Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Chlévák

Jak na to hledět? Oscaru Wildovi říkali přátelé: Tak dlouho si budeš vodit mladé aristokraty do postele, až se pelest utrhne. Básník a miláček společnosti se cítil beztrestným.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Bobeš

Chudák pan Opočenský
Pan Opošenský není zločinec, ale chudák, kterému zatemnil mozek pocit vlastní výjmečnosti, když se předvádí před nezletilými děvčaty. Nevidí, že jim pouze dělá kašpara a  je jim jen pro smích. Pokud se mu dá něco vyčítat, tak je to fakt, že zanechává v hlavách těchto dospívajících dívek vědomí, že chlapi jsou jenom směšní hlupáci. Toto vědomí může do budoucna deformovat jejich vztahy k mužům a svým způsobem jim i jejich budoucím partnerům uškodit.
0/0
30.7.2003 11:03

.

,
0/0
26.7.2003 13:00

strl

pana O. buď zavřít nebo léčit, hlavně rychle
0/0
23.7.2003 10:08

strl

pro Jirku: sebeobrana není vražda !!!
0/0
23.7.2003 10:06

Jirka

Jaká sebeobrana?
Já si na to dobře pamatuji.
Seděl ve svém ateliéru a z televize se dověděl, že skini poblíž dělají nějaký pochod.
Tak si vzal nůž a šel ven.
V úplně jiné ulici, než co se konal ten pochod, potkal nakrátko ostříhaného sedmnáctiletého kluka, a to na druhém chodníku.
Přešel tedy taky na druhou stranu ulice a toho kluka bodl připraveným nožem do srdce.
Ten kluk nebyl skin. Ten kluk na Opočenského ani nemluvil, ani mu nepřekážel v cestě, ani jinak ho neohrožoval. A Opočenský nevypadá jako cikán.
Nebyla to žádná sebeobrana, ani putativní.
Byla to vražda spáchaná proto, aby pan "umělec" měl silný zážitek a byl schopen tvořit "umění".
 
 
0/0
23.7.2003 11:40

astro

Re:
Jistě, ten nakrátko ostřihaný hošík šel se skupinkou mírumilovných přátel ve skutečnosti navštívit svou nemocnou tetičku, když se stal obětí maniakálního pseudoumělce, toužícího po silném a inspirativním zážitku... Jiří, jestli náhodou nejsi taky trošku nehnědlý. Tyhle kecy si nech laskavě od cesty.
0/0
23.7.2003 12:46

Sirka

Re:
Jiste, ono se kopani do popelnic rika pochod. Mily Jirko, zatim si vsichni jeste pamatujeme jak to bylo, a existuji take svedci tohoto pripadu. Nesnaz se z nas delat pitomce bez pameti a rikat nam, ze historie byla uplne ale uplne jinak. Taky veris tomu, ze koncentraky byl jenom vymysl pri psani ucebnic dejepisu ?
0/0
25.7.2003 15:53

Martin

je to zvrhlík
Je to zvrhlík. Jen bych mu přál, aby měl někdy děti a nějaký podobný úchyl jako on, je taky od 14, ev. 12, ev. 8 let zneužíval..
0/0
22.7.2003 14:22

Martina

Re:
Je to zvrhlík, ale stejně ho mám ráda. Na rozdíl od mýho táty mě k ničemu nenutí.
0/0
23.7.2003 1:15

vzteklina

Re: zvrhlík
A martine, jak k tomu přijdou ty "Opočenského děti?" Na ty v zaslepenosti nemyslíš? a nebo budou děti trpět za hříchy svích otců????
0/0
25.7.2003 15:29

Jirka

Co chcete od vraha.
Doufám, že bude v kriminálu sedět s nějakými skiny.
 
0/0
22.7.2003 13:40

Martin

Re:
Myslíte s nějakými nezletilímy? Třeba by se jim to líbilo 
0/0
23.7.2003 1:11

Martin

Re:
Tam patří "ý" překlepl jsem se.
0/0
23.7.2003 1:12

astro

Re:
Co chcete od Jirky? Doufám, že ho na ulici sejme nějakej hákoš...
0/0
23.7.2003 9:51

J.K.

Je to chlévák!
Souhlasím. Jeho chování je společensky nebezpečné a nejedná se jen o nějaké rušení tabu. To si ostatně myslím i o praktikované homosexualitě, ale v případě Opočenského choutek s nezletilými děvčaty, ať už jakkoli fyzicky vyspělými, je to více zřejmé a každý slušný člověk by ho měl považovat za zvrhlíka a škůdce společnosti.
0/0
22.7.2003 12:02

Martin

Re:
Nevím proč by praktikovaná homosexualita měla být zvrhlá a škodit společnosti. Akorát se Vám to nelíbí. Mě by se možná nelíbila Vaše manželka, třeba je hnusná a fousatá. A přesto Vám to nemám za zlé.
0/0
23.7.2003 1:09

J.K.

