Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Beránek: Nikdy jsem ji neuhodil

Ředitel Vojenské zdravotní pojišťovny František Beránek se snažil vypadat klidně. Ale nebyl. Policie ho obvinila z pokusu o vraždu bývalé družky a zároveň obchodní partnerky. Ta s ním jako majitelka cestovní kanceláře Egey Travel uzavírala smlouvy na ozdravné zájezdy, jež pak pojišťovna platila svým klientům.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

triton

O co v tom opravdu jde?
Co když nejde jen o ty dva a jejich kšeftíky? Kateřina je zhrzená už dávno a psychologické důvody běsnit by ji zákonitě měly přejít. Zhrzená milenka by možná začala hysterčit a vznášet šílená hrdelní obvinění po odkopnutí. Teď má ale po večerech jistě jinou zábavu a měla by se radovat, že aspoň kšeft s pojišťovnou prověřený ochranou hospodářské soutěže jí po bývalém zůstal a navíc ještě honorář za tu „řeckou tragédii“. Najednou si sama od sebe ten kšeftík ohrozí? Že by ji po takové době zase zaplavily nenávistné vášně až by zapomněla počítat? Nebo si ji našel někdo, s jehož dobře vyčíslitelnou vděčností může počítat? O jaký balík peněz v tom tedy asi jde? Třeba je ta pojišťovna sama pro někoho zajímavá. Pojišťovny si zřídili v některých zemích, aby správa těchto fondů byla nezávislá na krátkozrakých hamižných politicích. Tady tyto fondy hamižní politici však brzy ochočili a tyto se staly nezávislými především na svých pojištěncích. Ty pojišťovny, za kterými nestojí silný koherentní obor, zažily vlny ochočování a rozdávání trafik s příslušnými výměnami top managementu. Pojišťovna, která má 10 let jednoho ředitele a má takovou nezávislost, že se nepodřídí dopisu 3 ministrů, kteří jí nařizují, aby se i se svými plusovými konty nechala pohltit ochočenou a asi proto silně zadluženou také pojišťovnou s poukazem na zájmy svých pojištěnců, to asi stojí za nějaké ty náklady vynaložené na její převzetí. Když na pojišťovnu nastoupí na měsíce trvající kontrolu NKÚ a pak souběžně policie za hlasité asistence osvědčených kampaňových redakcí vezme absurdní obvinění ze zločinu, který asi oběť pro nával práce na knize nestihla za ¾ roku ohlásit, a zároveň ministryně změní názor a požádá o iniciaci impeachmentu, tak lze jistě soudit, že nejde o náhodný souběh nezávislých jevů. (Mimochodem z prohlášení zástupce státu ve správní radě vyplývá, že „špatné hospodaření“ ředitele spočívá v nerespektování ministerského diktátu smluvní politiky.)
0/0
25.8.2003 16:22

sam

Re:
No možná jí na tom zase tak nezáleží, když je tou monopolní dodavatelkou Olympijských her  v Aténách...  Milion sem, milion tam.
0/0
27.8.2003 13:58

RT

Babička ze Slezska
měla nad dveřmi obrázek s nápisem: "Kde víra, tam láska, kde láska, tam mír". Dnes vidím, jak pravdivé bylo toto rčení.....
0/0
22.8.2003 14:53

krysa

Beránek: Nikdy jsem ji neuhodil Krysa: Možná to byla ta chyba :-)
0/0
22.8.2003 13:35

krysa

Jo odkopnout milenku se nevyplácí
zvlášť, když jste byli zdrojem jejího blahobytu. Určitě by měl být pan Beránek odvolán. Ne pro to co se na něj snaží hodit ta podnikavá dí()vka, ale pro naprosté zatmění mozku.
 
Ten blb je tak najivní, že si neuvědomil, že ho milá paní dostala do postele jen ze ziskuchtivosti? (Jak to ostatně ženy  jednatelky běžně dělají u velkých zakázek.) To na to přišel tak pozdě jestli na to vůbec přišel?
 
