Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Smlouva s Vatikánem neprošla

Česko zůstává jedinou postkomunistickou zemí bez mezinárodní dohody s Vatikánem. Poslanci totiž návrh této smlouvy, která přiznávala katolické církvi autonomní postavení vůči státu, smetli ze stolu. Smlouva například garantovala rovnoprávné postavení civilního a církevního sňatku.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Ashtar Sheran

TAJEMSTVÍ PSEUDOTVŮRCŮ
 
TAJEMSTVÍ PSEUDOTVŮRCŮ
 
TŘI ODDĚLENÁ VĚDOMÍ LIDSKÉ BYTOSTI zfabrikovaná pseudotvůrci – každé oddělené vědomí má ještě 3 úrovně (jen 5 % komunikace je se Stvořitelem a s bytostmi Světla, 95 % informace je ovládána – zprzněna Temnotou, řízena stejně jako řídí manažeři firmu). Takto je ovládáno 50 % (3 miliardy) lidí, 30 % je částečně ovládaných, 20 % lidí není téměř vůbec: Realizací Duchovní cesty člověk na Zemi se může dopracovat k této struktuře vědomí bez jakéhokoliv omezení či spoutání.
 
PRAVÁ SENTIENTNÍ MYSL stvořená čistou pravou tvorbou Stvořitele (bez zásahu psedotvůrců), komunikace se Stvořitelem a všemi dalšími sentientními bytostmi probíhá neomezeně (nikdo ji neprzní)
 
Zlikvidovali například precizně všechny stopy po civilizacích Atlantidy a Lemurie a dnešní vědci v tomto úspěšně pokračují – Akademie věd. Všechny dnešní negativní životní projevy jsou jejich pseudotvorbou, jako např. bodavý hmyz, nebezpečná zvířata, nebezpečné bakterie a viry (např. AIDS), rostliny – plevely atd.
 
Tyto informace mají cenu pro tzv. “vzdělané” lidi, neboť jejich vzdělání je vlastně ovládací program – fabrikace, a jim mohou tyto informace pomoci zbourat to, co je naučili ve školách, a nahradit pravdou o skutečnosti.
Pro lidi bez vzdělání tyto informace nemají takovou cenu (dle míry “vzdělání”), neboť jejich vědomí nebylo zprzněno do takové míry, jako u tzv. “vzdělaných” lidí. Tyto informace jsou pomocí i pro agenty negativního stavu (mohou konvertovat do pozitivního stavu), kteří byli a jsou aktivními nástroji Sil temna. Pro příklad uvedu jen namátkou jména, která se zasloužila o hodně práce v oblasti prznění a ovládání lidského vědomí: Grygar Jiří, Fyzikální ústav (Vesmír je studený, mrtvý, bez života – i přes ČT), Klaus Václav – zavedení finančních ovládacích systémů po r. 1989, které svazují v rozhodující míře vědomí lidí, Vojtíšek Zdeněk – Společnost pro studium sekt a náboženských směrů – i pomocí BIS manipuluje s desítkami novinářů a pracovníky školství celé České republiky, a ihned przní informace o Vesmírných lidech (“nebezpečná sekta”) – vše pod vládou ČR, z novinářů (pod Min. Kultury) především lidé z Lidových novin (jaká perfektní kamufláž – tento název novin), Karel Pacner – autor knihy “Hledáme kosmické civilizace” 1976 aj., který velmi aktivně pracuje mnoho let pro Temnotu v oblasti ovládání inteligentních vzdělaných lidí, dnes redaktor MF DNES, dále několik lidí UFO skupin a jejich časopisů (Magazín 2000, Ufomagazín, Fantastická fakta, Fakta X), zvláště v Plzni – Klub psychotroniky, ze zahraničí Michael Hesemann, kteří dělají reklamu negativním mimozemšťanům a vsouvají mnoha lidem zprzněné informace o lidské historii a postavení člověka ve Stvoření. Vše za souhlasu Vlády ČR v čele s prezidentem Václavem Havlem.
    Toto nejsou obviňující informace, ale odhalující, a cítím povinnost informovat lidi o tomto, když to zatím jiní lidé nedokázali, především, aby byli OSTRAŽITÍ a aby se dokázali poučit. Každý z agentů negativního stavu může konvertovat do pozitivního stavu, záleží na jeho svobodné vůli. Nikdo není zatracen, zde má každý příležitost obrátit se ke Stvořiteli, proto také Stvořitel dovolil tuto tvorbu pseudotvůrcům a hlavně proto, aby KAŽDÁ SENTIENTNÍ BYTOST VE STVOŘENÍ VĚDĚLA, CO NEMÁ VOLIT. Kdyby Stvořitel nedovolil tvorbu pseudotvůrcům (tvoření bez Stvořitele, bez LÁSKY), porušil by vlastní zákon svobodné vůle, a bytosti ve všech vesmírech by nepoznali plnost negativního stavu.”      
0/0
26.5.2003 17:52

