Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Sebevražedkyně zničila vojenský autobus

Sebevražedkyně s bombou zničila autobus ruského vojenského letectva v Severní Osetii. Při útoku zahynulo šestnáct lidí, mezi nimi pět pilotů. Mnoho dalších cestujících bylo zraněno. Útok se odehrál na zastávce ve městě Mozdok poblíž hranice s Čečenskem.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Aštar Šeran

Broučci žijí na planetě Nuroda v souhvězdí Andromedy a milují Vás !
1576. „Broučci“ (155). (Přijala P.) 9.1. 2002. 12:30-13:20 hodin.
Místo: Morava.
 
„Ano P., už se těším, až ti sdělím další informace.“
  Stvořiteli, lásko naše, chtěla bych tě poprosit o doplňující informace o Konoťanech. Speciálně národ malinkých bytůstek, o kterých byl ten film. Ve skutečnosti byl nás na Zemi navštívily odněkud jinud, nebo žijí zde na Zemi, ale v jiné dimenzi ? Jak to je ?  
„P. má drahá, jak jsem ti už řekl, tato civilizace Konoťanů, ve které žije i tento národ těchto bytostí, žije mimo vaši Zemi v souhvězdí Andromeda na planetě Nuroda. Je to nádherná planeta plná přírody přenádherných tvarů, vůní a barev, které si vy lidé ani v nejbujnější fantazii nedokážete představit. Vy nevíte nic o jiných civilizacích a ani nechcete vědět. Proto je vám toto myšlení tak cizí a těžce představitelné. Ale toto tak musí být, aby se zodpověděla duchovní otázka, zda může existovat život bez mé energie a jen na nejzevnějších – přírodních principech. (Viz Nové zjevení – pozn. zpracovatele.) Sami vidíte vy mí vyslanci, že to nejde. Až prozříte, budete vědět tak nádherné světy, tak milující civilizace a tak zvláštní a rozdílné bytosti v nich, že vám teprve začne docházet, jak krásná je má Tvorba a s jakou láskou jsem vše tvořil.
  Je nepopsatelné, byť o této jedné civilizaci vám vašimi slovy cokoliv popisovat. Ve vašem pozemském jazyce to nejde.
Bylo to tak, víte, že se sem na Zemi „chodí“ dívat doslova celé Stvoření, aby se poučili. Protože to byla má vůle, tyto bytůstky se skutečně na Zemi ukázaly několika lidem a kontaktovaly se s nimi po dobu 1 měsíce podobně, jako ve filmu. Stalo se to v 19. století.
 
Zařídil jsem, aby se tato informace uchovala a až nyní určitým způsobem se dostala ke tvůrcům filmu. Až nyní jste schopni tuto informaci, i když ve filmu, přijmout. Tato informace z 19. století není tak nebezpečná, než kdyby se natočil film podle skutečné události ze současné doby. Druhá strana by to zavčas ututlala. Takto stará, ale pravdivá informace se nezdála býti nebezpečnou co se týče Temna. Pro tvůrce byla ovšem velice zajímavým námětem „fantastického“ filmu. Toto skrze tebe P. sděluji proto, aby jste si uvědomili, mé světelné bytosti, jak důležitá je vaše práce dnes, i když se vám zdá někdy nevyužita i zbytečná. Já, Stvořitel Prvotní všeho a všech zařizuji, aby se ta či ona informace v různé formě uchovala, padla v zapomenutí a třeba až za 50, 100 i 150 let vyšla na povrch a splnila svou funkci. Proto pracujte tak, jak vás vedu a nepřemýšlejte nad užitečností či logikou vašich činů. Všechno vaše konání má nevyčíslitelnou hodnotu.“
  Děkuji Ti s láskou Stvořiteli za nás všechny zde na Zemi.     
0/0
6.6.2003 0:59

Aštar Šeran

Broučci skutečně žijí ve Vesmíru ! Jejich láska je tak silná že celí září ! Jsou to naši přátelé !
1575. „Broučci“ (150). (Přijala P.) 21.12. 2001. 9:05-9:30 hodin.
 
