
0/0
8.10.2003 10:17

Arnold J.Rimmer BDP

Pravice x levice
Předem bych chtěl poznamenat, že rozhodně nejsem sympatizantem extrémní pravice vůba prosím aby mi tak nebylo nadáváno. Jen mě tak zaráží fakt, že pokud vydá nějaký Skinhead časopis vyzývající k vyhubení židovstva, pak skoro automaticky dostane trest. Zatímco levé spektrum když vydá něco velmi podobnéhého je to "svoboda projevu". Stejně zařvu-li na ulici "Ať žije Adolf Hitler" budu mít problémy, zatímco po zařvání "Ať žije Vladímír I. Lenin" se nestane vůbec nic a přitom to jsou oba čelní představitelé nenávistného politického směru.... Tento stát spíše toleruje levicový extrémismus, neboť si myslí, že je méně nebezpečný. Obávám se, že extrémismus je nebezpečný z obou stran naprosto stejně a mělo by se k němu stejně přistupovat. Buďto extrémistické názory vybízející z boje tvrdě trestat i na levé straně nebo povolit propagandu na obou stranách, zleva i zprava. Tento stav, kdy extrémní komunista může dělat něco co extrémní pravice je nepřijatelný. Dle mého osobního názoru by měli být obě extrémní křídla potírána stejnou silou, což ale asi v tomto státě nebude moc dobře možné.
0/0
8.10.2003 10:07

TristanEugen

Re:
 Žádný skin se nemusí dovolávat vyhubení židu.Úplně pro kriminál stačí když zvedne ruku.To už s dopustil jednoho z nejtěžších zločinu,t.j. hajlováni.Nebo stačí aby měl jen nějakou nášivku,kterou znalec prohlásí za fašistickou a veze se do kriminálu také.Komunistům je dovoleno vše i stavět šibenice na pozemcích politických odpůrcu i bývalích politických vězňu.
0/0
8.10.2003 11:29

Michalgard

Re:
A co nošení odznaku se srpem a kladivem
0/0
8.10.2003 13:24

J.

Mno ja mel dojem ze Zifcak je momentalne podnikatelem
z cehoz by plynulo ze i on je kapitalistou. Takze v zasade se soudruhem musim souhlasit - zejmena s tou casti o strelbe a likvidaci te svoloce kapitalisticke.
0/0
8.10.2003 8:46

Destructor

to je překvapení ...
jak tady čtu ty příspěvky tak překvapivě zjišťuji, že spousta lidí by chtěla zpátky politické procesy z padesátých let, ale v obráceném gardu ... Kdepak komunisté .... v nás to je, jsme prostě všichni šmejdi, ale na ty komunisty, nebo na kohokoliv jiného se to přeci jenom hází líp ... Bohužel, čtrnáct let po revoluci, ale stále to v nás je ....
"Měli ho zavřít natvrdo, aby se probral"
" spousta soudců už asi zapoměla co to komunismus byl a je ,jinak by Pěchu museli zavřít za propagování této zrůdnosti"
"Pokud by me tento exemplar oslovil,rozkopl nych mu jeho bolsevickou a komunustickou tlustou a vyzranou tlamu natolik,ze by nebyl schopen rici kde je Illinois-pokud tomuto idiotovi to vubec neco rika"
atd ...
0/0
8.10.2003 8:36

Horle

Myslel jsem, že komusnismus vymře s členy KSČ(M)
Vůbec nechápu, jak  mladík, který vypadá spíše jako mladý úspěšný manažer, může zastávat a obhajovat takovéto scestné názory a vyzývat k rozvratu.
Měli ho zavřít natvrdo, aby se probral. KSČM měla být zakázána hned po revoluci. V Německu také neexistuje fašistická strana.
0/0
8.10.2003 8:24

