Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Za útok na Roma padla opět podmínka

Pražský městský soud uzavřel případ napadení romského studenta na pražské tramvajové zastávce Palmovka. Stejně jako při rasovém útoku na Romy v Jeseníku padla opět podmínka. Pro 18letého útočníka podmíněné vězení v délce 1,5 roku s odkladem na dva roky.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

rohovka

Nechápu!
Jak mohl někdo na Palmovce napadnout Řím a ještě za to dostat podmínku?
0/0
2.2.2004 10:36

Mirek Bushín

historie ROMŮ
Tak jsem si ve vyhledávači zadal slovo ROM, abych se  sakra něco dověděl, a na prvních třech stranách mi vyjížděly adresy jenom na nějaké CD ROMY. To je ale bordel, to je snad schválně.
0/0
30.1.2004 11:11

pesos

Re:
Mirku to není bordel znamená to jen to,že cikáni nemají u nás místo je to těžké k pochopení.
0/0
30.1.2004 13:25

max-max

o
0/0
30.1.2004 9:19

max-max

každýmu aspoň 10 let,co kdyby ty kluci zase roztopili pece!???
0/0
30.1.2004 9:18

MSB

Státní zastupitelství
Problém vidím v tom, že jak zde, tak v Jeseníku, žádal státní zástupce jen podmíněný trest. Za úmyslné útoky proti životu a zdraví by měl být automaticky žádán trest nepodmíněný.
0/0
30.1.2004 4:37

hulibrk1

cikorky
AŤ JSOU CIKORKY JAKÝKOLI TAK TOHLE PŘECE NEJDE. NEJDE NĚKOHO PŘIZABÍT Z DŮVODU, ŽE OBECNĚ JSOU S CIKORKAMA POTÍŽE.
0/0
29.1.2004 22:42

xKillerX

Re:
ale jde to synku, to vis ze to jde. Cikani jsou paraziti a musi se s nima podle toho jednat. Ti kluci mysleli na dobro nas vsech. Ja osobne bych je zprostil obzaloby. Stejne si to ta cikorka vymyslela, sem ho videl druhy den v TV pod utoku a byl zdravej, nic mu nebylo, simulant jeden. Jakej pak rasismus, kolikrat cikorky nadavaj lidem ty bila svine, zmlatej ty lidi a pred soudem se zadnej rasismus neresi a v mediich taky ne. Tak drzte p*** s nejakym rasismem.
0/0
30.1.2004 10:56

Byznysmeen

Buter sar deš skiňi
 demade sombatone 20. 9. andro hoteľis Zívr ko Nové Hamry pre Karlovarsko, pro dešuduj manušen khatar o romano – čechiko bijav. Trandathepandž beršengero Rom o Ivanis lelas vera la bišthepandž beršengera Gadžaha la Libušaha. O nange šere le manušen pro bijav marnas le baseballovo paľicenca the le drukenca. Le ternes ľigende ke špitaľa, bo pharade leske la kockaha pal o drom o šero. E cikňi šov beršengeri Sarah, čhajori, le manušengeri so lenas vera, chudľas le demavipnestar baro šokos. O šingune o demavipen ile sar o „rasově motivovaný trestný čin.“ Le trine anglune bitkaren o šingune ile, the dine pre lende trestos „ublížení na zdraví“ the mek aver trin tresti. Kamenas len te del andre vazba, aľe o karlovarsko sudcas o Tomáš Mahr phenďa, hoj na džanel vaš soske. Aver efta manušen mek o šingune roden. „Akana šaj khere užaras, hoj amen pale avna o skiňi te dikhel. Mek mištes, kaj avľom khatar e špitaľa khere pro reverz, te arakhav la fameľija“, phenďa o Rom, sar šunďa so o sudcas kerďa. Jekh le manušendar, saven o šingune ile, hin o Jaroslav Brož, saves ľikeren sar šeraleste maškar o zapadočeske fašisti. O Brož kerďa imar buter skinheadske sgejľipena. Jekh ajso has ko kulturno kher andre Líně u Plzně, kaj o šingune rakhle but veci, pre save has o fašisticka the rasisticka simboli. Pondzelkone 22. 9. has paš o plzeňsko sudos, kaj leha has aver efta murša the sudzinenas len vaš e „propagace fašismu.“ Vaš e „propagace fašismu“ šaj chudel, trin abo ochto berš bertena. O Brož has sudzimen imar štarval.
0/0
29.1.2004 21:17

