Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Sněmovna: Mlynář odešel, Tvrdík čeká

Ministr informatiky Vladimír Mlynář už není poslancem. Jeho rezignaci ráno obdržel šéf sněmovny Lubomír Zaorálek. Mlynář ohlásil svůj odchod z poslaneckého křesla už před týdny. Řekl, že se chce plně věnovat práci ministra. Odejít ze sněmovny se chystá i exministr Jaroslav Tvrdík.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

zoufalec

Nedokáži to, zapomeňte.
Zapomeňte na sliby a usměvy pana Tvrdíka, které zhusta rozdával při loňské předvolební kampani, na stranická usnesení ČSSD, na programové prohlášení vlády. Pan Tvrdk nebyl jen ministrem obrany. Byl členem vlády a stále je poslancem za ČSSD. Dost krátká paměť, nebo zbabělost přiznat podvod na voličích. Při paměti a inteligenci pana Tvrdíka je to naprosto zřejmé. Víme proč odešel pan Rusnok z vlády, pan Tvrdík pravé důvody nikdy neřekne, je to voják a drží basu.
0/0
6.6.2003 21:24

ivoš

Sláva StB !!!
Tak se bachař Ibl konečně zase dočkal pěkného koryta!!! A tady ho už nikdo prověrkami unavovat nebude.
0/0
6.6.2003 16:13

Volič

Práce a svoboda
Co je to vlastně práce?
Znamená práce vydělávat peníze?
Znamená to, že budu když budu prodávat oil products a v jednom okrese dám za litr např. specialu 25,50 a v tom druhém (bohatším) 26,50, tak pracuju?
Znamená to, že když budu vyrábět kupř. zvukové médium za 10 a prodám ho s nahrávkou za 500, tak pracuju?
Znamená to, že když budu někoho přemlouvat, aby si koupil "něco", budu na něj používat všechen svůj řečnický um, tak pracuju?
Znamená to, že když budu řídit a komandovat tisíc lidí, tak pracuju?
Znamená to, že když budu sedět na důležitém postu, brát sta tisíce, tak pracuju?
Znamená to, že když budu rubat uhlí v potu tváře, za minimální mzdu, tak pracuju?
Znamená to, že když budu zabíjet lidi ve válce, jako žoldák, tak pracuju?
Budu svou prací vlastně vytvářet skutečné hodnoty?
Kolik z toho, co vytváříme, je opravdu skutečné a cenné? Co je to vlastně svoboda? Jsem zmaten, prosím, poraďte. (bez vulgarismů, invektivů atd.)
0/0
6.6.2003 14:46

poctivý člověk

Re: Práce a svoboda
Souhlasím s tebou a máš úplnou pravdu. Poctivou prací se u nás nedá uživit. Za vlády komunistické strany byla práce lidí ještě oceněna, dneska bere kde jaký podvodník (rozuměj prodejci reklamy, poradci a zlodějští obchodníci) spoustu peněz za klapání pusou a poctivá práce pedagogů, lékařů dělníků a všech poctvých lidí je neoceněna. Já jsem pro radikální změnu, která povede k převzetí podniků do rukou dělníků a ke zničení toho balastu kolem výrobků kterým je drahá reklama. Často kupujeme věci, které vůbec nepotřebujeme, ničíme životní prostředí a necháváme vydělat lidem, kteří kromě hloupého žvanění nic neumějí.
0/0
6.6.2003 15:51

Dan(1)

Re: Re: Práce a svoboda
Pokud máte intelektuální nauseu (potřebu zvracet komunistické nesmysly), zajděte si k lékaři pro antiemetikum nebo navštivte server Haló novin. Doufám, že si redakce všimne, co tady propagujete a že se dopouštíte trestné činnosti. Se soudružským pozdravem Světu mír
Dan(1)
0/0
6.6.2003 16:14

