Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Poslanec Karásek řídil opilý auto

Poslanec Svatopluk Karásek letos v březnu řídil auto, ačkoli předtím pil alkohol. Karáska přistihla policie v Praze poté, co ve tři ráno projel křižovatku v Modřanech na červenou a neměl ani rozsvícená světla. Karásek může přijít o řidičský průkaz.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Bouše

Pěkná exkurze do historie diskusí na iDnes

:-) R^

 

Pokud jde o Karáska, ten je mi ukraden. :-P

0/0
20.5.2008 5:00

Dave Duke

A jeje.

Tohle jste odkud vyhrabali?;-D;-DR^

0/0
20.5.2008 2:35

Ajax

?
Nevím, o co tu všem jde. Ze srdce nesnáším US, takže můj příspěvek není tímto motivován. Ale lidi, po Praze jezdí v noci ožralých možná víc, než střízlivých a policajti jsou rádi, protože od každého ožralého dostanou prachy, od střízlivého ne (vím to z vlastní zkušenosti). V tomto případě měl Karásek 1,4, což není nijak výrazná opilost, je to opravdu pár piv (v některých zemích se do 1 prom toleruje) a za další si velice cením toho, jak se k omu postavil, že se neoháněl imunitou, nezatlouká, nechoval se arogantně a policajtům nevyhrožoval, jako se to již mockrát stalo v řadách poslanců nebo policejních činitelů či soudců a jiných. Takže jel a měl upito, nebyl namol, postavil se k tomu chlapsky, neschovává se za imunitu.. Kdyby bylo víc poslanců a politiků schopno takovýámto zbůsobem přijmout zodpovědnost za své jednání...
0/0
27.5.2003 10:47

krušnohorec

kdo nebyl ožralý nechť hodí kamenem - já už byl
0/0
26.5.2003 18:25

Ashtar Sheran

Každý potřebuje lásku a každý z nás je schopen lásky !
1526. Každý je schopen lásky. (Přijala Marie P.) 2001.
Místo: Plzeňsko.
Přijato pro noviny v západních Čechách, lze použít jinde.
 
„Každý potřebuje lásku a každý z nás je schopen lásky. Rozdávejte lásku všem a všemu ve svém okolí. Všichni a všechno potřebuje naši lásku. Když nám bude úzko, neboť budeme pociťovat strach, říkejme si upřímně a z celého srdce slova o lásce: Cítím lásku, slyším lásku, dýchám lásku, dávám lásku . . . , jsem láska. Čím více lásky budeme dávat, tím více se nám jí dostane, náš život se stane láskou.
Kdo si vybral boj, ten bojuje. Když se chce boje zbavit, musí nejprve přijmout fakt, že se pro ten boj rozhodl. Pak musí učinit nové rozhodnutí: Nebojovat ! Život není boj, život je láska. Až tohle všichni lidé pochopí, pak bude jiný svět. Láska je radost a vývoj v lásce je velmi radostný. Je na každém z nás, co si vybereme. Každý má volbu a může tedy žít v lásce.
Neustálá touha některých jedinců po moci je velmi nakažlivá a šíří hrubé vibrace. Je velice těžké pro ostatní lidi urovnávat takové myšlenky a z toho vzniklé činy. Smírnou cestou lze vyřešit jakýkoliv problém. Kdo si myslí, že odpovídá jen sám za sebe, hluboce se mýlí. Každý je součástí celku. Tak jako kapka vody je součástí moře, tak každý člověk je důležitý v celku.
Pro další vývoj lidstva je nutné, aby se měli všichni lidé rádi, aby byl všude mír a láska, aby nemusely být soudy, policie, armáda a další instituce . . . . jenom láska může znamenat naději na lepší život pro všechny lidi na Zemi. Láska je jediným klíčem k odemčení zámků do našich srdcí. Tyto zámky jsou v nás samých – v našich duchovních srdcích.“
 
 
0/0
26.5.2003 16:01

Botic

Re: Každý potřebuje lásku a každý z nás je schopen lásky !
co to meleš? nejsi ty vesmirna trubka?
0/0
26.5.2003 16:24

