Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Hledá se práce pro ministra

Možná se o něj postará stát, a možná také ne. Odstoupivší ministr obrany Jaroslav Tvrdík tají, kam nastoupí. I když už s budoucími zaměstnavateli vyjednával. Ještě tři měsíce ho bude na každém kroku provázet ochranka a vozit se bude ve služebním autě s řidičem.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Luke

Nešas zavidi
 "Odbornik" na armadu z ODS Nečas pouze zavidi a Tvrdika nema rad jen proto, že Klaus kdysi pronesl , ze by si dokazal predstavit Tvrdika ve sve vlade. A to bylo pro stinoveho ministra obrany Necase jako prava ceska facka 
0/0
8.6.2003 11:12

Antl for prezident!
To není fór, vážně jsem viděl placku s tímto nápisem. No místo u Telecomu má jednu výhodu oproti práci u policie: za bouračku pod vlivem alkoholu se z něj nevyhazuje. Na zdraví! 0,52 promile.
0/0
7.6.2003 21:48

cejkis

IDNES, DNES = BULVÁR PRO STŘEDNÍ TŘÍDU
IDNES, DNES = BULVÁR PRO STŘEDNÍ TŘÍDU
0/0
7.6.2003 19:40

Avokád

Žádná česká specialita....
Odchází-li (hlavně ve zlém) osoba, mající přístup k tajným informacím, stává se potenciálním bezpečnostním rizikem a stát se musí o ni chtěj nechtěj postarat. Můj anglický známý mi říkal o aféře, která se dotkla v první polovině 90. let britské armády. Jeden generál, mající na starosti ochranu obranných kódů NATO udělal jistý průšvih a bylo ho třeba ihned odvolat z funkce. Po odvolání byl ustanoven velitelem posádky britské armády (cca 50 mužů, velitelská tabulka pro hodnost nadporučíka) na kterémsi britském ostrůvku v Karibiku. Tam velel dva roky při zachování hodnosti a služebního platu, než byly kódy NATO změněny. A dříve velící nadporučík se vrátil domů do Anglie a byl povýšen na kapitána. Problém ovšem vidím v tom, že se stát nezajistil odpovídající místa odcházejícím vyšetřovatelům finanční a bankovní kriminality z bývalého Úřadu finanční kriminality Policejního prezídia. Pokud vím, tak po nich okamžitě sáhly renomované pražské advokátní kanceláře. No to ti nováčci, co je mají nahradit budou mít co dělat.
0/0
7.6.2003 18:40

Obyčejný občan

Je to jedna velká politicko - ekonomická mafie ! A lidi je furt volej !?
Já na bráchu, brácha na mně. Ruka ruku myje. Vrána vráně oči nevyklove.  Mafiánská demokracie?  Zajímalo by mne, na co myslí lidé, když jdou k volbám a stále dokola volí v bledě modrém ty samé kamarádičky, ty samé partajně ekonomické mafie. Milion sem, milion tam, miliarda sem, miliarda tam, tu dobrý post, tu dobrá státní zakázka, ale hlavně, že pak zvyšují poplatky, přeřazují telekomunikační služby do vyššího DPH atd. My si užíváme, my utrácíme a  ty občane plať! To je opravdu většina tohoto národa tak blbá že je volí furt dokola nebo jsou snad ty volby zmanipulované ? Každého slyším nadávat, ale po volbách jsou tam znova.  Od parlamentu až po radnici. Opozice nebo vládní koalice, sosáčky si smočí vždycky a i když se naoko a navenek hašteří, ty očička si nevyškrábou.  Takže se těším jak zas lidi půjdou a budou volit ODS nebo ČSSD, vlastně ty samé lidi co nám tu vládnou od revoluce, a pak budou nadávat.
0/0
7.6.2003 8:01

Caradac

Re: Je to jedna velká politicko - ekonomická mafie ! A lidi je furt volej !?
tak to by me potom zajimalo, koho volis ty? Protoze kazdy, kdo se dostane k moci zacne hradat pro sebe. Praktisky nejsou vyjimky. a pokud nevolis, tak si nemas co stezovat. C.
0/0
7.6.2003 15:53

Občan

Re: Re: Je to jedna velká politicko - ekonomická mafie ! A lidi je furt volej !?
Volím naprosto pravidelně. Copak ale neexistují jiné než výše jmenované strany. Třeba pozorně sleduji co se nyní děje u Zelených a ta je jedna z kandidátů o kterých budu přemýšlet, jestli je v příštích volbách nevolit. Dále sie budu jistě zajímat o program Nezávislých atd. Možná to, že se někdo dostane k moci, tak ho to zkorumpuje a začne si hrabat pro sebe, jak píšeš. Ale přinejmeším se naruší ty dlouholeté "mafiánské" vazby, nastane určitá diskontinuita moci, dá se šance dalším kteří nemusí i když mohou zklamat, vnese se nový pohled a názory. Nemůže např. přinést něco nového taková Unie svobody, když jsou tam lidi, kteří trvale jsou ve vrcholné politice a prošli od KDS, přes ODS, až po US. Pokud nejsem s něčím spokojen, tak hledám změnu. Pro mne to znamená právě zajímat se o mimoparlamentní strany. Ale překvapuje mne, když většina lidí nadává a buď jak píšeš nejdou k volbám, nebo volí pořád do kola starou garnituru. Starého psa novým kouskům nenaučíš.
0/0
7.6.2003 17:05

Andělíček

Re: Re: Re: Je to jedna velká politicko - ekonomická mafie ! A lidi je furt volej !?
Nejlepší je Balbínova poetická nebo Hurvínkova dřevěná,případně nezávislá erotická a jim podobné strany,které nemají nejmenší šanci dostat se se svými 50hlasy kamkoliv.Myslím,že za to nemohou ani tak strany jako lidé kteří se vyskytují na předních místech kandidátek a jsou již velmi dlouho spojeni s politickou špínou.Tito lidé by měli být nahrazeni novými a hlavně mladými nezatíženými minulostí.Ti se to naučí a bude to snad fungovat nebo také ne?
0/0
9.6.2003 8:46

jura

Funguje to asi všude stejně a je to známá věc, že na nejvýše placená místa je potřeba nejobecnější kvalifikace (lokty a bezostyšnost)
0/0
7.6.2003 3:17

Re:
, Bez loktu bys sotva hejbal mysi.
0/0
7.6.2003 10:01

Najdete na iDNES.cz