Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Atentátnice byla obviněna z terorismu

Až doživotní odnětí svobody či dokonce trest smrti hrozí ženě, jejíž bomba nedávno v centru Moskvy zabila pyrotechnika. Úřad ruského generálního prokurátora oznámil, že žena byla obviněna z terorismu, z úkladné vraždy a z pokusu o vraždu. Žena není zřejmě odpovědná pouze za smrt pyrotechnika, ale vyšetřovatelé se domnívají, že se podílela i na útoku na koncertě u Moskvy.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Poohy

Další informace!!!
Kazaa Media Desktop (KMD) je světová jednička v peer-to-peer software a je zdarma! KaZaA je komunita miliónů členů, kteří sdílejí své multimediální soubory (audio, video, obrázky a dokumenty). Pomocí KaZaA Media Desktop můžete vyhledávat a stahovat soubory přímo z disků ostatních členů a sdílet svá vlastní multimédia.
Blizsi informace na www.klonovani.cz/?kaza
0/0
20.7.2003 10:36

Zorro

Ještě k československým legiím
Ještě k československým legiím, což je vždy živé téma v česko-ruských diskusích na idnes:
Kdo z vás napsal tohle - Ivan, Vasil nebo VMM ?
Jinak fórum listu "Russkaja Čechija" každému vřele doporučuji
0/0
20.7.2003 4:08

Pilat

okupace je okupace
s tim se budou muset nasi Muromci smirit, ze Cecensko chce byt nezavisle. Stejne jako Palestina, stejne jako Slovensko.
0/0
19.7.2003 17:24

pro Pilata

pro Pilata
to jako  podle tebe Slovaci jsou jako Palestinci anebo Cecenci a Cesi jsou jako Rusove? mas dobrou logiku....  hahaha   posilam ti prispevek jednoho cecha na iDnes>>>>
Cesi jsou nejchytrejsi.....pry chteji predcit Ameriku a nejit na mesic ale na slunce. Kdyz se Cechum vsichni smeji ze se tam spali, maji na to odpoved ....my tam poletime v noci !!
0/0
19.7.2003 17:51

Tess

Re:
pilat...to se vi ze ses sislavej pirat...dej si to tvoje cerveny vino vod tchyne a bude ti lip...hi,hi,hi...
0/0
19.7.2003 21:54

Humr - Chi - Minh

HUMRI SVETOVLADA SE BLIZI
SLYS LIDE:
Brzy nastane den, na ktery vsichni utlacovani Hurmi sveta cekali! HUMRI ZVITEZI A S NIMI PRIJDE RAJ NA ZEMI!
 
VOLTE HUMRY!
Humr je krasny
Humrch je chytry
Humr je vecny
JEDINE HUMR NAS DOVEDE DO EVROPSKE UNIE
HUMR NA HRAD!
0/0
19.7.2003 15:45

Pilat

Re: humr na taliri
Ty uz mas chudaku taky dost. Kazdej to nezvladne!
0/0
19.7.2003 17:25

Humr - Chi - Minh

ZA VSIM STOJI GEHUMRO
Rusove jsou totiz znami svou oblibou v konzumaci HUMRUl. SMRT HUMROZROUTUM!!!
 
Humr je krasny
Humrch je chytry
Humr je vecny
JEDINE HUMR NAS DOVEDE DO EVROPSKE UNIE
HUMR NA HRAD!
0/0
19.7.2003 15:23

:-O

.
.
0/0
16.7.2003 7:05

:-0

:-0
???
0/0
16.7.2003 7:05

David

Češskij!!!????
Víš kamaráde   co to ty tady přivádíš za příklady které napsány v Češtině pro mě stejně jak pro tebe co píšou ruské noviny.Tohle to muže byt   stejný podvod   anebo jednostranný pohled na   ten problém. Proč nikdo   u Vás v Česku ne píše co dělalo   v Čečensku do 1994.Kadyrov říká co v Čečensku není žádný Arab nebo cizinec.Já ted chápu proč ty máš takový názor na ten problém.Chtěl by dat tobě jednu otázku-„Ty byl   v Rusku“Nebo spíš jak dobře ty znáš o Rusku nebo Rusy . Jak   můžeš z jistotou říct o tom o čem faktický znáš z takových   článku.
Opravdu sedni na letadlo   a   navštiv Rusko ( aspoň Moskvu) podívej jak tam žiji lide promluv   s nikým   udělej svůj názor na to co poznáš   a už potom něco piš sem nebo nikam jinam
0/0
11.7.2003 12:26

Češskij

Re: Češskij!!!????
Nevím, jak moc podrobně jsi to četl, ale nemohl sis nevšimnout, že  ten článek, a nemyslím jen pasáže týkající se Čečny, obsahuje spoustu snadno doložitelných a dohledatelných faktů včetně citátů konkrétních osob.
 