Jan Kraus

Disident Karásek
V této souvislosti si dovoluji doporučit k přečtení knihu Pavla Kohouta (vynálezce Charty 77) " Kde je zakopán pes", kde autor, snad nevědomky, odhalil pozadí onoho slavného boje s režimem: mejdany, večírky, děvky, párty na Francouzské ambasádě, večeře v těch nejlepších restauracích, několikadenní tahy Prahou, obrovské oslavy na chatách a chalupách NIKDO nedělal atd. Každému, kdo prožil 70 léta mimo disent se musí buďto zvednout žaludek nebo otevřít kudla v kapse, opravdu vřele doporučuji, btw. o našem slavném svatém Sváťovi je tam taky zmínečka. . . . . 
0/0
26.5.2003 14:50

Josef

Re: Disident Karásek
Nejlépe je celý disent zostudit, abychom se my, co jsme drželi hubu a krok necítili tak trapně. A komunista Kohout je pro to nejlepší autorita.
0/0
9.6.2003 11:51

Jan Kraus

příspěvek zrušen
(Příspěvek byl zrušen redakcí )
0/0
26.5.2003 14:19

Q

příspěvek zrušen
(Příspěvek byl zrušen redakcí )
0/0
26.5.2003 13:04

Dášenka

Mě by zajímalo,jestli se ožral mešním a nebo fernetem v parlamentu?
Je to totiž skoro zadarmo tak se to chlastá.
0/0
26.5.2003 9:06

školnice

Re: Mě by zajímalo,jestli se ožral mešním a nebo fernetem v parlamentu?
"Je mi to hrozně líto. Člověk někdy udělá chybu, a pak toho lituje. Už si to moc nepamatuji, ale měl jsem asi tři piva," vyznal se včera Karásek. Policistům přitom tvrdil, že vypil dvě sklenky bílého vína.
0/0
26.5.2003 11:26

Re: Mě by zajímalo,jestli se ožral mešním a nebo fernetem v parlamentu?
Koukám, že Dášenka je tak dokonalá až svatá, že v životě neudělala žádnou chybu. Jestlipak stejnou otázku kladeš všem kdo jezdí opilí?
0/0
26.5.2003 12:59

Re: Mě by zajímalo,jestli se ožral mešním a nebo fernetem v parlamentu?
Koukám že Dášenka je natolik svatá, že v životě chybu neudělala. Kladeš stejnou otázku úplně všem co jezdí pod vlivem alkoholu?
0/0
26.5.2003 13:00

ladaxxt

Re: Re: Mě by zajímalo,jestli se ožral mešním a nebo fernete

todle už bylo lepší, ale nechceš to po letech zkusit ještě dopilovat..?

0/0
20.5.2008 1:58

Juras

příspěvek zrušen
(Příspěvek byl zrušen redakcí )
0/0
26.5.2003 9:02

Python

příspěvek zrušen
(Příspěvek byl zrušen redakcí )
0/0
26.5.2003 9:59

vendelín

Re: Re: Obyčejné hovado.
NENÍ O TOM, K JAKÉMU ZVÍŘETI SVÁŤU PŘIPODOBNIT. JE TO O TOM ,ŽE SVÁŤA LŽE I NYNÍ A TO, ŽE SI NEPAMATUJE, VE KTERÉ HOSPODĚ SE MU TA NEHODA- ŽE PIL JEDNO PIVO ZA DRUHÝM- STALA, DÁLE ŽE SE I DNES DOMNÍVÁ ŽE TÍM ŽE JEL V NOCI NA ČERVENOU BEZ ROZSVÍCENÝCH SVĚTEL NIKOHO TÍM NEOHROZIL A DÁL JE TO O TOM, ŽE SVÁŤA AŽ POD DŮKAZY PŘIZNÁ, CO SE STALO. ASI TO NA SLOŽENÍ MANDÁTU NENÍ , ALE NA TO SE HLUBOCE STYDĚT A PROSIT NEJVYŠŠÍHO O ODPUŠTĚNÍ TO JE!!
0/0
26.5.2003 11:15

