Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Cestující v Tel Avivu se letadla dočkali

Letoun Českých aeroliní se vrátil z Tel Avivu bez cestujících. V Izraeli muselo počkat asi devadesát lidí na další spoj. Pilot po domluvě s Prahou odletěl jen s posádkou. Vyřešil tak průtahy kolem vyložení a naložení zavazadel. Část pozemního personálu letiště totiž do noci stávkovala.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Rudý prapor

Kdy se český lid dočká osvobození ?
Kdy se český lid dočká osvobození hrdinnou Čínskou lidovou armádou?
Smrt imperialismu! Východ je rudý !
0/0
21.5.2003 23:26

Ashtar Sheran

ALKOHOL, DROGY, HRY, EROTIKA: NA VYSPĚLÝCH PLANETÁCH NEEXISTUJÍ !
  750.6 ALKOHOL, DROGY, KOUŘENÍ, HRY O PENÍZE, EROTIKA.   
 
 
  Tyto ovládací programy jsou podporovány vládami a politiky a tolerovány. Všechny tyto činnosti ničí člověka a opět mu brání zvýšit si duchovní úroveň spolupůsobením řídících struktur. Tyto falešně hlásají, že mají zájem o občana státu a o jeho svobodu projevu.  
 
 
     Tyto ovládací programy na Vyspělých planetách neexistují už proto, že by je duchovní vůdci a zástupci lidu nikdy nedovolili.  
 
 
 
0/0
13.5.2003 17:35

Krystof

To je robot
opravdu
0/0
13.5.2003 17:34

Krystof

O5 z5
pripraven na dalsi souboj
0/0
13.5.2003 15:29

Viva Las Vegas, baby!!!

jsem tu z5
Co zajímá ženy na mužích a naopak
0/0
13.5.2003 8:41

Krakokos CDN

příspěvek zrušen
(Příspěvek byl zrušen redakcí )
0/0
13.5.2003 8:08

Krakokos CDN

Re: Stavkovali co?
PS: Bendu pustili z blazince , pise tu naky blbosti  .....este s nakym dalsim uchylakem  , to se teda tak hned nevidi .........
0/0
13.5.2003 8:14

Pilat

příspěvek zrušen
(Příspěvek byl zrušen redakcí )
0/0
13.5.2003 4:52

Aštar Šeran

MILUJTE SE A MĚJTE SE RÁDI
, MILUJTE SE A MĚJTE SE RÁDI Milujte se a mějte se rádi, v opačném případě jste ovládáni. Láskou se stáváte pravými lidmi, neláskou něčími loutkami. Milováním získáváte svobodu, volnost a štěstí, nemilováním pak dřinu, bolest a otroctví. Neboť co je vaší přirozeností – je milování, a co není – otroctví a problémy. A tak se snažte lidé milí, aby jste byli vysvobozeni. Z tohoto snu zlého, neskutečného, vašeho současného života na Zemi. Milujeme vás. Vesmírní lidé.
0/0
13.5.2003 2:03

Aga

Re: MILUJTE SE A MĚJTE SE RÁDI
Vážený vesmírný vole,/Aštare, Bendo, či jak se nazýváte/ my se mámi rádi i bez Vašich poznámek. Nechtěl byste zasunout podvozek a jet do nějakého jiného háje?
0/0
13.5.2003 2:33

.,

Re: Re: MILUJTE SE A MĚJTE SE RÁDI
0/0
13.5.2003 4:32

Aga

Re: MILUJTE SE A MĚJTE SE RÁDI
I když na druhou stranu, Váš příspěvek je občerstvení, takže "Vítejte, milý Aštare, do těchto unavených stránek."
0/0
13.5.2003 2:41

