Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Levice vytáhla na vojáky USA plebiscit

USA sice ještě neřekly, kam přesunou své základny z Německa, čeští politici už ale vytahují referendum. Chtějí ho komunisté a část sociálních demokratů. "Ta věc je velice důležitá. Lidé by měli mít možnost se rozhodnout," řekl iDNES místopředseda KSČM Václav Exner.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Rudý prapor

Jsem pro poznání Čínské lidové armády !
Pozvěme si k nám jednotky Čínské lidové armády  a požádejme o vstup do Čínské lidové republiky jako další provincie!
 
Východ je rudý !
0/0
21.5.2003 23:06

:-O)

?
>>>....... V Texasu bylo popraveno několik desítek odsouzených, mezi nimi i T. W., který byl prý vážně mentálně zaostalý, na úrovni sedmiletého dítěte. Porota, která ho v roce 1987 odsoudila na smrt za vraždu, nebyla o jeho stavu informována. Popraven byl i I. T. M., mexický občan, který po dlouhém výslechu bez přítomnosti advokáta nebo zástupců mexického konzulátu v rozporu s Vídeňskou konvencí, ratifikovanou USA, podepsal čtyřstránkové přiznání v angličtině, jíž nerozuměl. Většině cizinců, odsouzeným k smrti, je v USA znemožněno obrátit se na konzuláty jejich zemí. Ve státě Utah byli mentálně postižení vězni připoutáni k židlím, které je zcela znehybňovaly po celé dny. Vězeň M. V. zemřel po šestnácti hodinách připoutání na takovou židli. Vězni jsou běžně biti elektrickými holemi. „Umíral osmnáct minut, přivázán k židli v cele zaplněné plynem. Jeho tvář byla zkřivena, tělo se chvělo v křečích dlouhé agónie, v koutcích úst se objevila zelená pěna, oči vylézaly z důlků.“ Tak prý zemřel W. L., Němec popravený v USA. Kola americké politické kultury se točí zpět, představitele demokratického universalismu vystřídali bojovníci za americkou hegemonii, pro které je OSN „výborem cynických, domýšlivých, bývalých imperiálních mocností jako Francie a Rusko, které hájí jen vlastní zájmy a radují se, když mohou poškodit zájmy americké, bez ohledu na morální cíle v sázce. Americké veřejné mínění chápe, že organizaci, jako je OSN, nelze svěřit obranu amerických hodnot a zájmů“ (Charles Krauthammer, The Guardian, 26. 3. 2003). Patetický slovník a harcovnický styl těchto komentátorů patří k Bushově éře: angažovaní unilateralisté útočí na každého, kdo morální právo USA na světovou nadvládu zpochybňuje, nejen na Francii, Německo či Rusko, ale třeba i na Kanadu, kterou obviňují z antiamerikanismu, protože nepřijímá ve všem „hledisko hegemona“. Kam se poděl smysl pro rozpory vlastní civilizace, který stál vždy nejvýše v euroamerické škále hodnot? .....<<<<
0/0
18.5.2003 15:34

Vašek

To jsou kecy
Vypadá to, že politici se nemůžou dočkat až se sem US vojska nahrnou. Hlavně je potřeba bezmezně důvěřovat zákonodárcům, oni totiž myslí především na nás...
0/0
12.5.2003 13:34

Aštar Zeman

Ještírkové jsou tady - a jsou to RUDÍ KOMOUŠI !!!!
Všichni jste se smáli mýmu bráchovi Šeranovi, když vás, pakáži jedna pozemská nevděčná , varoval před těma ještírkama - a už je tady máte !
 