Templ

Rozsudky soudů?
S nezávislostí soudů je to na pováženou: Jak nám má být jasné, že se dopouštíme trestného činu, když to není jasné ani soudcům. Za stejnou věc můžeme být odsouzeni nebo osvobozeni. To není nezávislost soudu, ale zvůle soudců.
0/0
8.10.2003 8:10

invos

Odsouzení? Nehrozí!!!
Jak by mohli toho pána odsoudit za to, že propaguje komunismus, když máme legalizovanou politickou stranu, která vraždila a vůbec se za to nestydí? Dokonce má i v názvu Komunistická? Je to nechutná fraška, plná přetvářky a pokrytectví. Když máme zákon, který jasně říká, že hnutí, které směřuje k potlačení lidských práv a svobod jsou mimo zákon (jako např. fašismus, nebo komunismus), jak je možné, že někdo dávno nezatkl celé politbyro KSČM? Zrušte ten zákon, nebo zruště komunistickou stranu...
0/0
8.10.2003 8:01

Destructor

správný rozsudek ....
nejde o to jestli je to komunista nebo ODS-ák .... jde o svobodu slova, kterou jsme si těžce vybojovali. Pokud by ho odsoudili, příště by někoho jiného odsoudili za mnohem menší blbost a tak dokola a nakonec by tady byl totáč jako prase a všichni by jsme se zase divili ...  Nebo si snad někdo naivně myslí, že ten totáč tady vznikl ze dne na den ... ?
Myslím že BIS si pohlídá, aby se to nějak "nezvrhlo", na co by jsme je taky jinak měli že ...
0/0
8.10.2003 7:52

Solar

zapomění
spousta soudců už asi zapoměla co to komunismus byl a je ,jinak by Pěchu museli zavřít za propagování této zrůdnosti. I když někteří možná s láskou vzpomínají jak je hřála rudá knížka tak proč by zavírali své nohsledy.
0/0
8.10.2003 5:55

klub67

nezasloužená reklama
I ja myslim,že rozsudek je správný jakkoli nejsem příznivcem třešňové(a popravdě řečeno žádné)strany.Myslím,že podobné soudy jsou nezaslouženou reklamou pro ty,o jejichž činech,kdyby se tolik nemluvilo,byli by jen pouhým nesmradlavým prdem v éteru lidského bytí.
0/0
7.10.2003 21:22

fleret

Re:
souhlas,nicmene je nutno vedet a neustale pripominat,ze Pecha a jemu podobni jsou lidsky odpad,tedy smejd.Tento kreten se k tomu hrde hlasi.Upozornuji vas na to,ze do podobneho smejda typu Pecha bych pouze kopl.Pokud by me tento exemplar oslovil,rozkopl nych mu jeho bolsevickou a komunustickou tlustou a vyzranou tlamu natolik,ze by nebyl schopen rici kde je Illinois-pokud tomuto idiotovi to vubec neco rika.
0/0
7.10.2003 22:24

fleret

Re:
jinak souhlasim s tim,ze rozsudek je O.K.Ostatni si samozrejme nese dotycny sam.Nazdar.
0/0
7.10.2003 22:26

pinochet-

hnus
Kde to proboha žijeme ? Tohle, že je právní stát ? Jsou si všichni před zákonem rovni ? Ani náhodou !!!!Je to zase jako za komnuny ! Lokajské soudy se neřídí literou zákona, ale názory politiků a zejména novinářů. Míra demokracie je přeci přímo úměrná právům minorit. A teď si srovnejte praktické uplatnění práv fašistů a komunistů. Ač si jsou dle ústavy rovni, u soudu to vypadá, že soudci základní zákon vůbec neznají.Je to hnus, styďte se novináři i ty, Václave Havle, tohle je totiž v prvé řadě Vaše zásluha.
0/0
7.10.2003 20:50

