Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Soud pro Snopkovou nesehnal sanitku

Soud s bývalým ministrem financí Ivo Svobodou a jeho poradkyní Barborou Snopkovou je počtvrté odročen. Vězenští lékaři sice rozhodli, že Snopková může k soudu i se zlomenou nohou, nesehnali pro ni ale sanitku. Podle obhájce se jeho klientka zranila koncem minulého týdne. Proces měl začít v březnu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

prognostik

uff
Ještě že není vědecky dotaženo bezproblémové klonování. Jinak by vzorek DNA soudce putoval okamžitě do klonovací laboratoře financované samozřejmě ze státního rozpočtu a klony by obsadily všechny vedoucí pozice na všech soudech.
 
0/0
9.7.2003 12:33

Hell

Chudinka Barborka
Musím se smát! Kdybych ukradl 50 000,- tak mne zavřou až zčernám a kdybych náhodou umřel před soudem, odsoudí mne in memoriam. Tihle šmejdi (rozuměj řadoví občané s velkým finančním vlivem) si můžou dělat co chtěj!
0/0
9.7.2003 10:24

www.lubosmandat.com

.
Z nejvyšší skály padat chci dolů,   bystřina prudká, pějící vzdor,   vystřiknout k nebesům, vrhat se dolů,   do nížin zanést písničku hor:   v tisíc se divě rozstříknout krůpějí,   v každé z nich duhu, života naději,   lásku a vzdor, lásku a vzdor.   Břízkami mladými vrůsti chci v skály,   kořeny vetknout, nepadnout, stát,   co kořen, tesák v útrobu skály,   každičkým lístkem slunci se vzdát:   z každého lístku učinit polnici,   cestičku k slunci, ostrůvek zářící,   větvemi stavět, tesákem rvát...
0/0
9.7.2003 10:22

Lidožrout

Toho rozhořčení!!!!
Se zájmem jsem si přečetl příspěvky k danému článku a i když s nimi lze souhlasit, přece jenom mám výhrady. Kdopak těmto lidem svou volbou umožnil, aby se takto chovali? Kdopak to věřil slibům vuřtů bez práce? Kdopak to věřil akcím Čisté ruce a podobným nesmyslům? Kdopak to věřil pánům jako Kavan- Kato a pološíleným Špidlům? Milí rozhořčení, můžete si stěžovat jenom sami na sebe a své duté lebky. Tentokrát se skutečně nemůžete vymlouvat na absolutně nikoho. Komunističtí novináři, z nichž polovička vystudovala na nejbolševičtější ze všech fakult (Fakulta osvěty a novinářství) a druhá polovička jsou jejich spratkové vám naleje do hlavy, že Klaus je arogantní a čeští dutolebci to nejen ukázněně papouškují, ale také se tak chovají u voleb. Když dojde na placení dluhů (každá čtyřčlená rodina dluží dnes , díky Vladimíru Oljiči Špidlovi 212 000 Kč, jak jste si je užili pitomečkové?), vzkáže velice dobře živený soudruh Škromach (paradoxně ministr sociálnosti) odborům, že si před nimi vláda na zadek nesedne a hle, ze strany obce novinářské o aroganci ani slovo. Dovede si představit, co by nastalo, kdyby se obdobným způsobem vyjádřil prezident republiky?  V rámci Akce čisté ruce si bývalý konfident Kato vezme na Ministerstvo zahraničí jako generálního sekretáře agenta rozvědky, který jednak krade jako straka, a když mu na to jedna zvídavá novinářka příjde, tak, zakroutit jí krkem, slepici.  O inteligenci živočicha nazývaného Čech ostatně svědčí sbírka vulgarit na této stráce. Když se konečně najde slušný novinář, sbírka degenerovaných sprosťáků se vyřádí, přirovnávajíce výrazy "elévka" a "děvka". Kdokoliv se o tom může přesvědčit. Navíc je krajně podivné, kde takový agent vojenské rozvědky působí. Sakra, není to všechno nějaké divné? Pro koho a proti komu agent Srba na ministerstvu v Praze rozvídal? Proti komu rozvídal, když svého, z hlediska ministerstva podřízeného, ale z hlediska rozvědky nadřízený řídící orgán umístil do jedné z postsovětských republik? Kdopak se to tady snaží dělat ze mne blbce. Shrňme si to! Bývalý agent StB Kavan si vezme na ministerstvo současného agenta Srbu. Tento umístí dalšího agenta do postsovětské republiky těsně po tom, co jsme se stali členy NATO. Najednou se zjistí, že zmizela hromada tajných materiálů, které měly být zničeny, ale nebyly a ještě před tím, když se na zámku Štiřín mají setkat hlavy států usilujících o vstup se zjistí, že zámek je prošpikován odposlechy. Co vy na to? Zlodějny pana Srby a připravovaná vražda jsou při vší své závažnosti jen zástěrka špionáže proti NATO. Vzpomeňte si na tohle všechno až vám zase budou soudruzi soc. dem. slibovat modré z nebe!
0/0
9.7.2003 10:22

