Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Poslanec Kott se opil, možná přijde o mandát

Nad poslancem ODS Petrem Kottem se chvěje Damoklův meč. Vedení strany ho vyzvalo, aby se dobrovolně vzdal poslaneckého mandátu, nebo že ho vyloučí z poslaneckého klubu. Kott se totiž v pátek opil a nezúčastnil se klíčového hlasování o vládní reformě veřejných financí.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

karoten

BND 58-68
Jezdí na ČERVENOU. Vyblitě šedozelenej Favorit, dávejte si bacha.
0/0
29.9.2003 16:21

Fatboy

Jsem dojat
Skutečně jsem dojat. Neschvaluji sice chování pana doktora Kotta, pokud tomu tak skutečně bylo, neboť alkohol je skutečně špatný rádce, ale neskutečná nadutost, omezenost a hloupost pana poslance Tlustého mi připadá mnohem horší. Přitom se v této kauze chová ODS tak, že mě opět přesvědčila o tom, kolik toho má společného s někdejší NSDAP. Metody osobních ataků, série vyhrožování a zastrašování apod. jsou sice možná účelné, ale to už tady v historii mnohokrát bylo. Nechtěli by páni představitelé ODS třeba zase pro změnu zavést prověrkové komise? Někteří v nich po r. 68 sami seděli, tak by si jen oživili staré "zlaté" časy.
0/0
29.9.2003 15:57

Rochtychrocht

lepsi nez primator Volf....
Chovani poslance Kotta mi neni sympaticke, ale obcanou opilost alkoholem toleruji spis , nez
opilost moci, kterou predvadi Mgr. Milan Volf na kladenskem magistratu!!!!
0/0
29.9.2003 15:00

František Koudelka 4.kiu

Re:
Mohl by někdo sehnat fotografii Milana Volfa, zda-li je jeho hlava  vhodná pro náplň jeho tlymy citronem. Ušetřili bychom Vlastikovi GSM spoustu starostí se shaněním nové Ko-Kottí vepřové hlavy
0/0
29.9.2003 15:08

František Koudelka 4.kiu

aaaa
Dle posledních zpráv se poslanec Ko-Kott odmítl vzdát poslaneckého mandátu a zaroveň definitivně odmítl citron ve své tlamě. Sečteno podtrženo, Vlasta GSM si bude muset najít nový reklamní trik a poslanec Ko-Kott bude chlasta neorganizovaně na vlastní Ko-Kottí pěst
0/0
29.9.2003 15:09

logar

No no!
Vyhodit, to urcite, ale s pravdou ven. Toto jiste neni pravy duvod. Za chlast, korupci, spolupraci s, nebo clenstvi v, STB, zlodejny, lhani, neomluvitelne spatna rozhodnuti, ruzne formy ostudy vcetne mezinarodnich,  se prece nikdy nevyhazovalo. To se resilo slovy "No comment". V chlastu tedy zrejme "neni pes zakopan".
0/0
29.9.2003 14:48

František Koudelka 4.kiu

Re:
samozřejmě, že v tom není pes zakopán . Zakopán je v chybějícím citronu v ko-kottí tlamě. Poslanec Ko - Kott se vzepřel v rámci kampaně pták na modro obětovat a jezdit po vesnických zabíjačkách s citronem v tlamě. Měl být lákadlem pro naše mimoměstské spoluobčany ve spolupráci s poslancem Vlastou GSM, který měl občany nabádat , aby se vzepřeli odposlechům v kravínech, teletnicích,prasečácích a kralíkárnách.
0/0
29.9.2003 15:02

František Koudelka 4.kiu

aaaaaa
Dle posledních zpráv se poslanec Ko-Kott odmítl vzdát poslaneckého mandátu a zaroveň definitivně odmítl citron ve své tlamě. Sečteno podtrženo, Vlasta GSM si bude muset najít nový reklamní trik a poslanec Ko-Kott bude chlasta neorganizovaně na vlastní Ko-Kottí pěst
0/0
29.9.2003 15:05

František Koudelka 4.kiu

aaaaaaaaa
Dle posledních zpráv se poslanec Ko-Kott odmítl vzdát poslaneckého mandátu a zaroveň definitivně odmítl citron ve své tlamě. Sečteno podtrženo, Vlasta GSM si bude muset najít nový reklamní trik a poslanec Ko-Kott bude chlasta neorganizovaně na vlastní Ko-Kottí pěst
0/0
29.9.2003 15:06

