Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Ministrem spravedlnosti bude Papež

Nový ministr spravedlnosti se bude jmenovat Vladimír Papež. Vystřídá ve funkci Pavla Rychetského, který se stane soudcem Ústavního soudu. V pondělí odpoledne zazvonil advokátu Papežovi mobilní telefon. Premiér chtěl vědět, jestli má stále zájem o ministerské křeslo.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Aja

Opilý Papež...
Já naprosto souhlasím s těmi, kteří říkají, že "budoucí ministr by měl být bez poskvrny".... Ale na druhou stranu - vždyť naše politické špičky jsou  v současné době přece nedotknutelné. Bourá-li ožralý ministr, poslanec, soudce a odmítne -li dát krev...Co se mu stane? NIC!Všichni se ohánějí svou imunitou.Je to hnus.Vzpomeňme si na Kavana, poslankyni  Röschovou a další....Byli sjetý jak káry...Takže máme to tolerovat teď nebo potom, vždyť je to jedno. A třeba udělá v justici fakt pořádek.Třeba....
0/0
23.7.2003 17:01

Jirka

jak to tak vypadá
chceš být presidentem: musíš točit prachy v drogách,-ministrem spravedlnosti: musíš ožralí bourat autem,-ministrem vnitra: musíš krást,- ministrem financí: musíš být tunelář a pod.To tedy máme politickou scénu.Svrab a neštovice prostě hnus.Ale co naplat sami jsme si je zvolili a dobře nám tak.
0/0
23.7.2003 15:34

Karel Dvorak

BÁSEŇ ...
Jsi miláček strany, funkce už máš daný ...
Zase DVOJÍ metr máme, PRŮSERÁŘOJ  funkci dáme. ZA CHLAST všude průser hrozí, jiná práva mají BOZI.
Pijí, řídí, auta třískaj, při kritice ještě vřískaj. Vrchnost zkrátka všechno může, zaštítí to PRIMAS z RŮŽE.
ROZUM z toho lidem stojí, říci se to ovšem bojí. Proti větru močit nejde, co z té vlády ještě vzejde.
Karel Dvořák jenom čumí, co státní moc všechno umí ...
KD 22. července 2003
 
0/0
22.7.2003 23:28

Dertof

Další faux pas
Snad jen přibrat Kájínka jako náměstka. Tleskám Špidlovi , ani Jakeš ze sebe nedokázal dělat takového šaška. Akorát už je to příliš jednotvárné, co teď vymyslet třeba něco rozumného , to bysme koukali.
0/0
22.7.2003 19:23

Jirka

Špatný výběr.
Humrovi to křeslo měli dát, humrovi.
0/0
22.7.2003 13:26

Connor

Už moje babička
říkala: Kdo lže, ten krade, a kdo krade,nemá daleko k vraždě!  
0/0
22.7.2003 12:51

IDEÁLNÍ MINISTR

JSEM JÁ !
Jsem pedofilní transsexuál(ka), fyzicky postižený (hrb), chlastám jak duha a ožralej jsem byl chycen v autě 2x, ve volných chvílích běhám a mám taky jednopokoják a přítelkyně je fousatá mužatka ! Můžu u ČSSD udělat "kariéru" ? 
0/0
22.7.2003 12:41

Re:
Jestli by tím nejlepším ministrem nebyl !IDEÁLNÍ MINISTR"?
0/0
22.7.2003 14:29

Aja

Re:
Jsi naprosto ideální typ, do vlády zapadneš jako p.....a na nočníček. Hlasuju pro
tebe!!!!
 
0/0
23.7.2003 16:48

Haty

Obhájci
pana Papeže ukazují, kam až se u nás posunulo vnímání toho, co je v pořádku. Není přece žádná diskriminace, když na veřejného činitele jsou kladeny vyšší požadavky než na instalatéra (když mi spraví kohoutek, může to být jinak klidně hajzl). Nemohu posoudit pocity viny, měla jsem doposud kliku - neřídím a ani jinde se mi zatím nepovedlo udělat podobný průšvih. Ale myslím si, že "morální zásady" a "čistý štít" nejsou prázná ani sprostá slova. A ministrem čehokoli by měl být člověk, který prostě ZA ŽÁDNÝCH OKOLNOSTÍ neklesne tak hluboko, aby sedl za volant pod vlivem... Od toho je totiž už jen krůček k dalším a dalším pokleskům. Ale bohužel naše politická scéna vytrvale vnucuje veřejnosti, že ani největší gauner není diskvalifikován, když bude mít správné kamarády. Zní to hezky, že - nic lidského nám není cizí...
0/0
22.7.2003 11:56

