Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Doutnající les hlídá desítka hasičů

Celou noc dohašovali hasiči doutnající místa v lese u Rohatce na Hodonínsku, který v sobotu zachvátil rozsáhlý požár. Na místě zůstává jednotka drážních hasičů, která porost hlídá. Svou práci ještě neskončila i skupina vyšetřovatelů. Ta zatím odhadla, že les zapálila jiskra z projíždějícího vlaku.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Commando HUMR

HUMR II Veliky - Skandalni odhaleni!
Humri rozvedka GEHUMRO odhalila skandalni informace o HUMRu II Velikem!
Podle spisove dokumentace, kterou se podarilo zachranit pred znicenim agenty HOA-LF se jedna o byvaleho prislusnika nechvalne proslulych Humrich eskader smrti, ktery vsak prisel pri banalni potycce s Langustou v baru U Snekas o prave klepeto a cast leveho tykadla. Kratce nato byl z armady propusten, bez naroku na penzi a proto silne zapsknul, zejmena proto, ze prestal byt pro humri samice atraktivni... No reknete, kde by chtel takoveho chudacka s jednim klepetem a nedomrlym tykadlem
0/0
14.7.2003 12:00

hovnival {hovnival007@hotmail.

@@
Duvod je stejny jako u vetsiny techto pripadu.
0/0
13.7.2003 18:10

Tomáš

Re: jistota
Tady tolik cikánů není, to spíš v Brně. tam jdeš po cejlu a aby ses bál o peněženku. A to když k tobě přijde čtyřletý chlapec s kudlou v ruce a řekne dej prachy nebo tě zabiju...já myslím, že to nikdo nezapálil úmysleně
0/0
13.7.2003 8:17

Chlupatej_duch

hovno
hejeheje
0/0
13.7.2003 6:00

Kacenka z Prahy

Nedavdo tam byla povoden ne?Ted zase tohle.Strasny
0/0
13.7.2003 0:52

Tomáš

Re:
jo, v roce 1997, ale žádnou z uvedených obcí, snad kromě moravského písku, nezásáhla
0/0
13.7.2003 8:20

michal

Re: Re:
a co rohatec(spodek rohatce) a hodonin(blizko reky)?To si tam delali narychlo bazeny?
0/0
13.7.2003 14:03

HOA

K akci se hlasi HOA
Mistni hajny byl odhalen tajnou humri vyzvednou sluzbou GEHUMRO jako prislusnik Rybarsko-Labuznicke Koalice (RLK). Sam se na vrazdeni humru nepodilel, ale podle informaci agenta naslouchajiciho jeho projevu v hostinci U Pazderku pouze jeho ekonomicka situace mu nedovolila podilet se na brutalnich vrazdach humru vhozenim do vrouci vody. Zato se aktivne podilel na pojidani prislusniku naseho sprateleneho KAPRIHO OSVOBOZENECKEHO HNUTI. Jako vyraz solidarity HUMRI OSVOBOZENECKE ARMADY s KPARIM OSVOBOZENECKYM HNUTIM podniklo nekolik nasich agentu rozsahlou zharskou akci na polesi hajneho.
0/0
12.7.2003 19:31

motýl Emanuel

Re: K akci se hlasi HOA
Kde máte svýho otce zakladatele (sju)?
0/0
12.7.2003 19:57

CheHumrevara

Re: Re: K akci se hlasi HOA
sju je pouze prostou kancelářskou krysou u místní pobočky GEHUMRA v Postoloprtech. Zakladatelem a ideovým vůdcem našeho osvobozeneckého hnutí je hrdinný CheHumrevara - moje maličkost a moji věrní souhumři HOA a Humří pomazánka, nejvěrnější z věrných, nejstatečnější ze statečných.
 