Sudajev

Re:
Už jen za to tady by ti patřilo dát kostkou do hlavy aby se ti rozsvítilo.
0/0
29.1.2004 23:05

Byznysmeen

Re: O skinheda džanas
andro Libercis le foroha. O neonacisti has vaj šovardeš džene the duj šel džene manuša khatar e policija. E policija phandľa andre o drom, kaj phiren o motora, te džan o skinheda. Andro vast ľidžanas e jag. O skinheda džanas khatar o liberecko štacionos, paľis džanas le foroha the paš o sidliskos Broumovská, ačhile te terďol. O neonacisti andre ČR keren akana buter ajse sgejľipena. E policija kerel pal ajse akciji o monitoringos the na thovel pes andre. Aver kajso le skinengero sgejľipen has andro Vehlovice pal o Mělníkos kaj giľavenas "thoven jag andro sinagogi, demaven pro gheta". O giľavipen has te šunel avri pro drom, kaj terďolas o policejno kordon.
0/0
30.1.2004 8:50

xKillerX

Re:
hele MOR nam tu pise nejaky svy rasisticky basnicky. Tahni si do Indie ty previte jeden a dej Cechum pokoj. A nezapomen si tam vzit i celou svoji rodinu uzenek, xindle!!! Ja osobne jsem tem klukum vdecnej, ze nas pred takovymi, jako jsi ty, Zigovi a Dzugovi chrani. Policajti, ty se bojej proti vam zakrocit, aby je nenarkli z rasismu a jedinej kdo mel v tomhle bolsevickym state odvahu proti vam parazitum se postavit, byli ti kluci.
0/0
30.1.2004 11:02

antisvejk

BLBÁ VÝCHOVA
4 na jednoho, to už i jako kluci jsme brali jako trapas... Jenže toto nejsou normální lidi, ale patologický typy   
0/0
29.1.2004 19:15

Koaraeeel

otřes mozku
jak mohl mít cikán otřes mozku? Vždyt cikán žádný mozek nemá, má pouze pudy.
0/0
29.1.2004 18:25

xKillerX

Re:
cikan ma dva pudy: Loupit a krast
0/0
29.1.2004 18:52

alenaalena

mimochodem, už sám ten článek je rasistický
proč tam není, že čeští občané zmlátili jiného českého občana, přičemž policie vypátrala jak a proč k tomu došlo , zjistila viníka a předala ho soudu, jenž ho podle práva odsoudil.Před časem ukazovali v televizi jak policie chytila nějaké podvodníky, ani slovo o tom, že to byli cikáni(přesto, že byli) - zajistila české občany, kteří páchali tu a tu trestnou činnost. Tak proč najednou zmlátili Roma - jestli měl naše občanství, byl to český občan, jestli měl jiné, byl to cizinec.
0/0
19.8.2003 14:04

svobodny obcan

Re:
           PRESNE. PRESNE. PRESNE.
Jak si tohle muzeme nechat libit ve vlastni zemi ? To to z nas delaji za voly !
 
0/0
29.1.2004 20:23

:-(

fujtajbl...
, je mi zle z ceskeho prohnileho rasismu... nekteri z vas jsou horsi nez nacisti za 3. Rise! Vase soudy jsou pro ostudu kazde demokracie, ale brzy tomu udela EU konec a osvobodi CR od jejiho rasistickeho moru!
0/0
19.8.2003 10:14

