Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Střelce i syna chytili v pražské restauraci

Policie dopadla v Praze Ladislava Pacovského, kterého podezírá z úterní trojnásobné vraždy v Litvínovicích na Budějovicku. "Seděl i se synem v zahradní restauraci. Měl u sebe pistoli," řekl iDNES šéf policie Prahy 3 Jiří Neuwirth. Dvojici dopadlo zásahové komando.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Jan Kraus

Gross - arogantní prase
Hanebnost je, když se ministr vnitra místo ochraně obyvatel věnuje privatizaci hnědouhelných dolů a upevňování své moci. Doufám že to arogantní prase brzo z tý kachlíkárny někdo vykope.
0/0
31.7.2003 11:24

Martin

ODSČM komentuje
Že do toho Grossovi kecá Klas, to beru, je to jeho oblqast zájmu, ale že se i dohohle míchá Tlustej soudruh, kterej ho*no umí (ani volat mobilem ne), to je už trochu moc ...
0/0
28.7.2003 9:54

rad

policie
Poslanec Klas se rozčiluje, že PČR nechrání svědky a příbuzné zavražděných, ale to, že policie DVA ROKY ingnoruje trestný čin nebezpečného vyhrožování, to ho nechává chladným. Totéž platí i v případě toho posekaného psychologa. Policie si jen válí šunky a čeká, až to občané vyřeší za ni. Gross je arogantní spratek. Jdu si udělat zbrojní pas.
0/0
27.7.2003 9:54

Václav Sedlák

Otazník nad státem
K čemu je dobrý stát, který nedokáže ochránit své obyčejné občany před násilníky? Sám mám s naší policií, státním zastupitelstvím i soudy tu zkušenost, že udělají vše pro to, aby nemuseli dělat nic. Odsloužit šichtu, shrábnout peníze a nepálit si prsty, tak to je filosofie snad většiny z nich. Narazil jsem i na světlé výjimky, ale celkově v tento systém nemám žádnou důvěru. Případ těch dvou ostrostřelců mi to jen potvrzuje. Nedivím se ministru vnitry, že místo tragedie nenavštívil, žádné politické body by si tam nenahonil, naopak by tam mohl nějakou slíznout. A po zásluze. 
0/0
26.7.2003 19:14

Derry

S tím člověkem
jsem kdysi pracoval ve výpočetním středisku. Typově vyčůránek s hochštaplerskými sklony. Ale že by se stal mordýřem, to bych nikdy neřekl. Asi se mu zpřeházely šňury na prádlo.
0/0
25.7.2003 20:36

MAMBO-BAMBO

TAK MAM UDEALNY TEN EMAIL A BUDU TADY DISKUTOVAT
MAMBO-BAMBO
0/0
25.7.2003 16:31

vase kurpi

Jako moje tchyne
Moje tchyne take nesnasi vsechny lidi krome svych deti a snad sveho manzela.
A mysli si, ze nejlepsi je ona, ale nema k tomu vubec zadny duvod.
0/0
25.7.2003 13:48

Alois

Re:
Ja ji asi znam :)))
0/0
25.7.2003 21:38

Uda

Novinky
Policie v Olomouckém kraji vyšetřuje jeden z největších případů počítačového pirátství v posledních letech. Třiadvacetiletý softwarový pirát z Prostějova údajně svými aktivitami způsobil škodu přesahující 40 milionů korun. Podezřelého muže vypátrali policisté s pomocí agentury Software Security (SWS), která sdružuje zdejší významné producenty počítačových programů a her. Škoda 43 453 526,60 ,-
!To je zprava k diskusi.
0/0
25.7.2003 12:32

Uda

Re:
To by se za komundiru taky nestalo.
0/0
25.7.2003 12:33

Vendula

Strelec
To by se za komunismu nestalo. Proletari spojte se.
0/0
25.7.2003 11:35

krakonoš CDN

Re: zatím bude stačit, když si spojíš Vendulo kolena!
0/0
25.7.2003 11:52

Lucie

Je to teď úplně jedno...
....co předvádí naši politici. Podle výrazu toho vraha už měl dávno sedět. Je to blázen. Škoda že policie nezasáhla dřív proti jeho řádění ve vesnici a neposlala ho na psychiatrické vyšetření, pčotože z toho už by se nemohl vrátit. Koukněte se mu do očí....
0/0
25.7.2003 11:33

mako

Re:
Psychiatrická klinika 1.LF UK
Ke Karlovu 11
121 28 Praha 2
 
Určitě již napjatě čekají na nového přednostu... A pokud je někdo schopen šmahem provádět podobné diagnózy z jedné ne zrovna kvalitní fotografie...
Nehodlám komentovat události, které se staly - ale tento stupidní výrok mne donutil k reakci - uvědomte si prosím, že i matka Tereza může na vhodně "nevhodné" fotografii vypadat jako masová vražedkyně trpící čímkoliv od maniodepresivní psychózy po nadměrné množství polucí... uff
 
