Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

The Guardian: Na řadě je Teherán

Představte si, že pracujete na íránském ministerstvu zahraničí. V ulicích je vedro, ale uvnitř není o nic lépe. Horko dělá prezident George Bush, který tvrdí, že Írán vyvíjí jaderné zbraně a podporuje Al-Kajdu. To může vést k jedinému - Pentagon se rozhodl změnit vládu v Teheránu, píše The Guardian.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Pavel

válka
Je válka a nebyla to Amerika nebo státy Evropy kdo ji začali. Je třeba dávat pozor na infiltrované kolaboranty a zrádce. Je válka a jinak to nejde.
0/0
1.6.2003 11:17

barbudo

Re: válka
Pane vachmajstr, voni sou hlava!
0/0
2.6.2003 11:08

Jan

Jak se stal Jarda Hasič dopisovatelem na iDnes
Hasiči, já tě vytahám za ouško , copak se píše "vzívá" Já už nad tebou fakt zívám!  Z takových křupanů jako ty, si mohu dělat jenom srandu
0/0
1.6.2003 11:11

Hasic

Re: Jak rudej jenycek hleda na netu kamose a oni na nej vsichni se...
No jo tak ja to prepisu pane profesore.
A hele nekdo me tu zase vyzyva. No rudej Jenycku jen pokracuj at mam p*del taky z tebe. Uz me tu meli za jiny nicky a vubec nejvic kdyz hledali Svini z jeskyne. To se i jurAss seknul.  Nemuzu poslouzit ale aspon je sranda
0/0
1.6.2003 20:06

Jan

Re: Re: Jak rudej jenycek hleda na netu kamose a oni na nej vsichni se...
Přepiš, Hasiči, přepiš a také si občas něco přečti, ať v tvé kebuli taky něco máš
0/0
2.6.2003 7:11

Ashtar Sheran

Zaměstnanci TV Nova obdrží těla lidoopů v příští inkarnaci !!!
1046. Dopis všem zaměstnancům TV NOVA. 16.3.1999.
 
Místo: Zlín.
 
