Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Zeman Zeman radí

Zeman poslal knížecí radu. Zůstal ale zemanem. I když má naprostou pravdu. Píše, že Špidla je slaboch a Gross budižkničemu. Já bych to napsal s menší dávkou lidové jadrnosti, ale přesně chápu, co má bývalý premiér na mysli. Strana se jich prý má zbavit, píše důchodce.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Lidožrout

Komárku, no toto?
Komárku, mohl bys podřízeným nevolníkům laskavě sdělit, koho máš vlastně rád (kromě zamilovanosti do své vlastní geniality, pochopitelně)? Podrobnou četbou potratů tvé chabé duševní činnosti jsem zjistil, že jediný, kdo před tvým zdrcujícím zrakem a perem obstojí jsou komunisti. Ať vzpomínám, jak vzpomínám k těm jsi nesmírně tolerantní. Byli to "novináři"  tvého typu, kdo zmanipulovali veřejné mínění proti ODS a Klausovi osobně a teď sklízíme důsledky tohoto počínání. Dneska je každá čtařčlenná rodina dlužna 212 000 Kč o úrocích nemluvě. Něco se musí udělat ať už jakkoliv  a nepopularita vlády se už novinářským žvaněním změnit nedá. Takže najednou, darmošlape, "nemáš sociální demokracii v oblibě". Ano, jsou i slušní novináři . Tvoje kolegyně Slonková, například, nebo lidé kolem Radka Johna. Ty k nim však rozhodně nepatříš, darmožroute.
0/0
10.7.2003 12:18

Víťa Jakoubek

kritika nebo pochvala?
Já myslím, že kritika od takového blba jako je Zeman, vyznívá pro Špidlu jako pochvala. Co to je silný vůdce? Mám dojem, že v Čechách bohužel znamená silný vůdce  agresivního vůdce, kde rozhoduje kdo koho víc napadne, urazí a setře bez odborných argumentů.
0/0
1.7.2003 13:15

mtis

Zemanův počítací vzoreček je velmi hezký ...
.. kolikpak bodíků v něm získali Šlouf, Kato-Kavan a Srba?
0/0
27.6.2003 20:52

Ivan

Tony Blair
Sociální demokracie by do svého čela potřebovala někoho jako je Tony Blair a vůbec, kdyby se více podobala britským labouristům nebo snad i americkým demokratům, byla by mi milejší. Jsem sice konzervativního ražení, ale stránu á la Labour Party bych respektoval a myslím, že by se s ní dalo dohodnout na rozumných věcech.
0/0
27.6.2003 18:51

Stepanka

Re: Tony Blair
Ani já nejsem levicového ražení a souhlasím s vámi, že ČSSD by potřebovala takového Tonyho Blaira. Při pohledu zvenčí mám ale pocit, že současná ČSSD iniciativy takového člověka udusí, otráví ho a přesvědčí, aby se raději odklonil od politiky k byznysu, i kdyby mu vůbec nešlo o peníze (najde tam mnohem více lidí smýšlejících podobně jako on). Má název ´Poslední knížecí rada z Vysočiny´znamenat, že se M. Zeman už zase stěhuje do Prahy? Jen tak si ho dovedu vysvětlit, protože nepochybuji, že knížecí rady nekončí.
0/0
27.6.2003 19:26

Špidla

Re: Re: Tony Blair
I já i já!
0/0
28.6.2003 12:44

Kamil

Re: Tony Blair
Kdyby se objevil nějaký Tony Blair, byl by celou naší politickou reprezentací (včetně "pravicové" ODS)označen za krajního liberála, krajního pravičáka.
0/0
30.6.2003 10:29

Najdete na iDNES.cz