Milan

Re: Toho rozhořčení!!!!
Naprosto perfektní !!!   Proč lidi volili socdemáky ?  Proč houfně nešli vůbec k volbám. Protože volili kohokoli, kdo se nejmenuje Klaus, protože volili Zemana. To je jejich člověk, člověk z lidu, ten si panečku nebere před hubu servítký, ten jim to dovede nandat. Teď jsou z toho lidi celý vyšinutý, co ta jejich vyvolená strana vyvádí za kotrmelce. Bohužel je pravda, že v podstatě to tak vypadá, že dnes už není síla, která by udělala trochu pořádek.  Opravdu, ale opravdu dnes nevím, koho bych dnes volil. Teda komunisty ne, to z principu, protože komunisti za to mohou, že to tu dnes takhle vypadá. Příliš naučili lidi svým závazkovým hnutím a brigádama socialistické práce, že není potřeba nic dělat, že stačí kecat a vykazovat. Kdo si co urve, to má jistý, kdo si urvat neumí, má smůlu. Snopková si urvat umí. Má své kamarády ze staré školy. S tím nic nenaděláš. 
 
0/0
9.7.2003 11:07

Dana

Snopková
Příště si zlomí ruku a zase chudinka nebude moct k soudu. To je fakt neskutečný.V Německu nacistické zločince přivezli před soud na posteli a odsoudili, i když to byli dědkové nad hrobem a tady nejsou schopní zatočit s jednou babou a se starým Grebeníčkem, který je čiperný.
0/0
9.7.2003 9:40

Lízal

Na co sanitku,to ji mohl odvézt kde kdo autem,třeba policie!
0/0
9.7.2003 9:05

Milan

Že se nestyději ?
Že se, sakra, neozvou slušní soudci, policajti ? Vždyť je to výsměch celému cechu soudců, právníků, advokátů. Je to trapné, když soud nemůže sehnat sanitku. Každý člověk může zatelefonovat a dostane sanitku, teda i soudce. Proč nám neřeknou, so má Snopková s tou nohou ? Možná, že je přivázaná k posteli a má nohu na závaží, pak by těžko jela i sanitkou. Možná, že má naštípnutej kotník a s tím se dá docela dobře chodit. Jak je možné, že ten soud takhle provokuje a sám sebe před lidma shazuje ? A potažmo celé státní zřízení. Ministr spravedlnosti prý do toho nemůže zasahovat. Ale může, to víte, že může.  Presidenent může taky, může neschopnou garnituru z fleku odvolat. Že se pan Franc, nebo jak se jmenuje, nepropadne hanbou před lidma ve svým okolí. Vždyť si na něj museji plivnout. To je opravdu celá ta spravedlnost tak úděsně zkorumpovaná a úplatná ? Jiný případ: Nějaká ožralá řidička přejela spícího chlapa na silnici. Policie zkoumá (!), jestli nedošlo k ublížení na zdraví. V Americe by takovou šoférku z fleku zavřeli, bez zkoumání.
 