zdenda

příspěvek zrušen
(Příspěvek byl zrušen redakcí )
0/0
13.5.2003 7:46

Tristan

Re: MILUJTE SE A MĚJTE SE RÁDI
 Tedy,Aštare,velice nerad se zůčastňuji debat na téma po kterém mě nic není.Setkávám se ale často s těmi tvými příspěvky a řeknu ti milí Aštare,že ty tvé příspěvky mě vždy tak rozesmějí,vlastně rozchechtají,že  řehtám jak stádo kladrubáku.Ty to musíš mět v lebedě pořádně vyčvachtané.Ty tvé řečičky o vzájemném milováni,ty jsou tedy uchvatné.Prosím tě pěkně,přestaň už s tou láskou.Přece nechceš aby tě někdo bral vážně.To by snad páni chodili s rozepnutým poklopcema dámy nejen bez kalhotek,ale i bez sukní,aby byli pořád všichni připravení k milováni.Většina pánu je ale vybíravá,takže by si moc vybírali a některé chudinky by bez kalhotek a sukni chodili marně.Tak mě napadá,milí Aštare,nejsi náhodou úchyl? Neměl by jsi se dát v zájmu veřejného blaha vykastrovat? To by ti pomohlo.Snížila by se tvá chtivost milováni.Tak do toho Aštare,kastrace není tak velká operace.
0/0
13.5.2003 11:44

Aštar Šeran

NENECHTE SE JIŽ DÁLE OVLÁDAT JEŠTÍRKY !
, NENECHTE SE JIŽ DÁLE OVLÁDAT JEŠTÍRKY ! JSTE V LOUTKOVÉM SVĚTĚ Vaše fyzická těla jsou pod kontrolou z 95 % negativními entitami na planetě Zemi i odjinud z Vesmíru. Pseudotvůrci z Vesmíru vám zapouzdřili Ducha a duši do protonových POUZDER, takže váš pravý Duch a pravá duše je s vaším fyzickým tělem JEN v 5 % komunikaci !!! Jste v pseudosvětě ze své vlastní svobodné volby ovládaném Silami temna z 95 % tisíci ovládacími programy s DOVOLENÍM Stvořitele Prvotního všeho a všech za účelem důležitého DUCHOVNÍHO POUČENÍ na vlastní kůži. Někteří z vás jsou zde, aby se zdokonalili v LÁSCE K DOU, PRAVDĚ, MOUDROSTI, ŽIVOTU, tedy v pomoci BLIŽNÍM SVÝM, tedy v LÁSCE KE STVOŘITELI PRVOTNÍMU VŠEHO A VŠECH. Větší část z vás si zde volí zdokonalení LÁSKY KE ZLŮM, NEPRAVDÁM, HLOUPOSTI, tedy v LÁSCE K MATERIÁLU – SVĚTU, tedy v LÁSCE K PSEUDOTVŮRCŮM Z PEKEL, SVĚTŮ TEMNÝCH. Každá z těchto VOLEB má své DŮSLEDKY A NÁSLEDKY, které si každý jedinec vyzkouší v tomto či příštích životech NA VLASTNÍ KŮŽI – ZKUŠENOSTNĚ A HMATATELNĚ
0/0
13.5.2003 2:02

Miky (New York)

Re: NENECHTE SE JIŽ DÁLE OVLÁDAT JEŠTÍRKY !
Ty brdo :-)) Bud moc hulis travu, nebo ses fakticky ulitlej fanda do MATRIXE. Neboj, v patek to jdu skouknout, tak ti dam vedet, abys vedel o cem to je...
0/0
13.5.2003 4:25

,

Re: Re: NENECHTE SE JIŽ DÁLE OVLÁDAT JEŠTÍRKY !
0/0
13.5.2003 4:42

Tonny

Re: NENECHTE SE JIŽ DÁLE OVLÁDAT JEŠTÍRKY !
Ovládej si raději svého ještírka. Uděláš si dobře a ostatní budou mít klid od tvých výkřiků.
Možná by bylo dobře, kdyby ti vypnuli elektriku. To potom můžeš meditovat a milovat nerušeně celé dny a týdny..
0/0
13.5.2003 10:32

Tristan

Re: NENECHTE SE JIŽ DÁLE OVLÁDAT JEŠTÍRKY !
 Ha-ha-ha,to je přece pošuk ten Aštar.
0/0
13.5.2003 11:47

Petr

Re: NENECHTE SE JIŽ DÁLE OVLÁDAT JEŠTÍRKY !
Dělá si ten Aštar srandu, nebo je tak blbej?
0/0
13.5.2003 14:48

Viva Las Vegas, baby!!!

winner
Your bid is a contract - Place a bid only if you're serious about buying the item. If you are the winning bidder, you will enter into a legally binding contract to purchase the item from the seller. Seller assumes all responsibility for listing this item. You should contact the seller to resolve any questions before bidding. Auction currency is Euros ( EUR ) unless otherwise noted.
0/0
13.5.2003 0:23