Jinak si také myslím, že je škoda, že se nepíše o tom, co se dělo v Čečně před rokem 1994, nejlépe již od 16. století, pak my možná i někteří proruští jestřábi změkli.
 
V Rusku jsem byl již velmi dávno, takže to z dnešního hlediska nepadá na váhu. Rozhodně nehážu všechny Rusy do jednoho pytle, ale když tu některý z nich píše takovým způsobem jako třeba ten tvůj spolubojovník, kterého redakce právě hodila do popelnice, tak se nemůže divit, že si na něm s radostí smlsnu.
0/0
11.7.2003 13:09

Češskij

Zajímavé čtení
Na této stránce je myslím velmi zajímavé čtení: http://www.aaawebpages.czValka_proti_terorismu_3.htm   Pár výňatků ve vztahu k Čečně.   Vezmeme-li toto vše v úvahu, jeví se, že Ruské bezpečnostní složky si budují alibi vzhledem k Osamu bin Ladenovi který, dle jejich tvrzení, je řídící „mozek“ čečenských teroristů. Tímto ruští stratégové budí dojem nepřátelství mezi nimi a ben Ladinovou sítí. Při bližším pohledu toto nepřátelství může být pouhou Potěmkinovou vesnicí. K pochopení ruských triků si zasluhuje větší pozornost téměř ohromující rozhovor s čečenským muftim Ahmedem-Kadži Kadyrove, uveřejněný před dvěma lety v londýnských novinách Al-Sharq al-Awsat. Kadyrov, nyní jedna z vedoucích osobností v Rusy okupovaném Čečensku, řekl, že ruský premiér Sergej Stěpašin zásoboval a vyzbrojil islámské síly, které vtrhly do Dagestánu v létě 1999, čímž rozpoutaly čečenskou válku. Kadyrov vyzval Čečence aby uzavřeli mír s Ruskem a naznačil, že čečenští vojenští vůdci jsou ruští agenti, zapleteni ve velké provokaci. V důsledku tohoto prohlášení, čečenský president Aslan Maskhadov označil Kadyrova za „veřejného nepřítele číslo jedna“. Pro Kadyrova toto bylo bezvýznamné prohlášení, neboť dle jeho názoru Maskhadov není nic jiného než dvojitý agent ve službách ruského generálního štábu. „Pokud by Rusko nechtělo“ , řekl Kadyrov o přítomnosti arabských teroristů v Čečensku, „ani jedinému teroristovi by se nepodařilo infiltrovat Čečensko, nebo mu poskytnout jediný dolar.“ Pokud jde o gangsterismus a únosy, kterými jsou Čečensko a přilehlé oblasti zamořeny od vyhlášení nezávislosti, další pozorovatelé poukazují na jasnou evidenci provokací, sponzorovaných FS. Dílo francouzského novináře Anne Nivata a výše zmíněná kniha Litviněnka a Felštinskejého toto tvrzení potvrzují. „Ti, kdo mají tyto informace o FS, nejsou ve spěchu o nich hovořit“ , řekl Felštinskij. „Nevíme, kolik skrytých informací ještě existuje. Myslím si, že ….. vraždy, únosy a speciální oddělení FS – to je jenom špička obrovského ledovce. Je těžké odhadnout, kolik [informací] se ještě najde.“ „Ozbrojené gangy“ , řekl mufti Kadyrov v lednu 2000, „se v Čečensku skutečně objevily.“ Ale kdo podporoval tyto gangy? „Někteří lidé vidí propojení s ruskými speciálními službami,“ řekl Kadyrov. Pro Američany je obtížné pochopit tuto byzantskou nevyzpytatelnost politických metod Moskvy. Ale pro ty, kteří se Moskvou zabývají denně, je mnohem jednodušší dohmátnout se pravdy. „Není to žádný Jihad“ , řekl o válce v Čečensku Kadyrov, „je to spíše podvod.“

