Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Moskva: Útok na koncertu má 15 obětí

Moskevští lékaři stále bojují o životy desítek obětí sobotních atentátů na koncertě nedaleko ruského hlavního města. Mluvčí zdravotníků řekla, že při útoku zemřelo 15 lidí včetně dvou atentátnic. Agentura ITAR-TASS uvádí 17 mrtvých. Dalších 48 lidí zůstává v nemocnicích. Stav 11 z nich je velmi vážný.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

0/0
7.7.2003 16:27

Slovan

20 !!!!!
Většina lidi která zemřela byli kluky i holky do 20 let které přišli na koncert. Které nestihli v tom to živote nikomu ublížit. Atentátnice mněli též kolem 20 let aby nebyli napadne. Jenom   vymazaný magor tohle to mohl udělat. Poslat na smrt   mladé holky. To je podstata Čečencu. A jích   viry v islám. Většina lidi ne chápe   tady co tohle muže přijít i sem do Česka. Není to tak daleko. A uprchlíky   z Čečenska už je tady....
0/0
7.7.2003 14:09

Dan

Re: 20 !!!!!
Vymazaný magor jseš Ty! To tě asi nenapadlo, vžít se do pocitů dvacetiletých holek, kterým Tví slovanští bratři vyvražďujou národ, co? Z takových "Slovanů" je mi na zvracení!
0/0
8.7.2003 14:02

Slovan

Re: Re: 20 !!!!!
Dane napiš mně kde můžu s tebou setkat-ty zakomplexovaný ČECHAČ
0/0
9.7.2003 8:28

Gaskoněc

Islámská zrůda Chomejní a ti druzí
Jsem hrdý na to, že "totalitní" Československo udělilo nejvyšší pocty nanejvýš vzdělanému a kultivovanému íránskému šáhovi a jeho manželce, ještě předtím, než se tam objevila ta lidská zrůda jménem Chomejní. Odsouzení zaslouží všichni, kteří s tím náboženským hnusem a intelektuálním feudálním hnojem byť jen částečně sympatizují. Bývaly doby, kdy arabští učenci jako Averoes ovlivňovali špičkové myšlení na pařížské Sorboně a rozvíjeli evropského ducha proti obdobně fanatickým a zaostalým katolíkům, jako jsou dnes afghánští a čečenští sedláci - s nimiž pak manipuluje kdosi, komu jde jen o to, aby si namastil vlastní kapsu a ukojil svou touhu po moci bez jakékoliv zodpovědnosti. Povinností civilizovaného světa je potírat všechny projevy feudální tuposti, Palestinou počínaje a Íránem konče.
0/0
7.7.2003 13:38

later

teroristi me serou
at uz je to kdokoli, zabit nekoho na koncerte jen proto ze si mysli neco jinyho nez ja je ubohost.
0/0
7.7.2003 13:24

Moskván

A co Česko????
Jak co vy píšete aby Rusko přestalo utlačovat Čečensko tak já Vám chci říct   a co u Vás cikané. Kdy   Vy budete   k ním chovat se    s úctou… Co? Nebo Česko je   nejí demokratický stát na zemí. Nemá žádné chyby a průsery????? A lidé v Česku nejí mírumilovný ve celém světě?????
0/0
7.7.2003 10:23

Cesskij

Re: A co Česko????
Cesko je na rozdil od Ruska demokratickou zemi. Kdyby se nas stat choval k Cikanum podobne jako Rusaci k Cecencum, tak uz jsme tech Cikanu davno pulku povrazdili a te zbyle pulce vytvorili nelidske podminky pro dalsi prezivani.
0/0
8.7.2003 0:35

Unyax

Re: A co Česko????
S úctou? Až si ji zaslouží! Až přestanou dělat bordel, parazitovat a začnou makat!
0/0
8.7.2003 8:21