0/0
25.7.2003 16:25

ODSud pod sud

Ať aparát využije pravomocí
Možná by bylo dobře, kdyby policie a soudy konečně začaly využívat své pravomoce a přestaly se vymlouvat. Známá věc s Al Caponem, když to nejde přímo, lze to jinak, se dá přece aplikovat téměř vždy. Advokátům by občas nějaké pohrdání soudem také nezaškodilo a ono by to všechno začalo šlapat jinak. To by ovšem v čele MV nesměl stát komik, prakticky se tam naši komici střídají.
0/0
25.7.2003 7:57

Vašek

Rezignujte!
Šéf místní policie či příslušný státní zástupce, kteří nebyli schopni využít všech zákonných možností, aby během několika let zastavili nebezpečného psychopata a nechali tak de facto zavraždit 3 lidi, by měli okamžitě rezignovat. Nedělám si iluze, že zákony jsou dokonalé, ale spíše si myslím, že si všichni z tohoto rčení dělají alibi a kryjí si záda, aby nemuseli nést osobní zodpovědnost a riziko za svá rozhodnutí.
0/0
25.7.2003 7:54

jana

Re:
a co udělala grossova policie?? pokud by náhodní lidé policajty na toho vraha neupozornili tak by běhal po republice a mohl by se klidně do té vesnice vrátit a postřílet ještě další.. takže v tom měl Klas pravdu- policie vždy vše řeší až 24 hod po dvanácté...případně jako v Karlovýcg varech polisajt ještě dá vrahovi svou pistoli / viz zastřelený řidič kamionu co mu kradli naftu../
0/0
25.7.2003 7:54

Newman

Re:
Ty jsi Vendo ale kretének.
0/0
25.7.2003 8:15

Venda Benda

Re:
Ale ale Novýmuži (nebo americký Nováku)? Asi taky patříš k těm co vykřikují, kdo nejde s námi, ten jde proti nám, že.
0/0
25.7.2003 8:22

Maxa2@seznam.cz

Re: Venda Benda
Další psychopat z příznivců ČSSD se zase ukázal. Zajímalo by mne, co by pan Venda Benda dělal, kdyby se to dotklo jeho rodiny. Pan Gross se ukázal jako ubožák. Jestliže má na starosti resort policie, tak nechť ta pracuje jak má. Elitních složek policie si velice vážím, ale ta pouliční směska policajtů je dobrá tak leda do počtu. Nedělají vůbec nic a přitom se chovají jako chudinky. Až Vás někdo okrade, vykrade auto či něco podbného, tak pak poznáte jaká ta policie skutečně je. Po měsíci to odloží a Vám nezbude nic jiného než oči pro pláč. Pan Gross by si měl konečně uvědomit, že ta kritika byla správná. Myslím však, že pan Klas přeci jenom trochu mírnit slova. I kritika se dá říci jiným způsobem.
0/0
25.7.2003 8:38

Venda Benda

Re:
Jsem rád, že uznáváte, že Klas měl volit inteligentnější způsob kritiky. Pokud jde o vykrádání, tak zase já musím uznat, že vše probíhá tak, jak tvrdíte. Stalo se mi to asi před 2 měsíci a již mám k dispozici rozhodnutí o odložení věci. Já to ale beru jako daň zlodějskému systému a jejich ochraně založené ODS.
0/0
25.7.2003 9:44