Ještěr lapen v restauraci
 
Přes metr dlouhý červený ještěr děsil ve čtvrtek odpoledne kolemjdoucí v Mikulandské ulici v Praze 1. Hrozivě vypadající zvíře se nejdřív schovávalo pod jedním ze zaparkovaných aut.
  Po nějaké době se tam ještěrovi zřejmě přestalo líbit, a tak se vydal do blízké restaurace. Právě v restauraci ještěrův výlet ukončili přivolaní strážníci. Zvíře odchytili a začali zjišťovat, komu domácí mazlíček patří. Když ale ještěrova pána nakonec vypátrali, objevila se další nečekaná komplikace. Ještěra si totiž přišel vyzvednout syn jeho majitele, který se ale obával, že ho otcův červený mazlíček pokouše. Strážníci ho proto i s polapeným zvířetem museli doprovodit až domů. 10. května 2003, (čtk, zr)      
0/0
12.5.2003 0:23

MichalQ

NE - Cizi zakladny v CR
Jsem proti. Byla by to velka chyba. Neni duvod tu cizi vojaky umistovat.
0/0
12.5.2003 0:15

Tom

jen se lidi nebojte
 Americanum se do Ceska nechce. Proc taky? Mapa Evropy je dneska jina a takovy Rumunsko ma mnohem vetsi strategickou hodnotu. Na Balkane a bliz k Rusum, bliz k Blizkymu vychodu.
Cesko je pro ne jen bezvyznamna zemicka ve stredu Evropy. Proc vubec vzniklo Ceskoslovensko v 1918? Protoze jsme za vodou meli TGMasaryka a ten to s Wilsonem umel.
Proc byla demarkacni linie v 1945 dohodnuta na zapad od Prahy namisto na vychod? Roosevelt ani Churchil nemysleli, ze CSR je strategicky zvlast dulezita. Zadny silny duvod proc nas udrzet v zapadni Evrope. Stalin na Jalte rekl, ze chce na zapad az k Asi a nikdo mu neodporoval. Vpodstate jsme si to pos.ali sami. Nemeli jsme behem valky nikoho koho by spojenci brali dostatecne vazne a s respektem. Dneska jsme na tom stejne. Havla si ve svete vazili, ale jak to vypada po nem uz jen potopa.
0/0
10.5.2003 8:11

:-O)

Military bases to be moved east ?
....."Why do we need a joint force to be in Germany, where there's nothing happening?" a senior officer told the paper. "You have to have troops close to ports and airfields that are closer to the action. And you also want to have them in a place where people agree with what you're doing, so they don't shut down ports and they don't shut down airfields." ..... "If you want to talk about suns not setting on empires, you know, the Brits had nothing compared to this," John Pike, a defence analyst with the intelligence and military policy thinktank GlobalSecurity.org, told the LA Times.
0/0
9.5.2003 22:56

l

Re: Military bases to be moved east ?
CHROCHT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0/0
17.5.2003 17:33

:-O)

Re: Re: Military bases to be moved east ?
....umíš !!!
0/0
18.5.2003 15:36

:-O)

!
John F Kennedy was the best; Richard Nixon was one of the worst; Jimmy Carter never bothered; and Bill Clinton just could not play by the rules, although he always convinced himself otherwise. Welcome to the world not of presidential politics but presidential golf - a pursuit common to 14 of the last 17 presidents, even if most of them were pretty bad at it. A recently released book by a New York Times investigative reporter, Don Van Natta, examines the golfing habits of the American presidents and discovers that in many cases they can act as an illuminating motif for their presidential style. Only Herbert Hoover, Harry Truman and Jimmy Carter did not play, leaving the others all the way back to William Taft (the first and the fattest of them all) who refused to lay down his clubs to meet a Chilean diplomat. "I'll be damned if I will give up my golf game to see this fellow," he said.
0/0
9.5.2003 22:25

Roman

proč ne aneb můj názor
Základna taktického dopravního letectva doplněná o patřičné krytí.. proč ne? Velké základny jsou pro US drahé, proto se stěhují např z Arábie. Je pro ně levněší mít menší základny jako opěrná místa, ale bez velkého počtu vojáků. Protože zjistili, že není pro USAF problém přemístit 300000 vojáků, jako nedávno k Iráku.
Rozhodně mi nedělá problém, že by tu byli nejací vojáci ze Států. Pro danou oblast by to byl naopak ekonomický přínos a pro ČR jako celek výraz důvěry a spojenectví. Někdo to nazývá lízáním prdelí, já tomu říkám spojenectví. Způsob jak získat trh pro své výrobky. Malý národ nikdy nemůže hrát velkou hru na mezinárodní scéně bez velkého spojence. Představte si, kdyby takové Polsko mělo před druhou světovou válkou stejné vztahy s USA jako má nyní. Možná by ani válka nezačala. Protože Polsko je nyní jedním z hlavních spojenců USA. Před několika lety by Polsko nikdy nemohlo velet mezinárodním vojenským jednotkám ať už kdekoliv. Protože Německo, Francie by to nikdy nepřipustili. Vždy by všechno řídilily velké evropské země. Polsko má nyní jediněčnou příležitost..začít hrát významnější roli na mezinárodní scéně.  ČR má tuto možnost také..ikdyž už ne v takové míře jako náš severní soused.
0/0
9.5.2003 15:21