TristanEugen

Re:
 Pinochete,proč v závěru na adresu Havla píšeš "Vaše zásluha"? Měl by jsi psát "tvá zásluha smraďochu"!  Malé "V" nikokoliv velké,tak by to bylo správné.Neboť ten smraďoch velice toužil po poctách a především Nobelovce.Proto nadbíhal komunistům a levičákum.
0/0
8.10.2003 11:39

alice

co na to právníci??
Tak nevím, jestli kdybych zveřejňovala "články vyzývající k boji proti českým soudcům včetně boje ozbrojeného" a vybízela k násilnému "vyhubení soudců" (jen jsem vyměnila pár slov z Pěchova případu), jestli by to soudce/soudkyně v procesu označili za projev svobody slova a nebyl by to ani trestný čin, ani přestupek...  Nejsem právník (ať mi případně nějaký odpoví), ale jak jinak mám chápat např. § 197a tr. zákona: trestný čin násilí proti skupině obyvatel a proti jednotlivci, kterého se dopustí pachatel, jenž jinému vyhrožuje usmrcením, těžkou újmou na zdraví nebo jinou těžkou újmou.  A k té "svobodě slova": Znamená to, že když se prohlásím za novináře, tak jsem beztrestná, a když jako občan-nenovinář budu vyhrožovat skupině lidí s jiným názorem, než mám já, tak půjdu sedět?
0/0
7.10.2003 18:41

Hnuson

tsssssss
Fakt je že by se teda neměly trestat ani rasistické a ultrapravicové projevy. A další fakt je ten že naše soudy neměří stejným metrem a co se týče komunismu a jeho projevů je tahle zvrácenost volkou částí společnosti tolerována. Podle toho to tady taky vypadá.......bleee...
0/0
7.10.2003 18:13

FELBABKA

STEJNÝM METREM?
Propagace nacismu se trestá (alespoň občas). Propagace komunismu nikoliv. Ptám se proč??? Právní systém v této zemi je stále blíže dobám předlistopadovým než nějaké Evropské unii.
0/0
7.10.2003 17:36

crezpenan

osvobození je v pořádku,ale
měl dostat peněžitou pokutu za pomluvu p. Hučína !!
Když ji mohli dostat za pomluvu nějakých herců žurnalisté,tak proč ne Pěcha !!
0/0
7.10.2003 16:32

dawd

Správný rozsudek
Myslím, že rozsudek je zcela správný. Problém je jen v tom, že svobodu slova u nás mají salónní neobolševici, ale nikoli neofašisté nebo vydavatelé knih. SVOBODU SLOVA PRO VŠECHNY!
0/0
7.10.2003 16:30

VENDULA

Re:
Vydavatel knihy Mein Kampf vydal cosi, o čem se všichni učí v dějepise jako o škodlivém škváru. Zároveň si to ale namají možnost přečíst. Přesto je vydavatel odsouzen.
 
Není však odsouzen militantní hlasatel živé a velmi škodlivé komunistické ideologie Pěcha (nejen on, soudruhů je více). V tomto smyslu je rozsudek špatný.
0/0
7.10.2003 16:53

Michalgard

Re:
Naprostý souhlas.Zajímalo by mne, které strany členkou byla nebo je soudkyně.To je pouze důkaz, že se neměří stejným metrem a chybí politická vůle a občanská statečnost odsoudit někoho za propagaci komunismu.TOHLE JE NA EMIGRACI.Ale kam
0/0
7.10.2003 17:21

chladný vrátný

velice správné rozhodnutí !
nechápu srovnávání komunismu s fašismem!!  Pravý komunismus(nikoliv bolševismus)teoreticky vytvořený geniálním Marxem a Englsem, vychází z podstaty absolutní humanizace společnosti, ze svobody,rovnosti, bratrství. Je to ideální stav společnosti ke které se ještě musíme propracovat přes vývojově nutný avšak nedokonalý, odcizený, kapitalismus se svými zvrácenými hodnotami proti lidskosti. Dnešní ultraimperialismus se považuje za poslední stádium kapitalismus a nyní stav nastává čas na budování lidské společnosti, bez diktátu peněz, věcí a bez nadvlády nadnárodních vykořišťujících organizací. Přes socialismus k vidině lepších zítřků, vstříc komunismu-společnosti humanismu a lidské solidarity.
0/0
7.10.2003 16:23

