Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Škůdce státu

Jsme v této fázi příběhu: ministr zahraničí Svoboda prohlásil, že Kavan poškodil republiku. Svoboda také zakázal naší misi při OSN, aby Kavanovi poskytovala tajné informace. Protože není stále ještě jasné, co všechno Kavan skartoval či neskartoval, příběh bude pokračovat.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Reinhard Heymar Wulfgar

Věčný Kató
Opravdu nevím, co všechno ještě bude muset Kató udělat, aby byl odvolán ze svých funkcí. Spolupráce s StB, kauza Srba, Teď ty zanedbané skartace...Je pomalu větší svině, než aparátčík Šlouf.
0/0
30.5.2003 19:30

VÍT

CYRILEK
BÝT CYRILKEM, TAK SI JDU POŘÁDNĚ VYPLÁCHNOUT PAPULI. VŽDYŤ PATŘÍ DO STEJNÉ PARTY.
0/0
29.5.2003 12:38

Zetka

Nejasná minulost
Minulost pana Kavana je po mnoho let známá tím, že je  na ní mnoho nevyjasněného a podezřelého zvláště z doby sametové revoluce.Jak se mohl takový představitel  dostat na tak vysoký politický post je záhadou.
0/0
27.5.2003 19:08

bobeš

Re: Nejasná minulost
Vzhledem k tomu, co všechno panu Kananovi už prošlo, nejspíš asi něco závažného ví o patřičných lidech v politice kolem něj. ......
0/0
28.5.2003 22:43

koloušek

Třesky plesky
Chtějí odpoutat pozornost, že zrovna Cyril Svoboda říká, že Kavan poškodil stát je lehce zarážející, nebo ne?
0/0
27.5.2003 13:55

Patrik

Re: Třesky plesky
Copak náš "tečkař" (Svoboda)! To byla vždycky velká tlučhuba. A hlavně po bitvě je každý generál!
To jsem si nemyslel, že Kavan by měl stát u skartovačky, vyplňovat papíry o skartaci, a po večerech skartovávat papíry. Já bych toho ministra dělat nechtěl. Nebude dalším skandálem to, že Kavan po sobě o odchodu z kanceláře neutřel prach, nebo dokonce nevyluksoval? Ekologové by ho mohli napadnout, že nazalil květiny!!!!!! Další skandál na obzoru?  
   
0/0
27.5.2003 15:42

žena Vamp

Re: Re: Třesky plesky
takže si myslíš že Kato Kavan je čistý jako lilie?
0/0
27.5.2003 17:08

Dášenka

A na škůdce máme DDT.
Posypejte ho už někdo ať je od něj pokoj
0/0
27.5.2003 13:52

MUDr. Chocholoušek

Pozvánka
Pane Kavane, dovoluji si Vám nabídnout místo u nás v ústavu. Váš schizofrení stav je výborným předpokladem pro práci u nás. Budete i nadále ve vybrané společnosti, která odpovídá Vašemu postavení. Budete se denně vídat s mnoha různými prezidenty, generály, krály, vládci světa, geniálními vědci, filozofy a intelektuály. Samá vybraná společnost. Ubytování zdarma v pěkně zařízených bytech s měkkým čalouněným nábytkem s ostrahou proti zlým lidem, kteří by vás chtěli nedejbože inzultovat.Dále je k dispozici kompletní lázeňská péče s vodními masážemi.Poskytujeme zdarma i reprezentativní oblečení, například slušivé košile s prodlouženou délkou rukávů. Těším se na naši brzkou spolupráci a jsem s pozdravem. (odvoz z letiště je zařízen naší speciální luxusní limuzínou s právem přednosti v jízdě, jak jste zvyklý) MUDr. Chocholoušek
0/0
27.5.2003 13:50

doktor

Na ministry zahraničí máme smůlu:
jeden z nich, kulaťoučký moskevský rodák polské národnosti, kul jako ministr pikle v zahraničí i doma tak tajuplně a úspěšně, že z té doby s pomocí všelikých štiřínských a jiných spojených kastelánů dodnes osobně těží. Dalšímu nebylo nic platné, že z emigrace po 20 let zásoboval naše salonní disidenty protistátními materiály, ani že mu nic těžce nezákonného nikdy nebylo prokázáno, ba ani to, že je smrtelně nemocen. Jeho londýnskou levicovou minulost mu naši američtí agenti, podporováni a možná řízeni Afroameričankou Condoleezzou Riceovou z Bílého domu, nemohou zapomenout a nevynechali nikdy ani sebemenší příležitost, jak ho potopit (vzpomeňme třeba nezákonných manipulací A.Devátého se spisem "Kato"). Náš současný ministr, který je, jak se zdá, jen hlásnou troubou svého náměstka Vondry, je věrohodný nejmíň: soudím, že by se měl léčit na psychiatrii, nebo se vrátit ke své bývalé výnosné práci řadového notáře: na to snad doufejme ještě má.
0/0
27.5.2003 13:11

Otík

Hajzl všech hajzlů !!!!
0/0
27.5.2003 12:38

Najdete na iDNES.cz