Krystof

ha
kaslu na to jdu spat. moralni vitezstvi je moje!!!!!!!
0/0
13.5.2003 0:19

Annabella

Re: ha
A kam jdes spat???Kristufku???
0/0
13.5.2003 1:37

Krystof

Re: Re: ha
na vavriny
0/0
13.5.2003 14:57

Krystof

hmmm
tohle se mi vratilo, kdyz jsem chtel pouzit svou specialni zbran:
Microsoft VBScript runtime error '800a001c'
Out of stack space: 'povoleny_tag'
/uscripts/funkce/funkce_diskuze.asp , line 475
0/0
13.5.2003 0:18

Viva Las Vegas, baby!!!

béčko!
....this is lame - we had our monthly club meeting one night, and while standing around afterward in the parking lot some hondakid races by and gives us the typical rev job. well I was just about to give my buddy a ride anyway, so why the hell not?? I jump in and cruise down to the AMPM to grab a pack o' smokes, and theres hondakid grabbin a snack and gettin back in the car. I pull out just in time to catch him at the light, pull beside him, we both give the customary rev, light turns green, I pop the clutch and WHAM!!! freakin wheels hop INSTANTLY and she pops outta first!!
"that sucks", Eric exclaimed. Scared the rat sh*t outta me too, thot I broke sumpthin. well, as luck would have it, the next light is red, so its round 2 after just making a fool of myself. lite turns green, I pop the clutch (a little less rpm this time with my hand firmly holding the shifter) and WHAMMO AGAIN!!! dammit!!!! popped out again halfway thru the intersection!! wheels hopped so hard the freakin neg battery cable flew off and my tach was goin crazy!!!!
So not once but TWICE this knuckhead got me, I couldnt keep the wheels from dancing the jig. This town is fairly small and my new reputation just got severely tarnished, cuz you KNOW hes gonna go tell all his hondakid cronies what a dork I am, how bad my car sucks, and that he kicked the crap outta me and my POS "Porshe". (thats what everybody seems to think my Ghia is).
I solved this problem forever with the Thor Trans race .
 
0/0
13.5.2003 0:15

Krystof

a MÁ odpověď:
Hidden vfptr members are introduced to implement this mechanism. A vfptr is added to a class (if it doesn’t already have one) to address that class’s virtual function table ( vftable ). Each virtual function in a class has a corresponding entry in that class’s vftable . Each entry holds the address of the virtual function override appropriate to that class. Therefore, calling a virtual function requires fetching the instance’s vfptr , and indirectly calling through one of the vftable entries addressed by that pointer. This is in addition to the usual function call overhead of parameter passing, call, and return instructions. n the example below, we fetch q ’s vfptr , which addresses Q ’s vftable , whose first entry is &Q::pvf . Thus Q::pvf() is called. Looking back at the layouts of P and Q , we see that the Visual C++ compiler has placed the hidden vfptr member at the start of the P and Q instances. This helps ensure that virtual function dispatch is as fast as possible. n fact, the Visual C++ implementation ensures that the first field in any class with virtual functions is always a vfptr . This can require inserting the new vfptr before base classes in the instance layout, or even require that a right base class that does begin with a vfptr be placed before a left base that does not have one. Most C++ implementations will share or reuse an inherited base’s vfptr . Here Q did not receive an additional vfptr to address a table for its new virtual function qvf() . nstead, a qvf entry is appended to the end of P ’s vftable layout. n this way, single inheritance remains inexpensive. Once an instance has a vfptr it doesn’t need another one. New derived classes can introduce yet more virtual functions, and their vftable entries are simply appended to the end of their one per-class vftable .
0/0
13.5.2003 0:13

Viva Las Vegas, baby!!!