Místo: Morava.    
Ivo: V dětství mne asi nejvíce učarovala pohádka „Broučci“, na kterou dodnes vzpomínám. Broučci létají a říkají v noci: Musíme svítit ! Také jsem viděl před nějakým rokem americký film kde se dvě děvčata stýkala s malými létajícími a zářícími lidmi – obr. 465 (přesně dle našich podmínek osobních kontaktů – s láskou a upřímností). Poprosil jsem tedy (v rámci dělby práce) P. přijmout na toto téma sdělení.
 
Stvořiteli drahý, chtěla bych se zeptat na jeden americký film, kde létaly světélkující bytosti asi 8 cm vysoké a zářily. Tvůrci filmu byli inspirováni podle pravdy ? Existují ve Tvém Stvoření takové bytosti ?  
„Ano P. a jsou nesmírně krásní. Jejich láska je tak silná, že celí září. Je to civilizace Konoťanů a tyto bytůstky jsou jejich jeden národ, podle vašeho nazvání. Jsou nesmírně rozkošné a bydlí v korunách stromů. Vaší myslí je to nepochopitelné, ty jsi to P. ani nechtěla napsat. Nemůžeš vše hodnotit svou logikou. Bydlí v takových světelných obydlích v nádherném soužití s tímto stromem. Strom dává těmto bytostem útočiště a ony mu na oplátku svou lásku a péči o něj. Živě spolu komunikují.
 
Konoťané jsou zvláštním národem, oni nežijí v přírodě nebo vedle ní, ale jako uvnitř přírody. Proto jsou v této civilizaci různé velikosti a stavbou těla zvláštní národy, které si ale nijak neubližují pro svou odlišnost, jako je to u vás na Zemi, ale velice se milují a spolupracují. Pracují na jednom projektu společně se radí a podporují se.“
 
Stvořiteli, jak se tento národ jmenuje ?   „P., to vám nebudu říkat, nebyla by jsi schopna to přijmout a už vůbec ne vyslovit. Důležité pro vás je, že existují a ty tvůrce filmu jsem inspiroval Já, aby sem byla dána vibrace této skutečnosti.“   Děkuji Ti Stvořiteli drahý, mnou milovaný.      
0/0
6.6.2003 0:58

Salman

příspěvek zrušen
(Příspěvek byl zrušen redakcí )
0/0
5.6.2003 11:33

Jíří Mašek

O unii ((cykl:2V456) begin456(goto4863)))
Přestože mi již několik týdnů přicházejí e-mailové dotazy, jak budu hlasovat v referendu o vstupu do Evropské unie a já popravdě zpočátku odpovídal, že nevím, nyní již vím a dovolím si vám předložit své argumenty k tomu, že budu hlasovat pro NE českému vstupu do EU. Nejsem vůbec zastáncem rčení, že "někam patřit musíme", nemusíme. Švýcaři si také stojí na svém již mnoho let a také to někde odstartovali. Nutno však ještě říci, že přimknutí ČR k totalitním USA, jak to navrhuje ODS, je snad ještě horší varianta, než odmítaný vstup do EU. Říká-li někdo obecně, že není jiné alternativy, není to pravda. Ta alternativa je vždy. Ovšem alternativu nelze hledat někde vně a čelat jestli bude, či nebude. Alternativy vždy leží POUZE a JEDINĚ v našich hlavách!
0/0
5.6.2003 10:43

alkohoLik

Re: O unii ((cykl:2V456) begin456(goto4863)))
Dne 14. ledna 1958 jsem četl v Rudém Právu zprávu že Vám byla zadána stavba pomníku Tvůrce Socialismu Vladimíra Iljiče lenina. Blahopřeji Vám k tak vysoké postě a přeji 100/procentní Zar Vašemu Dílu ! Hlavní příčinou, proč Vám píši je toto: Jsem úředně uznaný akademický model umělec Č.S.R. tudíž pokud vím v žádném státě na celém světě v tomto oboru nic takového není ! Proto jsem podle toho první a jediný na světě v tomto oboru. Půobím jako model od r. 1926. Vytvořil jsem již mnoho postav k mnoha slavným a vynikajícím dílům Sochařství, malířství, Grafice. Dovedu dát výraz k jaké=koliv postavě a to je pro model to hlavní ! Neboť dle mého názoru postava je dokonalá, má-li správného ducha. Já když stojím na dílo, tak nejméně o třetinu času je dřív hodotovo! Stát model na Vladimíra Iljiče Lenina Tvůrce Socialismu je moje velká touha! Neboť jsem se dal fotografovat na zkoužku aby se vědělo, kdyby se stavěl pomník Vladimíru Iljiči Leninovi, kdo by na něj měl stát. Zatím u nás v Č.S.R. se nestaví a proto využívaje příležitosti, nabízím svoje služby Vám k Vašmu Dílu !
0/0
5.6.2003 10:46