Henoch

Papež se omlouvá......
Z Vatikánu máme zprávu,že Svatý Otec to nebere,máme si tady udělat pořádek sami!
0/0
22.7.2003 11:22

JfV

Hnus, ale náš...
Když už nemá dost morálky Špidlovič, měl by jí mít ten Papeženec. Ale může to ještě u nás někdo čekat jiné. Všichni u koryt od revoluce řvou, že oni nic špatného neudělali, to jen museli takticky ustupovat, ale teď, teď by nám to ukázali, jak za to vzít ! Je to banda kryjící zloděje, pokud sami nekradli a ochránci vrahů. Teď jde o to, jestli je víc nás co je chtějí vyhnat nebo jejich voličů /ti, kterým pomohli/.
0/0
22.7.2003 11:00

Martin

uzavřená záležitost
Tak pro mě to uzavřená záležitost neni, že právník který způsobí nehodu a dostane za ní pár tisíc pokutu a čtyři měsíce ho vozil řidič bude nejspravedlivější ze spravedlivých. Takovej tam nemá co pohledávat, ať sa redši dál hrabe v paragrafech ale ne řídit chod spravedlnosti v téhle zemi. No stejně vláda padne do švestek, tak je to jedno. Nějakýho blbce musej najít.
0/0
22.7.2003 10:48

DrSoň

HE HE !
A ministrem ŠKOLSTVÍ  bude Opočenský - von má ty děti tak rád ! (hlavně napíchlé na oudu)
A mimistrem ZDRAVOTNICTVÍ  bude masový vrah - třeba Roubal či Kájínek - oni se tak krásně vyznají v anatomii !
VIVAT ŠPIDLA !
0/0
22.7.2003 10:34

Věra

Re: DrSoň
Podléháš vlivu MÉDIÍ a vůbec sis nepoložil otázku v případě Opočenského, že ho vláčejí tiskem třeba záměrně. Mě připadá jako čestný chlap. Několikrát opakoval větu: KDYBYCH MĚL JÍT SEDĚT, TAK BY TYM MUSELO SE MNOU SEDĚT DALEKO VÍCE TĚCH, KTEŘÍ BYLI TÉŽ PŘÁTELI ONĚCH DÍVEK... Takže z toho usuzuji, že velice dobře ví, kdo jsou oni lidé. A že to nebude obyčejný PLEBS, na to vezmi jed. A z toho důvodu ho též neodsoudí, protože by jejich jména byla poté vláčena taž TISKEM A MEDII, tak jako Opočenského. A ÚPLNĚ NAKONEC SI MYSLÍM, ŽE ZA "ZAVŘENÝMI DVEŘEMI - SE DĚJÍ DALEKO HORŠÍ VĚCI A PROVOZUJÍ JE VYSOCE POSTAVENÍ LIDÉ, AŽ BYCHOM SE DIVLI".KE VŠAK NENÍ ŽALUBCE - NENÍ ANI SOUDCE... Ovšem - někomu je pan Opočenský TRNEM V OKU, NĚKDO SE MU CHCE PARÁDNĚ POMSTÍT... A chtěla bych vidět normálního chlapa, kterému by se nelíbila 13. - nádherná holka. Sama ve svém okolí jednu znám a myslela jsem si, že jí je přinejmenším 18. let. PŘÍŠTĚ BUDE MOUDŘEJŠÍ A NECHÁ SI PŘEDLOŽIT OBČANKU, STEJNĚ JAKO TO DĚLAJÍ PŘI SEZNAMOVÁNÍ OSAMĚLÉ, CHYTRÉ ŽENY, ABY NENALETĚLY OPĚT ŽENÁČI... A ať se konečně vláda probudí a stanoví zákon na provozování sexu nejméně o 3 roky nižší... Takhle je to jenom "mlácení prázdné slámy"... Produktivina vlády a též senátu - je mizerná.... pomalá a zdlouhavá, tak jako u SOUDCŮ....
0/0
22.7.2003 11:26

