Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Generální stávka!

Odboráři pomýšlejí na generální stávku. To je legrační nejméně ze dvou důvodů. Ten první: na negenerální protesty se sjelo do Prahy jen pár stovek nespokojenců. Při "generální stávce" lze předpokládat, že by přestali pracovat pouze odboroví předáci. A ti stejně nepracují nikdy.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Příjem

reforma a odboráři
Postup odborářů při jednání o prosazování reformy  ve-řejných financí mi připadá jako chování předáků města Kocourkova. Všichni se zhodname, že je potřebná refo-rma veřejných financí, ale aby odboráři, kteří mají chrá-nit ti občany kteří poracují snaží se prosazovat změny k-teré povedou s dlouhodobého hlediska k situaci,kdy stát nebude mít prostředky na pomoc těm jež pracovali a ne svou vinou o práci přišli ,čím chrání lidi jež  praco-vat nechtějí a asi při současném nastavení sociálních dávek pracovat nebudou. Odboráři chrantě zaměsnan-ce před šikanováním ze strany zaměstnavatelů a jejich zneužívání zákoniku práce a jeho porušování a přesta-ňte ochraňovat nesmyslný systém přerozdělování jež z dlouhodobého hlediska nikam nevede.
                                Pavel Pospíchal
0/0
29.8.2003 11:18

Alfons

Re: ano
Ano soudruzi, teď nám nechte klid na práci a uvidíte co dokážeme. Když jsme svými moudrými a uvážlivými rozhodnutími dokázali zvednou nehodovost na silnicích o 100%, dokázali jsme že UMÍME vládnout. S ekonomikou si také lehce poradíme. Jen nám důvěřujte, nehažte nám klacky pod nohy a UVIDÍTE co jste ještě neviděli.
0/0
2.9.2003 6:52

Javky

?
Nepsal ten blábol Komárek....? No jo, že to vůbec čtu.
0/0
28.8.2003 10:40

Dášenka

Spíš to vidím jako generální blábolení,ze kterého bude zase ho..o jako vždy.
0/0
27.8.2003 9:04

KK

Reforma=zlodějna
Nejde o nic jiného než zničit malé živnostníky! Tato vláda idiotů potřebuje víc peněz na rozhazování(rozkradení) a více prostoru pro velké zahraniční firmy. Vždyť ůplatky jsou příjemné.
0/0
26.8.2003 11:23

Jirka

Dnes jsem si v novinách přečet, co vlastně ti odboráři svou akcí chtějí prosadit.
A chtějí prosadit návrat před rok 1990. Je to naprosto jasné - chtějí socialismus v jeho komunistické variantě.
Tak mne napadá, jestli si je Špidla sám neobjednal, aby žádnou daňovou reformu vůbec nemusel dělat, nebo jen tu, co mu parlament zamítl po povodních.
 
0/0
26.8.2003 9:26

Real Hujer

Komarku, Komarku
Clovece ty fakt nemas rad odbory! No co se da delat, nejses sam!
0/0
26.8.2003 9:09

Michael

Pane Komárku, jste mimo
jako obvykle, asi si s přípravou článků moc práci nedáváte. Chrlíte sice jeden za druhým, ale jsou to povrchní bláboly. Už jste se zamyslel někdy o propojení ČSSD (respektive její jisté části) s odborovými svazy? Asi ne, jinak by Vám to muselo dojít, že jde o klání na půdě ČSSD, které odbory přenáší jako divadlo pro své málo myslící členy. Jestli se dá touto hrou někdo ošálit a dokonce zneužít, bude to nakonec jeho chyba, vy jste nakonec také naletěl.
0/0
26.8.2003 7:46

Najdete na iDNES.cz