Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Agenti

Letový provoz řídí lidé, kteří byli na seznamech agentů StB. Soudili se se státem, který je z toho nařkl a vyhráli. Soud řekl: Jste na seznamech neprávem. A přes to jsou na ně zas a zas ty seznamy vytahovány.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Lidožrout

Komárku, Komárku,
ty nikdy nezklameš. Takže podle tvojí logiky vlastně na dotyčných seznamech jsou právě ti, kdo agenty nikdy nebyli a něž jsme donášeli všichni my ostatní. Tentokrát jsi to přehnal. Příliš zjevně z toho vyplývá, jaká je a jaké názory do nás zatlouká naše slavná novinářská obec, stále ještě valnou většinou vzešlá z nebolševičtější ze všech fakult. Čest, soudruhu!
0/0
25.7.2003 12:25

barbudo

To jsou paradoxy, pane Vaněk...
Hrozně nám vadí, že někdo byl údajně někde evidován jako podržtaška naší bývalé STB. Nevadí nám, ovšem byl-li kdo jejím příslušníkem ... seznamy nemáme. Už vůbec nám nevadí byl-li nebo je-li dosud kdo příslušníkem (či spolupracovníkem) jiné tajné služby. Na rozdíl od absolvování závadové školy či kursu (i o nich je lustrační zákon).
0/0
22.7.2003 15:06

Přímý

ještě k znásilněnému chlapečkovi!
Uvedené přirovnání se znásilněním chlapečka je něco tak ubohého,že se tomu nechce ani věřit.Ti lidé spíš pomáhali znásilnit celý národ!
0/0
22.7.2003 14:18

Přímý

Jen letový provoz?
Proč proboha jen letový provoz? Vždyť jsou úplně všude a když ne,mají tam kontakty a své věrné /jen "spravedlivých osmašedesátníků"co tu pobíhá/!Pokud ani tak,dovedou zkorumpovat co se dá.Byl někdo vybírán a cvičen lépe?Vzorně spolupracují mezi sebou i s bývalými kontakty v zahraničí.Všichni normální si akorát musí počkat,až jejich šedá a černá ekonomika za 2 generace přeroste v téměř bezúhonné a ctihodné potomstvo.Toho se ovšem dočkají až potomci našich potomků,což ovšem za předpokladu,že mezi tím nebude zase nějaká jiná "povedená" revoluce,či konflikt světový.
0/0
22.7.2003 14:10

tom

chybu vidím v nedostatečných důkazech
kvůli skartacím. Ne v tom, že by se jednalo o chudáčky z pískoviště. Je už samo o sobě divné, že se na jediném pískovišti sešlo tolik STBáků pohromadě. Nemyslím si, že je to státní průměr a že je to náhoda.
Rád bych viděl přesný text rozsudku. Je to veřejně přístupný dokument?
Možná je to o tom, že důkazy byly slabé, ne že "si na pískovišti vědomě nehráli".
0/0
22.7.2003 13:11

Najdete na iDNES.cz