Viktor

Re: Re: A co Česko????
Tak to samé   můžeme říct o Čečencach ale v odlišeni od   vašich cikán   oni používají zbrani.Obchodují z lidmi, drogami i tomu podobné. I není takový chudačky jak vy myslíte.  
0/0
8.7.2003 8:38

RUS

Čečensko?????!!!!!!
Většina lidi která sem píše ne rozumí   Čečencum    a ní trochu. Putin podepsal úkaz o volbách v Čečensku. Ale   islamisty chtějí   vidět Čečensko   jak Šeriatský stát. Něco jak Afganistan při Talibanu. Když Ruska   armáda odešla z Čečenska   v 1996 roce   pul roku   v Čečensku   žilo po zákonu Šeriata. Konali   popravy na namésti . V Grozném .Obchodovalo   s lidmi   i tomu podobné. Vy   píšete co Ruska armáda vyvraždila pul Čečenska. A Víte kolik Čečencu   žije v Rusku? Většina   odešla do Ruska i co oni mysli na to co děje v Čečensku…Jo násilí   je to ne východ z situace ale jinak   z tím nic nelze udělat. A to co   atentáty začali provádět ženy   je to tak po islámský. Muži užívají života   a ženy dělají   práce za nich…..
           
0/0
7.7.2003 10:06

alenaalena

Re: Čečensko?????!!!!!!
aby se pak dostali do Islámskýho ráje, kde bude hašiš a panny k dispozici?Hele v 68. mi byxlo 20 a moc dobře si pamatuju, jaký jsou rusáci čestný hodný ovečky, mterý chtěj jen dobro - až na to, že vám na to vaše dobro všichni zvysoka....
0/0
7.7.2003 10:16

ПАША

Re: Re: Čečensko?????!!!!!!
Hele v 1968 ne bylí jenom Rusové.Bylo to období   Komunistu. Většina lidi ne viděla o co jde. U většiny lidi to vyvolalo   odpor proti tomu co udělali když o tom dozvěděli . Takový básník jak Bulat Okudžava     mněl celý život fotku Jana Palachá na stole.Kolik lidi šlo do vezeni   pro to že ne souhlasili z tou okupaci.   Ne víš o tom?
0/0
7.7.2003 10:34

xxx

Re: Re: Čečensko?????!!!!!!
Je vidět lidi zrejmě s nulovou integencí ,bez citu podporující vraždění a drogy. Je smutné,že kolem nás jsou takový lidé.  USA a NATO se vraždí (Jugoslávie,Vietnam,Korea,Dálný východ, africký kontinent,Irán jen se stačí podívat
na akce Nato a USA v poslední době.Není možno podporovat násilí a vraždění kdekoliv
 jakimkoliv způsobem .Prosim Vas zamyslete se nad sebou.Dokud tyto tragedie nepostihnou
člověka zřejmě je nepochopí a nepoučí se.Podívejte se na problém drog u nás kolik lidí umíra a zodpovězte si otázku kdo to zavinil.
 
 
0/0
7.7.2003 12:19

humrová pomazánka

převzato z čtk
 
Historie humřího osvobozeneckého hnutí
 
Humří osvobozenecká armáda (HOA) o své existenci dala poprvé vědět v roce 2000 úkladnou vraždou hemofilika Rubeše v Průhonicích u Prahy. Zbohatlický podnikatel žijící v satelitním městečku metropole se snažil vhodit do vařicí vody živého humra a zkonzumovat ho coby pochutinu. Nebohý humr v obraně zaťal klepeto do prstu živnostníka, tento nebožák však trpěl těžkou dědičnou krvácivostí, na místě se vykrvil a zemřel. Od té doby jsou humři pronásledováni státním aparátem, soukromými lovci a kolaborantskými langustami na všech frontách.
 
