Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Janeček na obrazovce skončil

Moderátorská dvojice Marcela Augustová - Jiří Janeček, která diváky provázela Událostmi na ČT, je minulostí. Janeček totiž "zběhl" ze zpravodajství a obsadil na Kavčích horách post nejvyšší - křeslo generálního ředitele. "Na obrazovce už mě diváci neuvidí," potvrdil iDNES Janeček.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Total Trotel

Mluvící hlava Janeček
Jeho redaktorské příspěvky byly tak slabé, že si ho jako redaktora už nikdo nepamatuje. Regionální příspěvky z metropole Tábora byly perly bezduchosti. Bylo bz velice poučné některý odvisílat. Jako mluvící hlava při čtení z čtecího co napsali jiní se konečně prosadil. Ti co ho volili, přesně vědí co umí a co ne. Bude zase mluvit na co ho navedou jiní. Budeme mít chlapa, který aspoň vypadá jako ředitel, ale ředitel je úplně někdo jiný. Janečk neni schopen říci něco co mu jiný neřekne. Už jsem si myslel, že se ušouni vytratili ze sféry vlivu, ale opak je pravdou. ODS si chrápe a myslí si, že když nic nebude dělat, že nic nepo-ere. Topolkánku probuď se ty blbečku.
0/0
20.7.2003 0:21

géďa

Uvidíme
Doufám,že si do toho nenecháš kecat Voldánovou.POZOR: ona má doma suchej hazl stále připravenej.
0/0
18.7.2003 8:58

SOLDAT

poručíme větru, dešti...
docela mě baví s těma návrhama, že budou čtyři programy
s touhle naivitou jít do té funkce je opravdu odvážný
0/0
18.7.2003 3:03

Re:
Asi jsinikdy neslyšel o digitalizaci, co?
0/0
18.7.2003 10:19

PRAPRAPRAPRA-HAGUEGAG

*chcimittaky*
to krasny umyvadlo, od kteryho moderujou
0/0
17.7.2003 18:38

PRAPRAPRAPRA-HAGUEGAG

"Na obrazovce už mě diváci neuvidí,"
aby nahodou nevznikly nejasnosti, ze se snad v CT bude volat rediteli
0/0
17.7.2003 18:37

blackshadow

Kamil
Nechám si udělat trvalé zvýraznění obočí, očních linek a kontury rtů. Kamilovi se to bude líbit. My spolu plánujeme uzavření registrovaného partnerství v Holandsku. Myslím, že hodně kluků by vyteklo kdyby Kamila viděli.
0/0
17.7.2003 18:18

marti

Okrádání občanů v režii ODS
Zvýšení konc. poplatků výměnou za zrušení reklamy navrhla ODS, protože to je výhodné pro odeesáckou a komunistickou televizi Nova. Nova ho samozřejmě podporuje. Chce totiž získat reklamní prostor na úkor ČT. Myslím, že Janeček by tomuto okrádání občanů známými tunelářskými "firmami" z ODS a  napojených ekonomických a finančních skupin měl zabránit.
0/0
17.7.2003 16:57

pepa

Re:
Nad Tvou "informovaností" nestačí jeden žasnout! Kde jsi k takovým kravinám přišel? Poplatky chce zvýšit soudruh Dostál, aby jeho spolunocležníci ze stávky měli dál co rozkrádat a na čem parazitovat, od Komerse počínaje a VIP pány Krausem, Svěrákem a dalšími konče!
0/0
17.7.2003 17:18

marti

Re:
Je to tak. Ověř si to ve sněmovně nebo na sekretariátu ODS. Myslím, že tento návrh podávali (nebo chtěli podat) dokonce společně se svými soudruhy z KSČM. Výměnou se měla ČT vzdát reklamy, aby Nova získala téměř celý reklamní trh a zlepšila svoje finanční výsledky. Takže chtěli udělat kšeft pro své věrné soudruhy v Nově. 
0/0
17.7.2003 17:33