Maxa2@seznam.cz

Re: Venda Benda
Vážený pane, zlodějna byla před ODS a bude i po ODS, takže neříkejte, že to založila ODS. Toto jsou řeči převzaté z ideologie namířenou proti této straněa jak vidím, tak i Vy jste ji podlehl. Musím však konstatovat, že v dnešní době kdy se krade cokoliv, kdy děti jsou schopny zabíjet i vlastní rodiče kvůli zisku, by policie měla fungovat tak jak má. Pokud člověk zodpovědný za tento resort není schopen ho uřídit, pak zbývá pouze jedno východisko. Nechť to přenechá někomu schopnějšímu a sám opustí svůj post.
0/0
25.7.2003 10:17

Venda Benda

Re:
Vážený pane, je sice pravda, že zlodějina byla před ODS a bude i po ní. Skutečnost, která je zcela zřejmá není ideologie, které by někdo mohl podléhat. Je však skutečností, že po r. 89 byla řada zákonů koncipována tak, že přímo nabádala k tomu, aby se kradlo a rozkrádalo. Největší podíl na tom pak skutečně má ODS a další pravicové strany, protože v té době měly v parlamentu pohodlnou nadpoloviční většinu a pokud opozice něco namítala a i když následně bylo zjištěno, že to byly správné námitky, byla zesměšňována. Ze stejného důvodu by nebylo správné, aby tato strana vládla. Rozhodně se nezměnili, spíš začínají mít absťák z nedostatku moci.
0/0
25.7.2003 11:04

bbb

Re:
to Benda: Jedna strana má absťák, druhá zase megalomanské myšlení a opojení mocí. Na rozdíl od té první , ale stále operovala sociální politikou před volbami, aby nalákala na ten svůj bývalý absťák co nejvíc voličů.
0/0
25.7.2003 11:45

Venda Benda

Re:
ČSSD nemohla mít žádný absťák, protože byla ve vládě i minulé vol. období. ODS má absťák protože už druhé volební období působí v opozici. Na jejich působení ve vládě lze vzpomínat jen s hrůzou a všichni si dobře pamatujeme jak ta jejich vláda dopadla - byly předčasné volby. Období jejich vlády bylo obdobím úpadku, demontáže všeho co fungovalo a zlodějin. Jen zloději na to mohou vzpomínat s nostalgií. Podle mě se to mělo udělat celý jinak. Ne, že se vše zcela uvolní a kraď, ale spíš se mělo uvolňovat postupně a zároveň hledat meze, kam až se to může pustit. Ale protože ekonomové stále utíkali před právníky dopadlo to tak, jak to vypadá dnes. Když se vláda snaží tomu dát nějaký řád a mantinely, tak je to mnohem těžší a všichni zloději řvou, že se jim brání v "podnikání".
0/0
25.7.2003 12:50

alkor

Re: Bendo
nejsi to ten, co jsi nám tuhle vnucoval články o Ježíši a mimozemskejch? teď jsi se dal na politiku a hned je vidět, jakej jsi truba
0/0
25.7.2003 9:48

Petr

Ubohost ?
Ačkoli jsem nikdy do diskuse nezasahoval, tentokrát si neodpustím malý příspěvek. O případu něco vím a jen se ptám. Jaká slova jsou dostatečně tvrdá pro fakt, že zmiňovaný střelec již delší dobu své okolí terorizoval a přímo vyhrožoval likvidací občanům s nožem v ruce. I přes oznámení občanům na policii o tomto faktu se nic nestalo. Tři jsou mrtvi. Byla slova pana poslance Klase dostatečně tvrdá? Když bývalý ministr Tvrdík prohlásil, že se obává o svůj život , okamžitě dostal ochranku. Jsou opravdu slova pana poslance Klase moc tvrdá ? Vrah věděl, že jeden z pozůstalých má jeho fotografii. Žádná ochranka. Opravdu byla slova pana Klase moc Tvrdá? Já říkám ne. Žádná slova nejsou dostatečně tvrdá, pakliže jde o liknavost, která ma na svědomí lidské životy. I ta nejtvrdší slova jsou na místě , pakliže se něco podobného již nebude opakovat a budou zachovány lidské životy.
0/0
25.7.2003 11:33

Olda

To: Helena
Díky za odpověď. Neměl jsem na mysli přístup Policie. Občan má právo na určitý servis od státu. Tohoto esrvisu se mu nedostalo. Policie nemá potřebné zákony, poslanci tvrdí, že mají, soudci soudí jak uznají za vhodné. To občana přece nemusí zajímat. Za jeho případnou újmu je zodpovědný stát.
0/0
25.7.2003 7:14