< color=blue>Je vidět, že motýli nesledují politickou situaci. Nechtějí se motýli přidat k našemu hnutí a sklízet ovoce úspěchu stejně jako kapří agenti z koaličního Kapřího osvobozeneckého hnutí (KOH)? Dnešní žhářská akce se jim opravdu velmi vydařila.
< color=blue> 
< color=red>Svobodu humrům a kaprům!
0/0
12.7.2003 20:44

motýl Emanuel

Re: Re: Re: K akci se hlasi HOA
Jo takhle to je, já jen, že jeho příspěvky jsem zaznamenal jako první a teď už nějak ticho po pěšině. Politickou situaci my motýli nesledujem, ale vás a vaše teroristické akce jo . Mám silný pocit, že sju byl GEHUMREM odstraněn pro nepohodlnost a proto nemohu riskovat životy mých motýlích soukmenovců účastí ve vašem ultraradikálním spolku . Jinak humry ani kapry nežeru, tak snad bude můj život ušetřen ... .
0/0
12.7.2003 21:41

CheHumrevara

Re: Re: Re: Re: K akci se hlasi HOA
GEHUMRO tě, motýlku, prověří a pak se uvidí ...
0/0
12.7.2003 23:48

Pylorus

Nekolik upresnujicich informaci
Vazeni, NEVERTE HOA! Jde o cilenou desinformacni kampan GEHUMRO! Nedejte na nepratelskou propagandu!
.
.
.
CHCETE VEDET VICE?
.
.
.
Ve skutecnosti se Humri pokusili kolonizovat Vracovsky potok a odtud rickou Syrovinkou proniknout do reky Moravy. Jak vsichni vime, znamenalo by to vazne ohrozeni prirodni rovnovahy v nasich tocich. Humri jsou znami svou agresivni roztahovacnosti a schopnosti vytlacovat jine druhy. Protoze stoji az na vrcholku potravniho retezce, maji ve volne prirode krome cloveka minimum prirozenych nepratel. Z literatury jsou znamy pripady, kdy Humri z nedostatku potravy zautocili i na cloveka! Vyspeli jedinci dokazi hrave usmrtit psa i male dite!
Cely pozar je nasledkem ozbrojeneho stretu ZVLASTNIHO UTVARU PRO BOJ S HUMRY (ZUBH)
Podle aktualnich informaci z mista bojiste a po vyhodnoceni satelitnich snimku byla tato skryta hrozba zazehnana! JEDNINY DOBRY HUMR JE VARENY HUMR!!!
0/0
12.7.2003 21:02

CheHumrevara

Re: Nekolik upresnujicich informaci
Podle posledních zpráv GEHUMRA Rybářsko-labužnická koalice (RLK) skutečně sestavila obranné jednotky ZUBH pro ozbrojený a informační boj s naším osvobozeneckým hnutím. Připouštíme, že v posledních hodinách došlo k několika ozbrojeným incidentům mezi speciálními jednotkami Humří osvobozenecké armády (HOA) a bojůvkami ZUBH. Při těchto střetech utrpěly nepřátelské síly RLK značné personální i materiální ztráty a byly donuceny k útěku. Bohužel však bylo v akci zraněno i několik našich agentů. Do boje se aktivně zapojily i síly Kapřího osvobozeneckého hnutí (KOH).
 
GEHUMRO vás vyzývá - nepodléhejte nepřátelské propagandě!
 
Humři ve svém oprávněném boji zvítězí !!! 
0/0
12.7.2003 23:45

Humr II. Veliký

Re: Re: Nekolik upresnujicich informaci
HOA-LF(Humří osvobozenecká armáda - levá frakce).Oficiální tisková zpráva.HOA-LF zastává zatimní neutralitu v konfliktu mezi HOA,KOH a ZUBH.HOA-LF se kategoricky distancuje od dezinformací HOA,že GHOA-LF(Garda HOA-LF) bojuje na straně ZUBH.Rozhodně odmítáme totalitní metoda HOA a GEHUMRO. V koalici se statečnými motýly dosáhneme skutečné svobody humrů. At žije HOA-LF a svoboda.Pryč s HOA a jeho bestiální GEHUMRO. Poslouchejte výhradně naši vysílačku HSH(Hlas Svobodných Humrů) na frekvenci 99,9990
0/0
13.7.2003 23:08

CheHumrevara

Re: Re: Re: Nekolik upresnujicich informaci
GEHUMRO již dlouho sleduje kolaborantskou frakci v řadách HOA. Jste velezrádci a jako s takovými s vámi bude GEHUMRO a HOA zacházet! Vaši ilegální vysílačku právě přepadla humří jednotka zvláštního určení oblečená v uniformách motýlů - a to je konec vašeho spojenectví s těmito bezpáteřními poletuchami. GHOA-LF je sekce určená k likvidaci. Během pár minut propukne Noc dlouhých klepet a naše řady budou od všech zrádců očištěny. Naše hnutí se oprostí od royalistických tendencí kolaboranta Humra I. nepříznačně zvaného Velikého, který bude záhy GEHUMREM zatčen a popraven společně se svými druhy.  
 