Lidožrout

Re:
Milý vole, mohl bys být poněkud konkrétnější co se týče oněch "tunelářských firem" ODS? Já strašně milujum nekonkrétní výkřiky a osočování na základě toho, co mi  novináři, valnou většinou vystudovaní na nejbolševičtější ze všech fakult (Fakulta "osvšty" a novinářství) nalejou do duté lebi. Další věc, ktero miluju je následující přístup:"Klausi, (ale také Zemane, Špidlo) všichni krademe jako straky, co s tím budeš dělat ty sv-ně?" Abych ti předvedl, co od tebe očekávám, uvádím názorný příklad, jak si to představuju a to na příkladech známých tunelářských firem z řad sociální demokracie (bolševiků).
Valtr Komátrek, politická příslušnost soc. dem. vyhozen za zlodějny uvnitř strany samé.
Ivo Svoboda bývalý ministr za soc. dem. toho času ve vazbě za vykradení podniku Liberta
Barbora Snopková a její rodina  politická příslušnost soc. dem., poradkyně ve zlodějně výše uvedeného emeritního ministra, toho času ve vazbě.
Jan Kavan, emeritní fízl Kato, po němž jsou na ministerstvu nacházeny záhadné trezory plné ještě záhadnějších (nezdaněných) peněz. Ptajíli se novináři po jejich původu, jsou zcela (sociálně) demokraticky posláni do pr-ele a je vymalováno. Emetritní fízl Kavan-Kato není kupodivu ve vazbě, ale vesele cestuje mezi New Yorkem a Prahou za peníze daňových poplatníků.
Pravá ruka emeritního fízla v ministerské funkci, bolševikem vyškolený agent Srba, ministrem pověřený akcí "Čisté ruce" , kradoucí jako straka a připravující vraždu nemístně zvídavé novinářky, která mu na jeho rejdy kápla.
Emeritní ministr zemědělství za soc. dem., velkokníže moravské Fencl a jeho famílie, která na základě papínkově prominentního postavení skoupila polovinu této žírné části naší neobolševické vlasti.
Mám pokračovat? Mohl bych ještě připojit, že díky polovičnímu šílenci Špidlovi byla v podstatě vytunelována celá tato země, která spíše rycleji, než pomaleji spěje k totálnímu krachu. To
0/0
18.7.2003 7:59

lopéz

Re:
Dovoluji si připojit jména obrlumpů Lachnita, Čermáka,Dlouhého, Źelezného, Macka, Kočárníka..... Jak vidno zříti, na politické příslušnosti nezáleží.
0/0
18.7.2003 9:10

ppetr

volba
snad to bude dobra volba.jen aby to nedopadlo stejne,jako kdyz vetsina ve volbach volila CSSD,jak to dnes skutecne vypada zna kazdy
snad to tam trochu procisti.mel by to vzit z gruntu jako na Slovensku.CT je socialisticky a zkorumpovany MOLOCH.ty odbory bych hned zrusil. jestli si chteji schůzovat tak za svy a ve svych prostorach v mimo pracovni dobe
0/0
17.7.2003 16:56

Uchyl

Co vy na to?
"Někoho si k sobě vezmu," potvrdil Janeček. "Jméno ale zatím neprozradím, dokud se o tom s dotyčným nepobavíme."
 
Co myslite, opicha jednu po druhe nebo to bude fantastickej grupac?
0/0
17.7.2003 16:56

TruckerB

Re:
si neviděl jak na sebe včera ve večerních událostech s tou kozatou, silně namyšlenou (někdy si troufám tvrdit, že minimálně lehce přiblblou) moderátorkou na sebe mrkali?
0/0
17.7.2003 17:55

marti

Jsem spokojen s Janečkem
Jsem příjemně překvapen volbou Janečka. Vypadá to, že Nově se nepodaří prosadit svoje návrhy na privatizaci ČT (zřejmě do rukou majitelů Novy), zvýšení koncesionářských poplatků za ČT (výměnou za zrušení reklamy, aby zbyla pro Novu) atd. Nova se těžce zdiskreditovala svým proklausovským a prokomunistickým laděním ve svých Televizních novinách, publicicstických pořadech a Sedmičce ve stylu Blesku pro stejnou cílovou skupinu jako má Blesk. Za vším byl politický kalkul spojený se špinavým byznysem.
0/0
17.7.2003 16:39