Harden

Re: Práce a svoboda
No, nevim, jestli to pochopis, ale... Pokud budou v bohatsim okrese konkurenti, cena brzo sleze. Ohledne medii a nahravek, vyroba nestoji 2% prodejni ceny, pokud se do ni zapocita vse. Ve skutecnosti je to asi 30%. Dal, pokud tvuj recnicky um pomuze prodavat, pomuzes tim prodavajicimu. To mu umozni zamastnavat lidi a platit jim mzdu. Dalsi vec, ridit a komandovat 1000 lidi znamena mit zodpovednost za to, ze i zitra budou mit kde pracovat (musis shanet zakazniky) a ze dostanou vyplaty. Je to o dost tezsi, nez stat u soustruhu a sekat podlozky. V dalsim bode jsi prilis obecny. Nasleduje priklad nekoho, kdo neudelal nic pro to, aby za minimalni mzdu makat nemusel. Co se tyce zoldaku, v tomhle svete bohuzel maji svy misto, tzn. ano, prace je i byt zoldakem.
0/0
6.6.2003 16:15

poctivý člověk

EU je nesmysl
Jsem skalní volič KSČM a značně se mě dotýká když některý z přispivatelů k tomuto textu mluví o komunistické špíně. Špína je teď, rozkrádání, vraždění a korupce. Nad vším tímto drží ochranou ruku stát a zkorumpovaný soudní systém. V EU nám k tomu ještě přibydou drahé potraviny, hloupá imperialistická reklama a fašistícký Bernd Poslt, který je v evropském parlamentu. To bude teprve špína. Souhlasím s panem Grbeníčkem EU je nesmysl a tak to cítí většina lidí
0/0
6.6.2003 14:39

rado

Re: EU je nesmysl
I já souhlasím s panem profesorem Grebeníčkem a panem profesorem Ransdorfem.Jedině KSČM to myslí s obyčejnými poctivými lidmi dobře. 40let nám bylo dobře,bohužel přišel v r.89 puč a vše je fuč.
0/0
6.6.2003 14:50

Hell

Re: Re: EU je nesmysl
Proboha... tak se odstěhujte oba na Kubu! Tam můžete souhlasit s panem Grebeníčkem a Rampouchem, až se budou hory červenat...
0/0
6.6.2003 15:32

Ignorant

Re: EU je nesmysl
V textu se sesla dve slovni spojeni, ktera - pokud se vyskytnou pohromade - vypadaji opravdu komicky. "Poctivy clovek" a "komunista". To uz bych se mohl docist, ze snad Lenin byl lidumil, Stalin slusny clovek a Gottwald intelektual. A ze NSDAP nebo KSC byly (nebo bohuzel jsou) demokraticke strany. UUUUFFF, jdou na mne mdloby. Soudruhu, vstavat. Posledni bitvu uz  jste pros..li. Leda tak jeste KLDR. Takze sup na vlak a jedem.
PS. k fasistum ma bliz Grebenicek s tatkou nez Poslt.
0/0
6.6.2003 15:46

poctivý člověk

Re: Re: EU je nesmysl
Pane "Ignorante" věřte, že mezi komunisty je spoustu poctivých a slušných lidí. Já bych se spíše divil spojení ČR a demokracie, ČR a morálka, ČR a domoci se svého práva (rozuměj po roce 89), nežli spojení poctivý člověk a komunista. Jestli nevěříš, že mezi komunisty jsou poctivý lidé tak se za námi můžeš podívat a poslechnout si co vlastně chceme. Když se budeš chovat slušně a poctivě tak mezi nás zapadneš ani nebudeš vědět jak. Poctivým lidem, čest.
0/0
6.6.2003 15:58

Ignorant

příspěvek zrušen
(Příspěvek byl zrušen redakcí )
0/0
6.6.2003 16:08

Harden

Re: Re: Re: EU je nesmysl
Jisteze jsou poctivi lide i mezi volici KSC. Jenze jsou soucasne velmi hloupi. Ti chytri mezi komunisty jsou obvykle velmi tvrdi podnikatele, nebo ve vysoky politice (s odpovidajicim prijmem).
0/0
6.6.2003 16:08

Ignorant

Re: Re: Re: EU je nesmysl
Mimochodem uvahu ze mezi vas zapadnu povazuji za dost hrubou urazku. Ja opravdu nejsem fasista. Ja opravdu nejsem komunista. Ja opravdu nejsem narodni socialista.
0/0
6.6.2003 16:29