Češskij

Re: Zajímavé čtení
A ještě opravený odkaz:
0/0
11.7.2003 11:57

Švejk

Re: Kocourkov
Ale vždyť mi do svých záležitostí nemluvíme - proto je taky u nás takový Kocourkov. Zato kecáme do záležitostí cizích - a ještě k tomu blbě... Prostě národ Švejků...
0/0
19.7.2003 17:57

Češskij

Re: !!!!!!!!
Milý Vasile, nezbývá než vyjádřit podiv nad tím, proč se nadále v naší společnosti trýzníš a nejedeš raději do své domoviny nebo do jiné země. Takových zemí a národů máš vybranou a ty just zůstáváš zrovna mezi těmi nejnejnej-pokrytečtějšími, podlézavějšími a nesnášenlivějšími, a ještě k tomu dlouhou dobu.
Napadá mě jediné vysvětlení. Netrpíš ty (a ještě pár dalších ruských soudruhů jako např. VMM nebo Ivan) náhodou masochistickými sklony? Tuhle jsem četl o jedné vyhlášené domině, možná bych vám na ni měl sehnat kontakt. Třeba byste si s bratry mohli dohodnout skupinovou seanci a rozšířit si obzory.
0/0
11.7.2003 10:38

David

Re: Re: !!!!!!!!
Myslím co soudruzi vy víc než my –komunisty mají u vás vešij vliv než v Rusku.Češskij   ty si zakomplexovaný Čechač. Muže „Rus“ napsal to trošku tvrdě. Ale to co píšeš tady ty tak to ne jde do hlavy.  
0/0
11.7.2003 11:00

Češskij

Re: Re: Re: !!!!!!!!
Mno, je pravda, že komunisti mají u nás při volbách slušnou podporu ze zklamaných lidí a také jejich materiální statky jsou nezanedbatelné, nicméně pořád ještě nám na rozdíl od vás nevládne bývalý vysoce postavený čekista.
0/0
11.7.2003 11:38

David

Re: Re: !!!!!!!!
Myslím co soudruzi vy víc než my –komunisty mají u vás vešij vliv než v Rusku.Češskij   ty si zakomplexovaný Čechač. Muže „Rus“ napsal to trošku tvrdě. Ale to co píšeš tady ty tak to ne jde do hlavy.   
0/0
11.7.2003 11:02

Antičech

!!!!!
Mně z vás na bliti.
0/0
11.7.2003 9:44

SUBHAM ASTU SARVADŽAGATAM!

Lidi, mějte se rádi.
Šťastny ať jsou všechny bytosti!  
0/0
10.7.2003 23:13

blackshadow

Do USA bych nikdy nejel
Amerika je země hloupých a nesympatických lidí a já bych tam nikdy nejel. Mám přítele Kamila a rozhodli jsme se, že uzavřeme registrované partnerství. Máme se rádi. Asi pojedeme do Holandska nebo do Kanady, protože provincie Britská Kolumbie povolí sňatky lidem stejného pohlaví. Kamil chce jet do Holandska protože má rád tulipány. Musíme si to ještě rozmyslet. USA ale nepřipadá v úvahu. Každému je asi jasné, proč bych do USA nikdy nejel.
0/0
10.7.2003 18:20

Hasic

Re: Re: Do USA bych nikdy nejel
Todle nepise blackshadow ale nakej vul kterej ma na nej pifku a schovava se pod jeho nickem. Mrkni se na obe ID a porovnej.
0/0
11.7.2003 3:59

za morem

Re:
At zije AIDS.
0/0
20.7.2003 2:42

co vam nikdo nerekne

TOTALNI ZOTROCENI - PRIPRAVY NEJEN V RUSKU!!!!
http://infowars.com/enslavement.htm
0/0
10.7.2003 16:25

Bývalý obyvatel Grozneho

Lidé!!!!!!!
 
