Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Policie jde na to

Ministr vnitra vydal rozkaz k nevídané akci. Nulová tolerance k dopravním přestupkům, dalo by se shrnout její motto. Jde však ještě dál. Takzvaní "policajti kancelářští" budou vyhnáni z přítmí špeluněk do prostředí, které znají jen z televize a z filmu. Do ulic a na silnice.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Dr No

Zase jedno zbytečné gesto.
0/0
1.10.2003 17:54

Duncan Idaho

"Nulová tolerance" ???
Policie by měla akci "Nulová tolerance" zaměřit nejprve do vlastních řad a poté teprve na řidiče, sám jsem ybl svědkem, dky polcisté včera pozdě večer ( 21hod )stavěli řidiče uprostřed vesnice ve dvojitém esíčku, do kterého je vidět pouze z jednoho směru. Dokonce stáli tak blbě, že projíždějící autobus musel počkat, až  policisté "odbaví" dva vozy které zastavili ( ty vozy jeli celou dobu před autobusem, který jel 80km/h mimo obec a v obci 40km/h ) a jakmile policisté vozy propustili mohl jet dále protože silnice je v těch místech zúžená a navíc policisté stáli s autem přímo na kraji silnice, a ani se nesnažili řidiču autobusu ukázat jestli může jet že je volno, nebo ne když už tam tak pitomě stáli.
Prostě celou akci nakonec zkazí banda bezmozků, kteří stáhnou i slušné a snažící se policisty ( pořád doufám že s ejich v těch několikatisícových řadách pár najde ) pod "hladinu tolerance" ostatních občanů.
 
0/0
1.10.2003 13:59

Delal

Domobrana na silnici?
Zajímavé,ale kdo bude kontrolovat dodržování pravidel ze strany policistů? Sleduji jejich chování na silnici i rychlost, kterou jezdí a pouze výjimečně je oni sami dodržují.A proč také? Mají služební průkaz a kolaga je pokutovat nebude.Takže zákony platí jen pro  řidiče, kterí nejsou státními zaměstnanci?Zvláštní.Jak máme respektovat někoho,kdo chce,aby jsme dodržovali zákony a sám je nedodržuje? Založíme "domobranu" na kontrolu policie? Nesnižuji význam pravidel a kontrolu jejich dodržování.Z některých "kamikadze" na silnicích mi běhá mráz po zádech, ale chování samotných policistů na silnicích mi připadá jako výsměch občanům.
0/0
1.10.2003 13:41

Boží Voko

Opět zazněla ....
naplno debilita pisálka Komárka. Žádám o jeho demokratické zahlušení. Nebo napište před příspěvek, že to píše Komárek. Věřím, že Vám nejen já budu vděčen, že mohu takovýto nicneříkající a tupý - odborně: srač...... - příspěvek vynechat.
0/0
1.10.2003 12:56

kano

Politika...
Ještě k těm propagandám: zaráží mě timing této velké akce - sotva pár dnů po jednom z největších skandálů policie (záměna vražd za sebevraždy...). Není nakonec tahle akce jenom profesionálním PR projektem na zlepšení povědomí o policii?? Ale klobouk dolů, dělají to chlapci dobře.
0/0
1.10.2003 8:57

jirha

Kecy
Dnes ráno mě předjížděla policejní hlídky v Lahovicích na omezení rychlosti na 50, já jel 80 auto co mě předjíždělo 110 a ani 120 a málem to do toho trouby v VW nabourali. V pondělí byla autonehoda na autonehodě a policie o 3 km vedle měřili rychlost. Aby zvedli prd-l a šli vyšetřit autonehodu aby se fronta rozjela je ani nenapadlo. Na Písnický v Praze za Microsoftem byla na křižovatce zácpa. U zácpy seděli 4 policajti v autě a klidně čuměli místo aby šli řídit dopravu aby se zácpa rozjela.
Naše policie je k vytváření problémů na silnici ne k jejich řešení.
0/0
1.10.2003 6:57

Najdete na iDNES.cz