LoginPoze

Alkoholik.
Ja znam pana MUDr. Petra Kotta osobne a muzu potvrdit, ze problemy s alkoholem ma jiz delsi dobu. Podle me to byla jen otazka casu, kdy se to naplno projevi.
0/0
29.9.2003 15:52

František Koudelka 4.kiu

aaaaaa
naprosto nechápu proč té vepřové hlavě ještě někdo nestrčil do tlamy citron , myslím si , že KO-KOTTí hlava by mohla býti ozdobou kdejaké zabíjačky
0/0
29.9.2003 14:37

František Koudelka 4.kiu

KDO jste Vlastovi GSM nadával - omluvte se
PRAHA - Výslechem dvou svědků otevřel včera pražský městský soud spor mezi šéfem poslaneckého klubu Občanské demokratické strany Vlastimilem Tlustým společností Eurotel. Stínového ministra financí totiž urazily v únoru letošního roku výroky tehdejšího mluvčího Eurotelu Jana Kučmáše poté, co poslanec zveřejnil podezření, že je odposloucháván. Kučmáš tehdy novinářům vysvětlil, jak se může nechtěný záznam hovoru objevit v hlasové schránce mobilu. Upřesnil, že to vůbec nemusí souviset s odposlechem, jak tvrdil poslanec Tlustý, ale obvykle je za tím jen nepozornost uživatele či jeho neodborná manipulace s telefonem. Jan Kučmáš včera svoje tvrzení zopakoval. "Zjišťoval jsem to u našich expertů," řekl. Upozornil též, že Tlustého zkušenost není ojedinělá. "Mě se něco podobného stalo také," řekl Kučmáš. Dalším svědkem byl podnikatel Hynek Baranák, který, jak sám uvedl, vykonává "pro Tlustého odborné práce". Právě na něj se poslanec Tlustý v únoru obrátil o radu. "Řekl mi, že měl zvláštní telefonát a že si ho nedokáže technicky vysvětlit," uvedl Baranák. Byl to tedy on, kdo Tlustému řekl, že může jít o odposlech? "Můj soukromý názor byl, že to byl jakýsi vnitřní boj v Eurotelu a pan Tlustý byl v tomto boji použit," vysvětlil svědek svoji teorii, aniž však upřesnil, o jaký boj a mezi kým mělo jít. Baranák také připomněl, že poté, co Tlustý zveřejnil své podezření, objevila se v médiích a také na internetu diskuse, plná sprostých reakcí namířených proti poslanci. "Našel jsem několik agresivních odkazů, které dělaly z pana Tlustého hlupáka, který není schopen ovládat telefon," zdůraznil Baranák s tím, že za webovými vzkazy byli rovněž pracovníci Eurotelu. Vlastimil Tlustý se původně žalobou domáhal nejen uznání, že ho Eurotel poškodil, ale též pětimilionové satisfakce. Z té ale nakonec slevil. Podle jeho advokáta Jiřího Kovandy mu totiž jde "o princip, nikoli o peníze". Tím, že od finanční satisfakce upustil, si však poslanec také ušetřil možné problémy. Kdyby totiž na pěti mil
0/0
29.9.2003 14:27

4omega

Re:
Jo, už si vzpomínám... to bylo tenkrát, když pan Tlustý vytočil místo převolby 0609 číslo hlasové schránky *99
0/0
29.9.2003 14:31

4omega

Re:
P.S. .. na cestě z poslanecké nalejvárny
0/0
29.9.2003 14:32

Qocna

Re:
Někdo dělal na netu ze soudruha Tlustého hlupáka? To se jim divím. To je jako barvit sníh na bílo.
0/0
29.9.2003 14:47

huhu007

Ko-Kotti
V čem je problém? Pan poslanec Kott to jen s dodržováním stranické disciplíny trochu přehnal... Všichni ostatní poslanci zřejmě chlastali taky, aby si dodali kuráže na tu kakofonii v parlamentu, kterou pak prudili celý národ. Může pan poslanec Kott za to, že si dodával kuráž na kakofonní projev tak moc, že to neustál? Dyť tam přece svorně chlastají všichni. Šéfchlastožer je Kott, ostatní straniční kolegové dělají sparing - partnery: ko-Kotty.
0/0
29.9.2003 14:05