O tři roky později následovala masivní mediální kampaň HOA za záchranu svého člena - agenta Humra Žabiče Klepetova, který byl zatčen dvěma langustami při tajné operaci v kanalizaci pražského Hradu, kde se snažil položit výbušné mechanismy k likvidaci prezidenta Klause, následně nepozorovaně zaujmout jeho místo a převést správu státu humrům. Po zatčení byl uvězněn a veřejně vystaven ve smrduté kobce v prodejně TESCO, kde byl týrán s cílem připravit mu velmi pomalou smrt. Po kampani, i přes hrdinnou smrt agenta Klepetova při útěku, dostalo humří hnutí mocnou podporu veřejnosti a vzpružilo se k dalším akcím, mezi něž patří např. pumový útok na sídlo závodníka Hrdinky, zapálení Faustova domu na Karlově náměstí a nasazení klepet několika zlotřilým poslancům.
 
HOA měla původně jen několik desítek členů, po tvrdých odvetách státního aparátu se však do ní hlásily stovky dobrovolníků a její početní stavy vzrostly na 2000 - 3000 partyzánů včetně speciálních komand určených k fyzické likvidaci nejnebezpečnějších protivníků a k ozbrojené protistátní činnosti.
 
HOA úzce spolupracuje s humří tajnou policií GEHUMRO, která dodává ozbrojeným humřím složkám strategické informace o nepřátelské aktivitě a o kolaborantech.
0/0
7.7.2003 9:32

Ferko

Re: převzato z čtk
Bůh s vámi! Máte mou plnou podporu.
0/0
7.7.2003 10:51

fantom

Charašo !!!
Dobře jim  tak rusákům (a taky amíkům, Aštarům Šeranům a pod.) zasraným !!! Všem světovlády chtivým nic, jen smrt terorismem, nic jiného nepomůže !!! Jen se lépa trefit - do těch nahoře - cvičit někde třeba !!!
0/0
7.7.2003 8:43

H.V.

Re: Charašo !!!
Za normálních okolností (je léto), bych tvou reakci pokládal za symptom úpalu, ale takhle jsem opravdu zmatený...
0/0
7.7.2003 9:11

fantom

Re: Re: Charašo !!!
A co chtějí / čekají jak rusáci tak amíci ?!?
Serou se všude -možně, vraždí, okupují, diktují ... silou vojsk na nich nemají (čečenci, arabové) tak volí "partyzánskej" boj ! A rusáci, ti partyzány = teroristy rádi ne !?! Nejdřív je podporují, školí - pak jsou z nich nejednou teroristé  !?! 
Tak vo co ti jde ..., říkám, dobře jim tak !!!
0/0
7.7.2003 9:33

Radimek

Re: Jak bude vypadat svět, až všichni uvidí své anděly ???
Co je to za sracky? To je snad naka legrace. Hmmm nebo ze snad budeme skrze sexulani styk komunikovat se vsemi zivocichy, vilami, andely a skritky? Docela dobry orgie, to beru
0/0
6.7.2003 22:05

pampeliška

Re: Re: Jak bude vypadat svět, až všichni uvidí své anděly ???
Další prasák co myslí jen na to jedno - nejsi náhodou ještírek ?
0/0
6.7.2003 23:50

Radimek

Re: Re: Re: Jak bude vypadat svět, až všichni uvidí své anděly ???
Jakej jestirek zase, kurna to sou veci, ja myslim na to jedno, ale co to je, to ty znas asi jenom z vypraveni
0/0
7.7.2003 0:58

CheHumrevara

Re: Re: Re: Re: Jak bude vypadat svět, až všichni uvidí své anděly ???
Žádní ještírci! Ať žijí humři !!!
0/0
7.7.2003 7:41

alenaalena

Re: Re: Jak bude vypadat svět, až všichni uvidí své anděly ???
pořád nechápu jak to myslel s tou energií, to si budem vyměňovat elektroměry?.....M8m obavy, že až uvidím svýho anděla, nebo koho, tak už mě tenhle svět nebude zajímat - pokud uvidím vůbec něco. Ten Aštar Šeran by vážně potřeboval navštívit odborného specialistu.
0/0
7.7.2003 9:38

fantom

Re: Jak bude vypadat svět, až všichni uvidí své anděly ???
Ksakru, kdepak je ta slavná cenzura iDnes !!!
Vy prašiví komančskí redaktůrci, proč takovýhle pi.čoviny nezrušíte ?!? To tu ... od fantika Aštara je horší než snůška vulgárností !!!
0/0
7.7.2003 8:48