Odesláno 610 zaměstnancům TV NOVA v polovině dubna 1999. Vzápětí zde následovalo zemětřesení. Před tímto dopisem byl jim odeslán s láskou dopis se sdělením 576. Válka v Kosovu ze 7.4.1999.
TV NOVA, JUNGMANNOVA, VLADISLAVOVA UL., PRAHA 1, ČESKÁ REPUBLIKA
 Vážení a milí lidé  
Jste zaměstnanci firmy, která produkuje v české republice nejvíce zla a násilí (90 % vašeho vysílání) a to každý den do více než 3 miliónů domácností.
Dovolujeme si vám tímto oznámit, že vaše nízké hrubovibrační energie zla, násilí a strachu jsou vaší firmou rozesílána rafinovaným způsobem do těl občanů české republiky v takové míře, že tito sami mají hrubovibrační energie (opak lásky a citlivosti) a ty potom každodenně rozšiřují do svého okolí a zaplavují tak další lidi a hlavně planetu Zemi, která je živou bytostí. Naše planeta Země je z 80 % nemocná žena – duchovní bytost a nachází se nyní ve smrtelné křeči právě především kvůli hrubým vibracím energií, které vysílají myšlenkami negativní lidé. Blíží se den, kdy se planeta Země očistí od těchto hrubých vibrací a hlavně od jejich původců, tedy negativních lidí, kteří se dobrovolně nechávají ovládat ještírky – Silami temna, a to za pomocí myšlenkových impulsů a tisíců rafinovaně vymyšlených a zavedených ovládacích programů, které lidé bohužel baští i s navijákem. Lidí, kteří nepoužívají k životu své srdce zářící láskou.
Všimněte SI, jakou máte úvodní znělku TV NOVY !!!
1.Nejprve letí asteroidy z Vesmíru (tam na zničených světech sídlí ještírci a Síly temna) a to samozřejmě sem, na planetu Zemi a to do každé domácnosti, jejichž obyvatelé sledují TV NOVU. 2.Dále následuje výbuch - ničení jednoho z asteroidů – ještírci neumí nic jiného, než ničit. 3.Dále následuje zjevení vejce – a to je zase základní atribut ještírků. Vejce má ve svém nitru červenou svinutou stužku – to je ovládací program Sil temna. Vejce také představuje obrazovky televizí diváků. V následujících dnech se planeta Země očistí od tohoto zla, a těsně před tím budou zachráněni ve svých tělech ti lidé, kteří mají dostatečné vibrace – úroveň lásky – duchovní úroveň. Ostatní budou smeteni za velkých útrap, přesně tak, jak ubližovali dosud jiným, především planetě Zemi. Vy jste zaměstnanci této rafinované firmy zla a násilí, a tedy nesete plnou zodpovědnost za produkci zla a násilí této firmy TV NOVA. Tuto práci neděláte z lásky k bližním, ale pro peníze, kariéru a vlastní prospěch. Každý se může změnit. Máte svobodnou vůli a jste lidé, ještě nejste ještírci. Pokud nepřestanete s touto prací, budete mít těla ještírků v příštích životech, a to si volíte sami, ze své svobodné vůle. Před očistou planety Země bude provedena evakuace některých lidí, kteří přežijí vysoké vibrace v 5. dimenzi (nyní jsme ve 3. dimenzi). Vesmírní lidé chtějí zachránit každého, kdo přežije vysoké vibrace lásky a dobra. Lidé, kteří pracují u médií a v politice – televize, rozhlas, tisk, a kteří tímto šíří násilí, zlo, a dezinformuje o nadcházejících událostech, zvláště co se týče očisty planety Země, evakuace, Vesmírných lidí – Sil světla, tito lidé v žádném případě nebudou vzati na paluby evakuačních lodí Vesmírných lidí Sil světla, a budou muset si protrpět za velkých útrap všechno to, co způsobili. Nejagresivnější obdrží těla lidoopů v příští inkarnaci. Tímto jste milí lidé byli informováni a nebudete moci říci, že jste nevěděli. Toto varování vám předali s láskou v srdci Vesmírní lidé a kontaktéři českých zemí, kteří pracují pro Stvořitele našeho milovaného. Rozděleno: 610 zaměstnanců TV NOVA. Na vědomí: Ostatní lidé zemí českých.
0/0
1.6.2003 6:59

VMM

pro aa
tys mi rikal "soudruhu". doufam, ze chapes nakolik nemistne to osloveni bylo, jakokdybych ja tebe z duvodu tve otrocke a nekriticke oddanosti USA oslovil "souotroku". jenomze ja otrok nejsem, a ty zase nejses komunista.
 
proto mam navrh, ja tebe misto "souotroku"  budu oslovovat "otroku", a ty mne misto "soudruhu" muzes "bolseviku".
0/0
31.5.2003 10:30

aa

Re: pro aa
soudruhu VHM >> jestli chces muzu ti rikat soudruhu - bolseviku, podle toho co ti vice pristane.  Mylis se ja nedelam otroka nikomu a dokonce ani otrokare.  Je vec tveho svedomi jak otocis dane tema a fakta, ale zel tech otaceni a malovani pohadek na jedne strane a strasidel na druhe bylo v Cesku (a CSSR zvlast) nejako moc. Zamysli se komu slouzis jako si vybyras fakta.  Porovnej iDnes  s Lidovkama kde skutecne nastalo zlepseni. Komu vlastne slouzi ty noviny? Informuji ceske ctenare objektivne anebo ovlyvnuji ctenare zamerne jako to zadaji majitele (jinak soukmenovci s. Schrodera)?
0/0
31.5.2003 10:54

soutrok

Re: Re: pro aa
áno, sútruhlovia, muíme si klasť otázku: komu slúžia ty kosmoplitné informácie púšťané vpomedzi náš mieromilovný ľud. Služia k rozdmychávaní vášní, k vyvolávaniu někludu v ľudu, k rušeniu úsilovnej práce na cestě budovania tej najcivilizovanějšej spoločnosti po boku bratských najdemokratičtějšich národov USA.Á to my nesmieme dopústit, sútrušky a sútruchovia. A preto mocným hlasom nas všetkých musi zaznieť : preč s nimi, pro ně nět miesta v našem stredě.
0/0
31.5.2003 11:19