 
 
0/0
9.7.2003 8:00

Milan

Že se nestyději ?
0/0
9.7.2003 7:48

Milan

Re: Kauza se táhne a potáhne.
Tandem SS, to je pěkný, to se vám povedlo ! Kdopak z nich je asi Gruppenfuhrer ?
0/0
9.7.2003 11:14

Braun

Šrejbra odvedli v klepetech rovnou z ordinace
ale na Barborku Snopkovou holt náš aparát nestačí, takže problém dopravy k soudu znemožnil řádné soudní projednání ! Nevidím nic tak nesnadného na tom nasadit babu do auta (třeba policejního) a dopravit jí se sádrou. Je to výsměch všem slušným lidem !
0/0
8.7.2003 22:27

Ben Ešed

Humr na hrad!
Snopkovej bych nasypal za sádru dvě hrstičky klíšťat.
Každý čtvrtý nakažený.
0/0
8.7.2003 17:38

Zdeněk

Absurdistán
!?!?!?!?!?
0/0
8.7.2003 16:12

Blažej

Kolečko
a bantamový maj v každym železářství.
0/0
8.7.2003 15:08

Boleslav

MZ
Pokud není k sehnání sanitka pro soudružku socanku Snopkovou, tak snad soudružka socanka Součková podá okamžitě demisi. To se vlastním soudruhum nedělá. Nebo ať podá demisi za bránění výkonu soudního rozhodnutí.
0/0
8.7.2003 15:06

Azzie

Je zlomená noha smrtelnou nemocí?
Ach boze, tak uz i zlomena noha je vaznou nemoci a takto smrtelne nemocny clovek potrebuje sanitku. Klystýr na něj simulanta a zelenýho antova. Ne ne ne, vždyt pani Snopkova není žadný vemi nebezpečný psychopat a na její dopravu převi stačí obyčejné policejní auto a tři policisté jako doprovot. Tak proc ta komedie paní Snopková? Ach já vím, krást to ano, ale když jde do tuhého samá klička samá vytáčka. A jak je to s tou zlomeninou?
0/0
8.7.2003 15:06

čeština

Re: Je zlomená noha smrtelnou nemocí?
doprovot je od slova doprovodit
0/0
8.7.2003 15:25

Pony

Soudruh soudrhuhovi oči nevyklove. Umíte si někdo představit, že bychom měli nedoplatek na pojistném, daních, případně bychom špatně parkovali?? Policie se k nám chová okamžitě jako k vrahům, protože jsme obyčejní smrtelnící a tady se to táhne a táhne a je v podstatě klid. Ach jak nám je dobře s těmi socany, klerikány, a unionisty. Jen to ovlivňování soudu by nemělo být tak okaté.
0/0
8.7.2003 14:56

Pavlína

morálka a odpovědnost
Také by mne zajímalo, kdo od soudu má za úkol sanitku obstarat. Tím, že nesplnil co mu bylo dáno za úkol, nesplnil nařízení svého nadřízeného. Bude potrestán ? a jak? Vždyť každé protahování procesu tahá nám daňovým poplatníkům peníze z kapsy. Copak může mít občan našeho státu nějaký respekt k soudcům? Proč nepadnou jména, která nám obyčejným lidem objasní kdo je zodpovědný za ten "bordel". Nebo bude pořád platit nevyšlo to-zapomeňte!
 
0/0
8.7.2003 16:57

Kazo

obhájce je lhář a měl by jít k soudu
Obhájce SAnopkové průkazně lže. Zeptal bych se jej, jak se dostavil k soudu. Asi autem že jo, tramvají těžko, takže jestli mají zájem se soudu účastnit, tak ji přece mohl vzít svým autem, popř. taxíkem. Za toto bych je oba dva odsoudil za znevažování a pohrdání soudem a ještě bych je obvinil z křivého svědectví. Bastardi špidlovečtí.
0/0
8.7.2003 14:25

Starej šofér hovnocucu

Tak já
babu naložím a odvezu ! Ať žije kabaret v seriálovém provedení,  v hlavní roli česká justice .
 
