Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Vláda asi přidá nejvíc učitelům

Hrozba, že se v září neotevřou školy, se učitelům asi vyplatila. V jednáních odborů s vládou o zvýšení platů státních zaměstnanců v příštím roce si zatím vedou nejlépe. Přilepšit by si měli - ovšem zhruba jen o inflaci - všichni státní zaměstnanci.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Věra

Jsou i dobří a zodpovědní učitelé
a je jich dle mých zkušeností většina. Jsem vyučena v oboru, následuje střední odborná škola, poté pedagogické minimum (1,5 roku), tříletá VŠ Karlova Univ. pedagogická zakončená závěrečnou zkouškou a poté dva roky Magisterské - Obchod a služby. Tedy vzdělání a odbornost bez problémů. A když přirovnám vzdělání lékaře nebo policisty? Učitelé by měli dostat přidáno na tu samou částku. Odbory chtějí málo. Jinak je to ostuda i pro společnost. Proč se nepodíváme na platy k dalším státům?Učitelé učí budoucí generace!!!
0/0
20.8.2003 7:59

Olda

Zvířátka a Petrovští.
Vážení páni poslanci, senátoři a ostatní vzdělaní potentáti. Přečtěte si prosím pohádku o zvířátkách a Petrovských. Poctiví loupežníci si nejdříve lup poctivou prací zaopatřili, potom rozdělovali. Vy rozdělujete to, co teprve nakradete. Zamyslete se nad tímto bezcharakterním chováním a jednejte alespoň tak charakterně jako výše uvedení loupežníci. Dotaz pro normální lidi: Nemáte někdo doma kvalitního kozla?
0/0
10.7.2003 16:31

Helmut Niederman

Reforma potřebuje pořádný říz !
Této vlády, která dělá reformu veřejných financí si vůbec nevážím už proto, že porušila spoustu předvolebních slibů a navíc se chová jako pravicová strana, což je pro levičové voliče velký podvod. Jsem pravicový volič a vůbec se mi nelíbí neúplná reforma. Tato země a na obnovení ekonomického růstu potřebuje radikální bolestný, krvavý říz ! Proto pro všechny pravicové poslance jako pravicový volič navrhuji tyto myšlenky, které by přiměly k ozdravění veřejných financí a ekonomického růstu. 1) Zrušit všechny sociální dávky, důchody, podpory v nezaměstnanosti, zavést jednotnou plošnou sociální dávku pro každého nad 18 let ve výši 3500,- Kč/měsíčně. Tato sociální rovná dávka by se vyhla lidem nad 40 let. Ti co by měli nad 40 let věku, by byli zapojeni do současného průběžného systému. 2) Zrušit  některé nekompetentní úřady a ministerstva  jako jsou úřady : Úřad práce, Úřad sociálního zabezpečení, Úřad pro hospodářskou soutěž, dále navrhuji sloučení ministerstev zemědělství a ministerstva životního prostřední, sloučení ministerstva financí a průmyslu a obchodu, zrušení ministerstva pro místní rozvoj, zrušení ministerstva informatiky, zrušení institutu ČTU ( český telekomunikační úřad ). 3) Každý uchazeč o zaměstnání by se musel starat sám o sebe, musel by hledat práci sám a tudíž by se nemusel spoléhat na Úřad práce. Z jednotné sociální dávky, které by si našetřil by pak použil na zabezpečení nezbytných potřeb v době, kdy je nezaměstnaný. 4) Navrhuji povinné důchodové, sociální, zdravotní připojištění a to ve výši 500,- Kč/měsíčně. 5) Navrhuji zavést plošné školné na všech školách 6) Učitelům, vědcům, lékařům, policistům navrhuji zmrazit platy na dobu 10 let. 7) Dále navrhuji v rámci reformy veřejných financí zavést novou daň pro všechny subjekty, které se živí nebo pracují s internetem. Tato daň by nebyl procentuální, ale vyčíslená v Kč měsíčně a to ve výši 1,- Kč/ z prosurfované minuty. Výběrem této daně, by pak stát a vláda mohla z vybraných peněz investovat do rozvoje internetové gramotnosti a to na všech školách. 8) Navrhuji vyšší finanční spoluúčast pacientů na lékařském ošetření. Každý pacient, který by navštivil svého lékaře by zaplatil poplatek ve výši 50,- Kč. Za vydání jednoho receptu by pacient platil 20,- Kč. Za pobyt pacienta v nemocnici 50,- Kč/za den. Strava by pak byla účtována pacientovi dle skutečných nákladů. 9) Dále navrhuji zvýšit nižší sazbu DPH z 5% na 15% a vyšší sazbu 22% snížit na 18%. 10) Jako poslední návrh v rámci reformy veřejných financí navrhuji zvýšit platy všech ústavní činitelů, ministrů a poslanců na úroveň platů v EU. Tento návrh by zapřinil možné korupci. Současně však, bych navrhnul zákon, aby poslanci a ministři nemohli pracovat v dozorčích radách, soukromě podnikat a to až do skončení svého poslaneckého mandátu. Tato moje reforma je moc bolestivá, krvavá, ale teď ruku na srdce, určitě nikdo není spokojen, aby ze svých daní dotoval buláče, a mladé přiživníky, kteří jsou vedeni na ÚP. Já tedy ne !
0/0
9.7.2003 20:56