Ivan

Gross - Kašpar, tedy něco jako "velký kašpar"
policie je v tomto státě neřízený orgán, který si dělá co chce a nedělá co nechce. Je impotentní jako její šéf. Zasahuje nejdříve, až když je už průšvih. K čemu žádá vyšší pravomoce, když pro občany zdaleka nevyužívá ani těch, již tak dost silných, které má, je nabíledni. S použitím Špidlova slovníku, má VKP (vysoký korupční potenciál) a nechuť k práci. Teď prý vláda vymýšlí, jak ochránit občany před perzekucí ze strany spoluobčanů. Co takhle vymyslet funkční policii, koloťuku Grossi?
0/0
25.7.2003 6:49

Last moment

Mohlo to být horší
Naštěstí tam nezasahovali stateční experti na psí výkaly v uniformách národem velmi milované městské policie. Teprve pak by to byl ten pravý český folklór.
0/0
25.7.2003 2:23

Re:
Neřekl bych. Nepřijde mi, že by ubylo hoven od psů v parcích a na ulicích. Pořád je víc blbců a sobců se psem, než v uniformě městké policie. Nemyslíš?
0/0
25.7.2003 7:19

Thyronx

Policejni stat
Policejni stat je ten,kde se Policii davaji velke pravomoci a velke penize.Samozrejme na ukor pracujicich.To se snadno muze stat prave v CR. Pravomoci velke nemaji, ale penize mit budou.Kvalifikace je asi hodne nizka a s ni kvalita odvedene prace a uspesnost v reseni pripadu. Nektere pripady smete policie pod koberec a nektere az soud. Tomu se pak rika bordel. Bezvladi a neduvera obcanu k Policii.A kdyz verejnost nespolupracuje s policii, tak to muze zabalit.
0/0
25.7.2003 0:17

Thyronx

Vecne pripominky a delaji mi radost.
Myslim ze odhadovana preference CSSD a koalice nemuze byt 20%.Mam pocit ze ted je sotva 10% a to budou jen ti co prizivuji na soucasne vlade. Tahle vlada to ma fakt tak do konce roku.
A verte takoveho Grosse podrazi vlastni lidi.Jejich neschopnost a lhostejnost. Kdyz se clovek zamysli nad vyberem schopnych lidi do vlady CR,je to asi bida. No vyhraje to ODS a pral bych jim aby tam aspon poslali schopny odborniky.Ekonomy a udelali neco pro lidi.Aby se lidi bez obav mohli sverit policii a aby ji neignorovali jako dnes. Priznejte se,kdyz Vam nekdo neco ukradne,kolik z Vas se obrati na Policii? Kolik jich to vzda,protoze by to stejne nevyresili a smetli to pod koberec? Neoznamuji se ani takove ciny jako znasilneni,ublizeni na zdravi,fyzicke zneuzivani v rodinach,sikana na skolach,..lidi ziji v strachu a boji se po setmeni ven.TO NENI DOBRA VIZITKA MINISTERSTVA VNITRA. Jaka je asi uspesnost Ceske Policie v reseni kradezi aut? Kolik se jich najde a co se pro zlepseni dela?
Kolik zivnostniku dnes plati "vypalne" pred ocima ceske policie? Nakonec jeji cinnost spociva v mereni rychlosti nekde za rohem a vybirani pokut za druhym.To je trochu malo pane Grossi.
0/0
25.7.2003 0:12

FlashLight

Odkud jsi přišel, ubožáku?
ODS už jednou vládla, ukázala, jak schopné odborníky má a ten hnůj, ve kterém žijeme nastartovala ODS...! To abys věděl co tu vládlo před socanama....no, vlastně i s nimi...Tak se srovnej...Na druhou stranu Grossova činnost je tak trochu kriminální, ale to posoudí dějiny, i když soud by byl lepší...
0/0
25.7.2003 9:14

Silvestr

klas je taky dobrej komik,
ti jeho modří ptáci byli taky dost dlouho u koryta, tak proč už tenkrát neudělali funkční zákony a nepostavili do lajny policajty? za to že je dneska policie naprd nese stejnej díl ods a čssd.
0/0
24.7.2003 22:34

