Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Večerní modlitbu narušila bomba

Exploze v mešitě na jihu Afghánistánu zranila deset lidí, z toho tři těžce. Výbuch otřásl mešitou v Kandaháru během večerní modlitby, oznámil mluvčí kandahárského guvernéra Kálid Paštun. Z atentátu obvinil bývalé vládní hnutí Taliban.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Petr 1

Pane Muki:
Absolutně s Vámi souhlasím. Jako člověk, žíjící dlouhá léta v USA, se děsím úrovně diskusí na českých chatech.
0/0
1.7.2003 18:49

Jak to vidi zide

0/0
2.7.2003 9:50

Muki

jen jsem opsal
Internetové diskuse, včetně komentářů čtenářů k různým článkům, vypovídají mnohé o úrovni demokratické kultury. Každý, kdo vládne několika jazyky a může porovnávat, ví, že v České republice je úroveň těchto diskusí katastrofální: diskutující jsou vesměs netolerantní a sprostí, málokdy nabízejí věcné argumenty. Zdá se, že pod slupkou institucionální demokracie je mentalita v Čechách ještě pořád značně bolševická.
0/0
1.7.2003 16:11

Mossad

KDO STOJI ZA SVETOVYM TERORISMEM??
http://www.zvedavec.org/zpravySQL.php?clanek_id=629
0/0
1.7.2003 10:55

A sakra

Re: Re: KDO STOJI ZA SVETOVYM TERORISMEM??
Tak tady máme ten "malý, chudý národ izraelský, snažící se pouze přežít." Zbavme se už konečně tohoto mýtu a pohlédněme pravdě do tváře. Toto není Izrael, který chtěl Mojžíš, či Ježíš a Bůh, ke kterému se dnešní sionisté hlásí. Dnešní Izrael je líhní pletichaření, lží, brutality a protřelosti zaměřených ke zničení ostatních - lekce, kterou se aškenázští Židé naučili od Hitlera. Dokonce lidé dalších skupin Židů (Falasha - etiopští Žide a Sephardic - skuteční původní obyvatelé Středního východu) v Izraeli - na území, kde žili tisíce let - jsou dnes považovány za občany druhého řádu. A aškenázští Židé z Evropy, potomci Kazarů, kteří konvertovali k judaismu ze slovanských kmenů, přišli na Střední východ ve 20. století. A samozřejmě Palestinci (Filištínští v jazyku Arabů a Židů), kteří zde žili tisíce let, jsou nyní brutalizováni. Sharon a jeho přisluhovači za pomoci ignorantských amerických křesťanů (kteří věří, že až Armagedon přijde, budou všichni Židé konvertováni na křesťany) se snaží vytlačit je z falešného Izraele.
0/0
1.7.2003 13:44

předseda

Re: Re: Re: KDO STOJI ZA SVETOVYM TERORISMEM??
Takto to učí Korán ?
0/0
1.7.2003 21:58

šakal

Chi, chi, chi,...
...perte se a žerte se!...chi, chi, chi
 
..A nebo ne...Milujte se a množte se!
0/0
1.7.2003 10:26

Najdete na iDNES.cz