Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Hloupý otec

Jeden pán doživotně zmrzačil své miminko a dostal za to sedm let. Neudržel se, když mimko křičelo a dal mu pořádnou ránu. Osobně si myslím, že sedm let za hloupost je málo.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Mary

No jo
No jo, Komarek uz ma sklony k senilite... Uz mu harasi.
0/0
14.7.2003 15:43

Martin Komárek jako obvykle nezklamal. Madla
0/0
3.7.2003 9:09

Lidožrout

Re:
Tak si nejsem zcela jist, zda Tvoje poznámka je míněna vážně, nebo ironicky. Postřehy páně Komárkově se totiž z devadesáti procent vyznačují naprosto originální slabomyslností. Konkrétně v  tomto případě je jasné jen to, že pan Komárek píše jen proto, aby něco napsal, nemajíce názor žádný a obdivujíce svou hlubokomyslnost. A teď  vážně ke znovu rozviřovanému pseudoproblému potratů, který, alespoň podle mého názoru úzce souvisí s problematikou trestu smrti. Předesílám, že ani v jednom případě nemám zcela vyhraněný názor. Co bych ale od zákonů očekával, je alespoň elementární logika. Vycházet by se mělo především z toho, zda společnost má, či nemá právo rozhodnout o něčím životě. Jestliže toto právo má, musí být potraty i trest smrti povoleny. Jestliže nemá, musí být obojí zakázáno a ne tak, jak to v tomhle Kocourkově-Absurdistánu funguje. Máme hlubokou úctu k životu gaunera, který si ten špagát nezaslouží jednou, ale hned třikrát, ale před životem ještě nenarozeného, nevinného tvora nemáme úctu žádnou. Na druhé straně má matka právo rozhodovat svobodně o sobě a dosud nenarozený jedinec není samostatným tvorem, ale její součástí. Osobně zastávám názor, že obojí, potrat i trest smrti by měly být legální. Komárku, co se to s tebou děje. Zase jsi zapoměl namočit do toho Klause!
0/0
14.7.2003 14:12

lidojem

Re: Re:
Smekám. Souhlas! Konečně normální příspěvek. Lidožroute, máte můj obdiv! :-)
0/0
14.7.2003 14:14

Re: Re:
Vidím, že jsi mou poznámku pochopil naprosto přesně a docela srozumitelně rozepsal problém, který mi bleskl hlavou jen okrajově a který jsem neměla čas a náladu rozebírat. Díky Madla
0/0
14.7.2003 15:10

Český sen

Podobný případ
pachatel ovšem na svobodě:
Převezli ho na neurochirurgii, kde jsem s ním zůstala zhruba rok. Podstoupil šest operací, měl tak velké bolesti, že si doktoři nevěděli rady. Zhruba po tři čtvrtě roce se to začalo trochu zklidňovat. Když byl na jaře 2001 první soud, Jindřich tvrdil, že se malý dusil čajíčkem a on mu chtěl pomoci.
Podle lékařů je nejpravděpodobnější verze, že ho pěstí mlátil do hlavy, nebo s ním hodil o zeď." A rozsudek? "Dostal dvanáct a půl roku za pokus o vraždu. Odvolal se, sehnal psychology a psychiatry, kteří potvrdili, že je duševně nemocný, a došlo k novému soudu. Byl osvobozen!"
0/0
2.7.2003 18:55

Najdete na iDNES.cz