Volič

Ano EU!!!!
 Já se chci mít dobře,
chci se mít dobře,
chci se mít dobře.
Nechci už Ty přihlouplé politiky.
Chci se mít dobře.
Volte EU!!!!
Volte know - how z vyspělých západních zemí,
kde neznají korupci, mafie, zločin a trest!!!!
AŤ žije svoboda!
Já se chci mít dobře,
chci se mít dobře,
chci se mít dobře. Nechci už Ty přihlouplé politiky. Chci se mít dobře. Volte EU!!!! Volte know - how z vyspělých západních zemí, kde neznají korupci, mafie, zločin a trest!!!! AŤ žije svoboda!
0/0
6.6.2003 13:48

VÍT

Re: Ano EU!!!!
MILÝ VOLIČI, JESTLI SE CHCEŠ MÍT DOBŘE, TAK PRACUJ A NEHESLUJ. VOLBOU NIKDO NEZBOHATL. EU TI STEJNĚ NEPOMŮŽE.
0/0
6.6.2003 14:15

Franc Josef

Re: Ano EU!!!!
No konečně fy Čeh a Češka pochpila, še fy sama sebe flatnout neumela. Fy jen Šfejkofala. My grose felkej chyba když na fas sfetofej fálka udelala. My fas neska lefně koupila a fy stastna f naše EU byla. Proč fy f roce 1918 nekam fot nas utykala, fy stratyla móc jahr a tet to tesko dochonyla.
0/0
6.6.2003 14:16

Andělíček

Ať zhasnou a jdou všichni do pr-ele !
0/0
6.6.2003 13:44

Volič

Ano EU!!!!
Já se chci mít dobře,
chci se mít dobře,
chci se mít dobře.
Nechci už Ty přihlouplé politiky.
Chci se mít dobře.
Volte EU!!!!
Volte know - how z vyspělých západních zemí,
kde neznají korupci, mafie, zločin a trest!!!!
AŤ žije svoboda!
0/0
6.6.2003 13:36

Vlčice

Re: Ano EU!!!!
Kolik Ti za tu antikampaň zaplatili?
0/0
6.6.2003 13:39

Volič

Re: Re: Ano EU!!!!
Jakápak je to antikampaň?
Proti čemu já protestovat mám?
Lépe než tam, kde se budem mít?
Je dobré být s ostatními
a mít klid!
0/0
6.6.2003 13:46

Jebů Janato

Hrůzovláda
Špidlistán nejprve zbabral volbu prezidenta, poté vyštval Rusnoka, Rychetský už má toho de.ilního archeologa plné brýle. Řekl bych, že stejné to je i s Tvrdíkem, se špidlistánem se zkrátka nedá vyjít. A Mlynář ten měl být pryč už dávno. A nikomu nevadí, že nám vládnou individua, co šli po studiích hned do politiky a tudíž nemají o životě ani páru.
V O L T E   N E   V S T U P U   D O    EU !!!!!!!!
0/0
6.6.2003 13:27

Volič

Ať žije svoboda!!
0/0
6.6.2003 13:22

Volič

Spokojený volič
Ano, vážení přátelé. Jsem ten nejspokojenější volič na celém širém světě. A to hned z několik důvodů.
Především mě čeká nádherná budoucnost, protože my všichni, tak jak tady jsme, již brzy vstoupíme do EU a budeme se mít lépe.
Dále, to, že se pravděpodobně nedožiju důchodu, mi taky vadit nemusí, protože již předtím se budu mít v EU jako prase v žitě.
No, a nakonec mám obrovskou radost z toho, že do EU vstoupíme tak jako tak, a že i kdyby jenom deset lidí přišlo volit, a šest z nich řeklo své krásné "ano", tak se tam nakonec dostaneme.
Úplně nejlepší na tom je, že kdyby náhodou z těch deseti šest řeklo "ne", tak si to za dva roky zopakujeme, protože jsme hlasovali z pomýlení a musíme přece svůj omyl napravit.
Jinak, co se týká pana Tvrdíka - no, omlouvat špatnou vojenskou techniku (pamatujete si ještě na Sv. Evropu, ne?) a upadlý kulomet z vrtulníku a další delikty.... To na mě nikdy nepůsobilo moc dobrým dojmem. Pan exministr Tvrdík byl populární pouze z jednoho prostého důvodu - dal podnět ke zkrácení a posléze zrušení základní vojenské služby. Stát se to před vojnou (mojí), dal bych mu pusu na čelo a na ostatní bych s radostí zapomněl.
Co se týká pana Mlynáře, z hlediska voliče o něm vůbec neslyším a to je, jak jistě uznáte, určitě dobře, protože kdo nic nedělá, ten nic nepokazí.
Jinak - můj soukr. názor je - už abychom v té unii byli - začnu si oprašovat angličtinu a učit se němčinu, protože chci být také Evropan. A vím, že hůř NÁM UŽ NIKDO VLÁDNOUT NEBUDE.
Hezký den všem.
0/0
6.6.2003 13:15