::

Re: proč ne aneb můj názor
správně, každý to lízání prdelí nazýval, nazývá a bude nazývát podle své chuti   ... přesto to bude stále právě jen....Předstvme si takového svatého Váslav, co expedoval jáužnevím kolik  volů ročně do ciziny, jo, to by se dneska děly kšefty s Romanem.....
0/0
9.5.2003 16:02

blb

Re: proč ne aneb můj názor
Tak mne napadá, proč bychom měli bránit dobrým osobním vztahům některých z nás, když tím nebudou zatěžovat své spoluobčany? Chceš mít spojence doma? Máš ho mít ,  i letoun mu můžeš zaparkovat na své zahradě, ale ....
1) tento tvůj vztah nesmí zatěžovat tvé bližní, zejména je-li na jejich svobodné vůli, zdali a koho si oni vezmou na byt a stravu, to jest nesmíš se chovat jako bolševik znající nejlépe, co je pro druhé to nejlepší,
 
2) ručíš svým majetkem, zdravím i osobou i za chování těchto chovaných organismů a všechny jeho důsledky i mimo tvůj pozemek, to jest obdobně jako u zvířátek majitel odpovídá za jejich činy (podobně jako bez vodítka a náhubku ani ránu....),
3) poskytneš dostatečné záruky, že těmto přijatým závyzků jsi schopný odpovědně dostát  tak, aby jsi nadměrným hlukem, nevhodným chováním a jinou aktivitou nerušil přirozená životní práva svých spoluobčanů.
 
No vidíte - kdzž to bude takto zvládnuto, proč ne? A když dotyčný chovatel drobné bratrské pomoci nebude schopen závazkům dostát, je tu právní nástro, jak mu dát taky náhubek a vodítko. 
0/0
9.5.2003 16:16

HDP

Re: Re: proč ne aneb můj názor
Tak se dívám, co je to za .... a on se tak jmenuje!
0/0
9.5.2003 19:50

blb

Re: Re: Re: proč ne aneb můj názor
a spokojený, že ano? hlavně že se ta vlastní blbost ztratí v té komunitní, že? že Vy taky rád náhubky a vodítka ?
0/0
9.5.2003 21:19

HDP

Re: Re: Re: Re: proč ne aneb můj názor
Ano a ta převaha těch komunitních blbců Tě snad, křikloune ,přehlasuje, tomu se říká demokracie. Ještě sis v dobrém i špatném (TAKY SE VŽDYCKY ZLOBÍM, KDYŽ SE TO PROTI MNĚ OBRÁTÍ)nezvykl? Rád bych věděl, Ty individualisto, jak ses profiloval před 89. Jestlis nebyl náhodou z těch, co bourali režim hrdinně tím, že nemakali. Nebo jsi snad mladá revoluční krev: na tričku Che a nedostudované dvě VŠ?
0/0
11.5.2003 0:01