rejpal

Re: Reforma potřebuje pořádný říz !
podle te té tvé logiky - dát ministrům a poslancům tolik peněz, aby nemuseli brát úplatky, by stát mohl doplácet měsíčně každému občanu peníze do výše platů v EU, aby nemusel krást
0/0
9.7.2003 22:28

Olda

Re: Re: Reforma potřebuje pořádný říz !
Má pravdu. V EU se nekrade, nebere úplatky. Ten úplatkář byl z USA!!! Kdyby mu dali tolik, co mají naši soudci, tak by nebral úplatky také!!!!
0/0
10.7.2003 16:17

Lidožrout

Re: Reforma potřebuje pořádný říz !
Milý Helmute, ačkoliv jsem rovněž konservativec, má tebou navrhovaná reforma určité, řekněme mezery. Jakousi plošnou sociální rentu navrhoval už pan Tlustý. Nejsem sice národohospodář, ale mám určité pochybnosti o tom, jestli by ji ekonomika ( alespoň v dané chvíli) unesla, ale budiž. Dejme tom, že ano. Já jako konservativec samozřejmě získaný peníz buď uložím, nebo nainvestuji do komerčního pojištění pro případ nemoci, nebo nezaměstnanosti (pokud by takové vůbec vzniklo, protože rizika s ním spojená by byla pro komerční pojišťovny naprosto neakceptovatelná). Co se stane, když banka, ve které střádám pro případ nouze, nebo pojišťovna, u které jsem pojištěn pro stejnou situaci klekne? Takových případů byla ve zcela nedávné minulosti celá hromada. Byl bych na tom v takovém případě úplně stejně, jako ten (a to by byl případ absolutní většiny českých dutolebců) kdo získaný peníz utratí do posledního halíře. Jeho problém, řeklo by se. Ne tak úplně. Když dotyčného přivezou do nemocnice, jsou lékaři povinni mu poskytnout pomoc. Že nemá z čeho platit, je z jejich hlediska druhořadé. Takže v drtivém procentu případů by léčení těchto výtečníků zase platil stát, jenže by neměl ani ty prostředky, které má dnes (upozorňuji, že se současný stav nikterak nebráním). Povinné pětisetkorunové "povinné ručení" je sice hezká myšlenka, která by snad shora uvedené riziko kompenzovala, ale mám určité pochybnosti, že získaná částka by postačovala k chodu zdravotnictví samého a to z ní shceš ještě hradit pojištění sociální, což je v rozporu s odrážkou 1, kde navrhuješ zrušení státních důchodů jako takových. Není tedy jasné, zda s nějakým důchodem vůbec počítáš, nebo co rozumíš pod pojmem "sociální pojištění". Takže z tebou navrhovaných 3500Kč zbyde 3000 x12=36000. To vše násobeno 45 lety po které by dotyčný tuto částku dostával, rovná se 1 620 00. Řekněme 1 700 00 (nějaký úrok, pokud se o úrocích u českých bank dá hovořit). Řekněme, že se odchází do důchodu v 65 letech (zatím dřív) a dotyčný se dožije 80 let. Tedy 1 700 000 děleno 15 rovná se zhruba 114000 a to vše děleno dvanácti rovná se 9500Kč měsíčně. A to nepočítá´m, co udělá s penězi inflace, než se dotyčný chudák důchodového věku dožije, nedej bože, aby se dožil věku přes 80. Takže kolego konzervativče, já bych řízné reformy ponechal odborníkům a jenom doufejme, že čeští pablbové při volbách zase někomu nespolknou jógra.
0/0
10.7.2003 11:21