Sváťa Karásek

Re: Re: Obyčejné hovado.
Rozhodně nebylo. Já sice nic zvláštního neumím, nemám ekonomické, právnické či jiné vzdělání, těm pitomým zákonům co pořád někdo chce abych je četl stejně nerozumím, (ostatně jako hodně mých kolegů), ani nejsem žádný řemeslný fachman, ale být v parlamentu a pobírat poslanecký plat s výhodami to prodám i pánaboha. Ještě že jsem se tenkrát zviditelnil na demonstracích a mohl jsem se na kandidátce US vyškrábat tam, kde jsem. Ale cesty páně jsou nevyzpytatelné. Teď mě zrovna můj pastýř podrobil těžké zkoušce zvyknout si na blahobyt, chlast, holky a noční život.
0/0
26.5.2003 11:23

Jan Kraus

Re: Re: Re: Obyčejné hovado.
0/0
26.5.2003 14:32

frank

Nepřekvapilo ...
To je totiž úroveň lidí, které si platíme z daní, obou komorách parlamentu. Byl vožrelej, že si nepamatuje ani kde byl, ale klidně můžeme vypsat vysoký kurz na sázku, že o řidičák nepřijde. Pokuta je při jejich příjmu směšná, kyž maximum je 15000,- Kč. Chovají se jako dobytek, protože jim to umožňuje bezbřehá imunita. A nic na tom nemění fakt, že se tento údajně "kněz" právě imunitou neoháněl. Je přeci rovnější mezi rovnými. Tak co vlastně chceme. Je jenom vidět, jací ubožáci vládnou této zemi a výsledky nás občany, daňové poplatníky a voliče v jedné osobě nemohou překvapit. Stále více je zjevnější, že u moci jsou ti nerychlejší z českých loupežníků a podvodníků. Na straně vlastně ani tak nezáleží. Členství v partajích je jenom vstupenkou do kolotože velkých prachů,  nemorálnosti a nebojím se říci i hlouposti povýšené nad rozum ostatních z titulu funkce. Velice tristní stav kultury "politiků".
0/0
26.5.2003 7:27

Elvis

Re: Nepřekvapilo ...
Z tvého příspěvku je patrné, že lidi u nás nejsou horší než politici, jako loupežníci a podvodníci jsou jenom o něco pomalejší. Potom ale nechápu, proč si vlastně stěžuješ. Nebo jsi tak žárlivý ?
0/0
26.5.2003 7:37

Elvis

Re: Re: Nepřekvapilo ...
sorry, mělo tam být lepší.
0/0
26.5.2003 7:38

Re: Re: Re: Nepřekvapilo ...
Elvisi, proč si myslíš, že Frank žárlí? Vždyť přesně popsal jak to cítí a jak to u nás funguje. Proč si myslíš, že většina z nás jsou gauneři? Copak Ty nemáš svědomí a cit pro to co je správné? Já si myslím, že my obyčejní lidé ani nezávidíme ani nežárlíme na výhody, které mají určití vyvolení, ale nemůžeme pochopit, že si vytvořili svou "morálku" a pokud si myslí, že to takto může donekonečna fungovat, tak ámen s námi. Když jsme chtěli skoncovat s komunismem, tak jsme hlavně chtěli aby přestali diktovat ti co myslí jen na sebe a na svou neomylnost, ale tohle jsme nechtěli!!!! Nebo si myslíš, že svět může fungovat s pokřivenými zákony?
0/0
26.5.2003 8:16

Elvis

Re: Re: Re: Re: Nepřekvapilo ...
Jen jsem si z něho malinko vystřelil, protože nemám rád, když pořád všichni nadávají na ty nahoře a sami přitom nejsou o nic lepší. Každý stát má takovou vládu, jakou si zaslouží a my jsme si ji navíc svobodně zvolili. Sebelepší zákony nejsou k ničemu bez morálky a dobré vůle je dodržovat, na papír se dá napsat cokoliv a k ničemu to není. Kdo chce opravdu skoncovat s komunismem, tak by se měl v první řadě starat o vlastní chyby a ty nahoře alespoň trochu podpořit, pokud zrovna náhodou dělají něco dobře.Dělat pravý opak všeho co řeknou a pak jim ještě nadávat, že se nic nedaří není zrovna ten nejlepší nápad.
0/0
26.5.2003 8:53

frank

Re: Re: Nepřekvapilo ...
Asi jste to ne zcela správně pochopil. Ale nevadí. Není na co "žárlit".
0/0
26.5.2003 7:41