Blb

Re: Re: Re: Re: Re: proč ne aneb můj názor
0/0
11.5.2003 10:07

blb

Re: Re: Re: Re: Re: milé kádrové odddělení,
narodil jsem se v době poválečného optimismu. Ze své sedmiměsíčnosti usuzuji na radost nad koncem válečných útrap. Muj třídní původ je dělnickorolnickoozbrojeněvlastenecký neb: - Otcův otec, rakouskouherský strojvůdce, zarytý čech, se v zájmu národnostního sjednocení jednak usadil na severní Moravě, jednak pojal za choť sudetskou Němku. - Otec sám, vyučený strojní zámečník, již v pubertálním věku postavil se na vlastní nohy a opustil rodinu - no kam, do tehdejších ozbrojených složek ministetva obrany, později po utrpěném zranění k financům, díky čemuž se v jižním příhraničí potkal s matkou, - Z matčiny strany zaryté malo-až-středo-rolnictví se projevilo zejména v dobách kolektivizace, kdy například strýc nehodlal pochopit výhody tehdejšího společného hospodaření a raději připustil ztrátu pozemků a několikeré absolvování kursů pracovních lágrů. - Matka, zřejmě díky svému třídně pochybnému původu, celý mně známý život neopomenula příležitost dostavit se k volbám, zřejmě kvůli krásnému provedení plent a možnosti vždy škrtnout celou jednotnou kandidátku národní fronty; pokud vím, zřejmě pod tímto nepatřičným vlivem jednal nesvobodně i můj otec. - Ačkoliv otec, po válce coby financ přeřazený k dopravní službě SNB, koketoval několik měsíců (jak vyplynulo až po jeho smrti z některých dokumentů z jeho pozůstalosti) s tehdejším poválečným lepším zítřkem, usuzuji, že matka mu to dříve než včas zarazila, čímž nasměrovala jeho další profesní kariéru k brzkému dobrovolně povinnému opuštění služeb ministerstva vnitra v zájmu očištění bezpečnostních silničnědopravních složek od nespolehlivých živlů. - Ačkoliv se to nezdá, má o osm let starší sestra byla mnohem menší blb než já, což se jí zřejmě vymstilo - po premiantském ukončení základní školní docházky (nojo, holka byla šprt...) lepší zítřek usoudil, že nejlepší uplatnění získaných vědomostí najde coby zednička či krmička vepřového na místním státním statku. - S tím se neodpovědní rodiče nehodlali smířit, změnili místo pobytu z městyse do města, a tak po po pár letech obchodní akademie nejenže sestra vedla v těsnopise, ale plynně slovem i písmem konverzovala nejen anglicky - samozřejmě i po vlivem tehdejšího ještě ideově nevyrostlého pedagogického sboru akademie v zaostalém jihočeském městečku. - Bohužel její snížená blbost a výše uvedené mladické hříchy zřejmě zanechaly vlivné stopy v podvědomí, neboť již nikdy nebyla schopna vést řádný život socialistického člověka, a tak na konci období nastolování normálních vztahů v naší společnosti po předchozím krizovém období dobrovolně opustila tento nikdy nepochopený svět, - Bohudík díky své zvýšené blbosti, ale také periodicky se opakujícím obdobím snížené ostražitosti naší tehdejší avantgardy, jsem prožil sice materiálně chudé, ale na zážitky spojené zejména s lidskou blbostí (jak jinak) bohaté dětsví. Klidně bych mohl mluvit o školních začátcích spojených též s tříletým kursem katolicismu zakončeném prvním příjmáním, o dlouholetém ministrování v místním farním chrámu i v klášterní kapli, z naší prosté dětské radosti z vedlejších příjmů zejména od svatebčanů, ale též několika kilometry pohřební chůze zasloužené pětikoruny, nebo též z lumpáren, které náš dětský pouliční gang prováděl - zejména nás dost dlouho udivovali civilizací řádně vybavení plnohodnotní pražáci nikoliv svou speciální výbavou, ale zejména svou neschopností ji pořádně využívat, ... to vše v době, kdy úředníkem okresního výboru z úřadu kopanci vyháněný element se odvážil na celý městký park vykřikovat cosi o gestapu, kdy pár dětí ve škole postrádalo někoho ze svých pomýlených rodičů, kdy se pracovalo a i do školy muselo i v sobotu ... no později jen ob týden, kdy v rámci předmětu výrobní praxe ve stavebnictví jsme brali kurz tehdy neoblíbeného herce Kryzánka v divadelním šermování armovacím prutem....ba i otcovo nepochopení dobrých úmyslů školy se zákazem večerního se nacházení školou povinných potomků mimo domov, zejména v cirkusech nebo na populárně vědeckých přednáškách místního astronomického profesora o kometách, a otcův individualistický postoj, že o tom, co mohu nebo nemohu, především rozhoduje on a ne škola. - Tak se zákonitým nedopatřením tehdy též jediné nejsprávnější civilizace stalo, že takový blb jako já absolvoval gympl, pražskou universitu (bohužel, jenom jednu fakultu, ale to radio za červený diplom mi hnedle za dva měsíce ukradli), pominu CelkomSlušnéhocikána, neb ten byl spíše na tlak svých kolegů než mé vůle. - V předkrizových a krizových letech jsem kromě svého odborného koníčka též nabíral sociální zkušenost a rozumy po rozmanitých pražských kolejích a hospodách, jak správně soudíte - máte pravdu, matka občas mívala obavu, aby ze mne nebyl alkoholik, chuděra, nevšimla si, že jsem byl hlavně na kafe, cigarety a názory svých spolublbů, například o období (dnes bychom s Biľakem řekli reálného) socialismu coby nejvyšším stadiu neustále zahnívajího státně monopolního kapitalismu, též oblíbené byli tehdy Literární noviny a rozmanité máchovské večery družby s VB a jiné májové studentské veselice - no, tu husu s cedulí v podchodu na Václaváku v 99 jsem nepustil já, to máte pravdu, to jsem byl na vojně, a my jsme se hlavně zabývali taktikou, jak být co nejblíže čelům tehdejších radovánek a nebýt přitom chyceni v uniformě. - Posléze pracovní karieru jsem si budoval jak jinak než za větrem, připouštím, nevědomky se mi podařilo, že jsem měl nějaké ty kousky prstíků v produkci nejméně 50 procent elektroniky v Čechách na Moravě, ve Slezku i na Slovensku, samozřejmě jak jinak než podlézáním by toho tehdy blb mohl dosáhnout, normální dobří lidé tehdy přece hlavně kradli, a čím lépší, tím lépe a více, na rozdíl od dneška .... i na ten Tuzex jsem měl jenom ze služebních cest, nebýt manželkym nevím ..... - Jako příklad nezodpovědného udržování své kvalifikace blba mohu úvest například odmítání kolektivního odporu proti neutronové bombě s návrhem, aby náš tým, oddělení, odbor, ústav ... se zavázal ve vedlejší činnos
0/0
11.5.2003 10:10