4omega

Re:
Terminus technicus Co-Kotti je super, gratuluji....
0/0
29.9.2003 14:18

4omega

Kott je vynikající kandidát do Evropského parlamentu
..... vypadá jako Ukrajinec, chlastá jak Dán a bojí se o koryto jako správný Čech..... koho lepšího volit?
0/0
29.9.2003 13:49

Qocna

Návrh
Paní poslankyně, páni poslanci, což takhle si odhlasovat, že se ve vaší poslanecké kantýně nebudou prodávat alkoholické nápoje? Ono se dá pít i ledasco jiného: voda, džus, kolové nápoje atd. Proč by jste měli v práci chlastat, když ostatní nesmí (což je správné)? Jenže kdyby došlo na hlasování, tak by jste měli plnou hubu keců o svobodě, osobní zodpovědnosti, populismu atd. Proč? Protože tam asi chlastá naprostá většina, jen se nenechá načapat, nebo se neožírá do nepoužitelných stavů. Hanba vám!
0/0
29.9.2003 13:46

nevende

KOTT = ZÁSTUPNÝ PROBLÉM
NO TAK VÁS OPĚT MLADÁ FRONTA DRAPLA, ZASE JSTE JÍ SEDLI NA LEP A OPILA VÁS ROHLÍKEM!!!!!!!!!! VO CO GO????????? JDE O TO, ŽE SI ŠPIDLIJÁNSKÁ KOALA SCHVÁLILA ZÁKONY, KTERÉ VŠE ZDRAŽÍ A CHYSTÁ SE NA ROZPOČET, KTERÝ ZATNE 115 MLD SEKERU A KAŽDÝ DEN JEJÍ ""VLÁDY"" STOJÍ KAŽDÉHO Z NÁS 50,- KČ!!!!!!!!!! TO JE SKUTEČNÁ VĚC K DISKUZI, A NE NĚJAKÝ OŽRALA, KTERÉHO SE ODS, NA ROZDÍL OD JINÝCH STRAN, ZBAVÍ. POKUD TOTO K DISKUZI NESTAČÍ, TAK NAVRHUJI TÉMA " DONUCOVACÍ METODY KOALICE A AKTIVNÍ ROLE BIS PŘI SCHVALOVÁNÍ ZÁKONŮ"" !!!!!!!!
0/0
29.9.2003 13:22

martixy

Re:
Možná by podle tebe měla být Dnes propagandistickým plátkem ODS. Co se týče BIS, nejsou důkazy a já si dokonce myslím, že někdo z ODS - jsou orgánech pro kontrolu BIS nebo spíše Klausových lidí (tito lidé jsou zběhlí v intrikách) slíbil Hojdarovi nějaké protislužby např. v ekonomické sféře a čísla SPZ mu dodal. Podobně jako se jim intrikářsky podařilo dosadit Klause na Hrad, tak se domnívají že se jim intrikami podaří vyvolat nějaký skandál, který otřese vládou a umožní nástup kamarádů ODS Zemanovců (bez ohledu na to, že Zemanovci jsou levicovější než Špidlův kabinet). Ovšem zdá se se, že se přepočítali a že koalice  je jednotnější než se jim zdálo.
0/0
29.9.2003 13:34

nevende

Re:
BUĎTO S TEBOU CLOUMÁ PARANOA A JSI STIHOMAMEM STIŽEN VÍC, NEŽ KALVODA S LUXEM DOHROMADY A NEBO JSI SŤATEJ VÍC, NEŽ KOTT V PÁTEK!!!!!!!!!!!
0/0
29.9.2003 13:45

Boris1

Re:
Diskuse na úrovni. Gratuluji.
0/0
29.9.2003 13:57

Qocna

Re:
Safra, jste se rozjel jako lokomotiva :) Mohu se optat, jaký je rozdíl mezi paranoiou a stihomamem? Děkuji
0/0
29.9.2003 14:00

fčelka mája

Re:
Souhlas,a pokud byl zaplacen, za toto "odstoupení" - mandát poslance stejně namá napořád - a navléklo se to na opilost, je to dost dobrý, zvláště, když bylo dosaženo odhlasování reformy. A jestli pan Kott z toho ještě dostane něco navíc - svým "nedohodnutým šprajcem - stejně se nevzdám", je to fakt frajer!
0/0
1.10.2003 8:29