To si neuvědomil, že zhrzená milenka a zároveň obchodní partnerka se nebude mstít? Takvý nedostatek prozíravosti  a neznalosti povah je u vedoucího pracovníka trestuhodný.
 
Pánové budiž to varování do budoucnosti, když už jste tak blbí a necháte ze sebe udělat poslušnou loutku v rukou majetku chtivých žen (80% ženské populace) opusťe je rozumě, třeba je někomu přenechejte (konkurentovi) nebo najměte někoho kdo je odláká pryč.
0/0
22.8.2003 13:33

Roman

A ty máš přítelkyni nebo manželku ?
Zamysli se hlavně nad sebou jestli neděláš stejnou věc, kterou u druhých tak krytizuješ !
0/0
22.8.2003 13:53

krysa

Re:
Jo ženatej jsem, ale manželka nemá žádný vliv na moje rozhodování v práci. I když díky šťastnému manželství jsem vůči takovým útokům imunní.
 
Ale byl jsem u několika výběrových řízení kde šlo o zajímavé částky a zažil jsem chování některých "jednatelek". Popravdě řečeno to vždy poškodilo tu firmu za níž ta "dáma" jednala.
 
Můj koleka neměl takvé štěstí, stálo ho to kariéru, podnik hodně peněz a zhroutil se mu osobní život. Budiž to varování pro všechny managery pozor na ženy jednatelky co prezentují sebe a ne firmu. Jo a když se k vám nějaká žena na rautu či firemním večírku moc lísá vězte není to pro váš image. Zjistěte si nejdřív pro koho pracuje. Jo a dělá-li to třeba vaše ekonomická ředitelka rovnou proveďte audit účetnictví - kamarád takhle zkrachoval. Vivat emancipované podnikavé ženy.
0/0
22.8.2003 16:00

sam

Re: !Tak pozor!
Katku zbalil Beranek...
0/0
22.8.2003 16:50

b

Re:
Ha ha ha
0/0
25.8.2003 9:16

Gaskoněc

Typický totalitní vojenský zmetek
Tak panu Beránkovi opravdu, ale opravdu není ani trochu trapné, že nejenže kšeftoval z moci svého úřadu se svojí konkubínou - to bude možná taky pěkná potvora. Odvolat!!!! To přece už někdo těm ubožáckým Čechům, co žili 40 let v sametové cele, musí vysvětlit, že státní úředník není pán ale slouha veřejnosti placený z jejich peněz atd. atd. Dokud se sami budou podělávat blahem před každou šarží a funkcí, dotud neboudou hodni vstoupit mezi kulturní národy.
0/0
22.8.2003 13:18

Roman

Re:
VoZP je jeden z mála podniků, který není v dluzích. Dokonce dokáže svým pojištěncům nabízet i tyto nadstandartní služby (co vám dá např VZP??). Nejde mi do hlavy proč s tím Katka vyrukovala až teď, Kdy už spolu nějaký pátek nejsou. To si dřív na to nemohla vzpomenout ? Nebo už nemá u VoZP takovou jistotu v ziscích a tak se mstí ?? Ve VZP se už x-krát obměnil management a pořád jsou v mínusu. U VoZP je u "koryta" pořád jeden a ten je pořád v plusu. Hmmmm.... tady vlastně je ještě něco možno ukrást. Tak to dáme na vedení někomu jinému a ten už to vytuneluje.
0/0
22.8.2003 14:05

berija

Re:
Jsi malinko mimo s tím, že jsou to nadstandartní služby jelikož je v těchto cenách nabízejí všechny pojištovny tak brzdi jo
0/0
22.8.2003 14:37