Tomek

Re: TAJEMSTVÍ PSEUDOTVŮRCŮ
Přece jen raději doporučuji pohybovat se se svým vědomím v realitě. Každá duševní porucha může být s větším nebo menším úspěchem léčena.
0/0
27.5.2003 10:06

Tomek

O čem vlastně diskutujeme?
Všimli jste si, že diskuse k článku o státní smlouvě se "zvrhla" v diskusi o víře kontra nevíře? Že bychom nebyli po čtyřiceti letech "vědeckého světového názoru" až tak všichni "vyrovnání s náboženskou otázkou"?
Já to jen vítám, protože až budeme mít jasno v základních životních otázkách, nebudeme potřebovat podobné smlouvy. Vím také, že to asi nikdy nenastane, protože jsme, jací jsme. Možnost má ale každý. 
0/0
25.5.2003 22:58

morgoth

Pravda
Pravda je, že náboženství je jen berlička pro stádo a výnosný podnik pro pár vyvolených. A netýká se to jen křesťanství, ale i jiných sekt.
Např. křesťanství má za sebou bezesporu mnoho kladných činů, ale jeho historie je natolik plná krve a bolesti, že dávno ztratilo právo na jakoukoli obhajobu (podobně jako komunismus).
 A speciálně pro Vencu - nejsem komunista a mám vysokoškolské vzdělání.
0/0
23.5.2003 17:47

kostej

Re: Pravda
Aha, takze ten, kdo veri, neni vlastne spravnej frajer? Co takhle si useknout nohu, po dvou se chodi lip, s jednou budes frajer jeste vetsi... Najdi si ve slovniku definici sekty. Vysokoskolske vzdelani jeste o nicem nevypovida, to by se musel zvazit oo, prestiz skoly, studium pred ci po revoluci...
0/0
24.5.2003 0:28

kostej

Re: Re: Pravda
oo = obor...
0/0
24.5.2003 0:30

Nevěřící pes

Církev a právo
o cem tady pisete? (nada, 22.05.2003 8:33) Vsichni odpurci katolicke cirkve ale i jinych nabozenstvi by si meli uvedomit, ze popiraji zaklad zapadni civilizace - veskere zakony nasich pokrokovych dejin jsou zalozeny na Desateru Bozich prikazani, a katolicka cirkev vychazi z uceni Jezise Krista jehoz nejvetsi myslenkou bylo odpusteni. Z toho duvodu si nemyslim ze je to az tak spatne. Nechtela bych zit ve svete, kde plati zakon silnejsiho.
******
Za prvé: evropské právo je založeno na římském právu, ne na bibli.
Za druhé: právo silnějšího vládlo ve středověku, tedy v dobách kdy svatá církev měla moc.
 
0/0
23.5.2003 2:21

Nevěřící pes

Církev a zločin
Re: pryc s cirkvi (Miloš, 22.05.2003 8:02)
Platy farářům platí náš stát jako kompenzaci za majetek, který ukradli komunisti a který doposud nevrátil. Co se týče chození do kostela, existuje jedna zajímavá matematická závislost. Čím plnější kostely, tím prázdnější věznice, ústavy pro choromyslné, léčebny pro drogově závislé a naopak. U squasche se podobná vazba neprojevuje.
 
*******
Dobré - můžeš nám teď vysvětlit rozdíl ve zločinnosti mezi ateistickým Českem a super-zbožnými zeměmi jako je USA a Rusko ?
 