Unyax

Re: Jak bude vypadat svět, až všichni uvidí své anděly ???
Bendo, Bendo, kdo Tobě dal inženýrský titul..? Jsi vzorovým případem z psychiatrických učebnic, tady už pomůže jenom Chocholoušek..
0/0
8.7.2003 8:03

Pycckuu

Sosi chuj pedik!
Vazene panove! Kto o nas plocho pisal - u togo ja mamu jebal. (Anebo moje spolukrajani v r.68).
0/0
6.7.2003 20:57

Cesskij

Re: Sosi chuj pedik!
Chces tim rict, ze o vas plocho pisut tolko tvoji vlastni potomci?To ale nejste moc vdecna semja. Jeden HiHi smajlik, druhej ChiChi smajlik.
0/0
7.7.2003 8:15

oksana

Re: Sosi chuj pedik!
spravne se pise: jub tvoju mat
0/0
7.7.2003 8:17

Džochar Dudajev

Pochcípaly jako ovce, ruský svině Na Dubrovce!
0/0
6.7.2003 19:24

Radimek

Re: RUSÁCI, TÁHNĚTE Z ČEČNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dundee, co ses vlastne ty zac? Pacifistickej pomatenec, zastranej upocenej ekolog s dredama, antiglobalista nebo pseudointelektual?
0/0
6.7.2003 20:45

he?

Re: Re: RUSÁCI, TÁHNĚTE Z ČEČNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
posuk to je, posuk :))
0/0
6.7.2003 21:11

za morem

Re: RUSÁCI, TÁHNĚTE Z ČEČNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 Bojkotujte dundeeho. Je jasne, ze dundee je vul,pravdepodobne od narozeni.Dobrovolne do Cacny nepujde a nasilim dundeeho nevystehujeme, protoze mame democracii.Jedine co nam zbyva, is BOJKOT, BOJKOT. 
0/0
6.7.2003 22:35

CheHumrevara

K útoku se přihlásila HOA
K útoku se právě přihlásila zahraniční sekce Humří osvobozenecké armády (HOA). Ruští humři požadují vydání Humřího toleranačního patentu, přiznání občanských práv a vydání poměrné části vojenského jaderného arzenálu do svých klepet. Pokud nebudou podmínky splněny, ozbrojené akce proti státním, vojenským i civilním cílům budou i nadále pokračovat.
0/0
6.7.2003 17:32

Sudánec

Re: K útoku se přihlásila HOA
Podle poslednich zprav pry HOA pohrozila, ze pokud nebude osvobozen jejich halvni vojensky vudce uvezneny v ostravskem supermarketu tesco, muze dojit az k vyhlaseni treti svetove valky.Proto apeluji na vsechny,osvobodte s.Humra at nedojde ke zbytecnemu krveproliti!!!
0/0
6.7.2003 18:53

iDNES

Re: Blba reklama
My reklamy neděláme... soudruh redaktor, iDNES
0/0
6.7.2003 10:52

REX

Re: Re: Blba reklama
Vy Ty reklamy nedelate,ale poustite je ven.Je to opravdu prisernost.Kdyby tyto diskuse byly jinde,rozhodne na iDnes,bych  nesel.Mam pocit,ze nekdo na iDnes,ma v hlave seno.
0/0
6.7.2003 12:03

pohraničnice Jasanka

tak si reklamu zakaž
Někdo tu nedávno radil nastavení : možnosti internetu -> karta zabezpečení -> servery s omezeným přístupem -> *bbmedia.cz  a *billboard.cz , místo reklamy se zobrazují prázdná políčka, to se to najednou načítá rychle.
0/0
6.7.2003 11:44