blb

Re: Re: Re: Re: Re: Re: ...nedokonalé pokračování (i mistr tesař se občas utne)
- Jako příklad nezodpovědného udržování své kvalifikace blba mohu úvest například odmítání kolektivního odporu proti neutronové bombě s návrhem, aby náš tým, oddělení, odbor, ústav ... se zavázal ve vedlejší činnosti k vývoji větší a lepší - štěstí, že nás tehdy jistě mnohem odpovědnější spolupracovníci ignorovali jako ztrátu času. - Nebo též na bazírování na tehdy zákonném ustanovení o povinnosti vedení vytvářet podmínky pro úspěšné (zdůrazňuji, úspěšné) plnění úkolů podřízenými - na svou obhajobu snad mohu uvést, že dnes již vidím neodpovědnost svého tehdejšího jednání, kdy ti nejlepší z nás usilovali za aspoň přijatelný dostatek toaletního papíru a dámských vložek. - Též jsem neodpovědně podepisoval a účastnil se všeho, co se mi dostalo pod ruku, ale na obhajobu uvádím, že nikdy jsem nebyl nebyl vyvezen za město, - Při založení ODS jsem poukazoval na jistou podobnost s dřívější avantgardou, zejména že jisté důsledky vyplývají z jistých příčin, které dřívější avatgarda měla již kodifikovány dokonce v členské poukázce ... naštěstí jsem zůstal nepochopen, - Též ke kuponové privatizaci jsem zaujal společensky neúnosný postoj, hovoře o státním právním aktu jako o pozvání k mariáši za cizí sázky do hry.... Závěrem mohu jenom doufát, milý soudruhu z kádrového oddělení, že řečené mne dostatečně kvalifikuje pro dosažené postavení blba, a tedy doufám, že mi i nadále umožníte ho vykonávat v dnešní tak závažné době, za což Vám předem děkuji. Pokud něco v tomto neumělém CV postrádáte, rád doplním (i když jako správný blb jsem Vám poskytl více než dost vodítek, jak si to vyhledat sám...). Čest Vaší práci! ...Ale vážněji ... koukám, že na mé popíchnutí reagujete ještě dost jako normální tvor, takže my dva se asi nepopereme, ledaže by nám to naši spoluobčané nějakým tím zákonem odhlasovali. Ohledně onoho návyku - nikdy jsen nebyl a nejsem na něco takového zvyklý, a doufám, že ve zbytku svých let si ani zvykat nebudu....nebo myslíte, že bych na tom nějak vydělal? Mimochodem, zřejmě tehdy hlasovali téměž titíž, co dnes, ... Vy ne?
0/0
11.5.2003 10:19