Jirka

Re:
Jde o to, že těch příště už bylo asi pět. Taky by mne zajímalo, co bys říkala, kdyby šlo o Tvou 12letou dceru či sestru.
0/0
22.7.2003 11:55

Haty

Re:
Věro, je mi Vás líto! Jestli se bude naše legislativa řídit tím, co dělají gauneři, budeme tedy mít legálně dvanáctileté děvky (protože v tom věku je holčička buď oběť, nebo děvka - ne normální sexuální partnerka), aspoň nějakou desetinku promile za volantem, (protože jsou lidi zvyklí), mělo by být povoleno trochu krást, (protože stejně všichni kradou) a pomalu budeme směřovat k tomu, že se lidem nebude nic zakazovat, vždyť je to omezování svobod a trestní stíhání může být vykonstruované. Tak nějak jste to myslela?
0/0
22.7.2003 12:03

Connor

Re: Nelze než souhlasit,
jen mě udivuje, že tyhle názory vypustila do éteru ženská, která taky musela být dvanáctiletou holkou, naivní a blbou, co se sexu týče, stejně jako my ostatní v tomtéž věku.Koeckonců není to tak dlouho, kdy bylo tolik mým dcerám a dobře si pamatuju, jak na tom byly v této oblasti. A taky vím, že pana Opočenského bych u nich vidět nechtěla ani na dest metrů
0/0
22.7.2003 12:46

Jirka

Re: Věra
Opočenský je vrah, pedofil, exhibicionista a kdoví co ještě.
Doufám, že v kriminále bude sedět s nějakými skiny.
 
0/0
22.7.2003 13:57

Jirka

Chyba je jinde
Myslím, že chyba je ve výběru, tedy u Špidly. Jeho personální práce ho degraduje na referentíka a ne manažera vlády, která by měly mít alepsoň základní úctu před sebou, když už ji nemá před námi. A pokud to ten dotyčný vezme, tak by se měl nad sebou zamyslet co je to vlastně za člověka. Taky by se měli zamyslet jeho klienti a stát se klienty bývalými.
0/0
22.7.2003 10:23

Moravak

Ostře k věci ! ! ! !
Zapečené ančovičky s bramborami  
1kg brambor, 2 cibule, máslo, pepř, 125g ančoviček v olej, 100ml smetany, 2 lžíce strouhanky, petržel
Zahřejeme troubu na 200°C. Cibuli nakrájíme na kolečka a na másle zpěníme. Formu na zapékání vymažeme máslem, naplníme do poloviny bramborami nakrájenými na proužky a ochutíme pepřem. Na brambory rozložíme cibuli a ančovičky. Nahoru vysypeme zbytek brambor, přidáme trochu pepře, vše zalijeme smetanou, zaprášíme strouhanko a omastíme máslem. Necháme zapéct uprostřed trouby asi 45 min., aby strouhanky vytvořila zlatohnědou kůrku. Před podáváním můžeme ozdobit nasekanou petrželkou.
 
0/0
22.7.2003 10:12

Věra

Re: ANČOVIČKY
Z NEDOSTATKU ČASU - JÍM ANČOVIČKY PŘÍMO Z KONZERVY A KE CHLEBU. UŠETŘÍM ČAS A I ANČOVIČKY. ČAU...
0/0
22.7.2003 11:29

Blb

Re:
Jseš úplnej magor
0/0
22.7.2003 12:37

Ráček

Re:
Aspoň někdo se špetkou rozumu.
0/0
22.7.2003 13:46

Moravak

K
Zapečené ančovičky s bramborami  
1kg brambor, 2 cibule, máslo, pepř, 125g ančoviček v olej, 100ml smetany, 2 lžíce strouhanky, petržel
Zahřejeme troubu na 200°C. Cibuli nakrájíme na kolečka a na másle zpěníme. Formu na zapékání vymažeme máslem, naplníme do poloviny bramborami nakrájenými na proužky a ochutíme pepřem. Na brambory rozložíme cibuli a ančovičky. Nahoru vysypeme zbytek brambor, přidáme trochu pepře, vše zalijeme smetanou, zaprášíme strouhanko a omastíme máslem. Necháme zapéct uprostřed trouby asi 45 min., aby strouhanky vytvořila zlatohnědou kůrku. Před podáváním můžeme ozdobit nasekanou petrželkou.
0/0
22.7.2003 10:04