aa

Re: Re: Re: pro aa
soudruh  soutrak >>> ses typickym vyplodem komunisticke vychovy v CSSR. Tvuj duch se zmite v povetri a sam nevi kde je jeho misto proto se negatovne vyjadruje na vsechny strany!
0/0
1.6.2003 8:45

soutrok

Re: Re: Re: Re: pro aa
prosím, co je to negatovně? a kam zmizel vojín Kotas? 
0/0
2.6.2003 11:31

aa

stvani
soudruh redaktor je svetlym prikladem uvedomeleho novinare vychovaneho v zasadach proletarske internacionaly.  Vybira a kombinuje nektere informaze z extremistickeho The Guardian, ktery prinasi seriozni informace jenom kdyz se pomyli.
Prescete si radsi o Iranu> Zde>
0/0
31.5.2003 10:24

blb

nojo, už to chápu
on už khaki mozkům někdo řekl, že země je kulatá, takže ať se začne, kde se začne, jednou se musí dojít do ......
0/0
30.5.2003 22:18

ctenar

Na tom nasem dvore vsecko to krakore
a tady je pohoda kdyz tu chybi krakoravej.
0/0
30.5.2003 8:40

aa

Re: Na tom nasem dvore vsecko to krakore
napsal sem stiznost na Syndikat ceskych novinaru se zadosti aby odnali licenci iDnes pro podporu fasistickych a nacionalistickych myslenek. Redakce prislibila napravu, sledovani podobnych protizakonnych prispevku a jejich predani policii na trestne stihani...
0/0
30.5.2003 13:57

Jan

Re: Re: Na tom nasem dvore vsecko to krakore
aaaaa na lampárnu, tam jsi taky napsal?
0/0
30.5.2003 15:01

aa

Re: Re: Re: Na tom nasem dvore vsecko to krakore
soudruh Jan  (Krakonos)>>> tak skus napsat nejake perverznosti anebo fasisticke hesla a navstivi te policie, pak ti vemou computer a tebe posadi za mrize, dokonce i v Cesku.
0/0
30.5.2003 18:55

blb

Re: Re: Re: Re: Na tom nasem dvore vsecko to krakore
čoveče, rozhodni se, kdo je tím krakonošem, než se ze mne stane dvojité a (:-0)
0/0
30.5.2003 21:47

pamětník

Re: Re: Re: Re: Re: Na tom nasem dvore vsecko to krakore
Krákora není Jan ale páter Havlasa blahé paměti.
0/0
31.5.2003 8:10

Jan

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Na tom nasem dvore vsecko to krakore
a z Kruťase že by se stal Pamětník s fajfkou v hubě? A že by takhle vyčichnul?
0/0
31.5.2003 9:43

blb

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Na tom nasem dvore vsecko to krakore
pánové, musíte se dohodnout, a také být skromnější, tohle všechno nezastanu :-)
0/0
31.5.2003 11:24

Jan

Re: Re: Re: Re: Na tom nasem dvore vsecko to krakore
pomotaná jména, souvislosti, český pravopis , snad bys ááá nechtěl vyhrožovat ? Už jsi zjistil, jak se vlastně ááá jmenuješ
0/0
31.5.2003 9:23

aa

Re: Re: Re: Re: Re: Na tom nasem dvore vsecko to krakore
soudruh Krakonoes snedl maso ze silene kravy v Canade. Tedka zije zavrenej na psychiatrii (Canada) kde se mu porad zda ze ho pronasledujou zide. Mozna proto ze jeho dedecek byl dozorcem v Dachau!
0/0
31.5.2003 10:21

citat

citat
Citat>>>>Cobolak, 29.05.2003 11:54) je jasne ze Iran ci S. Korea vyvijaju zbrane hromadneho nicenia.Nesmierne narocny a drahy vyvoj relativne nepresnych rakiet stredneho doletu je bez planovanej moznosti pouzitia jadrovej ci chemickej hlavice  nezmyselny.Rovnako ako budovanie atomovych elektrarni v takych bohatych na energeticke zdroje krajinach ako je Iran ci Irak.Dokazy potrebuju len novinari a verejna mienka, ostatnym postaci zdravy rozum.Co budu znamenat tieto zbrane v rukach islamskych fanatikov sa dozvieme za par rokov, mozno.
0/0
30.5.2003 1:19