Helmut Niederman

Re: Re: Reforma potřebuje pořádný říz !
Pokud někdo začne šetřit a uloží peníze do nějakého bankovního ústavu a ten zkrachuje, určitě za to bude muset nést povinnost střadatel, protože se většinou nalepí na vysoké úroky. Takže když do banky, tak jedině do nějaké té zahraniční, spíše švýcarské, tam doporučuji ukládat peníze. Každý je svým vlastním strůjcem svého štěstí.
0/0
10.7.2003 17:52

Olin

no proč ne
Ale lékař s dvěma atestacema a po deseti letech praxe má základní plat 17 600 Kč . (Do tabulek lze nahlédnout na stránkách ministerstva sociálních věcí ) .Onen udávaný 35 000 plat lékaře je se službama atd . Těším se až budeme v EU a spousta mladých  i zkušených jazykově vybavených odborníků zmizí v Evropě . A nejsou špatní . To se pak budou všichni strašně divit , co se děje .    Přeji stálé zdraví Olin
 
0/0
9.7.2003 19:13

Olda

Re: no proč ne
Chachachacha. Operace si provádím sám. Prevenci řeším halůzkovů. Spíš by mě mrzelo, kdyby uprchli funebráci (dělám mj. do ekologie)!!!  Ale one sranda. Stát to vede od deseti k pěti, takže se můžeme těšit, že zmizí i schopní pracovníci jiných profesí, včetně řemeslných. Podnikatelé také nejsou dojná kráva. Máme se na co těšit.
0/0
10.7.2003 16:24

simona

ucitele
az si prectu statistiku kde bude uveden rocni prijem ucitele na pocet odpracovanych hodin, tak si ja a dalsi lide uvedomi, jak jsou na tom ucitele spatne. mozna?! obhajovat se tim, ze ucitel ma jeste domaci pripravu nemuze obstat. kazdy, kdo chce byt uspesny se musi zdokonalovat ve svem oboru mimo pracovni dobu!
0/0
9.7.2003 15:12

Robert

Re: ucitele
presne
0/0
9.7.2003 16:48

Hostan

Výsměch
Ctěl bych se těm kecům zasmát. Po 11 leté praxi má moje žena plat 10 650. 13 a 14 plat mají už několik let na půl tzn. 1 plat rozdělen na dva.V rozpočtu nejspu prachy, ale vojáci mají příspěvek na bydlení ve výši 8500 - 10500 dle města- PROČ??? Dva vojáci mají v průměru 15 000 (30 000) + min. 17 000 na bydlení (cca.50 000) no není to paráda. Ten kdo nikdy nepracoval ve školství a nebo s tím nepřišel do styku, neměl by kecat takové bláboly. Jo a jinak gratuluji policajtům, kteří mají GROSSE, který jim ty prachy vyřval a přito jsou většinou středoškoláci. To neznamená, že hatím jejich práci. Doufám, že většina učitelů odejde do lepších oborů a naš národ zůstane opět blbý a slepý tak jak byl po celou předešlou éru.VIVA CZ
0/0
9.7.2003 15:02

