Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Schlíplí odboráři

Lidové bouře se nekonají. Odboroví předáci předvedli chatrné divadlo. Čím to je? Jsou zaměstnanci zbabělí? Jsou pasivní? Ve Vídni a v Paříži se jinak berou za svá práva!

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Lidožrout

Milý Komárku !
Jsi největším oblbovačem v řadách kdysi revolverového plátku v dobách, kdy se nazýval Mladou frontou a kteréžto tradici jsi zůstal stoprocentně věren. Nenapíšeš pár řádek o čemkoliv, aby ses alespoň neotřel o Klause. Abych ti osvěžil paměť. Pan Klaus ona jemu připisovaná slova o utahování opasků nikdy neřekl. Jestli je to jinak, dolož to. Kdy vědět kdy, kde a při jaké příležitosti byla tato slova pronesena, popřípadě napsána. Toto je způsob, jak lumpové tvého typu vytvářejí virtuální realitu a tu nevytvářejí bezúčelně. I když konkrétně v případě Komárek-Klaus mám určité pochybnosti, zda se nejedná o duševní poruchu prvního jmenovaného. O tom jsem však psát nechtěl. Zase se promyšleně a účelově snažíš tvářit se blbým? Tvoje nesmírně bystré postřehy v glosách i jinde zavánějí slabomyslností. To jsi nás, prosťáčky zase osvítil. Každé malé dítě ví, kolik odborových bossů je se sociální demokracií (bolševiků) v těch nejsrdečnějších vztazích, včetně toho, že za ně sedí v Senátu. Tyhle naoko protestní akce nejsou ničím jiným, než kamufláží existujícího stavu, což sám velice dobře víš a soudruzi odboráři to vědí také. Víš to právě tak dobře jako to, že země spěje pod vedením Vladimíra Iljiče Špidly ke krachu a něco se udělat prostě musí. Jenže tahle reforma bude odborně právě tak na výši a bude mít stejné důsledky, jako vše, co tahle neobolševická vláda intalovaná za vydatné pomoci Komárků a jemu podobných gaunerů udělala. Nejtrefnější přirovnání, které jsem zatím slyšel bylo, že vláda namísto reformy nabízí perestrojku, česky tedy "přestrojení".
0/0
10.7.2003 11:56

Olda

Jaký
je rozdíl mezi skiny a odboráři. Obě skupiny rozsévají nenávist vůči skupině obyvatel - skini rasisté, odboráři se specializují na bohaté. Bohatí si svůj zisk vytvořili sami - prací (nelegální zisk je důsledek špatných zákonů, nefunkčnosti státní správy..). Výrobním nástrojem odborářů je velká huba. Že bojují za chudé? Železničáři? Měli by začít u sebe - zaplatit kolegům z bývalých ŽOSek, aby tito nemuseli chodit domů pouze se  zálohami na plat. Proč jsou dluhy drah nevymahatelné? Odboráři za ŽOSek si asi nechtějí lehat na koleje. Asi nemají důvěru v kolegu odboráře strojvedoucího - mohl by je jako lůzu přejet jimi opravenou soupravou. Rada vládě: Kdo řve, je mu potřeba ubrat peněz a přidat práce!!!
0/0
25.6.2003 7:04

komi

odboráři = korytáři
ODBORÁŘŠTÍ FUNKCIONÁŘI SE NEJVÍC STARAJÍ O BLAHO A PROSPĚCH SVŮJ.
0/0
24.6.2003 16:47

Dědek

Re: odboráři = korytáři
Korytáři všech zemí, spojte se!
0/0
24.6.2003 17:02

Jabas

K čemu jsou?
Všude kde jsou, jsou alespoň nějaké kolektivní smlouvy a alespoň jakás takás ochrana!To že jsou předáci odborů odtrženi od reality je věc jiná!Ještě pořád nepochopili,že práce odborů je o něčem jiném než o vysedávání na centrále!Západní zaměstnanec je tam kde je pouze díky odborům a kolektivním smlouvám!
0/0
24.6.2003 15:45

Andělíček

Jestli to nebude tím,že předáci odborů jsou ze socdemáckého hnízda?
0/0
24.6.2003 15:39

Ježíš

Odbory
Odbory jsou přežitek z dob minulosti. Je to stejná chátra jako lidevé milice a podobné instituce minulych let. Nechápu vůbec smysl jejich existence v přítomnosti.
0/0
24.6.2003 13:41

Najdete na iDNES.cz