projul

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ...nedokonalé pokračování (i mistr tesař se občas utne)
s velikým zájmem sem sledoval tvou slalomovou trasu--až mám prašan ve voku...
0/0
12.5.2003 17:49

Betka

Proč se nyní pořád bojuje proti USA ?
Vzhledem k tomu že USA zatím ani neprojevila zájem o ČR přijde mi celá tato diskuze bezpředmětná.
Zatím co mi budeme hrdě USA odmítat,protože je to teď takový trend,Poláci a Maďaři jim nabídnou vše potřebné a my budeme zase jenom koukat jak telata,ale budeme hrdí a neokupovaní.Nakonec zapláčeme stejně jako Němci.Taky je vyhnali a co z toho mají ???
 
 
0/0
9.5.2003 13:17

Evropan

příspěvek zrušen
(Příspěvek byl zrušen redakcí )
0/0
9.5.2003 14:06

HDP

Re: Re: Proč se nyní pořád bojuje proti USA ?
To miluji, Evropan, ohání se vlaječkou, měl jsi ji taky včera na okně? Jestli ano, tak se Ti omluvím, Ty skopová hlavo. Ty dvoutřetino národa, samozvaný mluvčí, že nejdeš do politiky, taková prezidentská kancelář to by byl job pro |Tebe. Myslím, že brzo začnu Tebe izolovat a ničit, Ty hrdino!
0/0
9.5.2003 19:48

blb

Re: Re: Re: Proč se nyní pořád bojuje proti USA ?
no vidíte, to máte z toho, že kohokoliv, co si nepřeje to, co Vy, máte za blba. Ale kdybyste byl jenom minimálně přející, taky budete mít na zahradě apače a on vám při venčení bude tu extra bojovou rasu závidět....takto se jen poperete a nakonce tu zůstanu za blba sám.
0/0
9.5.2003 21:45

johny

příspěvek zrušen
(Příspěvek byl zrušen redakcí )
0/0
9.5.2003 11:20

Bazén

Bolševické dějiny se opakují : autoři Špidla a C.Svoboda
Ano , pamatujete na slavnou éru bolševiků Husáka ,Bilaka, Jakeše. Lenárta..atd. , na dobu kdy už jsme byli skoro součástí SVAZU Sovětských Socialistických Republik ,kdy tito soudruzi pozvali spojeneckou sovětskou armádu do naší země a za zahrádkou nám koukali jaderné hlavice? TO JSTE UŽ PÁNI POLITICI ZAPOMĚLÍ ?Nyní se chováte přesně jako oni : post-bolševici Špidla, C,Svoboda , EU-Svaz Evropských Států ,a znova snaha obsadit naše uzemí americkou armádou.POŽENEME VÁS PŘED SOUD ZA VELEZRADU VLASTI!
0/0
9.5.2003 8:16

Jan

Otázka
trvalé přítomnosti cizích vojsk na našem území není přece věcí levice nebo pravice. Každý soudný člověk ví, že je to nesmysl a měl by se proti tomu postavit.
0/0
9.5.2003 7:27

MichalQ

Cizi vojska v CR jsou naprosty nesmysl
Neni vubec zadny duvod aby se tu cizi vojska usazovala. Na nasi zemi by to melo velmi negativni dopad. Po vsech strankach. Politicky, ekologicky, kulturne, v bezpecnosti, rozvoji. Nechapu jak si to muze nekdo prat. Jen tak bez uvahy? Tohle neni  zalezitost ktera by se mela brat lehkovazne. S nejakou protiamerickou naladou to nema nic spolecneho. Umisteni ciziho silneho elementu v nasi male zemi by byla velmi velka chyba.
0/0
9.5.2003 6:01

Betka

Re: Cizi vojska v CR jsou naprosty nesmysl
Jak kulturně ?? Nezlob se,ale to jsou žvásty.
 