Lidé zkuste zjistit co   bylo v Čečensku do války   za dob Dudajeva? A už potom pište své příspěvky. Ukaž té to co názor   vzdělaného člověka ne muže byt ovlivněn jenom televizi i media. Kdo z vás viděl živého Čečenca nebo kolik   z Vás byli v Rusku. A nebo v samém Čečensku ? Co? Osobné Viděl to na vlastní oči   a rad co v čas odtud odešel. Ne obhajuji tady Rusku armádu ale ne stojím na straně Čečenských teroristu. Zkuste někdy prožit aspoň jeden den v státe kde bandita muže   Vás zastřelit jenom tak nebo vyhodit Vás z bytu protože on jemu libí. Nebo znásilnit Vášu sestru . Ne víte o tom níc. И ещё для русских которые это чтут:  воюют не народы а политика и деньги.Есть друзья среди русских и украинцев.Нет ненависти к некому.Большенство людей которые пишут сюда незнают о Чечьне ничего.Поэтому не обижайтесь на них.  Рахман.
 
 
 
0/0
10.7.2003 16:17

Češskij

Re: Lidé!!!!!!!
Trošku si protiřečíš, Rachmušo. Napřed tu pliveš síru na Čečnu a Čečence, mluvíš o čečenských teroristech jako by ve valné většině neexistovali také čečenští civilisté, a o kousek dále tvé ruské já pro změnu blekotá cosi o tom, že nebojují národy, ale prachy a politika.
 
Nic si z toho ale nedělej, podobný ideologický guláš v tom mají takřka všichni Rusové píšící na tento chat. Jen zcela výjimečně se u nich setkám s kritikou konkrétního čečenského politika či polního velitele, většinou jsou na tapetě Čečenci jako národ, všichni v jednom pytli. Pak se tito azbuci diví, že mnozí Češi hází do jednoho pytle zase všechny Rusy.
 
Díky také za pobavení. Není nad to, když chce Rus ve vztahu k Čečně někoho obviňovat ze znásilňování rodinných příslušníků.
0/0
10.7.2003 17:04

VMM

Re: Re: Lidé!!!!!!!
[podivejme se, takovej chytrej hosik, mozna svoji chytrosti zapusobis na nejakou 14 nekde v humpolci. nicmene i naprostej blbec by si mohl uvedomit, ze zadnej rus svy dite rachman npojmenuje. tudiz rachman ruske ja miti nemuze. tudiz ty latinko, zjisti neco o narodech ruska a az pak zacni neco psat k cecenske otazce.
 
pripadne si zkus zjistit podrobnosti o operacii na zvetsovani prirozeni a ji podstoupit, aby ten tvuj anti-ruskej komplex nebyl tak velkej. knedlicku, nebo nocku? jsou to noky nebo knedliky?
0/0
10.7.2003 22:00

Ach jo!

Re: Re: Re: Lidé!!!!!!!
Tys mě teda pobavil! Jestli má na tomhle pitomém světě nějaký komplex, tak je to právě ten neandrtálský ruský pronárod.
0/0
10.7.2003 23:05

Tamara

Re: Re: Re: Lidé!!!!!!!
asi cesi radi maji knedliky a ty mas asi rad pyrogy...na tom asi tolik nezalezi, (bylo by dobre), ty se rad dohadujes, a kdo s tebou souhlasi se tobe asi taky nezavdeci,.... tak mi porad co k tomu dodat?VMM?
0/0
10.7.2003 23:36

VMM

Re: Re: Re: Re: Lidé!!!!!!!
na dohadovani je zapotrebi 2 lidi, kteri se nachazeji na priblizne stejnem stupni mentalniho vyvoje. prevysuji-li ceskeho o prinejmensem o sloni hlavu (a to jeste nejsem zatizen vzteklym cechfobstvim (v jeho pripade rusofobii, ktera jeho intelektualni moznosti podstatne snizuje)), pak se nejedna o dohadovani, nybrz o trouseni krupic me moudrosti nedovyvinutemu primatovi, ktery (jak jsme toho byly svedky) neni schopen adekvatne zpracovat ani nejmensi kousticek informace.
 
na druhou stranu spolecnost potrebuje i mentalne jinak schopne jedince na monotonni praci u beziciho pasu, takze se nam pan cesskij neztrati :)
0/0
11.7.2003 4:00

Tamara

Re: Re: Re: Re: Re: Lidé!!!!!!!
:)at se ztrati , ....usmal jsi se :) kde je tvuj brat dimka?? mam o neho velke obavy..muzes mi dat nejakou informaci..?
0/0
11.7.2003 5:29

Češskij

Re: Re: Re: Lidé!!!!!!!
Nazdar potrefená husičko, ty se ale umíš pěkně rozdurdit. Chceš, abych doopravdy věřil, že ten, kdo si tady říká Rachman, není Rus jako poleno?
Je sympatické, že se svou všeobjímající ruskou duší nyní zřejmě počítáš mezi národy Ruska také Čečence, ačkoli jsi jim ještě nedávno nemohl přijít na jméno a vyjádřil jsi touhu, aby všichni, kteří žijí v Rusku, odtamtud táhli domů a pak se třeba i osamostatnili.
Skutečně se s tebou udála nevídaná proměna nebo jsi se jen jako obvykle špatně vyjádřil?
 