 
 
0/0
23.5.2003 2:15

Realista

Re: Církev a zločin
Je pro referenci. Ve vsech valkach "evropskych" byli knezi na obou stranach fronty a zehnali zbranim obou stran. I jednostky SS meli sve duchovni , a jejich clenove (vetsina) chodili na mse do konstela ci polni kaple.  Zrejme se timto ocistovali dusi aby druhy den mohli zase  delat svuj "obvykly business".  Velitel koncentracniho tabora v Osvetimi byl vasnivy katolik a byl to velmi zbozny clovek dle sveho kneze. (ctete knihy!! )
 Tak co se nam to tady pokousite namluvit !?!?! (a to byly pouze priklady) 
0/0
23.5.2003 3:10

muzulman

Re: Re: Církev a zločin
Mily realisto, nikdo se Ti nesnazi nic namluvit. Vira  v boha nebo Alaha , Budhu a jinych predstavitelu viry v neco je vec kazdeho cloveka a jeho pravo verit v co chce. Mnoho lidi zneuzilo viru ve prospech svych destruktivnich cilu tak jak pises/ a v budoucnosti jeste zneuzije/. Chtela bych Ti taky pripomenout, ze cirkev byla rovnez nositelkou osvicenstvi a siritelkou vzdelani a  v mnoha pripadech mela funkci , kterou dnes zastavaji socialni urady. Plivat jedovatou slinou je jednoduche,  dat nekomu kredit za humanitni  pomoc cloveku a pro mnohe podporu v dobach nejtezsich  je  pro nevericiho   nemozne?????!!! I ten komunisticky  neverici pes, Husak, se nechal pohrbit z kostela, nevis proc?
0/0
23.5.2003 17:30

Guru Goro

Rovná práva
Podle mně by měla ústava zaručovat rovná práva občanům všech vyznání. Pakliže jsou faráři pouštěni do věznic a nemocni, tak by tuto výsadu měli mít i buddhističtí nebo hinduističtí duchovní. Navíc z hlediska jejich boje proti lidem jiné sexuální orientace mohu zodpovědně prohlásit, že se jedná o organizaci potlačující lidská práva a svobody. To, že se schovávají za "křesťanské" strany jejich faktickou zodpovědnost nijak nezmenšuje. Přehlídka pitomostí, jakou byl např. par.188 - zákon proti propagaci drog - omezující svobodu projevu, návrh na zákaz provádění potratů v ČR, tzv. "boj za lidská práva dětí", mající zajistit, aby fláterníci dostali co nejvíce hlasů, už pomalu může ve své stupiditě soupeřit s KSČM, která jim mimochodem taky pěkně leze do zadku. Zaplať pámbuch, zdravý rozum zase jednou zvítězil nad lží a nenávistí ke všemu, co se nám, ideologiemi neovlivněným, zdá jako přirozený způsob života. Nemáme se za co stydět
0/0
22.5.2003 17:06

morgoth

Re: Rovná práva
nezbývá než absolutně souhlasit
0/0
23.5.2003 17:48

Hans

:-)))))))) rimska cirkev
Ja tu nechci rozebirat puvod cirkevniho majetku jelikoz si nejsem jist jestli tu jsou lidi co jsou schopni premyslet, ale uvedu maly priklad moje babicka mi vykladala jak farar sebral chlapovi kozu, ktere davala mleko a bilkoviny jeho sedmi detem, jelikoz onen pan nemel penize na desatek-cirkevni dan. Rimska cirkev je regulerni a.s.
0/0
22.5.2003 17:05