0/0
9.5.2003 13:19

Pete

Re: Re: Cizi vojska v CR jsou naprosty nesmysl
ta jejich připitomělá kultura tu je už 10 let a ani na to nepotřebovali armádu.
0/0
13.5.2003 16:10

radimch

uz tu meli davno byt
Alespon bychom se nemuseli obavat experimentu vzniklych z francouzske a ruske arogance neschopnych a nemecke zmatenosti z "paleni dobrym bydlem". Nevim, ktere hodnoty vyznavane Spojenymi staty jsou tak neprijatlne, ze se tady tolik lidi vyziva v primitivnim antiamerikanismu. Nebyt USA, jejich idealismu, duslednosti a penez, nebylo by ani toto forum. Jeste se pamatuji na evidencni sesity u kazde kopirky.
0/0
9.5.2003 1:34

Jan

Re: uz tu meli davno byt
V posledních 10 letech vládne světu arogance pouze jedna, a to americká
0/0
9.5.2003 7:29

Pete

primitivní amerikanisto,
s americkými soudruhy na věčné časy....
0/0
13.5.2003 15:59

cygnus

cygnus1@post.cz
Politici by si v první řadě měli uvědomit, že tu jsou pro nás, a ne my pro ně. Přítomnost Američanů není pro ČR ani přínosem, ani nutností, tak nevím proč vůbec uvažujou o tom, že by s tím mohli souhlasit. Jejich důvody evidentně nejsou zveřejnitelné.
0/0
9.5.2003 0:33

:-O)

?
"Why of course the people don't want war ... But after all it is the leaders of the country who determine the policy, and it is always a simple matter to drag the people along, whether it is a democracy, or a fascist dictatorship, or a parliament, or a communist dictatorship ... Voice or no voice, the people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is to tell them they are being attacked, and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger." — Hermann Goering, Nazi leader, at the Nuremberg Trials after World War II
0/0
8.5.2003 23:10

:-O)

?
The floors of the World Trade Center had not been tested for their ability to withstand fire, an interim report has found. ...... The government agency that built the towers never tested the fireproofing insulation on the WTC's floors - meant to withstand two hours of fire - according to the National Institute of Standards and Technology. Arden Bement, NIST director, said the report did not draw conclusions or make recommendations. "That's for later, when we have a much more complete picture," he said. .....
0/0
8.5.2003 23:05

kvik

Vitejte okupanti my vas tu chceme dobrovolne! Vitejte, uz lizeme ...
Oskliva, bakana levice, pryc s levici ktera mrzce taha na hrdine emericany plebiscity. To se nestydite ublizovat tem dobrym vojackum kteri nepochybne chteji jen vase dobro? Vidite, chteji vam vy nevdecnici pomoci, poraditi a ochranovati vas. A vy si toho vy lumpove vubec nevazite - to je dukaz jaka jste holota ktera si dobrodini kapitalistickeho naprosto nezaslouzi.
Ja vam to rikam otevrene: nezadejte si nebo budete mit zase socialismus ve kterem budete zit ve lzi a mravnim upadku! Chcete aby vas socani opet deptali takovymi zvrhlostmi jako levne bydleni, skoly a zdravotnictvi  zdarma, vysoke platy ze kterych se dalo zit a nebo dokonce zdarma lazne a vikendove chaty pro delniky?
Somozrejme takove zhyrale debuzirovani nechcete - uz nikdy zmekcely a pohodlny zivot socialisticky!!!
Proto musite rici: Ano, Ano, stokrat Ano americkym okupovatelum kteri vas od tohoto zla spolehlive ochrani!!!
Hey, uz mete pripravena mavatka a emericke vlajecky? NEEE ...??? 
0/0
8.5.2003 22:37

HDP

Re: Vitejte okupanti my vas tu chceme dobrovolne! Vitejte, uz lizeme ...
Buď jsi ožratý nebo kveteš jako třešeň. Tipuji to na souběh.
0/0
8.5.2003 23:05