alenaalena

Re:
jo, jsme hnusný rasisti, nesnášenliví, xenofobní, nedá se s náma vyjít a ubohým cikánům jen ubližujeme - tedy já být cikán, tak už tu dávno nejsem.Když se jim neustále děje takové příkoří, co je tu, proboha, drží.A proč je vlastně vracejí ode všad, kam vkročili - viz. nedávno zavedené (a pak zručené) britské kontroly na letišti v Praze, viz. Kanadské vízum atd.atd. Proč je tedy nikde nechtějí, když jsou tak úžasní a takový kulturní přínos pro všechny - Kanadu rozhodně nelze nazvat rasistickou zemí.Proč je Němci vyhazujou z autobusů a nedovolí jim překročit hranice? Oni jsou přece vyhlášení demokrati a rasismus je tam trestný?Co dělá Helsinský výbor? Jakto, že se jich dosud nezastal a nezažaloval Británii, Kanadu, Německo, Belgii a ostatní země? To mi vysvětlete.
0/0
19.8.2003 10:21

:-(

Re: typicky ceske vymluvy
, co takhle vzit koste a zamest si pred ceskym prahem...?
0/0
19.8.2003 10:32

alenaalena

Re:
jaký práh máte na mysli? V životě jsem žádného cikána nenapadla, ani fyzicky ani slovně.Ani jsem je nikdy neokradla.hořím plynně šesti jazyky, a tudíž mám přátele po celém světě a nikdy mi nesešlo na tom, jaké jsou rasy, či národnosti.Ale jestliže vidím, jak do tramvaje nastupuje skupina romských dam se šátry přes ruku, držím si především kabelku.Pokud bude pro cikány platit stejný metr jako pro necikány, a to ve všem, patrně veškeré projevy rasové nenávisti vůči cikánům zmizí.Mimochodem, cikáni jsou stejné - tj. indoevropské - rasy jako my.
0/0
19.8.2003 10:40

Venca12

Re:
hej, hej, hezky česky ti to moc nejde, ps. já jsem slovan
0/0
30.1.2004 13:33

Želva

Re:
Ty svi.ě jedna. Cikáni jsou mor, nemoc a my sme lék. Ty deb.le my tě chráníme né ňáka po.ělaná EU. Ta nám veme kus naší vlasti. Uvědom si že si čech a važ si toho! A když plácáš něco o moru. Přečti MOR pozpátku a uvidíš co ti vyjde. A mimoto. Cikáni nejsou rasa ale národ, takže se nejedná o rasismus. Vzhledem k tomu, že soudě podle tvé inteligence ani nemáš základku tak pochybuji že výš něco o třetí říši.
0/0
19.8.2003 15:22

antisvejk

hochu,většina skinhedů má učnák.
Ale to by nevadilo, podstatné je, že jsou to nebezpeční vadní lidé s obtížnou převýchovou a soudy by měli společnost chránit - dát je do ústavů nebo do kriminálů. 
0/0
29.1.2004 19:26

Sudajev

Re:
Želvo plně s Tebou souhlasím akorát malá oprava uzenáči jsou etnikum, protože jim chybí dva ze tří národotvorných prvků.
0/0
29.1.2004 20:05

hovadox

Želvo?
Ty si ale kretén, ale musi se uznat že umíš číst pozpátku takže chodíš tak do druhé třídy ne?
0/0
29.1.2004 21:08

xKillerX

Re:
To jsi ty. Ale musis uznat, ze Zelva ma recht.
0/0
30.1.2004 11:16

Želva

Re: Máš aspoň ZŠ?
Ty svi.ě jedna. Cikáni jsou mor, nemoc a my sme lék. Ty deb.le my tě chráníme né ňáka po.ělaná EU. Ta nám veme kus naší vlasti. Uvědom si že si čech a važ si toho! A když plácáš něco o moru. Přečti MOR pozpátku a uvidíš co ti vyjde. A mimoto. Cikáni nejsou rasa ale národ, takže se nejedná o rasismus. Vzhledem k tomu, že soudě podle tvé inteligence ani nemáš základku tak pochybuji že výš něco o třetí říši.
0/0
19.8.2003 15:24

xKillerX

Re:
A odkud jsi ty uzenko, ze nami tak pohrdas??!! Asi dalsi emigrant, co??? Emigranti, to sou nejvetsi srabi, kdyby bylo po mem, tak je strilim. Za dob toho nejdrsnejsiho totace vezmou do zajecich a ted po revoluci sem prijdou a do vseho kecaj a tvarej se jako velky hrdinove. Tahnete do h***** emigranti, je mi z vas zle jako z tech cikorek!!!
0/0
29.1.2004 18:46