Brblal

ODS dělá z komára velblouda
To že se opil ve sněmovně je sice svinstvo (navíc mu pití dotujeme z našich daní), ale nebyl první ani poslední. Považuji za ještě větší svinstvo, že poslancům ve sněmovním baru vůbec nalévají alkohol. ODS ale evidentně nevadí, že byl opilý, ale  že nepřišel hlasovat. Měl apsoň dost soudnosti a nehlasoval, když byl na mol na rozdíl od jiných poslanců. kteří když jsou na mol, tak klidně sednou i za volant. Pravda je, že když někdy sleduju přenosy ze sněmovny, tak se udělá nevolno a musím si dát panáka  
ODS zase dělá z komára velblouda, jako Vlastík Tlustý s jeho mobilem.
0/0
29.9.2003 13:21

Southernik

Re: A kdo to pozná...
Já když někdy sleduji přenosy z parlamentu, tak mám pocit, že opilí jsou tam všichni. To se pak člověk ani nediví, když se někomu pletou prstíky. A´t žije Vlasta GSM...
0/0
29.9.2003 13:47

Víťa Jakoubek

svoboda poslance
Já jsem sledoval v neděli partii na Primě, kde byl Topolánek s Marešem a tam Topol hrozně vyčítal koaličním poslancům, že hlasovali pod hrozbou, pod tlakem a nesvobodně. Docela by mě zajímalo, co by dělalala ODS, kdyby nějaký jejich poslanec se třeba  zdržel v hlasování nebo by vyslovil vládě důvěru. Myslím, že by mu to moc neprošlo a stejně by ho vyhodili z partaje. Tak to je s férovostí Topolánka a se svobodou poslanců ODS.
0/0
29.9.2003 13:01

4omega

Re:
Ale kdeže, ODS je přece strana charakterních a svobodomyslných lidí.....
0/0
29.9.2003 13:03

martixy

Re:
Řekl bych, že vnistrostranická demokracie je v ODS na daleko horší úrovni než v ČSSD. Tam byli myslím lidé, kteří se otevřeně postavili Klausovi, rovnou a veřejně označováni za zrádce a sarajevské atentátníky.
0/0
29.9.2003 13:16

4omega

Myslím...
.... že se v pátek pak Kott z alkoholu nejdříve pobl*l a až vystřízlivěl a zjistil, co udělal a o jaké koryto díky tomu přijde, tak se i posr*l.....  Několikrát za sebou.....
0/0
29.9.2003 13:01

olympic

Proč musí být ve sněmovně dostupný alkohol?
Pojďme k příčině věci. Kdyby nikdo z poslanců nepotřeboval pít ve své pracovní době (= pouhá iluze), tak by prodej skončil. Jenže oni to potřebují a proto chlastají. To je ten jediný důvod, proč sněmovna, jak oni rádi říkají "napříč", tenhle nešvar nezatrhla. Oni to nechtějí udělat! Každý poslanec řekne hrdě do kamery TV, že on je proti pití. Věřím, že úplně každý to řekne. Kdo je tedy ta většina, která zákaz pití během jednání sněmovny blokuje? To by mně moc zajímalo.   
0/0
29.9.2003 12:55

4omega

Re:
Myslím, že bychom se i divili, kdyby poslanci jednou museli po schůzi odevzdat  vzorek moči na analýzu kokainu
0/0
29.9.2003 13:05

marnak

ODS = parta pijanů a prospěchářů
Poslanci Kottoi docela fandím. To mne vůbec nepřekvapuje. ODS je parta pijanů, ožralů a prospěchářů. Nechali v 90. tých letech vytunelovat ekonomiku a případné viníky dokázali schovat pod svá křídla jako např. pana Nováka, tehdejšího tajemníka velké strany.
Zajímalo by mne, jak se ODS bude stavět k poslancům, kteří měli autonehodu pod vlivem alkoholu. Pokud vím, tak to bylo vždy v pohodě.
Kam se hrabou na ODS komunisti před rokem 1989. To byli ale břídilové, na Modrého vtáka nemají.
0/0
29.9.2003 12:35

4omega

Hlavní problém ODS
Docela dobrý volební a politický program, jenom ti lidé, co ho mají prosazovat....... A to nemyslím jen pana opilého poslance...... Je to podle mne velká škoda, ale co se dá dělat......
0/0
29.9.2003 12:12

Ouklej

?
Proboha! To na tom obrázku! To je ilustrační foto nebo pan Ko..tt sám? Tací lidé tvoří legislativu této země? To není člověk, ale ovar! A prejt mu teče z uší..
0/0
29.9.2003 12:12