Garry

Re: Re: Vitejte okupanti my vas tu chceme dobrovolne! Vitejte, uz lizeme ...
Podle čeho soudíš, že každý, kdo nechce ami-fašisty, je třešeň? To by mne teda fakt zajímalo...to není z Tvý hlavy, co?
0/0
9.5.2003 0:36

HDP

Re: Re: Re: Vitejte okupanti my vas tu chceme dobrovolne! Vitejte, uz lizeme ...
Ty jsi asi nečetl příspěvek, na který reaguji. Máš pocit, že by nám levice přinesla prosperitu, levné bydlení apod.? Tak tuhle iluzi rozšiřují třešničky(sami jí nevěří, podívej se do očí Filipa a spol.). Mimochodem slovem fašistický se nejvíc ohánějí militantní levicové typy, z těch vzešla první fašistická strana - v Itálii.
0/0
9.5.2003 11:08

kvik

Re: Re: Re: Re: Vitejte okupanti my vas tu chceme dobrovolne! Vitejte, uz lizeme ...
Vy to mate lide divne popletene. V CSSR stal tripokojovy byt 342 Kcs mesicne, prumerny plat byl 3 600 korun, veskere skoly (i materske a jesle) byly zdarma, lide meli narok na lazne zdarma a rovnez podnikove dovoleni. Nezamestnanost neexistovala protoze obcane meli konstitucni pravo na praci.
Kapitalismus toto vsechno znicil. Vetsina pupulace dnes zivori a banda kapitalistickych parazitu zije na jejich ukor.
0/0
9.5.2003 22:51

123

Re: Re: Re: Re: Vitejte okupanti my vas tu chceme dobrovolne! Vitejte, uz lizeme ...
0/0
12.5.2003 22:03

keryx

příspěvek zrušen
(Příspěvek byl zrušen redakcí )
0/0
8.5.2003 21:10

al

Re: proc se nerekne lidem pravda?
kerey ty ses keryx -ja sem znal jednoho a ten se nesmel vydat na vystavu zem zivitelka,protoze zelinari sileli,kdyz videli jeho melounovou hlavu--jestli to nejsi ty ,tak nekdo z tve rodiny-pravdepodobne
0/0
8.5.2003 21:15

Harden

Re: proc se nerekne lidem pravda?
Docela by me zajimalo, proc lzes. Prakticky nic z toho, cos napsal neni pravda.
0/0
8.5.2003 22:58

MichalQ

Re: Re: proc se nerekne lidem pravda?
Prave naopak.To co napsal Keryx je pravda. Jsou to hola fakta. Neni treba se vubec rozcilovat. Umisteni cizich vojsk u nas  by byla obrovska chyba.
0/0
9.5.2003 5:28

Jan

Re: Re: proc se nerekne lidem pravda?
naopak, nenapsal ji celou, nedodal, že náš erotický průmysl přítomností amerických vojáků rozkvete do nebývalé krásy a česká populace bude oživena černošsko-cikánsko-latinskoamerickou krví a semtam si čenošští američtí vojáci podají nějakou tu nedospělou českou dcerku. V Japonsku a Koreji by mohli vyprávět. Nakonec budeme čekat, stejně jako dnes Němci, jestli nějaká země také přijde na ten "geniální" nápad, že přítomnost americké armády na jejím území je přesně to, co jí dodnes scházelo a US army se přesune zase o kousek dál.
0/0
9.5.2003 7:37

Aramisi

Re: Re: Re: proc se nerekne lidem pravda?
Jane, mnoho pozdravu z Frankfurtu, vysvetli mi, jak je to s tim, ze Nemci jen cekaji na to, az se US Army odsune? Tomu nejak nerozumim? Kdyz v prvni polovine devadesatych let odesla vetsina US Army z Frankfurtu, zadne nadseni jsem tu nezaznamenal, jo, pro gastronomii to byla asi 15% ztrata...
0/0
9.5.2003 11:30

123

Re: Re: Re: proc se nerekne lidem pravda?
.....takze pan je jeste ke vsemu rasista?
0/0
12.5.2003 22:11

nic

0
0/0
8.5.2003 20:45

Najdete na iDNES.cz