al

a dodatek
To, co tu zavedlo mezinárodní židovstvo prostřednictvím havlárny po plyšáku za "sociální polštáře" (a na druhou stranu zbídačování ekonomicky aktivních obyvatel - v Británii povinné soc pojištění 11% a tady pro zaměstnance cca 35% skutečného hrubého výdělku - já jsem letos vydělával do sociálky 13 tis. měsíčně, a k tomu zglajšachtované platy), byl jednoznačně likvidační záměr. Na jednu stranu "politici" lamentují, že nebude na důchody, na druhou se množí za přímé státně-mocenské podpory cikánští paraziti populační explozí jako nikde ve světě a prudce roste imbecilní sebevědověmí každé cikánské dyliny. Zkušeností se soc. dávkámi ve světě bylo v 89 dost na to, aby bylo jasné co to udělá. Vždyť v 90 byly podpory v nezaměstnanosti 90% platu a po celý jeden rok - cikáni tehdy hromadně odhodili lopaty a vrhli se do sametového ráje. V brně jsem mluvil s jedním Ukrajincem, a ten byl z toho paf, absolutně to nechápal, proč tu cikánskou špínu tolik tento stát podporuje. Nejspíš si židi chystají staronovou gubernii pro případ, že by celosvětově praskl podvod z holocaustem a holocaustovým průmyslem a Izrael by ztratil právo na existenci. Aby zde "mezinárodní finančníci" získali moc, musí obyvatelstvo zbídačit - válku si dnes nemohou dovolit vyvolat, takže zástupný ekonomicky ruinující účel války se provádí "velkorysou humanitární sociální politikou". A toto se ve střední Evropě z těch "bývalých satelitů" děje v největší míře právě v Česku. Logicky proto, že Česko mělo největší hospodářský potenciál a životní úroveň. Dřívější strojírenská průmyslová síla je nevratně v tahu. Češi budou vyžráni a zatlačeni hordami cikánů, negrů atd.
0/0
19.8.2003 10:05

al

dokončení - nevešlo se
V Řecku jsou již dávno nepřizpůsobiví cikáni (a právě ti se přes sociálku množí jak čmelíci, ti zlidštělí cikáni se populační exploze nedopuští, a tak jejich procento v cikánské populaci prudce klesá) v podstatě internováni asi ve třech velkých (koncentračních) táborech. Socialku tam všeobecně může dostat pouze ten, kdo odpracoval a platil soc. pojištění x let.
Kvůli každému křivému pohledu na cikána spustí zežidovštělá - tedy politicky korektní masmédia velký nářek. To že cikáni se disproporčně dopouští na necikánech násilí 20-25x častěji je známo - avšak v tisku NIC.
Ta cikánská exploatace opravdu nevěstí nic dobrého. Taková populační exploze, navíc parazitů, nemá v historii, kromě populační exploze Albánců v Kosovu obdoby! Takové populační změny ve státech se v moderní historii děly pouze pohybem obyvatelstva (třeba mohutný příliv židů do USA před cca 8O-100 lety). V jakém zájmu je podněcována, podporována a z českých výdělků financována? Proti čemu působí? Jaké budou její důsledky? To jsou otázky, na které odpovědi jsou mezi řádky v zežidovštělých masmédiích. Pro pitomce je zde žido-idea "lidských (multikulti a cikánských) práv"a radostných a zářivých multikulti zítřcích.
0/0
19.8.2003 9:56

al

to je povyku pro facku - kdoví za co padla
Z tisku:
 
Česká společnost je netolerantní (mfdnes 16. 8. 2003).
 
"Česká republika je kupodivu charakteristická tím, že sociální postavení Romů je vlastně nejlepší z širokého dalekého okolí. Dokonce já jako Rom si myslím, že sociální jistoty jsou u nás až demotivující. Druhá stránka věci je duch, který ve společnosti existuje. V tomto směru je česká společnost hrozná a obludná. A vždycky byla, Češi byli vždycky maloměšťáci, to je známá věc. A jsou dodnes. Jsou mimořádně intolerantní, a to je největší překážka v naplňování programu integrace Romů do společnosti," neváhá Holomek říct svůj názor na nynější vztah mezi českou společností a romskou menšinou.
 