saša

Re: ale s tím vedením má pravdu
0/0
22.8.2003 15:03

marie

Re: Proč VoZP není v dluzích
Nenapadá Vás, že to nemusí být zásluha vedení, ale důsledek struktury klientů? Za vojáky platí pojistné stát. A stát platí - víte kolik pohledávek za dlužníky má VZP? Platy v armádě jsou víc než průměrné, vyšší bude i odvod pojistného. A neodsuzujte jenom Katku, pokud je pravda, že použila všechny síly aby získala kšeft. Obchodní vztah to byl nejspíš oboustranný. Daleko nemravnější je ale postup pana Beránka. Chtěl si užívat, ne však za svoje. Dělá to tak ostatně víc managerů. Průzkumy říkají, že v Čechách jsme tolerantní k mimomanželským vztahům. Asi to bude pravda. Vždyť i ta komise panu generálnímu přála. A teď je po lásce. V manželství začínají problémy vždycky s nedostatkem peněz. Devítiletý poměr, to už je skoro jako dlouhý manželství. Jen nevím, kdo z nich chtěl těch peněz víc.
0/0
22.8.2003 19:59

míra

Re: proč VoZP není v dluzích
Pozor, velký omyl!! Klienty VOZP nejsou pouze vojáci
0/0
24.8.2003 20:53

Vladimir

Re:
Kapánek se mýlíš. VOZP není státní úřad, není státní organizace, je to komerční (reps. zdravotní) pojišťovna, tedy peněžní / pojišťovací ústav, který má sice ze zákona jisté povinnosti, ale  na řízení má správní radu ... A odvolat Beránka jako ředitele nemůže ministryně, ale správní rada. Ministryně může jen dělat nátlak ...
0/0
25.8.2003 19:32

sam

jsem zvědav, jak to dopadne...
A)  Je pravda, že za ty velký penízky- něco kolem 16 až 20 tisíc- to mohlo být na lepší úrovni. Ale kde máte pro sebe takřka celou pláž, byť trochu zaprasenou...
B)  No sice nevim jak kdo Katku znáte, ale já bych ji asi po těch devíti letech soužití  zastřelil , teda pokud bych nebyl už dávno někde v Bohnicích. To nohl vydržet opravdu jen voják. I když ona taková zprvu být nemusela. Myslím, že ji zkazily prachy. Ono mět měsíční obrat cca 4 miliony udelá své...  A po těch letech ani nemluvě
0/0
22.8.2003 12:59

Beránek a Kateřina
To je jen začátek ekonomické bitvy dvou psychopatů, jichž se všichni bojí, aby nepřišli o život jako ti, co se jim postavili, zkorumpovaná dozorčí rada, patolízalství a o ředitelích poboček nemluvě, okrádání nemocných dětí a jejich rodičů při ozdravných zájezdech, otřesné hygienické podmínky v Řecku, platby mimo ČR, aby K. nemusela zde platit daně, nechutné, zadarmo pobyty dozorčí rady, Dr. Cimického, Kotíka atd. i s manželkami, hnus zeptejte se pozůstalých z gen. řed. VoZP, jak neomezeně vulgární moc měla tato dvojka a spol. Bojím se o život, proto neuvedu jméno, stačí zkontrolovat jim čachry 10 let dozadu, výběrové řízení - směšné, levnější a kvalitnější Fischer si ani neškrtl.
0/0
22.8.2003 10:10

pacient

Re:
eště trochu takovýho bahna a du blejt
0/0
22.8.2003 11:19

Názor

Re:
Další závistivec. Copak jsi pracoval pod Beránkem že ho tak dobře znáš ? Nebo věříš všem kecům co se povídaj? Já jdu blejt hned - z tebe !!!
 
0/0
22.8.2003 12:57

adam

aspon že je o čem psát
Příběh jakým by mohly být desítky jiných. Pan ředitel si pořídí milenku, občas jí dá neregulerní kšeftíček (ostatně co dělá pan ministr Gros se svou manželkou, pan exministr Svoboda s milenkou Snoppkovou,.atd) - kšeftíček, ze ktrého mu taky něco ukápne. Milenci se pohádají, nebo jeden z nich odmítne pokračovat v ukapávání nekošér penízek, za které má odpovědnost a pak následuje: jeden na druhého podá trestní oznámení, ať už vyfabulované, nebo efektně nafouklé. A pak je aféra a nejednou jsou všichni chytří jako Sybilla.
Problém ale leží někde jinde páni manažeři - stojí milenka o Vás, nebo o to, co jí jako "materiálně-ekonomický "servis nabízíte? Ustojíte si svou pozici za všech okolností?
0/0
22.8.2003 10:08

Franta Beranek

Je to pekne rozmaz, Katko
http://www.i-depth.com/P/o/ow00412.frm.czech1.msg/20009.html
0/0
22.8.2003 9:56

Vyberove rizeni

Vyberove rizeni ZP MV a Katka
To je ale poctenicko, kdyz se dva nemaji radi ..... http://www.compet.cz/VZ_2002/Praha/012.htm
0/0
22.8.2003 9:51

Michal Z.