0/0
8.7.2003 14:19

frank

Čemu se čemu?
Tihle dva, Snopice se Svobodou, jsou přesným obrazem socanské sebranky a její kultury. Už ničím nedokáží překvapit jak oni, tak ani jejich proradná partaj. Počítám, že by ještě, jak je v posledním čase zvykem v ČR, mohli uplatnit žalobu u mezinárodního soudu a trošku se na naší republice zahojit. Byl by to vrchol dokonalosti, protože bychom to zase jistě, jako stát s pečlivými a pracovitými souci, pobírajícími za odměnu 13. a 14. platy, projeli. Čest práci, soudruzi, ve vládě a na soudech.
0/0
8.7.2003 14:15

Jin

Ja ji zaplatim!!!
ale at je odsouzena. Vzdyt je to bes a hruza.
0/0
8.7.2003 14:06

zdena

ach jo
Máme se smát anebo plakat?
0/0
8.7.2003 14:01

sju

snopková je humr
0/0
8.7.2003 14:00

dochtor

Re:
hujmr neni p**a !
0/0
8.7.2003 14:25

Byznysmeen

To je síla !
Ty dvě kreatury asi opravdu něco vědí, tak se asi hraje o čas. Asi akce čisté ruce. "Inu -nezávislé- soudy si mohou dělat co chtějí. "  
0/0
8.7.2003 13:52

Maxa2@seznam.cz

Dvojí metr
Naše slavné soudictví se zase ukázalo. Je s podiven jakým způsobem se chovají české soudy a v čí prospěch. Ať mi nikdo neříká, že jsou soudy spravedlivé a nezaujaté. Je k nevíře, jak se za vlády ČSSD naše soudy rozporuplně dívají na různé kauzy. Když byl Šrejber obviněn, tak ho z nemocnice vytáhli jak nejhoršího zločince. Něco si odseděl a nakonec ho museli pustit. Proč asi. A dnes? Když je obviněna jejich členka strany, tak se dělá všechno jen aby nebyla odsouzena. Je to hnus. Doufám, že voliči ČSSD už konečně pochopili. Nechali jste se pěkně napálit a dnes za to trpíme všichni.
Přeji hezký den
0/0
8.7.2003 13:28

Tomáš

Re: Dvojí metr
Maxo, když si tak vzpomenu, jak soud prokázal, že daňové přiznání ODS obsahuje lživé údaje, ale zároveň rozhodl, že ten, kdo tyto lživé údaje svým podpisem potvrdil, za to není odpovědný, tak mám pocit, že pokud jde o politiky, tak soud měří všem stejně. Pokud jde o občany, tak také. Akorát každé této skupině jinak stejně. Mimochodem, Svoboda i Snopková už si také něco odseděli.
0/0
8.7.2003 15:05

Martin

Re: Re: Dvojí metr
Dobrá poznámka. Taky mám pocit, že podvody nejsou výsadou pouze ČSSD. I když někteří /většina kolem pana Zemana/ to dotáhli k dokonalosti.
0/0
9.7.2003 13:55

Tinky

Ty jo....
...jak tak koukám.....a přemýšlím...Není wona náhodou Snopková nějaká rodina s Grebeníčkovýma? :o)))
0/0
8.7.2003 13:25

míra

Soudce!
Protahování soudů? S tím má u nás každý prevít své skušenosti. Snopková by mohla vyprávět. A soudci, ti buď s nimi táhnou za jeden provaz, nebo jsou úplně tupí. Zrovna si říkám, jet ve velkém se vyplácí a všechno projde. V opačném případě, tedy za každou blbost má obyčejný člověk problémů až nad hlavu...!
0/0
8.7.2003 13:17