Takže už příští rok padnou hranice tak začne ničím neomezená invaze cikánů ze Slovenska, Maďarska, Polska v 97 i z Rumunska, protože Česko má mezi východoevropskými cikány pověst cikánského ráje. K tomu ze západu sem budou tlačit azylanty - negry, araby.  My z východu budeme mít 7 let zaracha na volné přestěhovávání se na Západ. A ten zarach je hlavně z důvodu obav z cikánů, o čemž pochopitelně oficiálně nic se nepíše, ale stačí vzpomenout na britské celníky v Ruzyni.
 
Dnes jsem byl v bance GE Capital a vypadá to, že ta banka převzala od pošty vyplácení soc dávek - asi pošta nestíhá. Bylo tam černo, dyliny z hejnem harantů se sraly až k přepážkám, řev, kravál, kolem banky tlupa cikánů (zajímavé, že k přepážce jde vždy cigna s hejnem harantů, morgoš se drží v ústraní - jsou tak zřejmě zvyklí ze sociálky, předstrkovat matky s fakany), neustále pobíhání dovnitř a ven, lidi ve frontě u pokladny zírali co se to děje, cikánstvo se chovalo jako by tam bylo samo u své bajdy na dvorku - k zeblití. Musel jsem to trpět 20 minut, anžto jsem měl zablokovanou kartu do bankomatu. Těch 15-20 procent morgošů si může každy vyzkoušet v aussig, ale celkově to bude za těch 15 let mnohem, mnohem horší. V Řecku
0/0
19.8.2003 9:38

Your Daddy

wtf?
Co dela mezi tema vyholenejma mozkama ta manicka? A jak je mozny ze dostali podminku? Co je to za pravni stat? Do basy s rasistama.
0/0
19.8.2003 0:58

Želva

Re: ČVO
Ty svi.ě jedna. Cikáni jsou mor, nemoc a my sme lék. Ty deb.le my tě chráníme. Uvědom si že si čech a važ si toho! Přečti MOR pozpátku a uvidíš co ti vyjde. A mimoto. Cikáni nejsou rasa ale národ, takže se nejedná o rasismus. A soudě podle tvé inteligence ani nemáš základku tak se do toho nepleť. Do bysy s tebou. Aby sme si tě nenašli. Česká vlastenecká organizace.
0/0
19.8.2003 15:30

Ales

Jo maji
to tady ti cigosi dost polepeny. Kdyz neco provede cigos tak v diskuzi vsichni zacnou nadavat na cikany, kdyz se neco stane cigosovi tak taky zacnou vsichni nadavat na cikany. Cimpak to asi bude???? Meli by se cigosi a vsichni ti jejich zastanci vazne zamyslet, a taky by se meli zamyslet ostatni jestli to kdyz cigos napadne bileho neni nahodou taky rasismus, ono se totic moc dobre vi, ze cikan cikana nesmi okrast nebo rovnou zabit protoze by to byl prohresek proti pravidlum cikanske komunity. Takze cokoliv nam udela cikan je to vzdycky kvuli tomu ze jsme bily, a to je rasismus.
A popravde receno, resistickych trestnych cinu kdy cikan udela neco bilym je mnohonasobne vic (mozna mnohodesetinasobne vic) nez kdyz bily udela neco cikanovi, uz vubec nemluve kdyz to udela proto ze je cikan a ne ze to nekdo navlikne na rasismus (viz. prispevek nize).
0/0
18.8.2003 11:13

alenaalena

no nevím,
moji kamarádku se v tramvaji pokusila okrást cikánka.Naštěstí ji chytila s rukou ve své kabelce, a protože s sebou měla téměř dospělého syna - podařilo se jim cikánku chytit a dotáhnour na policejní stanici. A co myslíte, že se stalo? Moje kamarádka byla obviněna  z rasizmu a omezování osobní svobody, zachránilo ji jen to, že ta cikánka byla několikrát trestaná recidivistka a při krádeži bylo chycena znovu a tentokrát byla  v době soudního jednání v lochu. Nebýt toho, tak šla sedět moje kamárádka. Takže, bůhví jak to tenkrát s tím cikánem bylo.Podle těch podmínek, soudím, že si totéž myslel i soud.
0/0
18.8.2003 10:03