Re:
že by neuspěla také ve výběrovém řízení Vojenské zdravotní pojišťovny a tohle je důsledek
0/0
22.8.2003 10:38

krysa

Re:
Naprosto normální ženská reakce, nevybereš její návrh a no tě zažaluje pro sexuální obtěžování. Proč myslíš, že s ním spala no a když ten blb poznal, že ho využívá tak ji kopl tam kam měl.
0/0
22.8.2003 13:23

Z

Nazor
Z rozhovoru me doklaplo, ze pan reditel musi byt tezky hajzl. A souhlasim s "berijou" ze takovito lide mohou na takovychto postech pusobit jenom v "rozvojovych' zemich naseho (ceskeho) typu...
0/0
22.8.2003 9:51

Michal Z.

Líbí se mi, jak redakce iDNES na to té ženské skočila
a uveřejňuje odkaz na stránky její společnosti.Jsem zvědav jestli jí to vyfakturujete
0/0
22.8.2003 9:19

pacient

tak vy ste se doma štěkli vo naše prachy?! du do stavky - budu zdravej
0/0
22.8.2003 9:03

martas

ha,ha,ha
zase jeden zelenej mozek, kterej vyuziva svych starych estebackych kontaktu. Hold jste si to umel zaridit pane generalni rediteli, a samozrejme vsechno legalne a vy jste na to nemel ani nemohl mit vliv. To vypravejte svym znamym prokuratorum, fizlum, soudcum a podobne neuplatne  a nezkorumpovane komunisticke slechte tohoto statu. Ty Vam to urcite uveri, ale normalni clovek ne.
0/0
22.8.2003 8:57

Michal Z.

Že by zase jedna ženská,která
neunesla to, že chlap dal kopačky jí a ne ona jemu
0/0
22.8.2003 7:46

berija

Jak to take mohlo být.
Ahoj Beránku buď Beránek a ne Vlk prostě prasklo to co prasknout nemělo obchodoval jsi s dětma. Ano pořadal jsi rekreace pro nemocné děti a Tvoje milenka je vozila do Řecka. Mnohdy tam na ozdravné pobyty jezdily děti, kterým lékaři upravovali tdiagnozu tak  aby tam mohli jet a jezdlili tam za peníze nás Tvých pojišťenců. Prostě praskl obchodní vztah Tvůj a Tvých kamaradů v dozorčí radě a ve správní radě. Prostě to bylo tak, že jste potichu upekli výběrové řízení a bylo to hotové a najednou Tvoje milenka byla nejlepší a teď nám řekni jinou pohádku ........ prostě všude v civilizovaném světě bys již nebyl generalním ředitelem, ale u nás v českém bordelu se prostě ještě nějakou chvilku udržíš. Jenom věřím , že s Tebou odejdou i další nechci moc práskat , ale na seznamech StB a VKR jsou i lidé od Tebe z pojišťovny a jsou na svých teplých místech jen se po tom malinko kouknout., ....tak se měj beránku a šáteček....... Berija
0/0
22.8.2003 6:51

NoName

Re:
Nic proti, ale že by mohl i za to že lékaři upravují diagnózy, to se mi zdá trošku chycené za vlasy ...
0/0
22.8.2003 8:27

dan

Re:
100% souhlas.
 
A to on je pořád ještě ředitelem???
0/0
22.8.2003 10:22

Jimm

2.
0/0
22.8.2003 3:37

Daniela

1.
1.
0/0
22.8.2003 0:15

Najdete na iDNES.cz