Svobodu humrům !!!
0/0
13.7.2003 23:21

Humr II. Veliký

Re: Re: Re: Re: Nekolik upresnujicich informaci
Konec neutrality.Oficiální tisková práva HOA-LF.Dnes v noci byla zkrachovanci GEHUMRO zákeřně napadena pozice GHOA-LF.Naštěstí se jednalo pouze o atrapu vysílače HSH 99,9990.Při střetu bylo zabito mnoho nepřátel z GEHUMRO.Bohužel hrdinně padlo i několik bojovníků GHOA-LF.Čest jejich památce! Padlo rovněž asi sto motýlů. U většiny z nich bylo poté zjištěno,že se jednalo o pátou kolonu GEHUMRO.U pokrokově smýšlejících motýlů dochází v současnosti k pozitivnímu vývoji a v úzké spolupráci s HOA-LF vzniká Levá frakce.Zbývající hrstka motýlů nechť setrvá v neperspektivní závislosti na HOA. HOA-LF se rovněž rozhodla zveřejnit počet zoufalců setrvávajích i nadále v bludech a tím i členství v HOA potažmo GEHUMRO.Je jich jen několik, takže od této chvíle nestojí za to psát názvy těchto pidiorganizací velkými písmeny.Budeme výlučně používat hoa a gehumro, případně to ještě umístíme do závorky. Co se týče pomluv o royalistických tendencích v HOA-LF, tyto se nezakládají na pravdě.Humr II. Veliký je pouze první mezi rovnými.Nic víc, ale taky nic míň.Humr II. Veliký byl vůdčí osobností HOA do doby, než se vedení zmocnil Che Humrevara a dovedl HOA až k hoa.Humr II. Veliký poté založil obrozenou HOA-LF,která sleduje původní cíle HOA. Co by to bylo za svobodu pod dohledem gehumro? Skutečnou svobodu humrům! Poslouchejte výhradně objektivní informace radia HSH na frekvenci 99,9990. Nevěřte dezinformacím!
0/0
14.7.2003 10:58

Commando HUMR

Re: Re: Re: Re: Re: Nekolik upresnujicich informaci
ted se prislusnici HOA-LF se ukazali v pravem svetle... hamba humrim odpadlikum! I HUMR II jednou byval nasim clenem, ale zakerna motyli propaganda zlomila jeho prave hodnoty!
S E M P E R   F I D E L I S - H U M R O S ! ! !
Pridejte se k nasi organizaci PRAVA HUMRA! (True HUMRA) - sesterska organizace HOA.
0/0
14.7.2003 11:49

Humr III. Ryšavý

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nekolik upresnujicich informaci
Oficíální tisková zpráva HOA-LF.Změna ve vedení HOA-LF. Humr II. Veliký odešel z čela HOA-LF do částečného invalidního důchodu a byl na něj vydán zatykač.Vyšlo najevo,že kromě toho, že mu chyběly některé části těla, je dávným agentem hoa.Do čela HOA-LF se postavil jako první mezi rovnými Humr III. Ryšavý, který má všechna klepeta, tykadla a ostatní orgány a humřích samic měl víc než celé vedení hoa a gehumro dohromady. Svobodu humrům!
0/0
14.7.2003 15:45

GodEvil

Scheise
...to nee...tam je Littner...kam sakra budu jezdit s kamosama chlastat...
0/0
12.7.2003 19:26

Tomáš

Re: Scheise
bydlím ve Bzenci, zas tak hrozné to není, Littner je kousek vedle
0/0
12.7.2003 19:34

michal

Re: Re: Scheise
jo,protoze veskery ten kour letel do straznice,kde nebylo pul dne na krok videt ...
Jinak,litner asi taky chytne :)
0/0
12.7.2003 19:51

Tomáš

Re: Re: Re: Scheise
no bude asi fakt, vylezl jsem na starák a bylo v tom prostoru Littneru, možná víc k Rohatci, ale blbě se to určovalo a určení co napsali tady a úplná blbost...
0/0
13.7.2003 8:13

Najdete na iDNES.cz