Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Poslanci aliance jednají v Praze o Iráku

Po listopadovém summitu NATO hostí Praha i jarní zasedání Parlamentního shromáždění aliance. Tři stovky poslanců z 19 členských zemí NATO budou až do středy jednat především o současné bezpečnostní situaci a dalším vývoji v poválečném Iráku.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Ashtar Sheran

Jděte za světlem a láskou !
 
1524. Jdi za Světlem. (Přijala Marie P.) 2001.
Místo: Plzeňsko.
 
Přijato pro noviny v západních Čechách, lze použít jinde.
 
„Na Zemi v dobách dávno minulých neexistoval kořistnický boj. Vše a všichni žili v naprosté harmonii. Nebylo silnějšího a slabšího ve smyslu dobyvačném. Byl jen větší a menší, rychlejší a pomalejší . . . Každá vlastnost určitého druhu byla přesně tou vlastností, která byla pro něj tou nejlepší. Nedocházelo k lovení a požírání tzv. slabšího druhu silnějšími.
Země poskytovala bezpočet plodů, plodin, produktů a zdrojů, že nikdo a nic nemohlo strádat. Nebylo třeba konzumovat maso, neboť jeho složení v jemnější a dokonalejší podobě bylo obsaženo v různých rostlinách a plodech.
Příčinou vymizení těchto čistých, výživných a dokonalých plodin byl duchovní úpadek lidstva. To si zvolilo cestu egoismu, individualismu, nesnášenlivosti, násilí, závisti a preference vlastních emocí nad emocemi druhého.
Lidé dobrovolně odbočili z té přímočaré cesty a vzdálili se od „Světla“. Dříve byli lidé spojeni společným nábojem lásky, světla a všepochopení. Bylo dokonalé chápání a propojení všeho a všech. Vše bylo normální, ale povznášející, spravedlivé, vyvážené a dokonalé.
Základ a podstata všeho živého setrvala dodnes, neboť dokonalost je ve „Stvoření“ neměnná. Člověka dělí od zvířecích a rostlinných druhů jeho duchovnost, schopnost poučit se a vnímat své konání a jednání. Člověk může být tedy strůjcem vzestupu či pádu prostředí, ve kterém sám žije. Míra vzdálenosti od „Světla“ pak utváří jasně a neomylně stav prostředí – vibrace, ve kterém se nachází. Všichni lidé mají v tomto přechodném období možnost prohlédnout, vdechnout svému vědomí nový rozměr a v pokoře vykročit za „světlem“.“
   
0/0
26.5.2003 17:12

Vychovatel

Seznam bláznů na iDNES
Kdyby se někdo z čtenářů dozvěděl o pobytu níže uvedených bláznů, kteří utekli z našeho ústavu, nechť informují státní orgány.
  • Aštar Šeran Ivo A. Benda
  • Luboš Mandát
  • VitaminA
  • Mgr. Otýlie Světlá
  • Diana Herianová
  • Krakonoš CDN
Děkuji.
0/0
26.5.2003 17:09

Krakokos CDN

příspěvek zrušen
(Příspěvek byl zrušen redakcí )
0/0
26.5.2003 22:45

ppp

Že by první?
0/0
26.5.2003 10:46

Najdete na iDNES.cz