Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

V Pekingu skončila epidemie SARS

Choroba SARS je na ústupu. Posledních 12 lidí, kteří se v pekingské nemocnici léčili se syndromem akutního respiračního selhání, se uzdravilo. V Pekingu tak skončila epidemie této záhadné nemoci. Také Hongkong si oddechl. Pacienti, kteří byli hospitalizováni kvůli příznakům SARS, měli pouze chřipku.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

znalce

Chemtrails - nebeská šachovnice
Clifford E. Cranicom je čelným aktivistou a výzkumníkem na poli chemických pruhů, kreslených na obloze tyskovými letadly (známo jako „chemtrails“), s mimořádnou profesionální průpravou a ohromnou lidskou, profesionální a vědeckou integritou, jehož přístup k tomuto tématu spočívá na striktně vědecké metodě. Při své práci dává přednost termínu "aerosolování", zatímco ostatní aktivisté používají pojmu „chemtrail sprayings“ (chemické sprejování). To vše je více než dobrý důvod k znepokojení nad obsahem článku, který zveřejněnil 26. července na své webové stránce. SCHŮZKA Clifford E Carnicom 26. července 2003 Nedávno došlo k setkání výzkumníků chemtrails s dobře informovaným vojenským zdrojem. dentita obou stran musí být chráněna. nformátor, který má detailní znalosti přinejmenším jednoho aspektu aerosolových operací, prohlašuje následující: 1. Operace je společným projektem Pentagonu a farmaceutického průmyslu. 2. Pentagon chce na nic netušícím obyvatelstvu testovat možnosti přenosu nakažlivých chorob pro válečné účely. ylo uvedeno, že SARS zklamal očekávání, protože se předpokládala úmrtnost až 80%. 3. Farmaceutický průmysl vydělá triliony na léčivech, záměrně navrhovaných tak, aby po podání obyvatelstvu vyvolávala fatální i nezhoubné nákazy. 4. akterie a viry jsou vysoušeny zmrazením a pak naneseny na jemná vlákna k distribuci. 5. Kovové součásti vlákna obaleného zárodky zahřívají sluneční paprsky, které tak vytvářejí dokonalé prostředí pro baktérie a viry, které se neseny ovzduším rozbují.  6. Většina takto sprejovaných zemí nemá ani tušení o těchto aktivitách a nikdy s nimi nesouhlasily. Zdroj uvádí, že jednou ze součástí distribučního systému jsou letadla komerčních leteckých společností. 7. Většina "hráčů" této fatální hry patří mezi staré přátele a obchodní partnery ushe seniora.
0/0
29.7.2003 12:20

znalce

Re:
8. Konečným cílem je kontrola veškerého obyvatelstva prostřednictvím řízeného precizního rozprašování drog, nákaz, atd. 9. Lidé, kteří se pokusili vyzradit pravdu, byli uvězněni nebo pozabíjeni. 10. Toto je nejnebezpečnější a nejtemnější období, které jsem zažil za všechna ta léta kdy sloužím této zemi.
Carnicomova stránka AEROSOL OPERATION - CRIMES & COVER-UP je na adrese http://www.carnicom.com/conright.htm Poznámka Za "chemtrails" jsou považovány kvázi-kondenzační pruhy, vznikající po průletu vojenských i civilních proudových letadel. Podle výzkumníků se však rozptylují úplně jiným způsobem. Sprejování se vyznačuje "malováním" pravidelných vzorů na obloze, které často tvoří jakousi šachovnici jako na přiloženém obrázku. Další příklady jsou k vidění na shora uvedené adrese. Jiný než shora uvedený důvod pro takové poletování a mrhání palivem si lze jen opravdu těžko představit... Má-li Carnicomův zdroj pravdu, jedná se o naprosto bezprecedentní zločin, který by neměl být tolerován. Co na to naše výzkumné ústavy?
0/0
29.7.2003 12:21

Lucie

Doufejme, že Číňani nechají cibetky na pokoji!
Pokud nebudou Číňani zase hromadně konzumovat cibetky, tak může být pokoj. Doufám, že po této zkušenosti raději zůstanou u rýže.
0/0
29.7.2003 9:13

zmutovana paprika

Re:
at ti bolsevici radeji nechaji na pokoji tibet
0/0
29.7.2003 10:21

ještírek

Re: Nenechají, jenom je líp provaří
http://www.chelonia.org/Articles/China/china64civet.htm
0/0
29.7.2003 14:02

fraktal

Sezonni zalezitost, na Vanoce zase ta zabava zacne.
0/0
29.7.2003 8:55

Najdete na iDNES.cz