Halalu

Volt
Lidičky, dnešní křesťané jsou lidé, kteří nepochopili zákony přírody. Nechtějí si přiznat s těmi svými nejvyššími jak jsme stvořeni, pro co jsme stvořeni, jaký zákon přírody - jak jinak to nazvat  jsme. Pořád dokola po staletí omílají pod rouškou přetvářky jakási lživá pravidla a poučky, které jsou vědou vyvrácené. Že by už konečně měli myslet jako lidé 21. století, že by své ovečky neměli obelhávat a modelovat je do lží a strachu.Že by jim měli být nápomocni tím, že by měli vymyslet moderní "modlitbu", kterou by těm věřícím nemocným byli nápomocni v jejich nezdarech, zklamání, v nemocech, že by konečně mohli říkat  ne Bůh, ale třeba duševní síla - energie, že by magická slova modlitby mohli pojmenovat lidsky  - třeba ve jménu energie slunce, plodnou zemi a svého ducha budu ctít přírodu, své blížní a sebe samého. Nebudu se vynášet nad přírodou, ale v pokoře být ve shodě s ní, nebudu zabíjet,nebudu souhlasit s bezprávím, nebudu souhlasit s křivým svědectví , atd. Až to někdy ti ve Vatikánu pochopí a jejich ovečky tak teprve snad se něco bude dít.
 
0/0
22.5.2003 15:52

Stanik

Re: Volt
Ty tady mluvíš o myšlení lidí 21. století a přitom je zřejmé, že sám nedokážeš vůbec myslet. Máš uplně dutej mozek, prosímtě vychodil jsoi aspoň základní školu???
0/0
22.5.2003 16:24

bububu

Re: Re: Volt
křesťane máš vskutku pádné argumenty
jednou jste sekta jejíž doba je naštěstí dávno pryč a stím nic neuděláš
my se toho asi nedožijem, ale jak může něco tak nesmyslného jako náboženství obstát proti nezvratným vědeckým důkazům
všechny sekty a církve čeká pomalý zánik
0/0
23.5.2003 17:29

kostej

Re: Re: Re: Volt
A kterypak zakon vyvraci nabozenstvi? Snad ne ten gravitacni? ;o)
0/0
24.5.2003 0:07

Tomek

Re: Re: Re: Volt
Opravdu doporučuji každému, aby četl, sháněl informace, ověřoval jejich objektivitu, protože bude v otázce věda kontra víra asi velmi překvapen. Je mi jasné, že to po čtyřicetiletém vymývání mozků nebude lehké.
0/0
25.5.2003 22:53

morgoth

Re: Re: Re: Re: Volt
hehe spíš po 2000 let dlouhém vymývání mozků
0/0
26.5.2003 11:20

kostej

Re: Volt
Co takhle se podivat do slovniku na definici krestanstvi? ;o)
0/0
22.5.2003 20:01

Občan

Komunisto -pokračování
 
 Komunisté: reagujete přesně jak jsem
 očekával. Stále slyšíte na název Komunisto!
 Že už nemáte rudé knížky? Je to jen taktika.
 Vy máte stále rudo ve svých bednách, proto
 se klidně spojíte s jakýmkoli individuem, které
 nenávidí věřící lidi. Na víru si většinou vzpome-
 nete až když vám teče voda do bot.
 Jen dál, jen dál, kupředu,nebo dozadu levá.  
 
       
0/0
22.5.2003 14:59

xxx

Re: Komunisto -pokračování
Pro mene inteligentni: Propojenost mezi komunismem a ateismem je v tom, ze komuniste jsou ateisti, ale rozhodne neplati zpetne, ze ateista=komunista. Kecas tady absolutni kraviny.
0/0
22.5.2003 15:09

Stanik

Re: Re: Komunisto -pokračování
jediný kdo kecá hňupiny seš ty. Ateista nemá tobě podobné názory, nevěří v Boha, ale uznává svobodu myšlení jednotlivých lidí, kdežto komunisti, kteří neschválily tento zákon, svobodu neuznávají, bohužel většina tupých lidí v naší společnosti jim žere jací že to jsou demokraté
0/0
22.5.2003 16:26

briza

Re: Re: Re: Komunisto -pokračování
Tady ma nekdo zmatek nejen v pravopise (komunisti kteri neschvalily), ale i v logice. To jedine co rekl xxx je, ze "ne vsichni ateiste jsou komuniste". Nevim co je na tomto zcela trivialnim a nepochybne pravdivem konstatovani pochybneho. Proc "ateista nema podobne nazory" a jak to souvisi s Bohem, uznavani ci neuznavani mysleni svobodnych lidi, tuposti lidi ve spolecnosti.
0/0
22.5.2003 17:39

máma

Re: Re: Re: Re: Komunisto -pokračování
Omluv Staníka, on je slabší nejen v pravopisu, ale i v logickém myšlení
0/0
23.5.2003 8:47