Re: Nepřekvapilo ...
Franku. Karásek je člověk stejně jako každý z nás, a proto stejně jako každý z nás dělá chyby. Tím ho nechci omlouvat, jenže narozdíl od některých ostatních (třeba předsedy valného schromáždění OSN Kato), je připravený přijmout trest takový jaký dle našeho právního řádu je možný. Ty jsi Franku asi nikdy chybu neudělal, viď?
0/0
26.5.2003 9:00

frank

Re: Re: Nepřekvapilo ...
Chybu ano, ale nikoli v dimenzi přestupku, či dokonce, jak by mohlo být v jeho případě, dokonce trestných činů. Bylo by jich několik z pohledu trestního řádu. Poslanec by měl jít přinejmenším příkladem. Alespoň se domnívám. Poněvadž jestli člen Parlamentu nectí co Parlament schválil, tak vážně nevím v jakém bordelu se to nacházíme. To si nemohli dovolit ani monarchové. Komančové ale ano. O něčem to zřejmě vypovídá. Nemyslíte? Přinejmenším o tom, že se změnily jen tváře, ale  ..........
0/0
26.5.2003 10:56

Re: Re: Re: Nepřekvapilo ...
Přirovnávat Karáska ke komančům to chce hodně odvahy nebo tuposti.
0/0
26.5.2003 13:02

frank

Re: Re: Re: Re: Nepřekvapilo ...
Ve Vašem případě však není třeba ani odvahy, ani tuposti. Stačilo by umět číst. Jinak řekl jste to Vy, ne já.
0/0
26.5.2003 13:41

Re: Re: Re: Re: Nepřekvapilo ...
Víš co milý Já, nevím proč Franka odsuzuješ či dokonce píšeš cosi o tuposti. Vezmi to jen zdravým selským rozumem. Je možné nebo dokonce jisté, že pan Karásek něco dokázal a lidé kolem něho jej dobře znají. Ale já třeba jsem ho dříve nikdy neviděla ani neznala, ale přesto jsem byla ráda, že se dostal do senátu někdo o kom jsem si myslela, že je "opravdu nezávislý". To jsem byla, ale hodně naivní!!! Co? Pak jsem se postupně dozvěděla, že se tam přece dostal přes podporu nějakých stran, takže je mi dnes jasné, že opravdu nezávisle to v tomto státě nejde. Teď mne však pan Karásek zklamal po druhé, já vím, že chybu udělá každý, naštěstí nikoho nezabil ani nezranil, ale fakt si myslíš, že je z mého pohledu těžký hřích pochopitelný pro lidi, kteří doufají, že se snad zákony tvoří pro to, aby národ mohl nějak fungovat. Já třeba chci svým dětem jít příkladem a tak si myslíš, že abych byla v jejich očích "in" občas "ujedu" protože vím, že mě mají rádi a odpustí mi to? Možná ano, ale čemu pak budou věřit? Kde mají najít smysl charakterního života?
0/0
26.5.2003 14:01

Dášenka

Re: Nepřekvapilo ...
Souhlasím , strašný stav celé naší krásné země.
0/0
26.5.2003 9:01

Martin Kokeš

Mno alespoň přitom nezbořil tři auta, jako Kavan v lednu 1998
a ještě se pak vymlouval na imunitu...  stane se, rok si nezajezdí a budiž to špatnou reklamou nejen p. Karáskovi, ale i firmě Drink SOS.
0/0
26.5.2003 4:12

Elvis

Re: Mno alespoň přitom nezbořil tři auta, jako Kavan v lednu 1998
Kéž by si z toho případu vzali všichni ponaučení, nejen poslanci. Udělal sice chybu, ale dokáže jí přiznat a nést za ni následky. To je dobrá reklama jak pro pana Karáska, tak pro jeho círev a stranu.
0/0
26.5.2003 7:33

páter Halík

Sváťo, na červenou ?
Taky někdy jezdím pod vlivem, ale v noci nesvítit a na červenou ?  Musel jsi být pěkně navalený,  prostě, jsi zvíře.  Vy evangelíci chcete nejen šukat, ale i nezřízeně chlastat.  Stále se ukazuje, že opustit svatou katolickou církev je cesta ke zkáze. Vrať se do svého ovčína, zbloudilá ovce !!
0/0
25.5.2003 22:22