citat

citat
Citat>>>>Pedro, 29.05.2003 7:29) Proc prekladate dezinformace z levicovych platku?Proc neprelozite placaniny Castroovych novin,ty kydaji hnuj na USA jeste hojneji.Uvedomujete si vubec ze prave toto Vam umoznila Amerika a jeji svobodny pristup k informacim?Za komanicu byste prekladali clanky z Kremlu,pekne podle komunistickeho pravitka.Tak a nyni me muzete zrusit,presne co by s Vami udelal tehdy Kreml ,kdybyste vybocili z lajny jako ja nyni z te Vasi.
0/0
30.5.2003 1:17

Vladimír Iljič

Kapitalismus a "demokracie" přinášejí jen bídu, hlad a smrt: Rusko ohroženo vymíráním
Rusko ohroženo vymíráním
 
 
Demografické hroucení v Rusku je ve světové historii bezprecedentní. Snad se mu blíží jen Bulharsko, máme-li na mysli Evropu. Jeho základní příčinou je Gorbačovova osudová perestrojka a následná "demokracie".
To, co se dnes děje v postperestrojkovém Rusku, je vskutku bezprecedentní. V zemi žije dnes 144 milióny lidí (v roce 1995 148 miliónů). Podle prognóz v roce 2050 jich bude už jenom 104 milióny. Ročně v Rusku ubývá 750 tisíc lidí. Ruská společnost je nemocná. Úmrtnost mužů způsobuje alkohol, nezaměstnanost a nedostatečná zdravotní péče, vůbec celkový stav zdravotnictví v zemi. Těhotné ženy a děti nemají zdravotní péči téměř vůbec. V potratech zaujímá Rusko první místo v Evropě. Aby byla uchována alespoň teoretická demografická reprodukce, ruské ženy by měly rodit minimálně dvě děti.
 
0/0
30.5.2003 0:42

Vladimír Iljič

Vítězství kapitalismu ve studené válce otevřelo cestu do nové doby temna
Vítězství kapitalismu ve studené válce otevřelo cestu do nové doby temna.
 
Komu se toto tvrzení zdá přehnané, kdo si ještě uchovává zbytky víry ve vítězství pravdy a lásky, svobody a demokracie, nechť uváží fakta. Kolik krvavých konfliktů doprovázelo rozpad Sovětského svazu a Jugoslávie. Kolik bídy přinesl návrat nezaměstnanosti, bezdomovectví. Jak se zhoršila situace rozvojových zemí. A konečně kolik krutostí přináší uvolnění rozpínavosti amerického imperialismu v době, kdy nemá protiváhu.
 
Vítězstvím ve studené válce získal kapitalismus možnost opět projevit sovu pravou podstatu. Tato podstata je hrůzná: bída, útlak, války ve jménu maximalizace zisků těch nejbohatších. Občanský odpor vlád jedněch kapitalistických zemí proti nejhorším "výstřelkům" jiných, mocnějších kapitalistických zemí (např. Francie proti americké agresi v Iráku) dlouho nevydrží. Nakonec se sejdou při dělení kořisti. Jedinou skutečnou nadějí je masové hnutí "těch dole", antiglobalistů a odpůrců války.
 