alan

Ohodnocení učitelů = výsledek tohoto národa v budoucnosti
Myslím, že pořádná reforma již v základním školství je více než nutná. Ani osotní formy studia nepatří zrovna ke špičkám v rámci EU . Ano platy jsou důležité- aby se tam dostalo více mužů a odvětví dostalo svou prestiž, ale co se hodlá dělat s celou koncepcí, za více peněz , by měl dítě,student,rodič také právo vyžadovat určitý přístup. Ne jenom nutit do přednášení slohových cvičení z paměti, ale podporovat celkový rozvoj studujícího. Přeji učitelům a profesorům tyto peníze, ale ať se sami zamyslí, zda jejich výkon odpovídá .
0/0
9.7.2003 14:51

franta mottl

nejvetsi flakaci naroda dostanou zase pridano,
je to k zblazneni, ale asi se stim uz neda nic delat. Jiste ted nekdo napise, jak je to povalani narocne, ze uz i 14-ti leti nosi do skoly strelne zbrane a vsechen ten nesmysl, aby se to zvyseni platu zduvodnilo. Kdyz pridat, tak jenom tak, ze se 30% vyhodi a usetrene penize se daji tem schopnym. A zprisni se predpisy. To, ze odpadne hodina se nesmi stat. A aby se to obchazelo tak, ze bude matiku ucit telocvikar, to bude trestano vyhazovem reditele. Jestli takhle, pak pridat!
0/0
9.7.2003 13:12

Stréc

Re: nejvetsi flakaci naroda dostanou zase pridano,
Jak je vidět z Tvého příspěvku, základní vzdělání u Tebe žádné velké následky nezanechalo.
0/0
9.7.2003 13:47

nenormální člověk

?
... a kerej Vláďa jim to teda dá?
0/0
9.7.2003 12:48

Věra

učitelé dostanou přidáno
MOC JIM TO PŘEJU. A NE JENOM NĚKOLIK STOVEK, ALE PŘÍMO TISÍCOVEK. A UČITELŮM - VE VŠECH REZORTECH, TEDY I UČITELŮM NA VA, JSOU TO TÉŽ UČITELÉ...
0/0
9.7.2003 12:47

Pohlavní buňka

´Žena
Může žena za den zhubnout o 300 kg? Ano!! Ráno je žena kráva, v poledne slepice a večer brouček.
0/0
9.7.2003 11:34

Pohlavní buňka

´Pes
Víte, proč nemůže být cigán vegetarián? Už jste někdy viděli sójového psa?
0/0
9.7.2003 11:32

Pohlavní buňka

Čerti
Zemře programátor a dostane se do pekla. Po týdnu Lucifer volá Bohu: Co za blázna jsi mi sem poslal? Zničil mi všechny kotle, uškrtil všechny čerty a už tři dny bezhlavě běhá po všech chodbách pekla a řve: „Kde je exit do 2-ho levelu?“
0/0
9.7.2003 11:23

Pohlavní buňka

Jedna
Černé brýle, bílá hůl, blbec dědek neuhnul. Na přechodu pro chodce, drtí tatra důchodce.
0/0
9.7.2003 11:17