Pokud jde o závěrečný dotazník - jestli si můžu vybrat, tak jako správný Češskij mám samozřejmě radši knedlíky než oslizlé nočky. Antiruský komplex žádný nemám. Proč také? Naši bratři byli již před 13ti lety od nás i od sousedů vypakováni, vzápětí ztratili téměř všechny své vnitřní kolonie, nyní žijí na své rodné hroudě a drtivá většina z nich vydělává 5x méně než průměrný Čech, doby zašlé slávy budou za chvíli znát jen z vyprávění babiček, tak z čeho bych prosím tebe měl mít komplex?  
0/0
10.7.2003 23:55

VMM

Re: Re: Re: Re: Lidé!!!!!!!
psani to ti jde, cteni uz horsi. a comprehension uz vubec ne. ke zbytku se vyjadrovat nebudu, pac to jsou obvykle knedlikove kecy :)
0/0
11.7.2003 3:48

milan

Re: Re: Re: Re: Lidé!!!!!!!
Bravo Cesskij, jen tak na ne. Smekam pred tebou klobouk.
0/0
11.7.2003 4:06

za morem

Re:
Souhlasim.Liberalni platek jako je iDNES,tomu jenom napomaha.
0/0
20.7.2003 2:46

Radimek

Co jsou Cecenci?
Po skončení první čečenské války se ozbrojené oddíly, které tvořily jádro odporu, staly součástí národní gardy, podřízené Aslanu Maschadovovi. Skupiny orientované na radikální islámské vůdce měly v rukou téměř všechny bezpečnostní struktury v poválečném Čečensku. Ozbrojené oddíly, které dříve bojovaly bok po boku proti ruským vojskům, se fakticky rozdělily na dvě znesvářené skupiny. Jedna tvořila jádro národní gardy a držela se tradičního islámu. Druhá byla tzv. vahhábitská. Tento rozpor přerostl v červnu v otevřený konflikt. Konflikt byl zdánlivě urovnán, avšak obě strany se připravovaly k novému, mnohem většímu střetu. Ten však překazila druhá čečenská válka, která obě znepřátelené strany na čas usmířila před tváří společného nepřítele. Tento národ už bojuje několik staletí. Otázka je, zda ještě umí žit bez války? Nikdy nepracovali, vždy museli bojovat. Už malý chlapci jsou vychovávaní v nenávistí proti Rusům, a připravovaní na válku. Z dějin tohoto národa vyplývá že kdyby nebyl Putin, bojovali by s někým jiným (s sousedním státem, atd.
  Pro hure chapajici - to znamena znicit je, rozslapnout jak hmyz, nic jineho take nejsou.   SALUT
0/0
10.7.2003 15:47

Rute

!!!!!!!
Za první i druhý války když   Ruska armáda chtěla zaútočit na Grozný předem oznámila to i požádala civilní obyvatelstvo   opustit město.Ale Čečenský bojovnici ne dovolili jim odejít a postavili jich jak   živý štít. O tom váš pan ŠTETINA a pani   PROCHASKOVÁ   ne napsali? Vy o tom i ne víte. Ne víte   tom co v teroristických skupinách   většina bojovnickou   pochází   z arabských státu…… nebo z pobaltských. A podpora všech tich bojovníku pochází od   Alkaidy nebo   jiných teroristických skupin. Proti kterým bojuje i Váša vláda i Váš stát. Tak co přátele Čečenských teroristu   trošku vypustíte páru   I přestán té   dělat ze sebe znalcův Ruska i Ruských otázek. Je trapně číst vaše příspěvky.               
0/0
10.7.2003 14:42

trouba

Re: další chytrák na netu
co se tady snaží obhajovat ruský posraný myšlení. kdyby jste se nesrali do čečenska svoji rozpinavosti mate kllid, ale vy hold chcete dokazovat jak jste velky. mate armadu a ta hold musi nekde ty patrony vystrilet jinak by bylo zle a generalove by šli proti vlade.. z afganistanu jste museli vypadnout se staženym vocasem a to nikdy neprekousnete. tam jste taky bojovali proti teroristum ?
0/0
10.7.2003 15:02