Re:
Pro upřesnění - za zvrhlost ji považuji proto, že se jedná o uspokojování vlastních choutek zcela nepřirozeným způsobem na základě úchylky, zneužívání pohlavního pudu k těmto choutkám, kde chybí zálkadní přirozený vztah muže a ženy, ze kterého se rodí děti a vzniká rodina, jako základní prvek společnosti. Za své úchylné "naprogramování" tito lidé třeba nemůžou, ale úchylka to je, nikdo nemůže říkat, že není. To je jako kdyby říkali, že je normální, když má židle místo čtyřech nohou tři, Je jasné, že má úchylku od normálu a nemůže plnit základní funkci. Škodí především to, že se lidem na základě liberalismu vštěpuje do povědomí, že je homosexualita také vlastně normální, nikomu nevadí, uzákoňuje se registrované partnerství, které tak vytváří alternativu přirozeným svazkům a zakládání rodiny. Těmto úchylným lidem by se mělo navíc povolovat adoptovat děti a falešně se uvádí, že mohou dobře plnit funkci "rodičů", ba i lépe než rodiče přirození a že to ty děti nemůže negativně poznamenat (představte si opravdové role mámy a táty v normální rodině).- Tomu snad rozumně uvažující člověk nemůže uvěřit!!!
0/0
23.7.2003 13:19

Petr

Re: J.K.
Copak o buzíky. Ti stejně žádný registrovaný partnerství využívat nebudou. Je to ta nejpromiskuitnější část společnosti.
Ale představte si třeba kolektivní manželství. Tři ženy a dva muži - jedna rodina.
Nebo manželství s kozlem nebo ovcí.
A také sadistům by se mělo dostat právo uspokojovat své sexuální choutky svým vlastním způsobem. Když není nepřirozená homosexualita, nemůže být nepřirozený ani sadismus. Nebo třeba nekrofilie.
0/0
23.7.2003 13:30

Petr

Re: J.K.
Taky je docela radostné představit si rozvodový soud homosexuálního manželství.
To bude docela prča - aspoň soudce a advokáti se zasmějí.
 
 
0/0
23.7.2003 13:31

Re:
Čemu? Mimochodem znám dvojici "buzíků", kterým závidím harmonický a klidný vztah už skoro 25 let. Nešišlají, nenosí kraječky, jsou to dva pohlední, dnes už starší muži, sportovci, na kterých bys nikdy nepoznal jejich zaměření. Rozhodně mi jsou sympatičtější a pokládám je za "normálnější" než "umělec", který potřebuje ke své tvorbě telefonovat puberťačkám oplzlosti (o těch, kterým to vysvětloval názorně ani nemluvě). Madla
0/0
25.7.2003 15:44

vzteklina

Re:
Židle má i tři nohy a je normální - viz židle u piana. A propos by mě zajímala definice normální rodiny - tu jsem nepotkala už dlouho - většinou několikanásobné rozvody, sřídavá péče o dítě, ktzeré se vlastně s báglem stěhuje a rodiče prokazující si drobné jedovaté úslužnosti. Tohle je míněno jako normální??????
0/0
25.7.2003 15:33

Re:
S vašim názorem nesouhlasím, ale myslím si, že ho trochu chápu. Jen mi vysvětlete co rozumíte tím "základním přirozeným vztahem muže a ženy". Pokud je to rozmnožovací pud - jak vysvětlujete to, že i bezdětná manželství jsou šťastná, že v nich lidé strvávají? A pokud je tímto vztahem citová vazba - jak můžete napadat lidi, kteří řízením osudu a přírody pociťují tuto citovou vazbu k osobě stejného pohlaví za to, že se u nich jedná o "uspokojování vlastních choutek zcela nepřirozeným způsobem na základě úchylky, zneužívání pohlavního pudu k těmto choutkám..." I já si myslím, narozdíl od pana Hromady, že homosexualita není normální, stejně jako není normální slepota, invalidita končetin, mentální postižení a tisíc jiných věcí. To ale neznamená, že se jedná o úchylku. Spíš bych řekla o odchylku od normálu, se kterou se dotyčný musí naučit žít a která nás ostatní nemusí zajímat, protože nijak nesnižuje ani nezvyšuje kvality osobnosti. Konečně kdyby měl Opočenský 15 letou milenku, taky by nás to nemuselo zajímat. U něj se ale jedná o navádění k prostituci děvčat, která jsou sice pohlavně dospělá, ale mentálně a intelektově zatím ne. Proto existuje právní ochrana nezletilých a proto je to celé mediální kauza. Co se panu Opočenskému líbí v posteli nebo na talíři je jeho věc do té doby, než poruší právní řád. (Proč ho dotyčné žalovaly a proč k němu chodily, to je jiná písnička). Madla
0/0
25.7.2003 15:57

Najdete na iDNES.cz