Komouš

Re: Jedna
Staré kosti praskají, lidé kolem tleskají.
0/0
9.7.2003 11:19

jarek

Re: Jedna
Drtí, drtí, důchodce se vrtí
0/0
9.7.2003 11:22

Prof. Doc. Mudr. Jead Lecarus,

upo
Dovolujeme si Vás touto cestou upozornit na novou velmi závažnou nákazu tzv. "hrabavky" (latinsky "hrabachus prachus"), která se v poslední době velmi rozšířila zejména v českém parlamentu.
Zdrojem nákazy je pravděpodobně politický údržbář Vladimír "Iljič" špidla, který nedávno razantně zvýšil platy všech ústavních činitelů, i když by jim všem bohatě stačila polovina azbytek by měli rozdělit mezi tolik užitečné lékaře a pedagogy.
V poslední době je výše uvedený bacilonosič šiřitelem i další choroby zvané "reformica cosmetica", kterou na něj přenesl ministr financí Bohuslav Sobotka. Tato choroba se projevuje prskáním nesmyslů a prodlužováním agónie veřejných financí a české ekonomiky. Doporučenou léčbou jest hospitalizace zlodějských pacientů v nejbližší věznici a radikální snížení daňových sazeb!
Vhodné transparenty (jako např. "Snížit platy politikům, více zdravotníkům!") uvítáme před Úřadem vlády i Parlamentem.
Prof. Doc. Mudr. Jead Lecarus, DrSc.hlavní hygienik Evropy
0/0
9.7.2003 11:06

jarek

Re: upo
Dovoluji si poznamenat, že tento silně nakažlivý virus se objevil již kolem roku 1991 a od té doby nakazí každého kdo setrvá v politice déle než cca 3 roky
0/0
9.7.2003 11:13

Pohlavní buňka

Zapařený koule
Vzhledem k tomu, že státní kase zeje prázdnotou je více než jasné, že přidáno dostanou pouze poslanci a senátoři sedící na svých zapařených koulích na svých několika dalších postech ve svých druhých, třetích a čtvrtých rádo by zaměstnání (lobojí bez tak pouze do vlastních řad a kešení). Není tomu snad tak????????
0/0
9.7.2003 11:14

PM

"Přilepšit o inflaci"
Vzhledem k cenovému vývoji (deflace) znamená "přilepšit o inflaci" snížení mzdy.
0/0
9.7.2003 10:56

Hell

Je to jen bublina...
Nebojte se, to je zas jen jedna ze socdemáckých bublinek. Učitelům se už dlouhá léty přidává tak, že se jim zvýší základ a vezmou se jim kousky osobního hodnocení, takže nakonec nula od nuly pojde. Kdyby paní bachratá chrochtavá ministryně aspoň trochu tušila, co vlastně řídí, třeba by se jí alespoň malinko rozsvítilo. No neva, její dcerka chodí na nestátní, dobře placené, francouzské lyceum, takže děti nás obyčejných plebejců může klidně učit to, co na školách zůstává. Nasraní neaprobovaní "takykantoři", důchodkyně a absolventi (než si najdou něco, co jim ty čtyři roky studia alespoň trochu zaplatí)...
0/0
9.7.2003 10:35

roxor

vláda si zadělává ...
na sociální střety. Postupně zvyšuje platy svým zaměstnancům a soukomá sféra je nezajímá. Podnikatelé nemají možnost zadlužovat své firmy tak, jako vláda a parlament zadlužují stát. Nevím kolik pendrekářů budou potřebovat aby ty lidi udrželi na dně. Tady by ovšem mohla pomoci hesla "MODLI SE A PRACUJ" nebo "DRŽ HUBU A KROK" !!!
0/0
9.7.2003 10:20