Re: a MÁ odpověď:
mimochodem, tomuhle nevěřim, takovou prasárnu by Václav Klaus neudělal
0/0
13.5.2003 0:18

Viva Las Vegas, baby!!!

má odpověď:
"THE DESIGN HOTEL IN PAGUE" Opened on June 22, 2002 and managed by Vienna International, andel's hotel Prague is a design hotel and a "piece of art" in the heart of the Golden City Prague in the Czech epublic. The hotel is designed to be the centre of the new building complex named "Andel City" and is launching a new dimension of hotel business & hospitality. "Andel City" is located in a part of the district "Smichov" that is called "Andel" (= angel), therefore the name of the hotel is "andel's. The new four-star de luxe Prague hotel gives almost everything to the demanding guest. Personal attention at any time and perfect service are the attributes for a new dimension of hotel business and hospitality. Let's visit the unique design hotel of Prague accommodation.
0/0
13.5.2003 0:11

Re: má odpověď:
A copak jste vlastně chtěl říct, kristova noho, koho zajímá, že jste se dobře ubytoval?
0/0
13.5.2003 1:04

Re: Re: má odpověď:
Opravuji, dobrá možná, jste investoval velmi chytře, budiž Vám to přáno, nicméně, no a co? Pořád mi chybí smysl, proč máte pocit, že to musíme vědět.Že by reklama? No tak s tím jděte do háje, kdo je na to zvědavý, že?
0/0
13.5.2003 1:36

Krystof

Ja
ja a jen ja
0/0
13.5.2003 0:10

Viva Las Vegas, baby!!!

omyl
poslední jsem tu já. Plují lodi to triany...
 
0/0
13.5.2003 0:06

Krystof

Robot stavkuje
...jeste hur nez delnici v Tel Avivu, ale ja se nedam. Opet posledni!!!
0/0
13.5.2003 0:03

Daniela

ja robota nepotrebuju.
zvladnu to sama. vsechno.
0/0
12.5.2003 23:47

Krystof

EidProtocolReplyError: 302 Object moved...
kua, robot blbej
0/0
12.5.2003 23:39

Viva Las Vegas, baby!!!

Solex EIS 40
Balancing Dual Kadrons One of the little tricks I discovered when installing the dual Kads was to use the manifold balance tube to balance the mechanical linkage.
 Get a piece of clear tubing about six feet long from a hardware store. Put a few drops of engine oil in the tube and install it between the two intake manifolds where the normal balance tube connects them. Now position the tube behind (FIF) the engine so you can see it. When the engine is running at about 1500 rpm, the vacuum difference in the two intake manifolds will 'suck' the oil toward the side with the higher vacuum. This side needs to have the carb opened more. Play with it, it works.
0/0
12.5.2003 23:34

Re: Solex EIS 40
Ač balancující, přesto neřekne nic, kromě mnoha keců, jak jinak, že můj princi z Las Vegas?
0/0
13.5.2003 1:14

Krystof

Jaky je trest??
???
Uz pracuji na svem diskusnim robotovi...
0/0
12.5.2003 23:26

Daniela

Re: Jaky je trest??
zatim jeste nevim, jaky bude trest. ale jasne je, ze musi byt velky.
0/0
12.5.2003 23:29

Daniela

Ukoncuji diskuzi
Kdo bude psat prispevky i nadale, bude potrestan.
0/0
12.5.2003 23:24

Viva Las Vegas, baby!!!

pleteš se pleteš
 
0/0
12.5.2003 23:20

Viva Las Vegas, baby!!!

yeah baby, yeah!!!
a co na to Mirek Dušín?
 
0/0
12.5.2003 23:17

Krystof

Re: yeah baby, yeah!!!
nic dalsiho posilat nemusim, kompost je lepsi nez vsechny ostatni servery dohromady
0/0
12.5.2003 23:18

Viva Las Vegas, baby!!!

uděláš PRD
jantare:)www.vosanajzyku.com
 
0/0
12.5.2003 23:13

Krystof

Re: uděláš PRD
Ano bude se jmenovat Predokolaly Roboticky Diskuter
0/0
12.5.2003 23:14

Krystof

Re: uděláš PRD
http://www.kompost.cz/
0/0
12.5.2003 23:15

Viva Las Vegas, baby!!!

popopoposlední
bitva vzpláááá-la, dejme se na po-chóód....
0/0
12.5.2003 23:11

Krystof

Re: popopoposlední
 Jsi nula - nula a nikdy nebudeš nic víc - nic víc
 Jsi nula - nula a nikdy nebudeš nic víc - nic víc
 
0/0
12.5.2003 23:13

Krystof

Toz jsem zpet
a netvrdte mi ze je tady jeste nekdo nebo se nastvu a udelam Krystofa, diskusniho robota, funkcniho 24 hodin 7 dni v tydnu, s minimalnimi provoznimi naklady a neskutecnou vyrecnosti.
0/0
12.5.2003 23:08

Najdete na iDNES.cz