nada

nechapu
Zastupci lidu ukazali, ze 40 let totality za ktere vyrostli a nekteri z nich vystudovali opravdu zanechalo v jejich hlavach mnoho nenavisti. Ale jeste jedna otazka, kdo dojednal text smlouvy s Vatikanem? Vzdycky jsem měla za to ze to byla minula a tato vlada, potom tedy nechapu, proc take tato vladni koalice smlouvu nepodporila, kdyz se dokazala dohodnout i s komunisty na nové RADE. Rekla bych, ze takova smlouva je z pohledu dalsich voleb nezajimava, ale reklama v televizi to je zajimave. Je to presne o tomto. Nebylo to o vyhodach pro politiky a taky to nebylo o penezich. Proto to nemohli nasi zastupci schvalit, nic jim z toho nemohlo pritect.
0/0
22.5.2003 14:19

Josef

Patříme vůbec do |Evropy?
Vždyť jsem úplně jiní. Vždy máme česká specifika. Celá Evropa je křesťanská - zkuste si to ověřit zde: http://www.cia.gov/cia/publications/factbook/fields/2098.html
0/0
22.5.2003 14:03

Občan

Komunisto.
 
 Cožpak vy komunisté jste někdy provozovali
 svoje pikle za své?
 Nejdříve jste všem nekomunistům všechno
 ukradli včetně církevního majetku střádaného
 po generace věřícími, ten jste zplundrovali
 a nyní stále křičíte - za své !!!!!!!!!.
 
 
 
 
0/0
22.5.2003 13:35

xxx

Re: Komunisto.
Mas snad na mysli ten majetek, ktery cirkev po generace stradala za svitu hranic a rinceni mecu?
0/0
22.5.2003 13:41

venca

Re: Re: Komunisto.
o cem to mluvis? ci majetek byl zabaven ci ukraden cirkvi? at se trochu zorientuju, ted nevim presne, co mas na mysli...
0/0
22.5.2003 14:06

franta mottl

Re: Re: Re: Komunisto.
mysli zejmena to znarodnovani za doby inkvizice.
0/0
22.5.2003 14:13

Josef

Re: Re: Komunisto.
Nejlepší je svou krádež omlouvat tím, že okradený patrně nenabyl majetek poctivě. To ukazuje na vysokou úroveň právního vědomí v ČR.
0/0
22.5.2003 14:07

xxx

Re: Re: Re: Komunisto.
Pro cirkev plati stejny restitucni zakon jako pro vsechny ostatni. Chtel bys snad aby meli neco extra jako obvykle?
0/0
22.5.2003 14:20

Amiodaron

Re: Re: Re: Re: Komunisto.
na radu pamatek co byly zabaveny cirkvi se vztahuji jeste dalsi zakony a vyhlasky nebo jak se vsechny ty predpisy jmenujou
0/0
22.5.2003 14:40

xxx

Re: Re: Re: Re: Re: Komunisto.
Stejne jako majetek zabaveny vsem ostatnim. Jasne, cirkev ho ma vic, ale rozhodne to neni definovane tak, jako ze vratime vsem, jenom cirkvi ne. Proste problem je v tom, ze maji stejna prava jako kazdy jiny, na coz nejsou zvykli...
0/0
22.5.2003 14:46

briza

Taky myslim, ze je zbytecna
Nevidim duvod proc davat zrovna katolicke cirkvi vysadni postaveni mezinarodni smlouvou s Vatikanem, ktera by byla nadrazena zakonum CR.
0/0
22.5.2003 13:03

nobody

0/0
22.5.2003 12:54

Saša

Ano - vnímám to a zařídím se podle toho.
Akceptuji rozhodnutí této země a chápu, že ani po pádu sociálismu se tato země nestala mou zemí. Ani nadále se tedy nepovažuji za občana, ale jen za poddaného, který coby podmaněný nemusí být věrný.
0/0
22.5.2003 12:43

venca

myslim, ze na tehle debate je pekne poznat...
...rozdil mezi vericim (jakehokoliv vyznani) a nevericimi podle miry nenavisti v prispevcich obsazene... zaver si vyvodte sami...
0/0
22.5.2003 12:34

kostej

Re: myslim, ze na tehle debate je pekne poznat...
Tenhle prispevek by idnes mela zaramovat.
0/0
22.5.2003 19:56

franta mottl

farari jsou vetsinou pedofilove
a proto je smlouva s Vatikanem potrebna. Zejmena pri nahrade skody a jinych soudech je dulezite, aby byl vyjasnen jejich pravni status. Je to jeden z mala problemu v CR (tedy ta pedofilie cirkevnich hodnostaru), kde zatim nevidim prime zavineni pana profesora.
0/0
22.5.2003 12:17