Robur

no teda!!
To jsou veci. Nejdriv nas spolecne s Michalem Davidem, Hornakem a dalsimi oblbuje svoji silenou hudbou a ted je v televizi reditelem!! Neuveritelne. Jenom doufam, ze bude lepsi reditel, nez hudebnik. Protoze ta jeho skupina Kroky byla silena.
0/0
17.7.2003 16:30

Spic

Re:
Kdyby sis aspoň nepletl Frantu s jirkou mohlo ti dojít, že hudebník by se těžko chtěl stát ředitelem ČT.
0/0
17.7.2003 17:44

The great Nigga of all nigga´s

janecek
yeah.. tha niggas.... janecek will be faking U
0/0
17.7.2003 15:57

hanuman

manažer?
Je podivné, když se šéfem instituce s 5 miliardovým rozpočtem stane člověk, jehož jedinou kvalifikací je, že umí číst zprávy. Nikdy nic nevedl, nikdy nic neřídil - vyjma krátké epizodky v čele zpravodajství - neví nic o HR, o finančním řízení, o technických problémech a o tisíci dalších věcech, ke kterým se zkušený manažer propracovává léta. Nic proti Janečkovi, je to prima guy, ale na postu GŘ nemá co dělat. Jeho zvolení je především zprávou o bezútěšném stavu veřejnoprávní televize. Jejím jediným štěstím bude, když Janeček bude mít alespoň kousek štěstí. Ach jo...
0/0
17.7.2003 15:32

Pavel, Praha

Re:
Když ona je ta volba ředitele ČT v Čechách nějak strašně problematická. Snad dnes už nikdo "nepodezřívá" z těchto úletů ty nesprávné lidi - hledět je třeba k tomu, proč a kdo volí také ředitele, jaké volí :-) . Obávám se ale, že tato hádanka nemá řešení, neboť příčina je tak hluboko v hlavách "poradců poradců" parlamentních makovic, že tato hloubka by šla snad jen naznačit pomocí příkladů - například viz stavba dálnice do Ostravy a její "nečekané komplikace", zadotování všech tuzemských bank ( za to by byla dálnice nejméně dvakrát), prodej LICENCI na mobilní telefony ale ROZDÁVÁNÍ licencí na komerční televize (/porovnejte cenu těchto dvo ne zcela nepodobných komodit :-) , atd.). Problém je opravdu hluboko, oddělit siamská dvojčata by bylo snažšší...
0/0
17.7.2003 15:47

Honza

S Pepíčem Náhlovským...
JSTE TO TEDA PŘEHNALI!
Je to sympaťák a hezky nastavuje zrcadlo nadpoloviční většině zdejších chatařů!
0/0
17.7.2003 15:15

josefnajt

Komers,Kraus,Dekoj....
Tak těmhle pánům (a dalším "bojovníkům za svobodu slova", alias koryta) se Rada ČT stoprocentně zavděčila! Je to přímo neuvěřitelné, co všechno je v tomhle státě možné!!! Takže změny lze očekávat, ale takové, jako je na př. zvýšení koncesionářských poplatků a další jejich rozkrádání kamarádíčky ze známé sféry, ale jinak nic nového, že?
0/0
17.7.2003 13:09

beda

Re: Komers,Kraus,Dekoj....
Souhlas
0/0
17.7.2003 13:13

Re: Komers,Kraus,Dekoj....
Navrhuji udělat ředitelem ČT josefnajta. Za měsíc nebude na obrazovkách nic jiného, než americké krváky, jihoamerické telenovely, zábavu převezme blb Náhlovský, zpravodajství bude čistá černá kronika, a vy obdivovatelé české tvorby budete mít taky smůlu. Pupendo by byl na dlouho posledním českým filmem.
0/0
17.7.2003 13:31

Bogan

Re: Re: Komers,Kraus,Dekoj....
A co Městečko a další poměrné stupidity, ty jsme jaksi taksi zaplatili divochu a trošku měrozčilujete tady s těma 10 miliardama - spočítejete kolik nás stojí na poplatcích ČT ročně a jak je to s její objektivitou a "vyvážeností"
0/0
17.7.2003 15:04

