Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Špidlovi po krku

Učitelé se chystají do stávky. Také lékaři jsou už v pohotovosti. A je jen otázkou času, kdy se k jejich rozhořčeným řadám připojí i státní úředníci. Proč takový nával buřičství? Špidlova vláda chystá úsporné reformy. Musí.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Andělíček

Pověste ho ven ať se houpá,pověste ho ven ať má dost,že tu byl nezvanej host.
0/0
4.6.2003 9:10

kat

ukřivdění
Páni učitelé by měli žíti v reálu, v jiných novinách jsem se dočetl, o jejich průměrných platech. Měli by si uvědomit, že za ty hodiny, které odučí mají královské platy, dokonce lepší než vysokoškolsky vzdělaný muž pracující třeba na finančním úřadě okresního města. Jenom s tím rozdílem, že tento muž se musí soustavně
vzdělávat, učit se stále nové zakony, jednat s lidmi, což je ten nejhorší materiál, přičemž
dějepis či zeměpis se neměmí. Učitelé mají normální průměrné platy za asi 26 hodin týdně a více jak 40 dnů dovolené!!!!!!!!!!!!!!!!!     
0/0
2.6.2003 13:11

Daňový soumar

Re: ukřivdění
Tak ty jsi finanční zloděj??? Přijď sem, ať si tě můžu pomaloučku ubít!
0/0
3.6.2003 11:59

AAA

Re: ukřivdění
Kemo, tak ty si myslíš, že lidi jsou ten nejhorší odpad? Co děláš na finančním úřadě? Koukám na datum a čas tvýho mejlu a valim bulvy - neměl bys ještě makat a shánět daně pro svýho chlebodárce, místo aby si surfoval po webu?
0/0
3.6.2003 18:59

Jarek

Všichni a rychle,jinak se nám tady rozleze jako rakovina.
0/0
2.6.2003 12:18

Ashtar Sheran

Broučci skutečně žijí ve Vesmíru. Jejich láska je tak silná že celí září ! Jsou to naši přátelé !!!
1575. „Broučci“ (150). (Přijala P.) 21.12. 2001. 9:05-9:30 hodin.
Místo: Morava.     Ivo: V dětství mne asi nejvíce učarovala pohádka „Broučci“, na kterou dodnes vzpomínám. Broučci létají a říkají v noci: Musíme svítit ! Také jsem viděl před nějakým rokem americký film kde se dvě děvčata stýkala s malými létajícími a zářícími lidmi – obr. 465 (přesně dle našich podmínek osobních kontaktů – s láskou a upřímností). Poprosil jsem tedy (v rámci dělby práce) P. přijmout na toto téma sdělení.
Stvořiteli drahý, chtěla bych se zeptat na jeden americký film, kde létaly světélkující bytosti asi 8 cm vysoké a zářily. Tvůrci filmu byli inspirováni podle pravdy ? Existují ve Tvém Stvoření takové bytosti ?   „Ano P. a jsou nesmírně krásní. Jejich láska je tak silná, že celí září. Je to civilizace Konoťanů a tyto bytůstky jsou jejich jeden národ, podle vašeho nazvání. Jsou nesmírně rozkošné a bydlí v korunách stromů. Vaší myslí je to nepochopitelné, ty jsi to P. ani nechtěla napsat. Nemůžeš vše hodnotit svou logikou. Bydlí v takových světelných obydlích v nádherném soužití s tímto stromem. Strom dává těmto bytostem útočiště a ony mu na oplátku svou lásku a péči o něj. Živě spolu komunikují.
Konoťané jsou zvláštním národem, oni nežijí v přírodě nebo vedle ní, ale jako uvnitř přírody. Proto jsou v této civilizaci různé velikosti a stavbou těla zvláštní národy, které si ale nijak neubližují pro svou odlišnost, jako je to u vás na Zemi, ale velice se milují a spolupracují. Pracují na jednom projektu společně se radí a podporují se.“
Stvořiteli, jak se tento národ jmenuje ?
„P., to vám nebudu říkat, nebyla by jsi schopna to přijmout a už vůbec ne vyslovit. Důležité pro vás je, že existují a ty tvůrce filmu jsem inspiroval Já, aby sem byla dána vibrace této skutečnosti.“
Děkuji Ti Stvořiteli drahý, mnou milovaný.  
 
0/0
1.6.2003 7:09

Najdete na iDNES.cz