1tomik1

vyborne
Arogance pana Papeze k vytkam ohledne zlocinu za volantem je typicka - NEJSEM PRECE SAM. Divim se, ze mu za tu jizdu pod vlivem nesloucili k ministerstvu spravedlnosti jeste min. dopravy, aby se pripadna dalsi jeho nehoda nedostala na verejnost.
0/0
22.7.2003 9:43

jouda

Hnus !!!!
Fakt si myslím, že se nehoda může stát každýmu, ale doteď jsem si naivně myslel, že minimálně ministr spravedlnosti by měl mít absolutní úctu k zákonu a ne se obhajovat tim, ze pil protoze jel jen kousek. To je pak skvely priklad pro ostatni. Jsem zhnusen.
0/0
22.7.2003 9:36

Nedoma

Ibl a Kupčová
Předseda klubu Ibl měl jasné zadání od Standy Grosse, aby celou kauzu s alkoholem zveřejnil. Dělá za něj špinavou práci, stejně jako Richard Dolejš, aby Špidlovi oslabili pozici ve straně. A Jitka Kupčová má co o morálce vyprávět, když sama pracovala ve strakonické nemocnici jako účetní a práva vystudovala při zaměstnání za komunistů, neboť měla správnej kádrovej profil.
0/0
22.7.2003 9:14

Yaroukh

Alkohol za volantem je ale u ministra spravedlnosti problém?
Asi jak kde, ne?
0/0
22.7.2003 9:12

MiBi

Kozel zahradníkem
Když může človek co se vožral a způsobil dopravní nehodu dělat ministra spravedlnosti, proč by nemohl být třeba Kožený prezidentem Fondu národního majetku
0/0
22.7.2003 9:06

Jaroslav Kodym

Nový ministr spravedlnosti se bude jmenovat Vladimír Papež.
A jak se ten člověk jmenuje teď?
0/0
22.7.2003 8:57

PM

Re:
Pořád stejně, ale ještě není ministrem.
0/0
22.7.2003 14:10

Pavel

... zásoba debilů je zdá se nevyčerpatelná
ČSSD opět našla vhodného kandidáta. Potrestaného opilého řidiče Papeže... výborně, bude se dobře hodit do panoptika socanské vlády. Myslím že by ČSSD získala více vhodnějších ministrů náhodným výběrem ze Zlatých stránek.
0/0
22.7.2003 8:54

jana

bez překvapení
Socialistický ministr spravedlnosti chlastá za volantem- to je opravdu dobrá výzva pro všechny občany ČR.. když může ministr tak proč bychom my měli dodržovat nějaká pravidla, ne?? je to typický představitel české soc. dem....
0/0
22.7.2003 8:34

tom_bez

Re:
cococo, ziji v bavorsku, tady je ministr ktery pod alkoholem (1,8 s atestem tezkeho alkoholika) zavinil bouracku; sluzebni bmw (ktery nesmi ridit on sam!!!) proti fiat 600. vysledek: 1 mrtvy, jeden jezdi ve voziku. trest na svobode, pokuta (plati z kasicky...) a ridicak pryc (ho stejne nepotrebuje) 2 roky se pockalo a potom se stal ministrem hospodartvi. to se ale musi vedet, ze minister hospodarstvi je personalni unii take ministrem dopravy :))) a on neni typicky socan!!! ale v te spravne partei je, to je jasne!
0/0
22.7.2003 8:54

KRITIK

PRAVO A MORALKA
alkohol je jeden z nejtezsich prestupku za volantem. i v pripade, ze byl PAPEZ potrestan, nema jiz pravo stat se ministrem - to je to, co nase politicka spicka nechape. s timto pristupem se kazdy ozrala za volantem muze ohanet" podivejte se na ministra spravedlnosti..."
pokud KLAUS ukaze format, nemel by takoveho ministerrskeho kandidata akceptovat.
nebo cekame az tento moralne poklasly politik prejede nekde na nastupnim ostruvku v plzni dalsi lidi? tento clovek ma aplikovat zakony proti podobnym zrudam?
PAPEZI prejed SPIDLU nez se stqane jeste vetsi nestesti. jak bylo drive v jednom starsim ceskem filmu uvedeno, "panove, to prase je proti vam charakter", ale vy to asi ani nechapete
 