VENDULA

Re:
Tvůj příspěvek, milý vrátný, je napsán tak, že bych i chvilku váhal, zda to myslíš vážně, či zda se jedná o pouhou recesi. Ale věz, že ten pravý nacionální socialismus (=fašismus) byl také původně svými jistě neméně erudovanými teoretiky vymyšlen vlastně ke spasení (části) lidstva. Jasně že na úkor zbylé části lidstva, ale ani tady se teorie od té marxistické příliš neodchyluje.
Takže kontrolní otázka:
1. Jsem politik, který hlásá sociální spravedlnost. Zároveň organizuji deportaci části národa do pracovních táborů a likviduji (fyzicky) své politické odpůrce. Dovedu pojmenovat nepřátele sociální spravedlnosti.
2. Jsem politik, který otevřeně říká, že sociální spravedlnost a rovnost mezi lidmi má své přirozené meze. Dodržuji demokratické zásady a snažím se ctít rozumný názor druhého.
Takže ta otázka zní, který z těch dvou politiků je komunista a který nacionální socialista a jestli je lze od sebe odlišit...? Který z těch dvou politiků je lepší pro lidskou společnost?
0/0
7.10.2003 16:49

Milkman_Dan

Re:
Co to placas za blbosti??? Absurditu tvych myslenek a nazoru a nemoznost existence tebou navrhovaneho zrizeni dokazuje to, ze takovato ideologie nikdy nikde neexistovala.... Komunismus se vzdy zvrhnul v to nejhorsi zverstvo, mnohem, mnohem horsi nez nacismus.... A jen jako bonbonek nakonec, strana NSDAP Nacionalne Socialisticka Delnicka Strana Nemecka vznikla z politicke strany DAP a slova Nacionalne Socialisticka byla pridana pouze pro zvyseni preferenci :-))) Z pocatku byl program totozny s programem DAP. Teprve pozdeji byl program pokriven maestrem Goeblsem, Himmlerem a Hitlerem...
0/0
7.10.2003 17:35

martixy

České švejkoviny
Radši zrušme paragraf zákona o propagaci hnutí potlačujících práva občanů. Konkrétně je jmenován komunismus. Jenomže 21 % lidí chce volit komunisty, tak  je tento paragraf nepoužitelný pro naše soudce. Co by se stalo, kdy se nějaká strana jmenovala fašistická nebo nacistická? Navíc naši komunisti i v praxi podporují např. Castrův režim, to je další hnutí, které potlačuje práva občanů. Tam se jedná i o praktickou stránku věci. Trestejme konkrétní projevy násilí ve jménu ideologie, protože jinak budeme vypadat jako Švejci. Tak jsme vypadaly celých 40 let komunismu, 21 % lidí chce ve švejkovinách dále pokračovat. Takové skore nemá žádný evropský stát. A to ještě komunisti a klausovci nechtějí do EU. Myslím, že EU se spíše má obávat nás, že jim tam přineseme komunistický virus. 
0/0
7.10.2003 16:22

Vladr

Óda pro soudruha Pěchu
Bolševiku,
ty máš kliku, že jsi jenom synem švejků…
0/0
7.10.2003 16:14

pylorus

Levicovy vs. pravicovy extremismus.
Pokud by obdobne vyroky o Hitlerovi a Treti risi uverejnil jakykoli neonacisticky platek, autor by sel okamzite sedet a policie by si pripsala na ucet dalis zasah proti neonacistum.
Paklize se Pecha dopustil jasne propagace hnuti smerujici k potlaceni prav mensin a jednotlivce, obhajuje podle naseho prava zlocinny rezim - tj. komunismus, jde o projev svobody slova.
 KDY UZ SE ZACNE MERIT VSEM STEJNYM METREM!
0/0
7.10.2003 15:41