Nasrany

Moje tchyne
Moja tchyna to je svina, ze se jen tak nevidi.
0/0
24.7.2003 21:31

Ixikoj

Ale pane ministře...
Kří ten kdo má strach. Byl na vás dnes v parlamentu úžasný pohled. Pozorovali jsme váz z galerie pro novináře a co jste předváděl byly těžký trapas. Vy jste se tam málem vzteky rozbrečel jako malý parchant. Vy se skutečně máte čeho bát. Až půjdete od válu třeba to na vás konečně všechno praskne. Třeba  vaše účast na privatizacvi Mostecké uhelné, Sokolovské uhelné, ČEZU, a podobně. Třeba taky někdo konečně  skočí po sociálnědemokratické firmě IDOS, přes kterou perete peníze pro sebe, Buzkovou a spol. A vaše chot je už taky zralá na kriminál, firma které ji platí sedmdesát tisíc měsíčně musí být hodně bohatá, protože vaše Š árka pro ni nikdy nehnula ani prstem, a zaměstnancem je jenom na papíře. Taky byjste mohl vysvětlik kolik milionů jste přetáhl v roce 1992 - 1993 do ČSSD z Fondu dětí a mláděže, protože jste  v období kdy se tam nějvíc kradlo dělal předsedu fondu., což už dnes téměř nikdo neví. A vaše kontakty s hlavou ruské mafie Babičem jsou skandální už v samé podstatě vaší funkce. A co zneužívání pravomocí veřejného činitele?? Vy totiž pane ministře používáte výkonný aparát ministerstva vnitra k soukromé válce s BIS, která  zase hájí soukromé mocenské zájmy Vladimíra Špidly.  Devět tisíc odposlechů instalovaných v minulém roce hovoří za všechno. Kdy odstoupíte pane ministře??? 
0/0
24.7.2003 20:57

Patrik

Re:
Velmi s vámi souhlasím.
0/0
24.7.2003 21:57

Silvestr

Re:
když máte tolik důkazů, tak proč jste je nezveřejnil a nepodal trestní oznámení? politici čistý ruce nemaj, ale bez důkazů je to planý křičení. nebo ty vaše důkazy pocházej zase od agentury JPP?
0/0
24.7.2003 22:19

Udo

Re:
na Silvestra: jak tvé jméno naznačuje, píšeš asi ožralej. Jaké důkazy na korupci se asi dají sehnat? Zatloukají obě strany. To, že je Gross popsán dobře, je nabíledni. To, že jako ministr negunguje je rovněž jasné. Je to podprůměrně inteligentní šášura, se silně namasírovaným egem, kterého si ve funkci drží ti, jejihž jména jsou profláklá z dob současnývh i minulých. Silná osobnost by byla daleko hůře řiditelnou loutkou. Proto se ve funkci ministra vnitra vyskytují trubové typu Ruml a Gross.
 
0/0
25.7.2003 7:04

Z.A.B.

Re: Silná osobnost!
Měl by se vrátit ministr Čermák, to byla silná osobnost!
0/0
26.7.2003 10:32

jarda

Re:
Možná,že by mohl už konečně přiznat ,kdo za něj udělal diplomovou práci,která stejně byla silně podprůměrná. (jenom proto,aby nikdo nepoznal,že jí netvořil sám)
0/0
25.7.2003 13:41

Kass

Je mi blbe
Ja nevim cim to je. Clovek pracuje, plati dane a neukradl by ani rohlik. Ale kdyz vidim s jakym klidem me ti lidi okradaji [Zeman, Milos Zeman, Lachnit, Kalousek aj.] , jak drancuji vlastni zemi, jak chrochtaji blahem, jak nestoudne se cpou cizim, tim co naloupili a vydrancovali, tak si rikam, ze jsem asi blbej. Kde se to ve vas bere panove [ale asi i damy], jak to ze s takovym klidem, tak s prehledem jste se zmenili a nestydite se loupit a rikat: "Ja nic, ja zakon neporusil." Co se s clovekem stane, ze uz se nestydi rano koukat do zrcadla? Copak si opravdu najednou pripada chytry a ne jen vycurany ? Pripada si schopny a ne jen bezohledny ? Jak se to stane, ze se Zeman kouka na svoji drahu premiera a nevidi dalnici do Ostravy a internet do skol? Jak se to stane, ze Klaus nevidi podvody ohledne kuponovky, rozkradeny majetek a vytunelovane banky ? Kdy je ten okamzik, kdy si clovek uz nepripada blbe jako kdyz ukradne rohlik? Kdy zacne doma rikat: "Mamo, hadej kolik melounu jsem za ten podpis dostal."? Zacina to na urade, kde se urednik pohne az kdyz se k nemu pohne naducana obalka? Nebo potom v parlamentu? Nebo na ministerstvu? Kdy se z cloveka stane zlodej, ktery sve sprostarny zakryva "zakony". Vsimli jste si nekdy "bratri a sestry Cesi a Cesky ", ze vsude na svete jsou soudy, jen v Cesku se zduraznuje NEZAVISLE SOUDY? Cim to, ze kdyz vam v Cesku reknou, ze nezavisly soud rozhodne, mate pocit, ze vam rika: "Polib mi pr..."
0/0
24.7.2003 20:50