Martin 2

Re: tak si reklamu zakaž
to je sice pravda, jenže po vypnutí počítače nebo restartu, je tam reklama zase. A s tím už si opravdu nevím rady. Přesto že jsou ty dvy stále v zakázaných. Byl bych rád, kdyby někdo poradil.
0/0
6.7.2003 11:56

pohraničnice Jasanka

Re: Re: tak si reklamu zakaž
to je divné,  já to tak mám už dlouho a ty dva nahoře se mi nezobrazují, ani ten vedle formuláře na pravo,ale ten na levo pod "přihlásit se" se mi taky zobrazuje, je to záhada ....
0/0
6.7.2003 12:01

REX

Re: Re: Re: tak si reklamu zakaž
Kde se da ten program stahnout??? Diky za odpoved.
0/0
6.7.2003 12:21

Martin 2

Re: Re: Re: Re: tak si reklamu zakaž
ten program se nestahuje, je nutno nastavit v prohližeči: nástroje,moznosti internetu, obecne, vlastni a zakazat vyse uvedené.
0/0
6.7.2003 14:36

Robert

Re: Re: tak si reklamu zakaž
Doporučuji používat rozumný www prohlížeč. (Například) v mnou používané Opeře (ke stažení na www.opera.com) už dáávno nevídám žádné reklamy (flashe, bannery), které lze zakázat VELMI jednoduše a chodí to...
0/0
6.7.2003 23:09

pripominka

Re: Re: Re: tak si reklamu zakaž
No jo, to se ale potom muzes rozloucit s moznosti psani smajliku, ruznych barev textu, s boldem, italikou apod. Nebo ti to snad v Opere jde?
0/0
7.7.2003 8:04

Jouda

Smekám
tím, že zabránili panice znemožnili hlavní cíl teroristů. Ušlapání stovek lidí. Vzpomeňte na Kyjev, koncert, bouřku a metro. O tohle jim určitě šlo.
0/0
6.7.2003 10:44

xxx

smejdi
Nechapu, proc utoci na koncerte, proc si to nevyridi rovnou s Putinem a dalsima smejdama z rusky vlady??
0/0
6.7.2003 10:18

PC

Re: smejdi
Putin je smejd, ale v Cecenskem konfliktu je nevinne. Za to by mel byt stihan Jelzin a jeho zkorumpovani generalove. A samozrejme Cecenska mafie, ktera z toho take tezi.
0/0
6.7.2003 17:20

Jiří Kolář, Pardubice

Ono je to složitější, dámy a pánové
     Že Rusové v Čečensku postupují jako Němci v Protektorátu je nepochybné. Následně na to reakce Čečenců nejsou a nemohou být racionální a přiměřené. Tlak vždy vyvolává protitlak. Je naprosto nepochybné, že sebevražedné atentáty na  nevinných lidech jsou nepřijatelné, nic neřešící a věci Čečenčů nejenže nepomáhají, ale naopak škodí. To víme vy i já. Nevědí to však Čečenci. Nám nikdo nezastřelil nikoho z rodiny, nám nikdo nezničil život, zemi, přestavy. My můžeme uvažovat racionálně. Čečenci nikoliv! Musí to být ruští představitelé, kteří začnou tento gordický uzel rozplétat. Vím, je to bolestné. Může to vyvolávat precedenty nebezpečné integritě Ruské federace, ale jiné cesty není. V zájmu Rusů, Čečenců i všech nás ostatních.
0/0
5.7.2003 22:42

Jedovatej Had

Re: Ono je to složitější, dámy a pánové
Bezva Jirko ! Ty seš bedna ! Dík
0/0
5.7.2003 23:01

ruleta

Re: Ono je to složitější, dámy a pánové
omyl..to by delali uz davno a oni to  nedelali az na  tri medializovane akty(obsazeni nemocnice(Budonovsk),minuly rok divadlo, a ted koncert....
0/0
6.7.2003 0:01

Najdete na iDNES.cz