Ales

Re:
A to ji obvinili ti policajti, nebo nejaka svoloc "zmocnena pro lidska prava" typu Uhl, Havel a spol.? Spis bych to typoval na ty zmocnence pro prava verbeze, ze by byli policajti zase az tak blbi se mi nezda, vzyt s cigosema maji "dobre" zkusenosti. I kdyz tady se chcipakum z EU a mafii mrzackeho bohu dik uz expresidenta Havla podarilo udelat takovou atmosferu strachu, ze cigosum projde uplne vsechno.
0/0
18.8.2003 11:06

alenaalena

Re:
no ti policajti tu cikánku tenkrát zas pustili, poté co sepsali protokol - a ani k tomu nejevili moc ochoty, když se tedy "nic nestalo", ale trestní oznámení podala ta cikánka, ale naštěstí ji pak sebrali pro něco jinýho, asi okradla někoho důložitýho, takže v době soudu byla v lochu a ten původní protokol ti policajti naštěstí neztopili a Ivana měla u sebe kopii. Takže soud žalobu zrušil.
0/0
18.8.2003 11:53

Ales

Re:
Diky za vysvetleni. Ja to tusil .....
Jeste ze tak krava nezacala tvrdit, ze ji ten "ohavny rasisticky cin" natolik psychicky poznamenal, ze musela slohnout dalsich 30 penezenek aby se tak odreagovala jejich "etnickym folklorem".
0/0
18.8.2003 12:43

alenaalena

Re:
samozřejmě, že to tvrdila - Ivana se tím, že ji chytla s rumkou vwe své kabelce a následně ji dotáhla na policii dopustila napadení z rasových důvodů a omezování osobní svobody té cikánky. Držela ji totiž se svým synem pevně natolik, že ani její (cikánčini) příbuzní, kteří se zároveň vyvalili z tramvaje, nevytrhli, přestože na Ivanu a jejího syna plivali, štípali je , kopali do nich a vyhrožovali jim smrtí. Na policii je doprovodit však nešli - divné co? Mohli unisono dosvědčit, že jeasně viděli, jak ta cikánka vůbec nekradla.
0/0
18.8.2003 13:05

Ales

Re:
To je naprosto typicky projev jejich primitivismu a zaroven naprosto pitomeho mysleni. To je docela odvazna zenska kdyz se jim takhle prez jejich vypady postavila, skoda jen ze to nebylo korunovano internaci te cigosky a koneckoncu ta jeji familie za ty kopance taky mohla skoncit v base kdyby se to vzalo za spravny konec (napadeni, vytrznost ...). Bejt to ja tak bych se mozna v takove situaci (kdyby do mne nejaky cigosi kopali a plivali na mne) neudrzel a zacal to rovnat teleskopickym obuskem, mozna bych je i postrikal peprakem, ale je mi naprosto jasne jak bych pak asi dopadl diky pomoci "spravedlnosti" (neprimerena obrana, mozna i utok s rasovym podtextem a uz bych se vez). Co na tom, ze bych takhle srovnal i bilyho kdyby to udelal .....
Oni cigosi jsou primitivove na ktere staci poradne zadupat a hned maji nadelano v gatich, ale problem je, ze to zadupadni se bohuzel pak obrati proti dotycnemu diky takovym ruznym zmocnencum pro "lidska prava" co se v tom zacnou stourat. Policajtum je to nakonce jedno a soudce nez by se nechal nekde vlacet to radeji odsoudi v jejich prospech. Takze cigosi toho evidentne zneuzivaj a vyskakujou si jak kdyby byi buch vi co. Driv clovek nesmel dat po hube komunistovi z ulicniho vyboru, a tet se k tumu jeste pripocetli cikani.
0/0
18.8.2003 13:25