Jan Kraus

Re:
Na Městečko mi nešahej šmejde víš co sem musel vytrpět abych si ho moh v ČT za vaše prachy natočit? Musel sem spát s Rumlem ve velín, víš co to bylo z ahrůzu?!? Víš jak mu smrděly nohy a jak z něj táhla kořalka? Za tohle si kamaráde natočím ještě 5 Městeček, to si pioš a vy mi na to hezky dáte kačkyy, s Jirkou už to mám dááávno domluvený, jojojo, život je krásnej.
0/0
18.7.2003 13:30

Zlej

Re:
možná bys ses divil, ale Náhlovský je určitě chytřejší než ty, ten ze sebe vola jen dělá...
0/0
17.7.2003 15:48

Arnold

Re:
Slatanin na CT je taky vic nez dost,stejne jako na Nove.Objektivita je  pouhym snem,Janecek bude udrzovat televizi v postupnem chátrání.To ma soudruh Dostal a jeho kohorta radost.
0/0
17.7.2003 15:49

RV

Re: Komers,Kraus,Dekoj....
Ty budeš mít z té stávky trauma až do důchodu...
0/0
17.7.2003 13:55

JetFly

Re: Komers,Kraus,Dekoj....
o výši koncesionářských poplatků nerozhoduje ředitel ČT,ale parlament ČR.
0/0
17.7.2003 13:56

Raptor

Re: Re: Komers,Kraus,Dekoj....
Koho to zajímá? Je třeba jednoznačně definovat nepřítele, Je jím ČT. To je přece to, co nás nejvíc pálí, ne?
0/0
17.7.2003 14:18

Re: Re: Re: Komers,Kraus,Dekoj....
A proč je tvým nepřítelem? Co tak špatného ti udělala? To že pro tebe nechala natočit poměrně kvalitní české filmy? Jo ták, ty asi raději americké krváky. Nebo že bys raději telenovely. V čem pak tě ČT pálí? Mě daleko víc pálí 10 miliard za jinou, poměrně stupidní televizi.
0/0
17.7.2003 14:46

Vojtěch

Re:
Co jsou to poměrně kvalitní české filmy? Hřebejkovo-Šabachovo Pupendo, které nemá hlavu ani patu a divák se při něm nestačí divit? Nebo stupidní seriály o četnících za desítky milionů? To, že na to pepíci houfně zírají ještě neznamená, že je to O.K. A to, že si pánové Komersové a Dekojové pletou základní pojmy z ekonomie? To je omluvitelné? V normální společnosti to nepřichází v úvahu, u nás bohužel ano.  
0/0
17.7.2003 15:37

RadioTonda@seznam.cz

Re:
Naprostý souhlas.
0/0
17.7.2003 15:52

Kokosak

Re:
Bože, Ty jsi ale Vojtěch .
0/0
17.7.2003 16:04

Otas

Re:
Dej mi prosim priklad co je u tebe kvalitni cesky film, at se trochu zorientuju :o)
0/0
17.7.2003 16:31

marti

Re:
Zvýšení konc. poplatků výměnou za zrušení reklamy navrhla ODS, protože to je výhodné pro odeesáckou a komunistickou televizi Nova. Nova ho samozřejmě podporuje. Chce totiž získat reklamní prostor na úkor ČT.
0/0
17.7.2003 16:53

ww

Stávkující svazáci v ČT zřejmě slaví...
Doufám v razantní propouštění na Krkavčích horách!
0/0
17.7.2003 12:52

Pája

Re: Stávkující svazáci v ČT zřejmě slaví...
Ty jsi asi spadl z višně, ne ????
0/0
17.7.2003 13:37

Beruška

Re:
Jo, přesně. Měli by propustit Komerse a spol,. což vzhledem k Janečkově angažovanosti ve stávce fakt nehrozí ...
0/0
17.7.2003 15:26

Pavel, Praha

Re:
Na Kafkách se propouštějí jen ředitelé, to přece ví už každý :-) ...
0/0
17.7.2003 15:36

Zlej

Prostě a jednoduše
Janeček si jako ředitel řek: Jsi nejslabší a máš padáka! A byl pryč!
0/0
17.7.2003 12:50

Re: Prostě a jednoduše
Nějak si pleteš ČT a Novu. To je opravdu o něčem jiném.
0/0
17.7.2003 13:59

zrno

A nemohli by vypadnou všichni?
To by byla úleva....
0/0
17.7.2003 12:48

Najdete na iDNES.cz