CheHumrevara

Invaze do USA !!!
 
Zpravodajství humří televizní stanice LCN (Lobster Cable Network):
 
Humří invazní síly během odpoledne zcela ovládly New York City, nyní postupně vyklízejí pozice a pokračují v útoku severním směrem. V jejich patách postupuje tajná humří policie GEHUMRO a zatýká a vyslýchá langusty a osoby podezřelé ze spolupráce s Rybářsko-labužnickou koalicí (RLK).
 
Obrněná pěchota Humří svobozenecké armády (HOA) dnes vpodvečer širokým obchvatem dobyla armádní akademii West Point severně od New Yorku. Ožralí kadeti americké armády byli právě na večírku s místními roztleskávačkami a jejich ozbrojený odpor byl tedy pouze symbolický. Vzhledem k tomu, že se na prostřené tabuli našlo několik ohlodaných těl našich humřích bratří, byl každý desátý kadet GEHUMREM exemplárně popraven.
 
Humří síly i nadále obléhají město Albany, které je pod silnou koncetrovanou dělostřeleckou palbou. V pravidelných intervalech provádí HAF (Humr Air Force) kobercové nálety na předměstí Albany, do míst největší dislokace místní domobrany. Vzhledem k tomu, že místní Národní garda je složena převážně z tlustých fotrů středního věku - převážně řidičů náklaďáků vyzbrojených vidlemi a louskáčky na humří krunýře, neočekává LCWC (Lobster Cetral War Command) znatelné ztráty.
0/0
24.7.2003 20:48

CheHumrevara

Re:
 
Lehká motorizovaná brigáda HOA dnes okolo 19:00 SEČ na pontonech překonala Lake Champlain a překročila tím hranici státu Vermont. Naši humři se už nemohou dočkat javorového sirupu a pořádné lyžovačky.
 
Další zprávy přineseme ve večerní relaci. 
0/0
24.7.2003 20:50

Petr Vaněk

doplněk
adresa: Petr Vaněk, Plzeň
0/0
24.7.2003 19:43

eliska

Re:
adresa: Petr Vaněk, Plzeň
Jsme 100 m od Kubanskeho pobrezi, ale nevim zda se nam podari slapnout nohou na pevninu.....mnoho srdecnych pozdravu vam vsem ve spolek.....
0/0
24.7.2003 20:05

socialni demokrat

Re: achtung
davej si na kube bacha: saddam leze z diry, vystrkuje kniry (a navic mu krutaci zabili "svetlo jeho oci")
0/0
24.7.2003 20:24

Petr Vaněk

Dopis panu ministrovi
Vážený pane ministře, viděl jsem Váš emocionální výstup v PS, který byl opravdu dobrý. I já starý cynik jsem vymáčkl slzu, když jsem Vás slyšel hřímat "jak se z mrtvol dělá politikum". Ale k faktům: 1) Zemřeli tři nevinní lidé 2) Policii ČR bylo podáno cca 20 stížností a oznámení 3) Policie nekonala 4) Jako ministr vnitra policii velíte Jaký máte žaludek, pane ministře? Kdyby se nejednalo o Vás konstatoval bych, že i prase by se pozvracelo. Petr Vaněk
0/0
24.7.2003 19:41

alfabet

Re: Souhlas
Plně souhlasím s tímto obsahem. Pane ministře Grossi, měl byste se méně opájet politickou a silovou mocí a více se věnovat povinnostem, které vyplývají z funkce, kterou za naše peníze zastáváte.
0/0
24.7.2003 20:56

Najdete na iDNES.cz