0/0
30.5.2003 0:13

Jarda

Re: Vítězství kapitalismu ve studené válce otevřelo cestu do nové doby temna
Špičkový článek, Vladimíre Iljiči . Jen drobnost bych vytkl. Proč jsi nepovažoval za nutné ocitovat, že za tyto názory se staví také americký lid na čele se soudruhem Noamem Chomskym? To by hned mělo větší váhu a zdejším amerikanofilům by sklaplo. 
0/0
30.5.2003 13:42

Jan

Konečně
ukázal velký el Chujo junior  inspektorům OSN a světu vůbec, jak se v Iráku hledají ZHN, a kterak nebýt při jejich hledání voděn za nos!
0/0
29.5.2003 15:24

Jarda

Re: Konečně
Jesteze tu ma jurAsse. Chudak Honzyk kosowskei by se bez nej ani nezmohl na prezdivku pro Busika.
0/0
30.5.2003 8:31

Jarda

Re: Re: Konečně
Ale drahý jmenovče, to bys našemu Honzykovi křivdil. Vždyť on vymyslel, nebo aspoň tady poprvé použil a pak asi 247krát zopakoval, přezdívku pro Tonyho Blaira.
Takže alespoň elementární invenci mu chudákovi upírat nemůžeš.
0/0
30.5.2003 13:32

Jan

Re: Re: Re: Konečně
objektivně uznejte Jaroušové a hasičové a já nevím co ještě, že Juráskův el Chujo je geniální , a můj podržtaška Blair taky není špatný  Přeji vám hezký víkend, komsomolci
0/0
30.5.2003 14:59

Jan

Re: Re: Konečně
posledně jsi tu byl za Hasiče, nemáš tu šišku z těch svých přezdívek nějakou zamotanou, americký komsomolče? PS: A nebo je to jenom důsledek vedra?
0/0
30.5.2003 14:56

Jarda

Re: Re: Re: Konečně
Jestli tu ma nekdo sisku zamotanou budes to ty. Mam nad tebou vyhodu ze vim kdo jsem a kdo ne a bavi me koukat na tvoje bezmocny steky. Tebe vidim plac plac mimo misu.  Na tvoje americky komsomolce se vzdycky tesim. Kolik uz si jich tady videl? Ja vim chybi ti Frakie, co se na te vy.ral a zmizel uz to tu neni to samy. Stejne jak tva kebule sisata zamotana privedla komsomolce do Ameriky to je fakt zahada. Vypada to na nejakej stihomam z totace. Nezoufej! Pan docent Chocholousek ti urcite poradi co s tim mas delat.
0/0
30.5.2003 16:44

blb

Re: Re: Re: Re: Konečně
tak tu sebevědomou znalost sebe sama bych tolik nevytahoval, to prý každý Napoleon ví taky, jak říkají ošetřovatelé....
0/0
30.5.2003 22:06

Jan

Re: Re: Re: Re: Konečně
tu štafetu amerického komsomolce jsi po Fanoušovi převzal ty, Hasiči, ale dlužno dodat, že jeho kvalit nedosahuješ, inu, i mezi americkými komsomolci jsou rozdíly!
0/0
31.5.2003 9:26

Hasic

Re: Re: Re: rudej Jenycek
A hele nekdo me tu zase vziva. No rudej Jenycku jen pokracuj at mam p*del taky z tebe. Uz me tu meli za jiny nicky a vubec nejvic kdyz hledali Svini z jeskyne. To se i jurAss seknul.  Nemuzu poslouzit ale aspon je sranda
0/0
1.6.2003 6:37

Jan

Re: Re: Re: Re: rudej Jenycek
Hasiči, já tě vytahám za ouško , copak se píše "vzívá" Já už nad tebou fakt zívám!  Z takových křupanů jako ty, si mohu dělat jenom srandu
0/0
1.6.2003 11:10

Cobolak

Jacques Chiras Clouseau a zbrane HN
je jasne ze Iran ci S. Korea vyvijaju zbrane hromadneho nicenia.Nesmierne narocny a drahy vyvoj relativne nepresnych rakiet stredneho doletu je bez planovanej moznosti pouzitia jadrovej ci chemickej hlavice  nezmyselny.Rovnako ako budovanie atomovych elektrarni v takych bohatych na energeticke zdroje krajinach ako je Iran ci Irak.Dokazy potrebuju len novinari a verejna mienka, ostatnym postaci zdravy rozum.Co budu znamenat tieto zbrane v rukach islamskych fanatikov sa dozvieme za par rokov, mozno.
0/0
29.5.2003 11:54

blb

souzi a soušky,
zanechme planých slov a přiznejme si, že
1) všichni jsme komunisti,
2) ti co říkají, že nejsou, jsou ti zakuklení....
0/0
29.5.2003 10:06