Hujer

To si delaj prcu?
Sanitku sezenete na pisknuti.
0/0
8.7.2003 13:10

nik@

Asi se někdo parádně bojí,
že bude mluvit.
0/0
8.7.2003 12:56

nik@

To snad není možné..
Pro Snopkovou nesehnali sanitku. To je schválně. Ach ty naše soudy.
0/0
8.7.2003 12:55

géďa

Dělá si legraci.
Ona se dočká.Doufám,že dostane aspoň 10 let a Ivo 15.
0/0
8.7.2003 12:30

pirat

http://www.sweb.cz/harryfenixcz
Vyprdnete se na kriminalni Snopkovou a stante se sami malymi kriminalniky diky cteni a sireni nelegalnich kopii pateho dilu Harryho Pottera - www.sweb.cz" rel="nofolow" target="_blank">www.sweb.cz" target="_blank" rel="nofollow"> www.sweb.cz" rel="nofolow" target="_blank">www.sweb.cz.
Nyni tam bude i PDF s uplnou anglickou verzi.
0/0
8.7.2003 12:23

johny

Re: http://www.sweb.cz/harryfenixcz
pirate jsi s tim harry pottheadem dost otravny
0/0
8.7.2003 13:03

ista

Zlomená haksna
Asi jí na ni Svoboda při netradičním sexu sednul
0/0
8.7.2003 12:21

Killy

Cvičně bych zavřel.....
...alespoň pár obhájců, parazitů, kteří rejžujou na hnojišti kriminality!
0/0
8.7.2003 12:08

Mongoloid

Re: Cvičně bych zavřel.....
Tak jo, zavři je všechny, a já na tebe pak podám trestní oznámení, žes někoho zabil, co ty na to? velice rychle je zase pustíš ven a budeš rád, že se nebudeš muset obhajovat sám, blbečku, protože sám bys ani nestihl přečíst příslušné zákony, natož se v nich vyznat (a to i u nás, kde soudy trvají fakt dlouho).
0/0
10.7.2003 21:58

realitní makléř

když může grebeníček - proč by nemohla snopková?
je to vizitka nezávislých  soudů
0/0
8.7.2003 12:08

alicevegr.cz

Je čiperná
Je pravda,že je Snopková často k vidění na Hradčanské i se Svobodou.Vypadá čiperně.Je to ostuda nejen jejich ale celého právnického stavu.
0/0
8.7.2003 12:08

občan Prahy

A ja jsem je videl 04.07.2003 v Metru na Hradčanské.
A ja jsem je viděl ráno 04.07.03 - to je pátek kolem 0815 dole v metru na Hradčanské jak si spolu vesele cupitají.
0/0
8.7.2003 11:40

nik@

To záleží na soudu.
Když bude chtít, tak ji donutí  přijít. Já chodila do práce taky se zlomenou nohou. Vždy pro mě přijeli a zase odvezli. Zlomená noha není nic tak hrozného.Ta mazaná ženská se jen vymlouvá. No a naše soudy jí to požírají asi s radostí.
0/0
8.7.2003 11:11

PM

Pádná omluva
Jediná uznatelná omluva u podobných obviněných je zlomený vaz, nebo vlastní pohřeb.
0/0
8.7.2003 11:09

Conoco

Ku......va
Nechce ty svi.........ni nekdo uz konecne zlomit vaz.
0/0
8.7.2003 11:05

Hujer

Snopkova pry byla na skoleni u staryho Grebenicka
takze to bude jeste tak dalsich 5 let odkladany nez se to promlci.
0/0
8.7.2003 10:54

OPTIM

Re: Snopkova pry byla na skoleni u staryho Grebenicka
Nepromlčí, ale Snopková zažaluje stát za průtahy v soudním řízení a vysoudí třeba několik milionů!!!
0/0
8.7.2003 11:15

Yaroukh

urcite?
to ze ma nekdo sadru, neznamena, ze ma zlomenou nohu (nehlede na to, ze to IMHO nemuze cloveka omluvit od soudu)
0/0
8.7.2003 10:53

Najdete na iDNES.cz