Semik 1979

Re:
Tak tak!!!!
0/0
7.10.2003 15:43

Milkman_Dan

Re:
0/0
7.10.2003 15:51

VENDULA

Re:
Fašismus + komunismus = jedna verbež
0/0
7.10.2003 16:09

VENDULA

Pozor na Jardu1
Je to zaměstnanec stranického sekretariátu KSČM a šíří na netu záměrné dezinformace a lži. Za dob svého studia samozřejmě donášel.....
0/0
7.10.2003 16:10

jarda1

Souhlas
Souhlasím. Soudkyně byla profesionál a rozhodla objektivně. Kéž by takových soudců bylo víc a zejména v případech restitucí - např. F.O.Kinský.
0/0
7.10.2003 15:35

merrygold

ti převlečení
Je dojímavé, jak se tu většina diskutujích shoduje ve svém antikomunismu. Je ovšem zajímavé, že nikomu tu nevadí ti převlečení bolševici a estébáci, kteří dostali vysoké odstupné a důchody a vesele si podnikají, tunelují, kradou atd. Příště budu volit komunisty ale ještě nevím, z které strany. Tak je to vážení pánové a nijak jinak.
0/0
7.10.2003 15:33

Dusja & Marusja

Re: Vendula
Mne laskavě vynech z toho antikomonistického spolku. Já Stranu miluji a dobře vím, že mne ochrání - Ať žije KSČ, ať žije soudruh Stalin, Gottwald, Castro, Mao ce Tung, Tlustý, Grebeníček (a všichni ostaní soudruzi ve vládě)! Smrt a záhuba USA! Mor všem kapitalistickým zemím! Disidenti ke zdi! Do ulic střílet buržoazii!... To snad stačí na menší žalobu. Jsem registrována. Už se těším na soudní proces
0/0
7.10.2003 15:41

rychlošípák

Naše justice je nemocná...
Většina našich soudců si ještě nedávno hřála stranickou knížku na prsou a je známo, že vrána vráně oči nevyklove. Nemyslím si, že by bylo třeba "mladého revolucionáře" zavřít až zčerná, nicméně by soudem mělo být jasně řečeno, že diktatura proletariátu a vše s tím spojené je cesta do pekla a že jsou to zavrženíhodné myšlenky. Jenomže to naši současní soudci "nikdy" neřeknou, neboť jim možná ty "myšlenky" nejsou zase tak cizí. Nová kvalita naši justice MOŽNÁ nastane až s příchodem nových soudců... No a to bude za hodně dlouho!! Pokud si tedy někteří naši ještě stále žijící bývalí političtí vězňové myslí, že se od naši stávající justice někdy dočkají satisfakce, obávám se, že se mýlí a pokud se ji dočkají, pak už nebudou mezi námi a to je VELMI SMUTNÉ. Myslím si, že u nás v ČR se tak trochu "čeká" na to až tito lidé zemřou. Pak totiž už nebude žalobce a proto ani soudce těch, kteří ve jménu pracujících byli schopni všeho.... :((  K mladému Pechovi jen jedna poznámka, v těch dobách, po kterých se mu tak stýská by po tomto jeho činu byl odsouzen za vlastizradu a nepřátelskou činnost a už dávno by rubal uran... Možná je škoda, že mu již tato škola života nehrozí a proto ani neví, co to vlastně tlachá .....
0/0
7.10.2003 15:31

Danuška Herianová

Chudák Milkman_Dan
Milkman_Dan:
Pechu neodsoudili nebylo za co , ale tebe by mohli za podněcování násilí proti skupině obyvatelstva...
0/0
7.10.2003 15:29

Yaroukh

Re:
Danusko nepali se ti neco na plotne? A v lednici se nesviti?
0/0
7.10.2003 15:32

Najdete na iDNES.cz