Hell

Re: vláda si zadělává ...
... a nebo "ARBEIT MACHT FREI!"
0/0
9.7.2003 10:26

Tyjo

Pro Komouše
Hele ty komunistickej ptakoplaze, jak jsem si tak cetl ty tvoje prispevky, neustale kricis, ze je to banda nemakacenku, ale nevim kdo tady uz asi dve hodiny mele nesmysly na netu misto toho aby teda uz zacal konecne neco delat. Nebo jsi taky ten vopruz na ktereho delame my vsichni vcetne ucitelu???? PS. Jestli mi chces ted tvrdit, ze ucitele nic nedelaji protoze maji prazdniny tak jenom male pocty, jestli ale budes se svym rozhrkanym mozkem stihat: Ucitel nema pres rok ani den dovolene. Kdyz ano, musi si naddelavat. 20 dni dovolene ma na prvni mesic prazdnin, na dalsi cast prazdnin musi makat behem roku na ruznej besidkach a jinych podelavkach, bez kterejch to ale nejde a ten kdo nedela pres rok moc, pak stejne do ty skoly chodi i pres prazdniny chystat na novy skolni rok. Ukazte mi teda VSICHNI, kde jsou ty vysnene PRAZDNINY, po kterych vsichni tak touziJe to en nakumulovani dovolene a prescasu. Ale to ten bezmozek (komous) nemuze zaznamenat!!!!!
0/0
9.7.2003 10:16

Komouš

Re: Pro Komouše
Ahoj Tyjo, jsem rád, že jsme shodli na tom, že učitelé jsou banda flákačů a že si užijí volna přes rok až až. Proto nevidím důvod, proč by měli vůbec nějaké volno o prázdninách mít. Volno mají přece v sobotu a v neděli. Jinak podle těch keců vypadáš na prošedivělýho PEĎÁKA trapně se snažícího vyučovat přírodovědu (pestík a blizna) na 1.stupni základky.
0/0
9.7.2003 10:57

Mako

Re: Pro Komouše
Ty jsi pěknej vůl. Učitelé že nemají přes rok ani den dovolené? A co vánoční prázdniny? Jarní prázdniny, spousta volných dnů - pololetní vysvědčení, prázdniny už od 27. června. Prober se hňupe. 20 dníé dovolené na první měsíc a co ten druhý - občas si zajde do školy, na devět hodin, v jedenáct domů. Žádná odpovědnost. Úroveň pedagogických fakult se rovná úrovni gymnázia(někdy i to ne).  Chystání na nový školní rok - cha cha cha, když celý život učí to samé a není schopen se to naučit na trvalo, tak se to musí znovu jako učit jo? Na to mají celý srpen, jo, aby se to jako doučili? Ty mě dojímáš. Učitelé středních škol nesahají ani na úroveň sekretářky ve velkém podniku. Je to banda nesamostaných líných hovad, co umí jen buzerovat a komandovat děcka, léčí si tím svoje komplexy neschopnosti pracovat společně s osttaními dospělými. Většina učitelů by se normálně neuživila ani v obyčejné kanceláři, možná maximálně jako skladníci.
0/0
9.7.2003 11:11

Amos

Re: Re: Pro Komouše
Kam chodila do školy ta sekretářka. Jak je možné že se od těch debilů něco naučila:-(
0/0
9.7.2003 13:25

lopéz

Špidlou v zádech
Živnostníci všech českých zemí, spojte se ! Jde po nás !
0/0
9.7.2003 10:05

jojo

Nechme ho
komouška , ať si dá chvilku oraz a jde si zchladit hlavičku na tobogán, jináč ho máme na svědomí. Já jsem mimochodem učitelka a manžel projektant, berem oba přibližně stelný kulový a jsme v pohodě, ale přidávání ve školství nás nikterak nedchne, raděj bychom viděli  důslednější reformu.  Gross to s těma polecajtama prostě pohnojil...
0/0
9.7.2003 9:51

Olda

Co pořád máte. Stát je nejlepší podnikatel.
Kdo jiný si může dovolit podnikat s cizími penězmi? Bordelmamá věděla, že pokud neprosperuje její podnik, je zapotřebí vyhodit děvčata a ne šoupat s nábytkem. (Reakce na reformu).
0/0
9.7.2003 9:14

Jirka

To má být nějaká reforma?
Co to je za reformu, když místo potřebného šetření se rozdává.
Opravdová reforma veřejných financí může začít jedině výměnou vlády.
0/0
9.7.2003 9:03

Komouš

Cárára
Dnes má svátek Drahoslava. Všechno nejlepší Drahoslavo.
0/0
9.7.2003 9:02

.