alenaalena

Re:
no nebylo to vůbec jednoduchý, protože tu cikánku nakonec opravdu zašili - tedy za jinou krádež, tak jí přidali i ten pokus o krádež, který nahklásila Ivana a tu pak pozvali k soudu svědčit. No, nakonec to vypadalo, že snad zavřou Ivanu.Když tu cikánku poznala a řekla, že je to ona, tak se Ivany zeptali, zda si uvědomuje, že její /tedy Ivaninou/ vinou půjde ta cikánka sedět, ale co se stane s jejími dětmi?A zda si je /Ivana/ vezme na svědomí/ - tak ji řekla, že sedět půjde proto že kradla, a že v té kabelce měla výplatu, a kdo by se staral o její děti, kdyby se jí krádež podařila.Tak jí řekli, že dostane pokutu pro pohrdání soudem.Pak se ozval obhájce a řekl, že kabelka byla zavřená jen na zip, čímž svědkyně přímo sváděla obviněnou ke krádeži.Tak Ivaně vynadali, jaktože nosí kabelku na zip.A když tato řekla, že do toho nikomu nic není a že ta cikánka prostě neměla v její kabelce co dělat, byla obviněna z rasistického útoku.Ivana nikdy neměla rasistické sklony, je věřící a tolerantní člověk ale po tomhle soudu mi sdělila, že příště na žádnou policii nepůjde a "tu krávu rovnou zbije" a to řekla ženská, která v životě nedala ani pohlavek svým dětem. 
0/0
19.8.2003 9:46

BlackMarket

zamyslete se...
koukam, ze cesi jsou opravdu jeden velkej rasistickej narod. cigose taky nemam v lasce, ale odsuzuju to, kdyz nekdo zmlati nekoho za to, ze ma jenom jinou barvu kuze. ne vsichni cigosi jsou spatni a treba zrovna tenhle cigos neudelal nic zlyho. kdyz uz nekoho kopu do hlavy, musim k tomu mit jinej duvod, nez jenom to, ze je to cigan.
0/0
18.8.2003 6:41

Ales

Re:
Pravdepodobnost, ze zmlatili slusnyho je s bidou 1%. A vzhledem k tomu, ze to bylo na Palmovce tak se da s jistotou rici, ze "poskozeny" byl smejd a tudiz je mi to volny co se mu stalo. Az bude mezi cikanama jen takova kriminalita jako mezi bilyma tak mne teprve zacne zajimat jestli nejaky cigos dostal nakladacku nebo ne.
Ono totiz i kdyby ti ctyri vedeli ze je to peknej smejd tak kde je psano, ze to "pravdomluvne necenzurovane" iDnes napise.
Zajimave je, ze kdyz tech 30 cikanu "hrdinsky" zmlatilo 4 plavciky tak nikdo nenapsal ani jedno jmeno z tech 30, ale kdyz je to naopak tak hned padaji jmena div ne i s adresou.
0/0
18.8.2003 11:02

Ales

vzkaz pro cikany
Dekujeme, odejdete ..... zpet odkud jste pritahli.
Ja si hodlam poridit plynovou pistoli a pak si nekdo neco zkuste.
0/0
17.8.2003 21:43

mad.jan

víc trestat i cikány
za napadení čechů
0/0
17.8.2003 20:17

cech

cechy cechum !!!!!!!!
0/0
16.8.2003 23:08

franta

Re:
a Morava Moravakum
0/0
17.8.2003 12:13

Pepa z Depa

Hurá Hurá Hurá!
Třikrát hurá "poraženým"! Ať se ty zazobaný soudci někdy projdou temnýma uličkama! Ti maskovaní tam ho okradou, jim něco vrátí a je odsouzenej... Tak kde sme? V BORDELU! Do plynu, bratře Lojzo ;)
0/0
16.8.2003 14:21

Želva

Osobně se znám s jedním z odsouzených
Osobně se znám s jedním z odsouzených a rád mu předám vaše díky. Cikáni sou nepoučitelný a když s nima neudělá nic stát tak my. Vykopejte je ze země!
0/0
16.8.2003 9:12

Najdete na iDNES.cz