0/0
22.7.2003 8:30

Radim

Re:
KRITIKU, asi jsi necetl Ustavu. Prezident jmenuje vladu na navrh premiera. Tecka. Klaus se muze zmitat, kroutit, nesouhlasit, mrucet a mlaskat, ale nema jinou moznost... Z Papeze odvazanej nejsem, ale co nicemu se nedivi. S Iljicem Spidlou v cele se neda cekat nic jineho. Kdyz byl premierem Zeman, myslel jsem si, ze uz nikdo horsi nemuze byt... Bohuzel jsem se mylil.--
0/0
22.7.2003 8:55

Jura

Papež?
Papež nebo kardinál, stejně tam bude bordel jako v pekle. www.eu-profit.com
 
0/0
22.7.2003 8:26

Pedro

Slepá spravedlnost
Je vidět, že spravedlnost v tomto absurdistánu je značně pokřivená. Je to fakt hnus. Už aby ta vláda socanských darmošlapů padla.
0/0
22.7.2003 8:02

Petr

Blbost
Žádný absurdistán.
Krachistán je to.
A měnovou jednotkou je jedna krachle, která má 106 špidlíků.
 
0/0
22.7.2003 8:04

Pája

Špidla už se úplně zbláznila
Naše milá Špidla už je jenom krok od toho, vzít si do vlády masového vraha. Jmenováním pana Papeže ministrem jasně dává najevo řidičům, že když mají 10 000,- Kč a na 4 měsíce na řidiče, tak si mohou za volantem chlastat jak chtějí. Podivná je ještě jedna věc. Pan Papež si stěžuje, že byl za požití potrestán moc přísně a že se omluvil postiženým. Ale každý z nás obyčejných lidí by kromě pokuty zůstal bez řidičáku dva roky. co na to řekne budoucí ministr spravedlnosti.
0/0
22.7.2003 7:57

Diblík

Re:
Houby, ten žádného řidiče nepotřebuje! Vozily ho slečny z těch bordelů co vymetá. A nestyděl se je tahat sebou! Aspoň mohl v klidu chlastat. Bože to byl pohled na papeže a jeho ministrantky! Navíc úspěšně chlastá trvale a léta. Aspoň nezemřeme nudou. Těšme se!!!
0/0
22.7.2003 12:00

Beznaděj

Další ze stáje ČSSD
ČSSD má obrovskou zásobárnu "vynikajících jedinců". Jo už aby z vlády odešli.
0/0
22.7.2003 7:55

eran

Vzorečci
Já myslím, že ministrem vnitra by měl být gauner Antl, Papež samozřejmě ministrem spravedlnosti a "závodník" Enge ministrem sportu. Ať už konečně náš národ vidí, že chlastat a drogovat za volantem je naprosto normální a vždy se korytářům vyplácí.Jó, a estébáci také musí řídit letový provoz, aby nám letadla padala jen na objednávku teroristů v rudých kápích...Eran
0/0
22.7.2003 7:55

Zdobínek

Re:
Tento příspěvek je naprosto vše vysvětlující a svým způsobem šokující, co se v demokratické (údajně) zemi může stát.Ing.Zdobínek
0/0
22.7.2003 8:07

Jan Becher-Kavan
Jistě pouhým nedopatřením chybí v seznamu ministr zahraničních věcí Jan Becher-Kavan.
0/0
22.7.2003 10:45

Vanek

Dobytek ozralej
Ceska vladnouci pakaz je slozena ze zlodeju,podvodniku a alkoholiku. Novy ministr spravedlnosti jako ozrala porusujici zakony  jen mezi velkopanske prasata zapadne.
0/0
22.7.2003 7:48

Xury

Re:
SOUHLAS!!!
0/0
22.7.2003 7:57

Hajzl

Vlastička
To je škoda. Vlastička Parkanová se na to třásla jako ratlík!
0/0
22.7.2003 7:48

Pedro

Re:
Jo ale na ortodoncii jí nebyli schopni napravit úsměv.
0/0
22.7.2003 8:03

Najdete na iDNES.czmobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.