Saša

Re: farari jsou vetsinou pedofilove
Pane Motle, a kolik farářů Vy osobně znáte? A víte Vy vůbec, co to přesně znamená, to slovo "farář". A co znamená slovo "pedofil"?
0/0
22.5.2003 12:44

franta mottl

Re: Re: farari jsou vetsinou pedofilove
farar neni v hierarchii tak vysoko jako kardinal. Vidensky kardinal je pedofil. 1/5 katolickych duchovnich v usa jsou pedifilove. Pedofilove coby cirkevnich hodnostari jsou jedinci, kterym se z Rima rekne, ze to co delaji neni hezke, a kdyz uz to delat musi, tak at to nevyjde na verejnost. V opakovanych pripadech hrozi napr. farari prelozeni na jinou farnost.
0/0
22.5.2003 14:11

Žádná podpora

Víra ano ale za své.
Víra je zneužívaná individui k uzurpování moci a ovládání mas. Členové církví jsou často lidé s pedofilní , či jinou sexuologickou úchylkou, kterou pod pláštíkem dobra takto maskují.
0/0
22.5.2003 11:31

Vasquez

Re: Víra ano ale za své.
To je presny. A nejvice me dojima knez Tomas Halik ktery se pokousi pod plastikem dialogu zavadet do spolecnosti katolicka dogmata
0/0
22.5.2003 11:41

venca

Re: Re: Víra ano ale za své.
ty jo, tak vy dva ste se hledali... vasquez, nechci se dotykat tve inteligence, ale kdyz nekdo pracuje jako kuchar, mel by byt kucharem a nevarit u toho? a o halikovi radeji nemluv, nebo ho aspon nekritizuj, ten clovek te svym vzdelanim a inteligenci mnohonasobne prevysuje... a presto by se s tebou bavil jako se sebou rovnym...  jinak si nemyslim, ze by v cirkvi bylo vic pedofilu nez v normalni spolecnosti.... jenom ty skandaly jsou vic na ocich, diky sve skandalnosti (ale samozrejme je nijak neobhajuji)...
0/0
22.5.2003 12:17

Sarka Farka

příspěvek zrušen
(Příspěvek byl zrušen redakcí )
0/0
22.5.2003 12:46

venca

Re: Re: Re: Re: Víra ano ale za své.
no dobre... myslel jsem aspon tedy nekritizovat na takove urovni, jakou zatim vasquez predvedl... ano, muzes rict, ze zelezny je lhar a nic k tomu nedodat... ma to ale blizko k hospodskemu vykriku po 10 pivech, pokud taky nedodas proc, nemusi tvuj nazor nikdo vzit v uvahu... kdyz dodas treba, ze ve svem poradu mluvi nepravdu o digitalni televizi, muzem se o tom pobavit... jestli kritizuje kneze za to, ze vykonava sve povolani, tak to moc na debatu nevypada...
0/0
22.5.2003 13:04

Sarka Farka

Re: Re: Re: Re: Re: Víra ano ale za své.
Viděl jsem Halíka mluvit s Ebenem v Tv o velikonocích v nějakým pořadu a je fakt chytrej, ale podle toho co říkal je to fakt zažranej fanatik. Uvědomil jsem si, že o tomhle pánovi se mluvilo jako o kandidátovi na prezidenta.  Při srovnání s ním je člověk vděčnej i za toho nesympatickýho nováka Klause.
0/0
22.5.2003 13:19

Amiodaron

Re: Re: Víra ano ale za své.
a jakou ze sexualni deviaci trpi?
0/0
22.5.2003 13:02

Najdete na iDNES.czmobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.