Tristan Eugen

Re: souzi a soušky,
 Ono to opravdu na schůzích vypadalo,když se tak  soudruzi oslovovali.Často jsem četl stejně skomolené oslovení v mnohých knižkách.Já v tom "soudružky  a soudruzi" nechávám to "dr" a vypouštím"u" a tak vzniká vhodnější oslovovánji  "soudržky a soudrzí".Je to vystižnější oslovení komunistu.
0/0
29.5.2003 11:27

blb

Re: Re: souzi a soušky,
...mne inspirovalo, jak se to asi skloňovalo ... u těch drštek mov na výběr není, ale s těmi drzouny jsou některé variace slibné....
0/0
29.5.2003 11:57

Jan

Re: Re: souzi a soušky,
že jsi četl pouze politickou literaturu lze snadno poznat už z tvého pravopisu, tristní Evžene
0/0
29.5.2003 14:51

Jarda

Dobre jitro Honzyku
Vidim zes zas zapnul pocitac hodne brzo. 7.16 a uz srsis ostrovtipem. To ses hodnej, ze ses v tu dobu nemotal manzelce v koupelne.Sam jsi napsal jaka je to hruza potkat zensky rano v koupelne nez jsou nacinceny.
0/0
29.5.2003 9:31

Jan

Re: Dobre jitro Honzyku
teprve teď jsem se vrátil ze služebky, rovněž tě zdravím, americký komsomolče, moje poznámka o naducané Bobo ti zamotala šišku, o moji ženu neměj strach, ráno ji potkávám v koupelně nejraději a i když už není nejmladší, vždy si spravím oko.
0/0
29.5.2003 14:50

Kestrik

ten prispevek jako by mi mluvil z duse.....
0/0
29.5.2003 8:29

tecka netecka

nicky a tecky
Uplna putynka jestli je nick s teckou, bez ni, krakonos, krakokos, z kerkonos z havaje... hlavni je IP adresa. Kazdy muze pouzivat nick jaky chce. Neni to unikat a zadna registrace neni podminkou pro vstup na forum. Muj nick muze tady v diskuzi pouzit kazdej honza lojza pepek. Vsechny prispevky ted ukazuji ID nicku a je na nas jestli se podivame kdo je original a kdo ne. Redakce upozornuje:
Toto je neredigovaná a nemoderovaná diskuze čtenářů iDNES. Redakce serveru nemůže ovlivnit obsah jednotlivých příspěvků. Vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.
Kdyby tu nejaky naivka uverejnil svoje jmeno a osobni detaily a nekdo se za nej vydaval s dusledky uhony na reputaci, to je jina. Mel by duvod to vyresit podle zakona. Neregistrovany nick neni zadne zakonne jmeno. Tady jde o to co slo z IP adresy bez ohledu na nicky. Je to taky ale dvojsecna zbran. Jestli to mohlo byt neco protizakonneho, pak se tahle afera muze naopak obratit proti osobe ktera nejvic krici.
0/0
29.5.2003 8:15

Pedro

Soudruzska redakce iDnes.
Proc prekladate dezinformace z levicovych platku?Proc neprelozite placaniny Castroovych novin,ty kydaji hnuj na USA jeste hojneji.Uvedomujete si vubec ze prave toto Vam umoznila Amerika a jeji svobodny pristup k informacim?Za komanicu byste prekladali clanky z Kremlu,pekne podle komunistickeho pravitka.Tak a nyni me muzete zrusit,presne co by s Vami udelal tehdy Kreml ,kdybyste vybocili z lajny jako ja nyni z te Vasi.
0/0
29.5.2003 7:29

normální člověk

Re: Soudruzska redakce iDnes.
Souhlasím. Svobodný přístup k informacím si neuvědomují někteří dementi, kteří zde uveřejňují své příspěvky.
0/0
29.5.2003 7:56

Tom

Re: Re: Soudruzska redakce iDnes.
 Me by zas zajimal preklad ze severokorejskych novin a taky neco z Iranu.
0/0
29.5.2003 7:58

Najdete na iDNES.cz