Re: Cárára
Zítra má svátek Libuše! Všechno nejlepší, Amálie!
0/0
9.7.2003 9:35

Komouš

A co takhle sebrat osobní
A ještě bych si navrhl jednu drobnou změnu v momentě jako je tento, když je státní kasa prázdná a vytunelovaná státním zaměstnancema. CO JIM TAKHLE SEBRAT KOMPLETNÍ OSOBNÍ OHODNOCENÍ - jako gesto dobré vůle by se ho bez tak měl vzdát každý, ne???
0/0
9.7.2003 8:57

Komouš

Pro Karla
Tak co Karla, skončila pauza a už jsi letěl zpět k lisu??? Nebo jsi si běžel udělat něco drobnýho k snědku. Něco malýho sníst. Třeba si vytřít hubu kachnou.
0/0
9.7.2003 8:53

freespeech

PotĎte do státní správy, hledáme zofale skušené právníky, informatiky a další
odporníky! Nástupní plat až 15000 kč! Pokud máte VŠ vzdělání, alespoň pět let praxe v oboru a dobré reference, jste u nás vítáni. Bohužel nemůžeme poskytnou služební vozy, mobily a proplácet přesčasy. Vyadujeme odpovědnost, spolehlivost, čistý trestní rejstřík. Od příštího roku nabízíme platový růst cca 200 kč a celých 12 platů ročně!! Vynikající možnost služebního postupu (po 30 letech služby můžete dosáhnout platu až 21000 kč!). Budete cestovat vlakem a na služebním kole po celé naší krásné vlasti a občas si budete moci zakoupit i nějakou odbornou literaturu. Víte snad o něčem perspektivnějším?!
0/0
9.7.2003 8:36

Komouš

Re: PotĎte do státní správy, hledáme zofale skušené právníky, informatiky a další
Nástup už 15 000,-. Cože?? Tolik?? Tak za ty prachy rozhodně nejdu. Nechci takovej ranec za nic. Nechci slevu zadarmo. Jinak to cestování a telefonování z veřejných budek by se mi líbilo.
0/0
9.7.2003 8:41

Komouš

Re: Re: Re: PotĎte do státní správy, hledáme zofale skušené právníky, informatiky a další
Tak to si to s tím přeorientováním se do státní správy budu muset dobře rozmyslet. Protože telefoní budky je základ všeho bytí a žití.
0/0
9.7.2003 9:00

Olda

Re: PotĎte do státní správy, hledáme zofale skušené právníky, informatiky a další
Jo. Běž makat.
0/0
9.7.2003 8:43

mzdova ucetni

Re: PotĎte do státní správy, hledáme zofale skušené právníky, informatiky a další
Cože??? 15 000??? To trošku, přeháníš. Asi se díváš na navýšené mzdové tabulky ne? A my, co makáme za základní tabulky bez praxe, máme ještě daleko, dost daleko do deseti tisíc.
0/0
9.7.2003 11:22

Pavel

Zasah zidovske obce prazske?
Kam se podel vcerejsi clanek o pedofilovi Opocenskem, ktery svou "sochou" -karikaturou bri Capku znesvetil Namesti Miru?
0/0
9.7.2003 8:28

Komouš

Re: Zasah zidovske obce prazske?
Co sem pleteš článek o největším učiteli sexuální výchovy v Čechách Doc. Ing. Opočenským CSc.???
0/0
9.7.2003 8:39

alenaalena

Re: Bez třináctých
Třeba proto, miláčku, že ve škole dávali pozor a naučili se správně psát. Kdyby ses byl býval učil, tak jsi měl vzdělání, dneska jsi nemusel manuálně dřív a nemusel jsi nikomu závidět. Tvoje maminka měla nakonec pravdu!
0/0
9.7.2003 8:23

Najdete na iDNES.cz