Frndis

Vždycky
Vždycky platilo,platí a bude platit:co ódeesák to namyšlený hovado...... není asi třeba být příliš konkrétní
0/0
29.9.2003 12:05

JirkaVanek

Unikatni fotka poslance Kotta
Kott v plne krase
0/0
29.9.2003 11:51

Babel

Re:
0/0
29.9.2003 12:01

Dusja & Marusja

Vendula
Jsem přesvědčena, že se za pár dnů vše uspokojivě vysvětlí. Poslanci Kottovi se jistě udělalo náhle nevolno (něco špatného snědl, případně měl podlomené zdraví příčinou abnormálně horkého léta) a nemohl se zůčastnit hlasování. Doložit to bude moci i jeho lékař
0/0
29.9.2003 11:38

Utan

Re:
Jeho doktor se prej nedávno ožral ve sněmovně jako prase!
0/0
29.9.2003 11:44

Utan

Je bez viny
Pan poslanec byl vyzván zástupci vládnoucí strany k předběžné diskusi o reformě nad sklenkou něčeho ostřejšího. Bohužel neuvědomiv si, že má před sebou zdatnější píče, podlehl...
0/0
29.9.2003 11:37

Boris1

Viník je znám.
Vladimír Tlustý ve včerejším rozhovoru na radiu Odposlech  odhalil pravou příčinu poklesku poslance Kotta. Paní Hubená, takto prodavačka bufetu poslanecké sněmovny, vlastnící stranickou legitimaci ČSSD č. 69, dle instrukcí z nejvyšších míst nedbala příkazu nenalévat podnapilým osobám a vilně se usmívajíc lila to do Kotta horem spodem až si spletl ajnclík uklizeček poslanecké sněmovny se svojí ložnicí. Takto uklizen mezi smetáky zhatil strategické plány ODS, protože se stal pro hlasování o důvěře vlády nepoužitelný. Hanba socanům a jejich podlým methodám!
0/0
29.9.2003 11:33

nevende

Re:
NO TY JSI ZŘEJMĚ SUPER VESELÁ KOPA, MOŽNÁ ŽE SE UKÁJÍŠ ČTENÍM SVÝCH VESELÝCH, ALE ROZHODNĚ NEZAHAZUJ SVŮJ TALENT, DIKOBRAZ ŠTÁLE POŘÁDÁ NÁBOR!!!!!!!!! P.S.: POSLANEC TLUSTÝ SE JMENUJE VLASTIMIL .
0/0
29.9.2003 11:57

nevende

Re:
VESELÝCH PŘÍSPĚVKŮ
0/0
29.9.2003 11:59

Jindrich Hojer

Re:
No nevim, ale mi se ten prispevek celkem libil. V podstate jste asi clovek ktery se rad zasmeje, ale humor musi byt tzv. "vybrany". Tedy nesmi se tykat vasi oblibene znacky vina... Ze? ;-)
0/0
29.9.2003 12:16

nevende

Re:
ALE JÁ TI TO, JINDRO, VŮBEC NEBERU, KDYŽ LÍBÍ, TAK LÍBÍ, PROTI GUSTU....., ALE I TY NECH LASKAVĚ NA MĚ A NA OSTATNÍCH, CO S NĚČÍM POLEMIZUJÍ A DISKUTUJÍ, AŤ TAK ČINÍ, NEBO TY BY JSI SPÍŠ POTŘEBOVAL, ABY TI NĚJAKÝ STREJC Z ÚV POVOLOVAL ČEMU SE MÁŠ ŘECHTAT??
0/0
29.9.2003 12:34

Boris1

Re:
Nevende, když už se budeš řechtat, tak prosím tě  s "h". Jinak proti tobě nic nemám.
0/0
29.9.2003 12:46

Boris1

Re:
A tak Vlastimil. Když on mi těmi řečmi tolik připomíná Vladimíra Iljíče. Jenom ta bradka mu chybí.
0/0
29.9.2003 12:52

Filosof-Rudolf

Politický boj
Je velmi dobře, že na politické scéně dochází k souboji ... Problém je, že dva nejsvětší hráči ODS a ČSSD si vybrali divnou disciplínu ... Vepřová všeobjímající hlava se už předvedla dost. Tak ODS nasadila svou prasečí hlavu ... No zatím bych řekl, že mírně vede vepřová hlava z ČSSD .... ODS přidejte a Kotta nevyhazujte, nebo snad máte v zásobě lepší eso ?
0/0
29.9.2003 11:17

Najdete na iDNES.cz