občan

Äni do žní.
Špidlifuku,máš velikou smůlu a nepatříš ale vůbec do státní politiky.Bohužel,činnost ÚV ČSSD bude maximálně do žní!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0/0
6.6.2003 12:41

informatik

jestli tim chtel naznacit..
...ze az do ted kvuli mandatu ve snemovne nemohl radne pusobit na ministerstvu, tak to sedi. Na ministerstvu bych ho v zadnem pripade taky zbytecne nedrzel...
0/0
6.6.2003 12:22

rado

Předčasné volby !
Musí vyhrát KSČM a skoncovat s kapitalismem v Čechách.Zavést přísný režim,zavřít hranice a zrušit neosvědčenou demokracii.Pan profesor Grebeníček to dokáže!
0/0
6.6.2003 12:14

občan

Re: Předčasné volby !
Jinak zdráv, až na tu makovici.
0/0
6.6.2003 12:38

Zlej

Re: Re: Předčasné volby !
klídek, to je Sisko a dělá si jenom srandu.
0/0
6.6.2003 13:25

Bohůš

Laďane,
tak ta tvoja koaličná vlada o jedu papulu de něják do řiti. A co tak najednů?
0/0
6.6.2003 12:12

frank

Výborný a Mlynář odešli, Tvrdík čeká, a Švindla má sevřeno.
Stačí, aby dva z tří nových nebyli příznivci vládně koaličních magorů a může to Švindla zabalit. Dobře našlápnuto k předčasným volbám. Jsem jenom zvědav, jestli tohoto stavu dokáže politická opozice využít. Myslím, že těžko už bude lepší konstelace pro eliminování socanů z politiky. Nebo alespoň z vládních pozic.
0/0
6.6.2003 11:29

TeameXtreme

Re: Výborný a Mlynář odešli, Tvrdík čeká, a Švindla má sevřeno.
Ono by to chtelo nove politiky vymena ods - cssd nic neresi
0/0
6.6.2003 11:32

habit

Re: Výborný a Mlynář odešli, Tvrdík čeká, a Švindla má sevřeno.
Vlada hned tak neodejde. Nezapomen, ze se chysta nadelovani postu v organech EU (hlavni duvod, proc je US v koalici a poslusna). Ve vladni koalici je rada politiku, kteri si u nas neskrtnou, a nejaka ta trafika v Bruselu jim prijde vhod.
0/0
6.6.2003 11:38

Jindra

Re: Re: Výborný a Mlynář odešli, Tvrdík čeká, a Švindla má sevřeno.
Myslím, že jsem někde četl, že zejména Pilip má zájem uplatnit se v orgánech EU. Proto se asi už dál neangažuje doma, aby si dál nezhoršoval popularitu. 
0/0
6.6.2003 12:05

habit

Re: Re: Re: Výborný a Mlynář odešli, Tvrdík čeká, a Švindla má sevřeno.
Vem si kanditatku US, a porovnej ji s budoucim seznamem delegatu (a vsech tech moznych cicmundu) u Bruselskeho dvora. Pokud tam bude min nez pulka, mas u me pivo....
0/0
6.6.2003 12:12

Petricek

Re: Re: Re: Re: Výborný a Mlynář odešli, Tvrdík čeká, a Švindla má sevřeno.
Jenom jedno...............?  
0/0
6.6.2003 12:22

habit

Re: Re: Re: Re: Re: Výborný a Mlynář odešli, Tvrdík čeká, a Švindla má sevřeno.
.... za kazdyho. To plati i v opacnem pripade. Plati?
0/0
6.6.2003 12:31

irxx

ne ne ,
nezajímavé
0/0
6.6.2003 11:15

aa

aaa
Zajimave
0/0
6.6.2003 11:12

Najdete na iDNES.cz