Ríša

Re: Re: další chytrák na netu
Trouba ne piš o tom o čem ne víš, ne ukazuj všem co ty –debil.
0/0
10.7.2003 15:23

trouba

Re: Re: Re: další chytrák na netu
debil možná jsem, ale slovo okupace asi na širé rusi neznáte. jo vy tomu vlastne říkáte internacionální pomoc.
0/0
10.7.2003 16:01

Tom

Re: Re: Re: další chytrák na netu
Ignorantství a sprostota. To jsou jediné argumenty, kterýma dokáží Rusové oponovat. Už agy jste se ocitli ve svém pravoslavném nebi!
0/0
10.7.2003 19:29

Reichmarschal Herman Göring

Re: Re: další chytrák na netu
Podle současnëho noveho vykladu pojmu terorista a terorismus samozřejmě ano.
0/0
10.7.2003 15:30

Marty

Byl jsem tam pul hodiny pred vybuchem
Je pro ty chytraky co sedi v Praze a vzdy jen o podobnych vecech cetli v novinach. Ani po udalostech v divadle ani po tom vybuchu na koncerte ani ted neni mezi moskvany videt narodnostni nenavist k Cecencum. Zajimalo by co by jste psali Vy a jak by jste se chovali kdyby se tohle stalo v Praze az by tam napr. Romove zacali odpalovat bomby.... Vsem expertum na Rusko chci polozit jednu otazku a dat jedno doporuceni. Otazka: Kdy naposledy jste byli v Rusku (Moskve) - kdy jste se setkali se skutecnym Rusem (ne Ukrajincem nebo Moldavanem) a mluvili jste s nim? Pokud k tomu nedoslo alespon 4-5 let - predtim nezli zacnete psat fundovane clanky o KGB a Putinovi zvednete zadek, kupte si letenku CSA (12,000 Kc) a zajedte sem na par dni (dobry hotel v centru Moskvy cca. 200-300 USD na den) doprava taxi letiste 80USD. Vizum stoji kolem 4,000 Kc. Pak muzete napsat neco fundovanejsiho a nepapouskovat zvasty IDnes nebo CT1......
0/0
10.7.2003 12:17

oksana

Re: Byl jsem tam pul hodiny pred vybuchem
pusinko, nevim kam chodis na ty hlody, ze rusi maji radi cecence. z meho mnohaleteho pobytu (:-)) tam, vim, ze je maji stejne tak radi jako my romy, nebo jako vsi v kosili...
0/0
10.7.2003 12:39

Delirium Tremens

Re: Re: Re: Byl jsem tam pul hodiny pred vybuchem
tak tak
0/0
10.7.2003 14:05

Reichmarschal Herman Göring

Re: Re: Re: Byl jsem tam pul hodiny pred vybuchem
Понятно !
0/0
10.7.2003 15:17

oksana

Re: Re: Re: Byl jsem tam pul hodiny pred vybuchem
mas pravdu, je par slusnejch cecencu, stejne jako je par slusnejch romu... kazdej z nas zna alespon jednoho. a taky nemuzes zamlcet, ze vetsina z nich zije a mysli jinak nez MY (receno opatrne). 3 roky jsem je mela za sousedy, a za tu dobu vyhodili z okna 4 holky... bydleli jsme ve 12. patre... tak sklapni, ja mam svoje zkusenosti s cecencema...
0/0
10.7.2003 15:58

Rus

Re: Re: Re: Re: Byl jsem tam pul hodiny pred vybuchem
Oksana to samé jak ty žila v Tušeno 5 let i nevěděla co tam je letiště? Tak takové máš zkušenosti z Čečencami?
0/0
10.7.2003 16:25

Soudce

Re: Byl jsem tam pul hodiny pred vybuchem
Jaký je rozdíl mezi Rusem, Moldavanem a Ukrajincem? Kromě pasu, měny, rodného jazyka ...?
0/0
10.7.2003 12:40

Najdete na iDNES.cz