xxx

příspěvek zrušen
(Příspěvek byl zrušen redakcí )
0/0
5.6.2003 10:50

trenér

příspěvek zrušen
(Příspěvek byl zrušen redakcí )
0/0
5.6.2003 11:20

alkohoLik

Děd Mráz
Děda Mráz je symbolisovaná přírodní síla, pohádková bytost. ... Stará lidová slavnost zimního slunovratu, která dochází nového vyjádření v pohádkové postavě oblíbeného Dědy Mráze, jehož se nebojíme, nýbrž kterého jsme učinili symbolem dětské a všeobecné lidské radosti a sbratření národů světa míru -- to je náplň našich besídek s Dědou Mrázem. Ve starší době, hlavně za carského Ruska, nebyl Děda Mráz vždy dobrý a laskavý. Staré carské pravoslaví jej učinilo nástrojem pro potlačení všeho pokrokového, učinilo jej záměrně zlým a obávaným pro děti chudých a utlačených a dobrým Dědou Mrázem jen pro bohaté a mocné, jejichž děti bývaly obdarovávány Dědou Mrázem o hlavních pravoslavných církevních svátcích 24. a 25. prosince, tak jako v našich zemích chodíval nadělovat bohatě a štědře zase jen dětem bohatých rodičů Ježíšek. V sovětské společnosti má ovšem Děda Mráz docela jiné poslání a jiný význam. V Sovětském svazu je součástí dětských radovánek celý měsíc a slavnosti s Dědou Mrázem vrcholí vždy na přelomu roku, v noci z 31. prosince starého roku na 1. ledna nového roku. Z dřívějšího zlého Dědy Mráze, který býval krutým vládcem a vykonavatelem vůle zlé zimy, stává se Dědou Mrázem jiným. Proměňuje se nám v laskavého a dobráckého přítele dětí. Je nositelem myšlenky míru, sbratření mezi národy celého světa a u nás vděčnosti a lásky k Sovětskému svazu a jeho lidu a šiřitelem jeho poznání.
0/0
5.6.2003 10:43

Jíří Mašek

Nedokonalé cyklování
Omlouvám se nějak to špatně cykluje, ten můj nový robot. Měl cyklovat do každého článku po 20 minutách do nového první cyklus po 10 minutách.A neměl v jednom příspěvku opakovat. No alespoň to máte víckrát, plus pro Vás - opakování je matka moudrosti.
0/0
5.6.2003 10:38

alkohoLik

Re: Nedokonalé cyklování
Mimochodem my, sovětští lidé, jsme si už zvykli na bohatýrský rozmach bolševického budování. A možná, že víc než gigantické měřítko této jedné z prvních staveb tě udiví, bojovníku od Stalingradu, jak se to tu staví. Dokonce i ti, kdož znali rozmach stavby Moskevského a Bělomořsko-baltského průplavu a ohromných vodních elektráren, vybudovaných na horním a středním toku Volhy, jsou překvapeni zázraky sovětské techniky na stavbě volžsko-donského průplavu. Tato technika ja jak svou myšlenkou, tak i silou strojů a rozsahem jejich využití již sama o sobě komunistická.
 
Ano, bude-li sovětský člověk chtít, přikáže-li mu to jeho strana, pak pronikne třeba do středu Země.
 
