Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Oba by už měli jít

Ministr vnitra by měl odstoupit. Odstoupit by měl také policejní prezident. Policie je v dezolátním stavu. V dezolátním stavu jsou však i automobily a jejich hulvátští řidiči. Smrtící auta jezdí po děsných vozovkách. A kdo sedí uvnitř aut? Většinou vraždící sprostota.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Babul

Panu Steigerwaldovi
Už došly finance za ty příspěvky z minulého týdne, takže pan S. opět sedl a vyzvracel trochu blínu na policii a jejich šéfy. Pane Steigerwalde, co kdyby jste zkusil napsat konkretní řešení těchto problémů? Vy jste schopen jenom používat výrazů podplacený opilý policista, dezolátní stav atd. Právě na základě těchto článků a mínění si pak každý dovolí na policii plivat jedovatou slinou a nerespektovat naprosto nic. Policista nemá žádnou oporu ani u veřejnosti, ani u svých nadřízených, tak proč by si měl dělat problémy? Proč policista, který zastaví, zkontroluje a pokutuje dva chodce, přecházející zcela bezostyšně na červenou přímo před služebním vozidlem, má pak sáhodlouze vysvětlovat inspekci (2 příslušníci služebním vozidlem z Prahy na Moravu), proč nechal u služebního vozidla spuštěný motor při tomto zákroku a zda vůbec měl co dělat na té ulici, kde tito lidé přecházeli. Myslíte si, že tento policista příště bude takový přestupek vidět? A nejen takový. Proč si má dělat násilí sám na sobě? A daly bu se uvést desítky jiných případů. Pořád se mluví o úplatnosti policie, především v dopravě. Kolik však jste dal úplatků vy osobně a komu  a za co? Samozřejmě vy nikdy a nikomu, že ano. Hlavně ale o tom hodně píšete, protože máte bohaté osobní zkušenosti. Jinak plně souhlasím s kolegou pode mnou. 
0/0
24.9.2003 9:47

Daňový soumar

Re:
Vidím, že s autorem beze zbytku souhlasíš. Co s ministrem a ředitelem, ve kterých nemá policista oporu a kteří mu neumožňují chránit spravedlnost, jak popisuješ??? Vypráskat od koryt karabáčem!!!
0/0
24.9.2003 10:12

Babul

Re: Omezenému mezkovi
Nic jsi nepochopil. A ani se nedivím.
0/0
24.9.2003 12:58

jarda1

Nechte Grosse a Koláře na pokoji
Gross je nejlepší ministr vnitra od roku 1989. Buďme objektivní. Současný stav policie zavinili jeho předchůdci. Hradílek a Sokol - jeden větší debil než druhý. Hlavně Ruml - sám ožralý disident a pasák krav, za něj se na vnitru děly největší zvěrstva (páchal je on se svou pravou rukou Fendrychem). Za něj se odebíraly pravomoci policii jak na běžícím pásu. On to byl, kdo vydal tajnou vyhlášku, aby se proti cikánům postupovalo mírněji kvůli jejich neadaptabilnosti (a zrušil ji až když hrozil skandál). Gross teď jen napravuje, co ta pakáž před ním zavinila. A co se týká generála Koláře, ten je nejlepší ze všech policejních prezidentů, co tam byli. Nejhorší byl Stanislav Novotný - prezident Křesťanské akademie a ožrala 1. třídy - který problému vůbec nerozuměl. Zajímalo by mě, kolik autor tohoto článku vypil, než tenhle nesmysl vyplodil. 
0/0
24.9.2003 9:11

Daňový soumar

Re:
Autor článku to popsal velice přesně a naprosto střízlivě. Zkorumpované a ožralé Grosstapo patří mezi největší bezpečnostní rizika této země a demokracie v ní!!!
0/0
24.9.2003 10:08

Najdete na iDNES.cz