Kalousek

Re: Sváťo, na červenou ?
V našem katolickém ovčíně se můžeš napakovat jako já na státních zakázkách na min. obrany jako já a nikdo si na tebe netroufne.
0/0
26.5.2003 8:16

Graubner

Re: Re: Sváťo, na červenou ?
A taky můžeš sem tam ojet nějakého toho vyjukaného ministranta, neboj, já to zaretušuju.
0/0
26.5.2003 8:17

kitzi BELBOBELBO@CENTRUM.CZ

Karasek-ferovej postoj
tak neprudte, dodatek: Blesk to vyhrabal pred novym navolenim Rady pro roz. vysilani, tudiz Blesk je zpolitizovanej plebs, zadny prof. zurnalisti..na takovyho Kavana se nikdo nezameri (nedovolena skartace-novinka z dneska, a jak naboural ty auta, tak se vymlouval na frankovku..zkratka kato). Karasek udelal alespon prbni krok na dobry ceste-neodvolal se na imunitu-to je skoro revoluce
0/0
25.5.2003 17:41

Politický trouba

???
Sváťo, příště zatloukej jako všichni ostatní. Aspoň kolem toho nebudou všichni tak pindat. Český pseudonárůdek nepředěláš, ten chce být po 40 letech (tedy pardón, 50 letech) komunismu dále klamán.
0/0
25.5.2003 11:51

AAA

?
Já sem ňákej stounavej
že v mým žití všude chybí láska,
z toho já se stounavej.
 
A tak sem šel za farářem,
říkám máš-li lék mi dej,
ty o lásce stále jenom mluvíš,
pak se z toho stounavej.
0/0
25.5.2003 11:48

hajzlbaba

nechte si ty zvasty
jeho cesty ridi Buh !!! takze to bylo vlastne uplne bezpecne. Policie udelala v tomto pripade chybu :-))
0/0
25.5.2003 4:15

Johny

Re: nechte si ty zvasty
A co když se ho Bůh chtěl zbavit? Cesty Páně jsou nevyzpytatelné...
0/0
26.5.2003 0:17

Eva

Objednávka odvozu opilého Karáska
se ve společnosti Drink SOS nedá potvrdit. To znamená, že pan farář se možná s tím svým odvozem "pomýlil" a bylo to někdy jindy. Taky se nějak zmýlil v nápojovém lístku - tvrdil, že pil víno, pak zas pivo - při jeho proklamované pravdomluvnosti asi jde o náhlou ztrátu paměti. To to s ním v poslanecké sněmovně moc Unie svobody nevytrhne.... no vlastně těch pár podrazníků z téhle pidistrany stejně brzo vypadne.
0/0
25.5.2003 2:51

Jan Svoboda

Zpráva je to poněkud opožděná.....
Je zvláštní, že příhoda se stala panu poslanci Karáskovi v březnu a média si toho všimla o 2 měsíce později (s výjimkou Blesku). Že by naši "hlídací psi demokracie" -páni novináři shledali až po dvou měsících od události, že by měli čtenáře a voliče informovat ?
0/0
25.5.2003 2:17

Petr K

Já být ve sněmovně za Unii svatých, tak jsem taky stále ožtralý.
Vždyť mu chudáčkovi nic jiného nezbývá, než se jít ožrat.
0/0
25.5.2003 0:08

Jan

Poslanec Karásek
Pan Karásek by měl odstoupit z poslanecké funkce.Na to, že je kněz už udělal ostudy dost a měl by teď tiše pracovat pro své stádo ( pokud mu nějaké zbývá ).
0/0
24.5.2003 22:46

honza

příspěvek zrušen
(Příspěvek byl zrušen redakcí )
0/0
24.5.2003 16:47

Pavel

příspěvek zrušen
(Příspěvek byl zrušen redakcí )
0/0
24.5.2003 20:52

monty

Honzo /asi Rumle/, Ty hulváte !
To má zvítězit pravda a láska, s takovou sprostotou ? Co by na to řekl Sváťa a páter Halík ? Styď se, odpustku máš za dvacet Otčenášů.
0/0
24.5.2003 21:20

Linek

Více informací na www.ceska-media.cz
Další informace, vč. nemožnosti ověřit objednávku odvozu společností Drink SOS najdete na www.ceska-media.cz
0/0
24.5.2003 16:05

Najdete na iDNES.cz