DEJTE LIDEM SANCE VICE
NECHCEM BYDLET V POPELNICE!!
0/0
5.6.2003 10:44

Jíří Mašek

příspěvek zrušen
(Příspěvek byl zrušen redakcí )
0/0
5.6.2003 10:29

Jíří Mašek

příspěvek zrušen
(Příspěvek byl zrušen redakcí )
0/0
5.6.2003 10:26

Jíří Mašek

příspěvek zrušen
(Příspěvek byl zrušen redakcí )
0/0
5.6.2003 10:18

Muhammad uld Bráhim

POČESTNÁ ŽENA
Abú Hurajra (NS) vyprávěl, že slyšel Posla Alláhova (NŽM), jak říká:
„Se ženou se uzavírá manželství kvůli čtyřem věcem: pro majetek, pro její schopnosti, pro její krásu a pro její náboženství. Vyberte si tu, která má náboženský charakter. Nechť jsou vaše ruce očištěné prachem.“
(všichni se na něm shodují)
Poučení: 8. Tento hadís nabádá muslimské muže, aby si vybrali počestnou manželku, což je považováno za to nejlepší, o co by měl člověk v životě usilovat. 9. Toto jsou výsledky toho, když někdo hledá počestnou ženu: muž si je jistý, že si vybral dobrou manželku, která o něm bude všechno vědět a má záruku, že jeho děti budou dobře vychovány a že jeho manželka bude rozumně utrácet peníze a bude chránit dobré jméno rodiny. Toto jsou základní pilíře šťastné rodiny. Proto je náboženství pokládáno za nejdůležitější kritérium při výběru partnerky.
0/0
5.6.2003 9:51

Kantor

Re: POČESTNÁ ŽENA
Je pravda, že když vy muslimové zemřete, že nechcete ve své blízkosti psy?
0/0
5.6.2003 11:02

trenér

příspěvek zrušen
(Příspěvek byl zrušen redakcí )
0/0
5.6.2003 11:18

Madmax

bohužel
Jsem jednoznačně na straně hrdinných čečenských žen, Rusáci tak nemaj co dělat stejně jako Izraelci v Palestině, bohužel proti mocnejm tyranům se dá bojovat pouze takhle...
0/0
5.6.2003 9:14

stoupa

1+1=3
Výbuch zabil nejméně 13 pasažérů. Z toho bylo 5 pilotů a 2 civilisté. Zbytek byli malí zelení tvorečkové s tykadélky, asi nějací ufounci.
0/0
5.6.2003 8:52

alkohoLik

Buďte takoví, jako byl Pavlík
Můj nejstarší syn Pavel vyrůstal v době, kdy ve vesnici začala kolektivizace. Bylo to období tvrdého třídního boje, kdy kulaci narušovali zásobování, schovávali obilí i zbraně a překáželi různými způsoby v budování nového života.
 
Gerasimvka byla xapadlá sibiřská vesnice, kterou obklopovaly neprostupné lesy s bažinami. I v této daleké vsi se kulaci s horlivostí stavěli na odpor sovětské vládě, zabíjeli vesnické funcionáře a pronásledovali všechny, kteří jim překáželi v jejich nepřátelské činnosti.
 
Tehdy do naší vesničky v tajze docházely zprávy jen pomalu. Páša ale o mnohém, co se tu dělo, nevěděl. Měl však citlivé srdce, věděl, co je pionýrská povinnost, a proto s kulaky také bojoval. Mezi nepřáteli však byli i naši příbuzní, ale ani hrozby či bití nezastrašili tohoto třináctiletého chlapce a statečně odhalil svého otce, který kulakům napomáhal.
 
pavlíkuv boj s kulaky byl dlouhý a houževnatý. Od té doby, co odsoudili jeho otce, uplynuly ještě dva roky. Ani pro Pavlíka to nebylo snadné. Kulaci pátrali po něm a on po nich. Vyhrožovali mu, přicházeli k nám i v noci, bouchali na dveře a všude, na každém místě na Pavlík číhali.
0/0
5.6.2003 8:50

Nome

Re: Buďte takoví, jako byl Pavlík
Jééé Pája Morozov, toho znám, o něm jsem se učil.
0/0
5.6.2003 9:08

fido7787

zase 1.
jako vcera, kolik mam bodu, pocita to nekdo?
0/0
5.6.2003 8:41

zohara

Re: zase 1.
A to je jako vtipny, jo? Ty vaše závody, zúčastnit se....
0/0
5.6.2003 9:00

guma

Re: zase 1.
jo, mas jich 7787 a nabouchej si je do pr.....
0/0
5.6.2003 9:04

Najdete na iDNES.cz